Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu
Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Beşiktaş Forum|Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu Arkadaşlar malum Passo'nun sitesinde kombine transferi bölümü var. Kombine alıp da maça gidemeyecek olanlar Passolig kartı olan birisine

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu  [Okunma sayısı 261033 defa] Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Bugün ben bile heycanladım ikinci öncelik hakkı olanlara 3 maçlık çıksada alsak :)

Çevrimdışı ugurkartalizma

@Efe sen bilirsin bunu :).Hiç açıklama bulamadım.Benim 8 nisanda bilet alma hakkım olacak.O zamana bilet kalmaz 2 nisanda tekli biletlerden alabilen kombine sahibi fazladan alabiliyorsa öyle devir işlemi ile almam lazım 
Kombinesi olup tekli bilet alanlar başkalarına da bilet alabiliyormu kac tane hakkı oluyo varmi bilen..

Çevrimdışı onurturan

çok sağol aldım. passo arafta olmak neymiş gösterdi
ben de aldım şimdi çok güzel bir duygu yeşil tik işaretini görünce çok heyecanlandım cok güzel duygu Allah isteyen herkese nasip etsin.. :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı selim

Arkadaşlar bir soruda ben sorayım izninizle. 2. öncelikli olanlar yanı stad yokken diğer stadlarda maça gidenlerin kaç bilet alma hakkı olucak herhangi bir yerde bu konuda açıklamaya denk gelmedim de bilen var mıdır?

Bu sorumun cevabını kimse bilmiyor sanırım :alala:

Çevrimdışı onurturan

Bu sorumun cevabını kimse bilmiyor sanırım :alala:
Evet bu konuda herhangi bir açıklama yok ama bir biletten fazla olacağını sanmıyorum.. mantıklı olan bu bence..

Çevrimdışı selim

Evet bu konuda herhangi bir açıklama yok ama bir biletten fazla olacağını sanmıyorum.. mantıklı olan bu bence..
Haklısın birden fazla kimseye bilet satmazlar sanırım

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Ben 15-20 dk. önce sorunsuz bir şekilde girip aldım :super: :super: Ancak sanırım tekrar yığılma oldu ve şu an passo'ya giriş ekranında hantallık başladı. Umarım herkes sorunsuz bir şekilde alır.   

Çevrimdışı onurturan

Ben 15-20 dk. önce sorunsuz bir şekilde girip aldım :super: :super: Ancak sanırım tekrar yığılma oldu ve şu an passo'ya giriş ekranında hantallık başladı. Umarım herkes sorunsuz bir şekilde alır.

Hayırlı olsun..

Çevrimdışı Alperen1903

Benimki de kısa bir süreliğine bloke olduktan sonra düzeldi ve çok şükür alımı yaptım.  :sevinc
Darısı isteyen tüm kartallara!

Çevrimdışı ilhan mansız

2 arkadaş az önce aldık, hayırlısı olsun.

Çevrimdışı insade1903

Arkadaşlar merhaba herkese, bir soru sormak istiyorum bilgi sahibi bir arkadaş cevaplarsa mutlu olurum şimdiden teşekkurler.

geçtiğimiz 3 sene maçaa gitme imkanım olmadı ne yazıkkı nişanlım ve kendime passolig çıkardım ve ilk maça bilet almaya çalışacagım cok umıtlı olmasamda 3lü veya tek farketmiyor simdi ogrenmek istedigim husus şu ıkı passolıgıde bankakartı olandan cıkardım ben bu passoliglere atmden para atıcam 1500 lıra kadar hangı trıbune bulabılırsem artık diye fakat olduda bılet bulamadım,tükendi diyelim bu parayı çekebiliyormuyum bankamatikten bilen deneyen varmıdır acaba?

Çevrimdışı Burhan Korkmaz

Bursa maçına bilet arıyorum doğu üst ya da alt transfer edecek olarlar pm ile iletişime geçebilirler.

Çevrimdışı insade1903

Veya kredi karti ile alabiliyormuyz sistemden

Çevrimdışı celiker1

Rezervasyonda göründü biletler. Alma ekranına geldim. 3D Secure dahil şifreleri bilgileri girdim. Fakat sonraki ekranda hata verdi. Ğassolig kartımdan tutar çekilmedi. Ama şu an rezervasyonlarım ekranında üçlü bilet görünmüyor.Saat 14:00 dan bu saate kadar hep aynı?Bu telefonla görüşüp bloke kaldıran arkadaşlar hangi numaradan ulaştılar?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Bu passolige 3lü bilet almak için 350 lira yatırdım. 7. kategori toplamda 330 lira. Ancak bankada bakiye 200 lira görünüyor. kullanılabilir bakiye 350 lira görünüyor. 150 lirasını repo falan bişeyler yapmış. Bununla ilgili bi sıkıntı olabilir mi acaba bilet alırken karşılaştığım hatada? Ayrıca bu passonun müşteri hizmetlerini allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. 30 dakika bekledim aktarmadılar. O iğrenç melodiyi dinledim dakikalarca.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Arkadaşlar merhaba herkese, bir soru sormak istiyorum bilgi sahibi bir arkadaş cevaplarsa mutlu olurum şimdiden teşekkurler.

geçtiğimiz 3 sene maçaa gitme imkanım olmadı ne yazıkkı nişanlım ve kendime passolig çıkardım ve ilk maça bilet almaya çalışacagım cok umıtlı olmasamda 3lü veya tek farketmiyor simdi ogrenmek istedigim husus şu ıkı passolıgıde bankakartı olandan cıkardım ben bu passoliglere atmden para atıcam 1500 lıra kadar hangı trıbune bulabılırsem artık diye fakat olduda bılet bulamadım,tükendi diyelim bu parayı çekebiliyormuyum bankamatikten bilen deneyen varmıdır acaba?

Hocam eft veya bankamatikten yüklerseniz sonra tekrar çekebiliyorsunuz , internetten yükleme yapılırsa çekilmiyor birde çekerken 2 lira falanda ücret alıyor

Çevrimdışı bLack_Axe

Rezervasyonda göründü biletler. Alma ekranına geldim. 3D Secure dahil şifreleri bilgileri girdim. Fakat sonraki ekranda hata verdi. Ğassolig kartımdan tutar çekilmedi. Ama şu an rezervasyonlarım ekranında üçlü bilet görünmüyor.Saat 14:00 dan bu saate kadar hep aynı?Bu telefonla görüşüp bloke kaldıran arkadaşlar hangi numaradan ulaştılar?

Genelimiz aynı sorunu yaşadı.Bir süre beklemek en iyisi benimki de 4 saat sonra düzeldi.Kiminin yeni düzeldi..Daha zaman var nasıl olsa halledersiniz sorun olmaz :)

Çevrimdışı celiker1

Saat 14:00 dan beri bazen 5-10 dakika bazen yarım saaatte bir uğraşmalarım sonucu 22:25 itibarıyla üçlü kombinemi aldım.Düzeliyor illahki arkadaşlar.Denemeye devam👍🏻
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı insade1903

Hocam eft veya bankamatikten yüklerseniz sonra tekrar çekebiliyorsunuz , internetten yükleme yapılırsa çekilmiyor birde çekerken 2 lira falanda ücret alıyor

çok teşekkur ederım. birde su soruyu sormak isterim tek kendı passoligime parayı atsam 2 bilet alabılıyormuyum yanı kendıme ve baska tcye tanımlıcam yoksa 2 passoligede para atıp ayrı ayrı almak mı lazım.. teşekkurler ıyı aksamlar herkese

Tek bilet almak isteyen lütfen bana pm atsin
Iki biletide karsilarim

Çevrimdışı Kibar Feyzo

Son aşamaya kadar her şey tıkır tıkır gitti.
Ayrılmış üç maçlık biletlerimi rezervasyondan satın al deyince "Bu maç/kombine için uygun passolig kartınız yoktur." diyor.
Bunu da ilk kez duydum!

Benim kart BJK logolu değil ama resmi sitedeki açıklamada buna dair bir uyarı yok.

Konu hakkında bilgisi olan var mı?
"Biz on bir arkadaşız lakin arkamız daha var."

Çevrimdışı Ensar

Son aşamaya kadar her şey tıkır tıkır gitti.
Ayrılmış üç maçlık biletlerimi rezervasyondan satın al deyince "Bu maç/kombine için uygun passolig kartınız yoktur." diyor.
Bunu da ilk kez duydum!

Benim kart BJK logolu değil ama resmi sitedeki açıklamada buna dair bir uyarı yok.

Konu hakkında bilgisi olan var mı?
resmi açıklama da var bjk passolig olmalı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Engin

Bende cuzdan karta para yükleyerek 3maç aldım yukarıda arkadaşın tarif ettiği gibi sanki kredi kartıymış gibi bilgileri girdim, bakiye düştü kombinelerim de de görünüyor ama bilgilendirme sms i gelmedi sık sorulan sorularda sms gelir diyor bir sıkıntı olabilirmi size geldimi sms
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 23:52:38 Engin ]
Kargalar Sürüyle Uçar, Kartallar Yalnız...

Çevrimdışı Engin

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 00:42:13 Engin ]
Kargalar Sürüyle Uçar, Kartallar Yalnız...