2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 525 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336075 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Türkay

VEFASIZ

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Israrla yazdım turnuva öncesinde bu işi netleştirmemiz lazım diye.

Şimdi zaman kalmadı.

Kardesım haklısın yönetim baskı yaptı turnuva öncesı ama adam istemedi zaten amacı bellıydı Fransa'da parlayıp gitmekti.

Darbe teşebbüsüde bahane oldu. Tek sevıncımız yüksek bonservis olması :by2:

Çevrimdışı Tolga

Kardesım haklısın yönetim baskı yaptı turnuva öncesı ama adam istemedi zaten amacı bellıydı Fransa'da parlayıp gitmekti.

Darbe teşebbüsüde bahane oldu. Tek sevıncımız yüksek bonservis olması :by2:
Bu kadar fazla eline koz verdiğimiz için bizi oyaladı sonra da terörü de bahene ederek çekip gitti.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Berat

Gelmiyor her zaman düşeş.

Çevrimiçi Samet Ç

Başkan acaba şuan nerede tatil yapıyor.  :bandit: :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çok geç artık çok geç.

Wilfried Bony nasıl olur?

Çevrimdışı Yasin02

Gitti be bir tekme de o vurdu  :by2:
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kimsegi istemiyorum CENK oynasin o bize yeteR

Cenke yedrk bir adam bakalim.
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2016, 18:57:27 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Wilfried Bony nasıl olur?
Bony'nin yolu buralara düşmez.

Çevrimdışı mehmetkorfez

Adam niye kalsın.Ülke karışık daha da karışacak,yüzümüzü batıdan çevirip ortadoğuya yöneliyoruz.Sosa da gidici galiba,transferler erken yapılmalı dedik al şimdi kaldık ortada.

Lige 1 ay kalmış 4 mevki BOŞ.

Bu takım önümüzdeki sene ŞL de oynayacak.Şahsi görüşüm seneye geçen sene Gs'nin yaşadığı düşüşü yaşama ihtimalimiz yüksek.

Çevrimdışı Tolga

Birkaç hafta evvel G.Töre dışında şampiyon olan kadroyu koruyabilirsek sevinebileceğimiz bir duruma gelebiliriz demiştim ve maalesef o durumda bile değiliz şuan.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Berat

Başkan acaba şuan nerede tatil yapıyor.  :bandit: :bandit:

Zamanı değil şimdi böyle yorumların , herkesin morali ve sinirleri iyice bozuk.

Çevrimdışı COB

Mario Gomez'e hem tesekkur hem de sitem ediyorum.

Sampiyon olmamizda cok onemli katkisi oldu, bu acidan tesekkur ederim ancak bu kulubu 2 ay kadar bekletmemeliydi. Vaktinde ben gelmiyorum diyecekti biz de ona gore hareket edecektik. Su dakikadan sonra insallah Fiorentina'nin elinde patlar ve kendisi de nasil bir yanlis yaptigini gorur.

Mario Gomez bu takima karakter acisindan cok sey katti ama ondan sonra gelecek forvet te 15'ten az atmaz bu sistemde. Cenk'i de direkt oyuncu olarak gormeye baslayabiliriz. Cenk ile rekabet edecek bir forvet alacagiz (ekonomik durumdan dolayi). Bu acidan Cenk'e guvenim tam. Yuzumuzu kara cikarmaz, Allah sakatlik falan vermesin insallah.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Göster kendini BEŞİKTAŞ in ÇOCUĞU !
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ersoy

Tosun dan 1. Forvet olmaz. Gomezin 1 tık üstü benzema Suarez cavani zaten

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bundan sonra kimse kolay kolay gelmez buraya.

Darbenin olacağını bilemezdik ama yine çok bekledik transferler için. Yeter.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MrtBlgc

Mario Gomez önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta oynamayacağını açıklayınca  :by2: :by2: :by2:

Çevrimiçi Samet Ç

Zamanı değil şimdi böyle yorumların , herkesin morali ve sinirleri iyice bozuk.
Gerek olup olmadığını bundan sonraki süreçte göreceğiniz. Gomez bizim olmazsa olmazımız değil B ve C planlarımız var demişti başkan.Bakalım bir hafta içinde yeri dolacak mı ? Bak fazla değil Gomez'in yerine bir hafta içinde herhangi bir oyuncuyu transfer etsin isim önemli değil transferde başarılıydı başkan diyeceğim. Sürekli şans eseri yapılan transferler bir yerde patlayacaktı buraya kadarmış demek ki.

Çevrimdışı mehmetkorfez

Ülkede yaşamak bile büyük işken biz futbol konuşuyoruz bizde mi acaba hata.

Adam bağıra bağıra ben bu üçüncü dünya ülkesinde oynamam hadi eyvallah diyor.

Çevrimdışı BlackEagle26

Remy gelirse öpüp başımıza koyalım

Çevrimdışı Ersoy

Cenk'i 1. Forvet yaparlar beklentiye girmeyin

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Darbe süreci basketi etkilediği gibi futboluda etkilicektir.

En azından su olaylar olmadan birini almamız lazımdı  :by2:

Hergün bombaların patladığı, bu kadar karışıklığın olduğu ülkeye 10m £ versende artık kimse gelmez. inş yanılırım

Çevrimdışı Onat

Cenk geçen sene bu zamanlar için hazırlandı hep hem kendisi hem de Şenol Güneş tarafından tedrisattan geçti. Hem zamanı geldi hem de Türkiye ligi kulübü olarak kadroda ve 11de Türk oyuncuların fazlaca bulunması ligin prestiji ve Türk futbolu için önemlidir, doldurma yabancılarla şampiyonlar ligi başarısını ne yapacaksın. Sonuçta kendi futbolun değil.
  Şenol hoca defalarca söyledi, kanatta da oynayabilen bir forvet istediğini dolayısıyla Remy iyi bir seçenek. Cenk'i 1. forvet yapıp yine aynı değerde kanatta da oynayabilen ve rotasyonda iş görecek oyuncu bakacaklardır. Formanın dağıtımını hoca belirler, gelecek olan forvet iyi performans gösterirse formayı kapar ama bu sene Cenk olgun ve kaptırmayacak kadar da hırslı bir görüntü çizdi. Şenol hocanın 1. forveti Cenk olur tahminimce.

Çevrimdışı Aykan19o3

Ülke bu durumdayken ölücülük taktiği başarılı olmayacak belli ki.
Cenk ile şampiyon ligi'ni geçtim ligde bile sıkıntı yaşarız açıkçası ben gelecek sezondan ümidimi kestim.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Gomez'in kalacağını zaten düşünmüyordum bu olaylarda bahanesi oldu. Sosa'nında kalmayacağını ve gitmek istemesini bukadar diretmesinin karşılığında göndermemiz gerektiğini düşünüyorum çünkü bu kafayla iyi bir performans vermeyecektir. Şimdi transfer yapılması zorunlu olan 3 mevki var (Sol bek, Forvet arkası ve Forvet) ve elde para yok Sosa'dan 6-7 gelir Gomez'den ise ne geleceği mechul şampiyon olup zayıflayan ilk takım olcaz galiba.

Etiketler: