36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş
36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 12.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Furkan Ürün - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2377 defa] 36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 12.05.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu
Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Furkan Ürün - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Kürşad Filiz
VAR : Ümit Öztürk - Abdullah Buğra Taşkınsoy - Serkan Olguncan
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Mustafa Erhan Hekimoğlu 11'de. Hadi bakalım güzel kardeşim vurduğun gol olsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezon bir an önce bitse de kurtulsak diyeceğimiz bir 11 daha  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Mustafa Erhan Hekimoğlu 11'de. Hadi bakalım güzel kardeşim vurduğun gol olsun.
Cenk ve Muleka varken Mustafa’ya ne gerek var Samet.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk ve Muleka varken Mustafa’ya ne gerek var Samet.
Mulekaya şu ortamda laf etmemde. Sağ kanatta Onur... Haftalardır olmayan onur hemde. Neyse Tayyipi almış en azından..

Şu 4-2-3-1 lanetinden kurtulamıyoruz bir türlü.

Çevrimiçi sEuL

Sezon bir an önce bitse de kurtulsak diyeceğimiz bir 11 daha  :money:

Ana avrat sovuyorum suan bu kadroyu sahaya çıkaranlara, maç boyu kulaklarini çınlatmaya devam edeceğim.

Serdar’in icinede SG kacmis, Onur sağ kanat oynuyor. Lan haysiyetsiz basiretsizler, Onur yerine koy Mustafa’yı, koy Abdülmecid’i, Azad’i, yada herhangi birisini.

Salih ile sözleşme yeniledikte haberimiz mi yok? Seneye bizimle olmayacak büyük ihtimalle ama Ege yedeklerde.

Bizi suan bulunduğumuz konuma getiren oyuncular zaten Cenk, Muleka, Onur monur. Halen oynatiyorlar bunlari, resmen maçı takip etmeyin izlemeyin bizi diyorlar. Bu kadar olur ya, cildirmamak elde değil.

Çevrimiçi gokhans

Ana avrat sovuyorum suan bu kadroyu sahaya çıkaranlara, maç boyu kulaklarini çınlatmaya devam edeceğim.

Serdar’in icinede SG kacmis, Onur sağ kanat oynuyor. Lan haysiyetsiz basiretsizler, Onur yerine koy Mustafa’yı, koy Abdülmecid’i, Azad’i, yada herhangi birisini.

Salih ile sözleşme yeniledikte haberimiz mi yok? Seneye bizimle olmayacak büyük ihtimalle ama Ege yedeklerde.

Bizi suan bulunduğumuz konuma getiren oyuncular zaten Cenk, Muleka, Onur monur. Halen oynatiyorlar bunlari, resmen maçı takip etmeyin izlemeyin bizi diyorlar. Bu kadar olur ya, cildirmamak elde değil.
tüm hislerime tercüman olmuşsun, teşekkürler. 60’dan sonrada sabote için aboubakar girer, en derinlerde sakladığımız küfürlerimizi çıkarırız.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kanatta Semih yerine Onur u oynatmaya çalışan SG den ne farkı var Serdar in?
Salih ile sözleşme uzattik herhalde keza Cenk ile de mukavele yeniledik.
Söylenecek çok şey var da sizin altyapı yalanınızın ta...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

1 tanesi bile ilk onbir değil boş paylaşım hava civa
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçta henüz Onur'un adını duyamadık. O kadar faydalı ki anlatılmaz yaşanır  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu altyapı hocaları altyapıyı neden görmez?
Önder de böyleydi, Serdar da aynı kafa.

Çevrimiçi Samet Demir

Demir ege ve Semihi oynattı diye çok sevindik ama. O kadarmış demekki.

Çevrimiçi Necmi

demekki yeterli bulmuyorlar alt yapı hocasının bile oynatmadığı oyuncuya artık neden oynatılmıyor demeyin sanırsınızki yıldız doluda inadına oynatmıyorlar demekki sahadakilerdende daha kötü durumdalar öyle konuşuyorsunuzki kamyon dolusu yıldız kaynıyor alt yapıda hakları yeniyor yıllardır aynı muhabbet şu neden oynamıyor bu neden oynamıyor sonra bir bakıyorsun o oyuncular üçüncü ligde bile 11 e giremiyorlar dönün bakın şu adamı oynatmadıkta kaybettik diyebileceğiniz tek oyuncu varmı ben muhammetin mesela hangi takımda oynadığını bile bilmiyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Onur yok, Cenk yok 2 kişi eksik oynuyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

demekki yeterli bulmuyorlar alt yapı hocasının bile oynatmadığı oyuncuya artık neden oynatılmıyor demeyin sanırsınızki yıldız doluda inadına oynatmıyorlar demekki sahadakilerdende daha kötü durumdalar öyle konuşuyorsunuzki kamyon dolusu yıldız kaynıyor alt yapıda hakları yeniyor yıllardır aynı muhabbet şu neden oynamıyor bu neden oynamıyor sonra bir bakıyorsun o oyuncular üçüncü ligde bile 11 e giremiyorlar dönün bakın şu adamı oynatmadıkta kaybettik diyebileceğiniz tek oyuncu varmı ben muhammetin mesela hangi takımda oynadığını bile bilmiyorum

Yahu abi geç su beylik laflarını, kestirmeden söyleyeyim sana. Sahada Onur kaybolacagina bu çocuklar kaybolsun yeter mi?

Çevrimiçi Necmi

Onur yok, Cenk yok 2 kişi eksik oynuyoruz.
bu saatten sonrada olmasınlar zaten

Çevrimiçi sEuL

Çok tecrübeli oyuncularimiz yine resital izlettiriyor. Onur’un ve Muleka’nin kanadından bir kere organize gelemedik.

Kendi sahamızda oynamiyoruz ama Onur bey aman taraftar ıslıklar diye yine aman top bana gelmesin diye boşa çıkmıyor.

Muleka’ya gelen her top adamda bitiyor, ulan bir kerede basit oyna arkadaş. Her topu aldığında iki üç kişi arasına daliyor.

Cenk’e birsey söylemeye gerek yok zaten, adam bu yani. İlerde her zaman ki gibi yürüyor. Yani bu takımı yönetenlerin hiçbiri mi görmez Cenk’in ne oynadığını? Cenk ceza sahası içi golcüsüdür, rakip takımı ablukaya alırsın, adamlar kapanmistir ve otobüsü kale önüne çekmiştir, ve topta sendedir. Bu denklemde rakibi çözmesi için alırsın ama biz öyle bir top oynamiyoruz sene başından beri.

Muci’ye açıyorum, çocuk bi oraya bi buraya depar atıp duruyor. Soluna pas vermeye kalksa geri alamiyor, sağına bakıyor Onur ortalıklarda yok. Önündeki Cenk’im pili 15. dakikada bitti, ne top kontrolü yapabiliyor nede pasların hizini ayarlayabiliyor.

Yazık ya, kanser olmaya devam..

Çevrimiçi Necmi

Yahu abi geç su beylik laflarını, kestirmeden söyleyeyim sana. Sahada Onur kaybolacagina bu çocuklar kaybolsun yeter mi?
onur kayboldun sezon sonu gider₁ gencecik çocuğu kaybedersin çok şey kaybedersin bu takımda iyi oyuncu bile kötü görünürken gençlerin direk üstü çizilir sanki çok iyi bir takım varda sahada araya bir genç sokalım parlatalım iki haraket yapsın hem moral bulsun hem kazanalım diyoruz yada oynayacaksa genç oyuncu kötü oynasın deniyor genç oyuncunun öyle lüksü varmı iki defa kötü oynar sonra futbol hayatı biter bir kere iş yok damgası yerse bir daha ağzıyla kuş tutsa nafile al işde hatasız oynadığı maçdan sonra bile necip sövülüyor

Çevrimiçi Necmi

Gedson senin yapacağın ortanın

Çevrimiçi levitate

bu sezon takımın başına gelen herkesin sorunu bu, garanti hamleler yapıp başarılı olacaklarını sanıyorlar

oysa iki ilginç iş yapsalar millet destek olacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Sahadaki 11'den gelecek sezonda 11'de oynayacak futbolcu olacak mı acaba merak ediyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Sahadaki 11'den gelecek sezonda 11'de oynayacak futbolcu olacak mı acaba merak ediyorum.
necip muçi

Çevrimiçi levitate

başkan falan çıkıp "serdar hocayla sezon sonu bakacağız" falan diyor ya ona oynamaya çalışıyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

Masuaku’nun tarafından bugün gol yemememiz mucize olur. Onur zaten yok bir kişi eksiğiz, cenk ve muleka yeteneksizlik abidesi. İğrenç bir futbol var sahada.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: