Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu
Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Beşiktaş Forum|Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu Arkadaşlar malum Passo'nun sitesinde kombine transferi bölümü var. Kombine alıp da maça gidemeyecek olanlar Passolig kartı olan birisine

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu  [Okunma sayısı 260884 defa] Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Çevrimdışı Tahsin Ç.

maçtan bir gün önce transfer edebiliyorsun, misal simdi 3 maç için kombine aldın bursa maçına gittin bir sonraki maçı transfer edeceksin ama işte hemen bursa maçından sonra olmuyor, bir sonraki maçın oynanmasına 24 saat kala transfer etme açılıyor. passolig destek twitter'de böyle açıklamalar yapıyor bugün.

Sonuçta transfer yapabiliyor isek ne zaman yapacağımızın bir önemi yok, önemli olan bu transferi yapabilmek, bir iki yerde duydum acaba mı ? dedim,  ama sizin belirttiğiniz gibiyse içime su serpildi, sonuçta ailemde herkes stadı görmek ister ben bunu aile fertlerime sağlayamayacksam bu kombinenin ne anlamı kaldı, neyse o zaman hayırlısıyla bugün alalım biletlerimizi.

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 29 Mart 2016, 14:13:49
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Hata alanın ekranında görünmüyor bi daha rezervasyon ama ilk defa girenin ekranına geliyor.

Ne saçma bi iş ya?

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı Efe

banda bu kombineyi almak için gerekli passplig kartınız yok diyor  :kop: salakmıdırlar nedirler anlamadım  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bende de rezervasyonunuz bulunmamaktadır diyor. Yoğunluktan mı acaba ?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Ensar

aboooow kombineliler bile böyleyse biz n.h alırız bilet :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ahmets

Bende panik başladı. Rezervasyon giderse fena olur 

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Passolige para atmak gerekmiyor galiba kredi kartı ile direk alınıyor gibi resimlere göre direk kredi kartıyla alan varmı arkadaşlar ?

Çevrimiçi Savaş

Ekşide de baya bi şikayet var. Fena patladı passo.

Çevrimdışı ihsanakkanat

Rezervasyonda göründü biletler. Alma ekranına geldim. 3D Secure dahil şifreleri bilgileri girdim. Fakat sonraki ekranda hata verdi. Kredi Kartımdan tutar çekilmedi. Ama şu an rezervasyonlarım ekranında üçlü bilet görünmüyor.

Allah belanızı versin sizin sisteminizin ya?
Aynısı bende de oldu. Şu an ne bilet görünüyor ne de rezervasyon. Muhtemelen genel bir hatadır. Hallederler inş

Çevrimdışı yigitcan1903

Sepetim'i silince yeniden çıktı
Devamına bakmadım,satın alma kısmına

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Zaten ilk gün böyle olacağı belliydi, bu tip organizasyonlarda mutlaka ilk günden patlar adettendir, yarına ve sonraki günler düzelir,  bekleyin derim parayı aldı almadı derdine düşeceğimize sistem otursun stabil çalışsın son günde alsak kendi kolduğumuzu alacağız zaten o süre içinde  başkası o koltuğu alamaz.

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 29 Mart 2016, 14:33:24
Sepetim'i silince yeniden çıktı
Devamına bakmadım,satın alma kısmına

Benim sepette de bişey yok. Tamamen kayıp!

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 29 Mart 2016, 14:36:41

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı yigitcan1903

Sepet boş bende.
Tekrar girdin mi anlatılan şekilde sepetten sonra
Kombine-rezervasyon şeklinde

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 29 Mart 2016, 14:42:34
Tekrar girdin mi anlatılan şekilde sepetten sonra
Kombine-rezervasyon şeklinde

Benim zaten sepette bişey yoktu ki? Sepet her zaman boş.

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı Yasin A.

kombinesi olanlar yüklendi siteye, mavi ekran verdi haliyle.. nasıl olsa 4-5 gün süre var kombinelere bence acele etmeye gerek yok daha sonra sakin bir anda alınabilir. neticede senin koltuguna kimse çökemiyor.

Çevrimdışı bobo1221

sepetten devam dedim aldım sonunda  :D :D :D

Çevrimdışı yigitcan1903

Benim zaten sepette bişey yoktu ki? Sepet her zaman boş.
Boş olduğunu anladım tekrar denedin mi ondan sonra diyorum almayı
Bende öyle çıktı çünkü

Çevrimdışı wamblisapa

3 maclık kombineyi almayı başardım sonunda. İlk olarak passolig kartıma para yukledım, rezervasyonlarım altında 3'lu kombınem gorunuyordu almayı denedım hata verdı, sonra sepetımden gırerek almayı denedım ve passolıg kartımla odemeyı yaptım alındı bılgısı geldı. Su anda kombinelerimde de 3'lu kombıne gorunuyor.
17640 - 417/15/14

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 29 Mart 2016, 14:59:05
Boş olduğunu anladım tekrar denedin mi ondan sonra diyorum almayı
Bende öyle çıktı çünkü

Yok hiçbiri işe yaramadı. Sepet boş. Rezervasyon yok. 3D secure girdim ama hata verdi.

Elde avuçta hiçbişey yok.

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı maluMechul

Sende 109 daymissin. Bizde 109 12. Sira 20 den 26 ya kadar arkadaslarla beraberiz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yasin A.

3 maclık kombineyi almayı başardım sonunda. İlk olarak passolig kartıma para yukledım, rezervasyonlarım altında 3'lu kombınem gorunuyordu almayı denedım hata verdı, sonra sepetımden gırerek almayı denedım ve passolıg kartımla odemeyı yaptım alındı bılgısı geldı. Su anda kombinelerimde de 3'lu kombıne gorunuyor.
Hayırlı olsun.  :ok:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hayırlı olsun darısı alamayanlara