Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 256 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154584 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi mellfred

Bu kadro hakemi de yenecek arkadaslar kusura bakmayın. Lig 16. Sırada olan takimı yenemiyorsak sıkıntı bizde. Gs kupada yedek kadroyla az kalsın yeneckti konyayı.
Hakemi yenmek nedir ?
Bu 20 yaş romantizmi
Gücü yenemezsin kardeşim ancak güce  kaybedersin
 Arkandan bir kaç ağıt yakarlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Yönetim çıkıp daha konuşmassa efendilik filan derse ben kendimi burda daha parçalamıcam.

Hakemler pırlanta gibi bunlar bizim cocuklar hata da yapıcaklar bunlarla devam edicez lafları gelirse daha başka şeyler söylücem.

Bugün tetikçi alper ulusoy bizi doğradı yukardan aldığı emirle.

Çevrimdışı FedericoGiunti

futbolculara niye kızmıyoruz ?

Love atsa lens atsa bunları konuşmucaz bile.

Hakem'e ayrıca giriyorum şenol hocanın yaptığı saçma değişikliklere ayrıca giriyorum.
Hemşerim futbolcular bilerek atmıyorlar değil. Hakem düzgün maç yönetse herşey orda bitecek.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Sercan62

Bu sezon gösterdi ki Türkiye liginde sadece iyi futbolcularının olması seni şampiyon yapmıyor. Otorite olmak istiyorsan iyi futbolcuların yanında  çirkef olan bir teknik kadro, buna ek olarak da ortamı germeyi bilen futbol dışı her şeyle ilgilenen bir yönetim lazım.

''Biz sadece futbola odaklanıyoruz, bizim kulübümüzde böyle şeyler olmaz, her takıma kucak açıyoruz.'' vb söylemlerle bu ligde üst üste kolay kolay şampiyon olamazsın. Bunların kafalarına binmek gerekiyor. Bunlara dost eli uzatarak bir şey kazanamayız.  Özellikle bu sezon bizle kendi sahasında oynayan tüm anadolu kulüpleri sanki teşvik primi alır gibi oynuyor. Bizden 2 hafta sonra gs ya fb ile oynayan o anadolu takımlarının futbolcuları en ufak gerginlikten sonra yanak yanağa öpüşür hale geliyor. Bizim maçlarımızda ise özellikle taraftarlar ve rakip oyuncular ortalığı germek için elinden geleni yapıyor. Bugün Konyaspor dahi ortamı gererek bizden puan aldı. Hakemin de inanılmaz desteği oldu ancak takımın biraz daha sert durması gerekiyor. Yönetimin ortaya bir otorite koyması gerekiyor.

Çevrimdışı Kutay

Operasyonun kralını yaptılar. Bu adamı hakem yapanın, bu adamı bu maça atayanın, Aziz ve Aykut denen şeref yoksunlarının bu yaptıklarını yanlarına kar bırakacak yönetim benim gözümde sıfırlanacak. Çok sinirliyim evet ama bu camia bu takım bu hoca bunları hak etmiyor. Yazıklar olsun!
aziz belki gelmez  dolmabahçeye ama aykut mecbur gelecek .aykutun anasına sövmek şart oldu haftalardır bizimle uğraşıyor. son dakikalarda galip geleceğimiz belli olursa eğer tüm stat sövmeli bence ceza falan almak umurumda değil bu saatten sonra çok bilendim aykuta
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı savaş altay

Aman oyunla ve hocayla ilgili konuşma, zira Beşiktaşlılığın tehlikeye girer :D. Öyle adamlar var bu forumda bilmezsin, seni bununla sorgularlar.
hala tehdit ediyor görmediği tanımadığı adamı birde  :evillol: Neyse ben polemiğe girmem yönetici var denetçi var.
Sinirliysen sen çık bir gez gel diyecek bi kaç büyük vardır  :bandit:

Bu kadro hakemi de yenecek arkadaslar kusura bakmayın. Lig 16. Sırada olan takimı yenemiyorsak sıkıntı bizde. Gs kupada yedek kadroyla az kalsın yeneckti konyayı.

hakemi nasıl yeniyorsun sen ?

Talisca'nın ayağına rakip basıyor talisca sarı kart görüyor.

Talisca gole gidiyor adam indirmeye çalışıyor talisca düşmüyor dönüp bi sarı kart bile vermiyor.

Lens'e penaltı yapıyorlar vermiyor.

Adam aldığım emiri uyguladı işte.

Çevrimdışı Fikret

Valla şu takımın başkanı olsam, Şenol Güneş'le 2 dakika daha devam etmem.

Değiştiriyorum 1 dakika bile devam etmem.
Gitar calan, karizmatik, sigarasi agzinda Bilic paklar sizi.
Her sene 3.lukten ote hayali olmayan Besiktas gunlerine donmek mustehak bu kafaya.

Soyle komik laflar edeceginize sadece su son 15 seneye bakin.
15 senedir hangi hocalar var basarilari neler?
Senol Hoca ve Lucescu ayarinda bir hocayi ortalama 10 senede bir yakalarsin.

F.Orman Senol Gunes'i gonderirse;
Unal Aysal'in F.Terim sonrasi yasadigi Prandelli-Mancini donemini yasariz.

Senol Hoca doneminde her sene aldigimizdan cok oyuncu sattik. Tum basarilara, yeni gelir kalemlerine ragmen hocaya hep ceza gibi kadro verdiler. Sampiyon mu oldun Gomez-Sosa-Tore'yi satiyoruz. Gene mi sampiyon oldun Aboubakar'i yollayalim, Marcelo satalim. Sampiyonlar liginde namaglup lider mi oldun? Hemen Cenk Tosun'u satalim...

Gunes giderse artik bir suru Negredo-Lens gibi isim transferi yapilir liderden devre arasinda 10 puan fark yedigimiz gunleri goruruz. Borc ayni Mancini-Prandelli donemi gibi patlar. Eldeki degerleri kusturur, Fb-Ts falan gibi aldigimiz elimizde patlayan gunlere yelken acariz. Negredo ile 3 Lens ile 4 sene mi sozlesme yapilmisti? Izleriz artik bu adamlari yeni hocayla...

Bilic donemi gibi 8de 0 derbi galibiyeti hasretiyle yanip tutusanlar tabi Senol Gunes'i begenmesin.
Senol Gunes'ten once her sene Gs'ye 5 atardik bu sene 3 attik ya tuh iste...

Neyse bu kafadaki taraftara sampiyonluk falan fazla zaten. Bu romantiklere 3.luk yeter.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Hemşerim futbolcular bilerek atmıyorlar değil. Hakem düzgün maç yönetse herşey orda bitecek.

Abi sen bu hakemlerin düzgün mac yönetmesini beklersen görmeye ömrün yetmez... Allah uzun ömür versin

o love'un atması lazımdı abi onu.

Onu atsa çok farklı olucak herşey.

Bu kadar gol kaçırılmaz takmın üstünde inanılmaz bir baskı var.

Hoca'nın stresi takıma yansıyor.

Çevrimiçi 38life

Hakem'e ayrıca giriyorum şenol hocanın yaptığı saçma değişikliklere ayrıca giriyorum.

Bunların futbolun içinde olan, normal şeyler. Diğerleri anormal.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Ensar

Aman oyunla ve hocayla ilgili konuşma, zira Beşiktaşlılığın tehlikeye girer :D. Öyle adamlar var bu forumda bilmezsin, seni bununla sorgularlar.
taliscanin pozisyonu dışında maca etki eden ne oldu ki ??? diyen adamın beşiktaşlılıgı sorgulanmalı zaten
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi levitate

hakemi yenebilirdik o love-vida değişikliği kaçan goller 7 dakika uzatmanın kullanım şekli aşırı saçma

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Abi sen bu hakemlerin düzgün mac yönetmesini beklersen görmeye ömrün yetmez... Allah uzun ömür versin
Sinirden tırnaklarımı yiyorum. Bu kadar kalleşlik olmaz.
BEŞİKTAŞK

hakemi yenebilirdik o love-vida değişikliği kaçan goller 7 dakika uzatmanın kullanım şekli aşırı saçma
Şenol hocanın hatası o. Love niyee çıktı? Ancak hakem 1 numaralı suçlu.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi mellfred

Sinirden kendimi silkecem
Yönetim UYUMA

Çevrimdışı Orhan_

Net özet.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz hakeme takılın, stressiz falan izleyin maçları ama Beşiktaşlılık ile ilgili bu kadar net yargılara varmayın.

o love'un atması lazımdı abi onu.

Onu atsa çok farklı olucak herşey.

Bu kadar gol kaçırılmaz takmın üstünde inanılmaz bir baskı var.

Hoca'nın stresi takıma yansıyor.
Love, talisca, lens hepsi atabilirdi doğru ama hakem katletti bizi arkadaş deli olacam yeminle
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Sinan66

hakem kötü niyetlide, biz neden öne geçtikten sonra saçmalamaya basliyoruz ? özelikle deplasmanlarda

Çevrimiçi mayguntr

Hakem maci katletti kabul ama atacaksin ilk yaridan 2 yi u sonra arkana yaslanacaksin. Takimin akli belli ki Munih macinda. Her hafta sampiyonluk gitti dedik ama geri dondu hep.

Takimimiza bu zorlu ayda sonuna kadar sahip cikmamiz lazim. Ozellikle fener macinda cehennemi yasatmamiz lazim karsi tarafa ve hakeme. 

Çevrimdışı Kutay

aziz ve aykut adlı iki şikecinin yaptıkları algı başarılı oldu maalesef bugün görmüş olduk.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ensar

mac gidiyor bizim oyuncular sanki 2-0 öndeyiz gibi oynuyor , sıfır hırs
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

hakem kötü niyetlide, biz neden öne geçtikten sonra saçmalamaya basliyoruz ? özelikle deplasmanlarda

saçmalamıyoruz ki gayet de güzel oynuyorduk. bizim gördüğümüzü saha içinde oyuncular görmüyor mu ?

Yerli oyuncular özellikle yabancılarda görüyor rakip faul yapıyor 10 tane sarı kart çıkmıyor biz 1 kere yapıyoruz cart sarı kart.

Talisca'ya nasıl ikna edersin şimdi bu ligde eyyam olmadıgına adamın ayağına basılıyor bide üstüne sarı kart görüyor ?

Etiketler: