2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 320 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172339 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı bordele

Football Manager 2005'in wonderkidlerinden Vagner Love'u Beşiktaş'a alıp altın ayakkabıdan, altın topa; lig şampiyonluğundan şampiyonlar ligi şampiyonluğuna deliler gibi koştururduk. Hey gidi, senede 35-40'tan aşağı sallamazdı leblebici

Gerçeğini görmek de nasip olur inşallah
Av zamanı

Çevrimdışı tangaz

Oo çok iyi sergen saplasın bunlara üstten emir memir gelmez millet kendi kuyruğundan korkuyor en üstten emir gelmesi lazım o da imkansız..

kulübün sahibi turgay ciner yeter başka emre gerek yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onurturan

cıkk
sanmam
haa olurda bisamsun antep antalya kombosu patlatırlarsa orası ayrı tabe

sen mylife1903ün adını biliyorsun ama bize söylemiyosun sanki :alala:
Bu mesaja cevap veremem sözüm var :locked:

Çevrimdışı tangaz

bu arada vagnerle ilgili şöle derler: brezilya milli takımları tarihinin en zayıf santraforu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı murat

Oo çok iyi sergen saplasın bunlara üstten emir memir gelmez millet kendi kuyruğundan korkuyor en üstten emir gelmesi lazım o da imkansız..
en üstten emir hangi taraftan gelir asıl önemli olan o.ankaradan mı amerikadan mı? tabi bize göre en üst ile onlara göre en üst çok farklı .

Çevrimdışı kyiv

Başakşehir puan kaybetmesin en azından Fenerbahçe ve Galatasaraya geçilmesinler. Biz şampiyon olacaksak olağanüstü bir seri yapmak zorundayız. Madem ki ilk yarıda sadece ve sadece  30 puan gibi komik bir puan aldık bu ayıbı temizlemek uzun serilerden geçer. 15 te 15 yapmak zorundayız net.

Ya istiklal ya ölüm !

Çevrimdışı sozkul

sanırım bu laf sosyal medyaya gitti biber gibi çakallara
bence ona söylediyse bayağıda kibar davranmış.

Burdada 4.2 yi sıkça eleştirenler vardı o nedenle söyledim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Başakşehir puan kaybetmesin en azından Fenerbahçe ve Galatasaraya geçilmesinler. Biz şampiyon olacaksak olağanüstü bir seri yapmak zorundayız. Madem ki ilk yarıda sadece ve sadece  30 puan gibi komik bir puan aldık bu ayıbı temizlemek uzun serilerden geçer. 15 te 15 yapmak zorundayız net.

Ya istiklal ya ölüm !

zor ama imkansız değil.

Burdada 4.2 yi sıkça eleştirenler vardı o nedenle söyledim.

Şimdi mitrovic'i satarsak 4.5 milyon €'ya.

Şöyle bir tepki vericek o arkadaşlar adım gibi eminim.

Dünya kupası vardı orda kendini gösterip daha fazlasına satabilirdik yönetim şöyle böyle bla bla bla.

Bir tek onlar futboldan anlıyor çünkü brugge anlamıyor mitrovic'e 4.5 milyon € satın alma opsiyonu koyduruyor.

Çevrimdışı onurturan

en üstten emir hangi taraftan gelir asıl önemli olan o.ankaradatn mı amerikadan mı? tabi bize göre en üst ile onlara göre en üst çok farklı .
Kendilerine üst olarak kabul ettikleri kişinin kim olduğunun an itibariyla önemi yok abi bence .. zira üstlerin futbolla ilgilenecek zamanları olduğunu düşünmüyorum..

Çevrimdışı kyiv

zor ama imkansız değil.

Biz işimizi kış tutmak zorundayız yaz çıkarsa bahtımıza...

Başakşehir,Fenerbahçe Galatasaray ve Trabzonspor maçları hariç yapılacak kayıp tek kelime ile bizim beceriksizliğimiz olur. Anadolu takımlarına puan verme lüksümüz yok.Yani takımın ölüsünün kalan maçlarda 11 x 3 = 33 puan olmazsa olmaz alma zorunluluğu var. Üstü de şampiyonluğu ne kadar istediğimize bağlı.

Çevrimdışı arda

Dünya kupası vardı orda kendini gösterip daha fazlasına satabilirdik yönetim şöyle böyle bla bla bla.

Bir tek onlar futboldan anlıyor çünkü brugge anlamıyor mitrovic'e 4.5 milyon € satın alma opsiyonu koyduruyor.

Opsiyonun SKT'sı 1 Haziran, Dünya Kupası 14'ünde başlıyor.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı sozkul

Genellemeler çok tehlikelidir.
Mitroviç'i yeteneksiz diye eleştirende vardı, parayı gereksiz yere harcadık diyende. Tabi o zamanlar Tosiç'in kendi kalemize atıp durduğu gollerin izi silinmemişti, marcelo'ya da pek güven duyulmuyordu, bunu atlayanlar oldu bence.
Bence fena topçu değildi, alman takımlarında oynar.

Çevrimdışı murat

Kendilerine üst olarak kabul ettikleri kişinin kim olduğunun an itibariyla önemi yok abi bence .. zira üstlerin futbolla ilgilenecek zamanları olduğunu düşünmüyorum..
boks ile mi ilgileniyorlar :icool:

Opsiyonun SKT'sı 1 Haziran, Dünya Kupası 14'ünde başlıyor.

sen anlamamıssın olayı abi.

Adamlar 1 hazirandan önce aldı diyeli bonservisini.

4.5 milyon € biz sattık.

Yine şöyle tepki verenler olucak neden opsiyon koydurduk neden sattık filan diyenler olucak onu demek istedim :)

Çevrimdışı murat

Genellemeler çok tehlikelidir.
Mitroviç'i yeteneksiz diye eleştirende vardı, parayı gereksiz yere harcadık diyende. Tabi o zamanlar Tosiç'in kendi kalemize atıp durduğu gollerin izi silinmemişti, marcelo'ya da pek güven duyulmuyordu, bunu atlayanlar oldu bence.
Bence fena topçu değildi, alman takımlarında oynar.
32 yaşında olsa tabiki 4.2 etmez ama 22 yaşında adamın olabilirliği varsa normal bir rakam.senelik aldığı da 600 civarı birşey di galiba toplamda verilecek rakama bakarsak verilen para absürd değil.

Çevrimdışı onurturan

Yav bu puan hesaplamalarını yada artık şampiyonluk gitti demeleri yada geçen sezon son 8 hafta kalmışken şu iki haftayı kayıpsız geçelim kesin şampiyonuz ları bir türlü anlayamadım anlayamayacağım.. kaç hafta var ligin bitmesine bu zıkkım zaten hesaplanabilecek bişey olsaydı Osvaldo reyiz hesaplardı..
Başakşehirin bize göre iki mağlıbiyet hakkı var gibi bişey avantaj tabii ki eama 15 hafta var ne bu karamsarlık .
Yada biz onların yerinde olsaydık üç hafta tökezle biri geçer önüne zaten e hani kesindi şampi..

Çevrimdışı sozkul

Çevrimdışı onurturan

boks ile mi ilgileniyorlar :icool:
Boxu spor olmaktan çıkaran bir khk çıksa desteklwrim..

Çevrimdışı almanci

Bosta olan Evra'yi 6 ayligina kiralasak nasil olur acaba. :alala:

Çevrimdışı murat

sol bek mi lazım

Çevrimdışı Kutay

abi çok doluluk olur sol tarafta ya caner-adri-evra baya lüks olur ama caner yerine evra-adri ikilisi olsaydı keşke
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

32 yaşında olsa tabiki 4.2 etmez ama 22 yaşında adamın olabilirliği varsa normal bir rakam.senelik aldığı da 600 civarı birşey di galiba toplamda verilecek rakama bakarsak verilen para absürd değil.

maaşı 1,2 gibi bişeydi galiba

Çevrimdışı tangaz

3 tane sol bek war bizde gerek yok ki

Etiketler: