2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Cihan1903, Samet Demir, BlackEagle16, Talisca1903, ONUR KOLCU, gokhans, levitate, Renton, kartal meriç, golazokartal, Nartallo, Yancos, zafkan, NioHH, kartalizma190399, blackeagle35, MUSTAFA_, COB, sEuL, Sinan23, Monza, hasankale, qp 383, tolga1903, murat, eryigitcaner, İsmail Özyurt, Savaş, Umutcan Kaya, İbrahim, uno_bjk, cornelius ve 133 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 46493 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başkanı  şu sözleri bence direk Şenol Güneş için söylenmiş gibi.

"Transferi hoca ile birlikte yapacağız. Hoca transfer yapmaz, olur mu öyle şey"

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 01:05:40
  • İstanbul
  • Toki Değil Alın Teri...
    • Beşiktaş Arena
Başkanı  şu sözleri bence direk Şenol Güneş için söylenmiş gibi.

"Transferi hoca ile birlikte yapacağız. Hoca transfer yapmaz, olur mu öyle şey"
sergen ve şenol değil o zaman onlarla transfer yapılmaz 😂

Çevrimiçi Samet Demir

sergen ve şenol değil o zaman onlarla transfer yapılmaz 😂
Keyfimin kaçması için isminin geçmesi bile yetti.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

minnak bi araştırma sonucu bence şenol'a demiş diyorum

ismael sıvarken sürekli şenol güneş ve ekibi beraber yemek yedi, toplantı yaptılar, ali naibi ve tosic'le görüntülendi, miguel peiro'yla buluştu tarzı fotoğraflar dolaşıyordu en sonunda göreve geldi - dün ali naibi ve adını unuttuğum bir adamla fotoğraf paylaşmışlar bir kafede, önlerinde bir sürü kağıt falan var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 01:41:39
  • İstanbul
  • Toki Değil Alın Teri...
    • Beşiktaş Arena

ismael sıvarken sürekli şenol güneş ve ekibi beraber yemek yedi, toplantı yaptılar, ali naibi ve tosic'le görüntülendi, miguel peiro'yla buluştu tarzı fotoğraflar dolaşıyordu en sonunda göreve geldi - dün ali naibi ve adını unuttuğum bir adamla fotoğraf paylaşmışlar bir kafede, önlerinde bir sürü kağıt falan var
başkan zaten takımın bu durumuyla alakalı en büyük sorumluyu şenol olarak görüyormuş tekrar bile bile lades demez yerlide nuri şahindir büyük ihtimal

Çevrimiçi Samet Demir

Ben hoca konusunda illede yabancı kafasında değilim. Sadece antrenör ekibinin profesyonel olmasını istiyorum. Kondisyon olsun, kaleci antrenörleri olsn, duran top çalışması olsun. Artık bu iş bilime döndü. Bizde bu yönde çalışmalıyız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

:bandit: :bandit: mi geliyor yoksa?

Çevrimiçi Talisca1903

mesele isim köpürtmekse en çok köpürtülen Nuri Sergen yada Şenol her daim doğal aday zaten
[ Son Düzenleme: Bugün, 02:41:55 Talisca1903 ]

Çevrimiçi COB

• Beyaz Kartal
  • *
  • Bugün, 04:06:10
  • Prizren - Kosova / Helsinki - Finlandiya
  • Black Eagle from Balkans
Ben nedense Şenol Güneş isminin Sergen hocayı tek doğal aday olarak göstermemek için bilinçli söylendiğini düşünüyorum. Şayet Şenol hoca ile öyle yada böyle görüşülmüş ise, büyük ihtimalle bu sezon yaşanmış tüm transfer ve diğer aksaklıklar hakkında olmuştur. Yada Şenol Güneş ben bu oyuncuları istemedim demiştir.

Nuri Şahin idealist ama riskli bir hamle. Yanlız kafama takılan bazı şeyler var. Nuri kariyerinin daha henüz başında ve Dortmund onu yardımcı hoca olarak aldı, ayrıyetten Feyenoord ilgileniyor kendisiyle. Hiçbir başarısı olmayan bir teknik direktörde ne ışık gördüler acaba?

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Farklı birisi olsun tarafındayım hoca konusunda, Nuri olur İlhan palut olur vs. vs. Ama  Sergen ve Şenol düşmanlığını anlamıyorum  :)

bu iki adam olmasa Loserlık konusunda çağ atlayan bi takım olurduk heralde.

2x şampiyonluk
şamp. ligi performansı,
Avrupa ligi çeyrek finali .

ben iç sahada şenol hocayla kaybettiğimiz maç kolay kolay hatrıma gelmez.

Daha geçen sene geldiğinde herkesin hayıflandığı bi takım varken ortada neredeyse şampiyonluk potasına girecektik rakiplerin  13 15 maç kazanırken. Çok çabuk değerlerimize öfke kusuyoruz.

Sergen desen Anç çapsızına rağmen şampiyon yapmıştır.

Bu iki hoca tekrar gelirse ben yine desteklerim.

şenol hoca kurdu kadroyu falan filan bunlar ne kadar gerçek daha Fikret orman başkanın sözleri duruyor Şenol güneş transfer işine karışmaz diye.

Sezon başı özellikle afrikalı olmayan oyuncular istiyorum diye söyledi. Talisca veya tarzı 10 numara istedi. 3 5 transferle kafaya oynayacakken anasını ağlattık takmın.

Ben bu transferler yapılırken veya geç kalırken ortalığı yıkmasını beklerdim. benim için en büyük hatası ve pişmanlığım odur.
[ Son Düzenleme: Bugün, 08:57:21 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi ONUR KOLCU

+ ruud

Ahhh be genesio hocam. :) yabancı olarak en istediğim hoca oyun anlamında gerçeksen domine eder sürklase eder.

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen hariç herkesi desteklerim Sergen'in kafada bir oyun planı var tutmazsa o takım dibi görüyor örnek Antalya 5 tane galibiyet zor almıştır önde basıp top kazanayım kafasında ordada ama rakibin her uzun attığı top pozisyon olarak geri dönüyor haftalardır şuna çare bulamadı aynı bizdeki ikinci sezonunda olduğu gibi Cl'de ve ligde aynı oyunu oynayıp rakip her uzun attığında kalemizde pozisyon oldu Sergen'in olması için ilk önce ben çok büyük hocayım kafasından çıkması lazım adam bir tane şampiyonluk aldı 3 milyon para istedi Okan iki senedir geseyi şampiyon yapıyor maaşı 1.5 taş çatlasın 2 milyondur zaten başkanda Sergen gibi biriyle çalışamaz bence çalışmayı denese bile o birliktelik fazla sürmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Farklı birisi olsun tarafındayım hoca konusunda, Nuri olur İlhan palut olur vs. vs. Ama  Sergen ve Şenol düşmanlığını anlamıyorum  :)

bu iki adam olmasa Loserlık konusunda çağ atlayan bi takım olurduk heralde.

2x şampiyonluk
şamp. ligi performansı,
Avrupa ligi çeyrek finali .

ben iç sahada şenol hocayla kaybettiğimiz maç kolay kolay hatrıma gelmez.

Daha geçen sene geldiğinde herkesin hayıflandığı bi takım varken ortada neredeyse şampiyonluk potasına girecektik rakiplerin  13 15 maç kazanırken. Çok çabuk değerlerimize öfke kusuyoruz.

Sergen desen Anç çapsızına rağmen şampiyon yapmıştır.

Bu iki hoca tekrar gelirse ben yine desteklerim.

şenol hoca kurdu kadroyu falan filan bunlar ne kadar gerçek daha Fikret orman başkanın sözleri duruyor Şenol güneş transfer işine karışmaz diye.

Sezon başı özellikle afrikalı olmayan oyuncular istiyorum diye söyledi. Talisca veya tarzı 10 numara istedi. 3 5 transferle kafaya oynayacakken anasını ağlattık takmın.

Ben bu transferler yapılırken veya geç kalırken ortalığı yıkmasını beklerdim. benim için en büyük hatası ve pişmanlığım odur.

Şenol G. konusunu şahsi olarak cevap vereyim.

Taraftarda öyle bir algı oluştu ki Şenol G. harici biz şampiyon olamayız, herşeyi ona borçluyuz gibi bir durum var. Öyle birşey yok. Nasıl ki biz onunla avrupada güzel başarı yakaladıysak oda sayemizde şampiyonluk apoleti taktı. Kaldı ki bizim ona verdiğimiz destek ile ömür boyu bize minnet etmesi gerekende o. Fakat durum bizim taraftarın gözünde tam tersi. Şunu da herkes atlıyor 5 sezon ligde alabileceğimiz 15 kupadan yanılmıyorsam 2 tanesini alabildik. Buda çok büyük başarı değildir. Daha benim gibi istemeyenler bir sürü nedenleri var. Milli takım süreçleri, içten pazarlıkçıkçı olması falan. En son geçen sene geldi ve gördük. Ak koyun kara koyunu meselesini. Buda yetmedi daha da dibi görelim diyorsa yönetim kendi bilir.

Bu nedenle yönetim iyice düşünmeli. Bir kısım taraftara şirim gözükecek hamle yapmamalı.

Birde şu çok komik geliyor bana, taliscalı, q7 ve gomezli kadro kurun bakalım Şenol G. nasıl lige ambargo koyuyor diyenleri var. O kadro ile çokda zor olmaz o işler :) Önemli olan kendi kurduğu takımda başarı yakalayabilmesiydi. Onuda yapamadı ve sınıfta kaldı.

O yüzden fazla zorlamamak lazım. Yerlide seçenekler belli, yabancı konusunda da.. Seneye de seçim var. Yönetimin en iyi seçeneği getireceğini düşünüyorum.

Hakkımızda en güzeli olur inşallah.

Çevrimiçi Talisca1903

Sergen hariç herkesi desteklerim Sergen'in kafada bir oyun planı var tutmazsa o takım dibi görüyor örnek Antalya 5 tane galibiyet zor almıştır önde basıp top kazanayım kafasında ordada ama rakibin her uzun attığı top pozisyon olarak geri dönüyor haftalardır şuna çare bulamadı aynı bizdeki ikinci sezonunda olduğu gibi Cl'de ve ligde aynı oyunu oynayıp rakip her uzun attığında kalemizde pozisyon oldu Sergen'in olması için ilk önce ben çok büyük hocayım kafasından çıkması lazım adam bir tane şampiyonluk aldı 3 milyon para istedi Okan iki senedir geseyi şampiyon yapıyor maaşı 1.5 taş çatlasın 2 milyondur zaten başkanda Sergen gibi biriyle çalışamaz bence çalışmayı denese bile o birliktelik fazla sürmez.
Sergen kafayı verse oda olur ama saldı iyice hiç ciddiye almıyor Maç sonu açıklamaları felan bitsede gitsek modunda diğer şartları da yönetim kendi açısından değerlendirecek seçime 1 yıl kaldı hangi yönetim risk almak ister bence hoca işi belli olmuştur Şenol mu Sergen mi yabancı bilemem ama bence kafada işlem bitmiş gibi

Çevrimiçi Talisca1903

Taraftarda öyle bir algı oluştu ki Şenol G. harici biz şampiyon olamayız, herşeyi ona borçluyuz gibi bir durum var. Öyle birşey yok. Nasıl ki biz onunla avrupada güzel başarı yakaladıysak oda sayemizde şampiyonluk apoleti taktı. Kaldı ki bizim ona verdiğimiz destek ile ömür boyu bize minnet etmesi gerekende o. Fakat durum bizim taraftarın gözünde tam tersi. Şunu da herkes atlıyor 5 sezon ligde alabileceğimiz 15 kupadan yanılmıyorsam 2 tanesini alabildik. Buda çok büyük başarı değildir. Daha benim gibi istemeyenler bir sürü nedenleri var. Milli takım süreçleri, içten pazarlıkçıkçı olması falan. En son geçen sene geldi ve gördük. Ak koyun kara koyunu meselesini. Buda yetmedi daha da dibi görelim diyorsa yönetim kendi bilir.

Bu nedenle yönetim iyice düşünmeli. Bir kısım taraftara şirim gözükecek hamle yapmamalı.

Birde şu çok komik geliyor bana, taliscalı, q7 ve gomezli kadro kurun bakalım Şenol G. nasıl lige ambargo koyuyor diyenleri var. O kadro ile çokda zor olmaz o işler :) Önemli olan kendi kurduğu takımda başarı yakalayabilmesiydi. Onuda yapamadı ve sınıfta kaldı.

O yüzden fazla zorlamamak lazım. Yerlide seçenekler belli, yabancı konusunda da.. Seneye de seçim var. Yönetimin en iyi seçeneği getireceğini düşünüyorum.

Bence de taraftara şirinlik yapmak için karar vermesinler her durumda Santos getirdiler sırf bu sebepten yabancı A plus diye 3 ay arkasında duramadılar

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bu kadar ayakasız , istikrarsız ve afrikalı oyuncuları hem de son 10 gün hoca aldırdı ha. :) 

Komik olmayalım.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu kadar ayakasız , istikrarsız ve afrikalı oyuncuları hem de son 10 gün hoca aldırdı ha. :) 

Komik olmayalım.
transfere karışmaz diye elli kere söyledi FO ha illa karıştı bu Afrikalıları topladı deniyorsa Gomez talişka adriano pepeyide Şenol aldı böyle saçma sapan argüman olamaz

Etiketler: