2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 781 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11362653 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi hem yönetim hem hoca hem futbolcular 2-3 senedir kendi evimizde olmadığını hatırlaması lazım, İnönü başka hiç bir yere benzemez, maç da alır yeri gelirse maç da kaybedersin ters bi durum oluşursa. O yüzden taraftar faktörünü unutmadan ne yapıyorlarsa yapsınlar bundan sonra. Brugge maçı inönüde olsaydı şu an Tolga yerine başka birisini izliyor olurduk büyük ihtimalle.

Brugge maçı İnönü'de olsaydı taraftar ıslıklayankları susturur, maçı en kötü uzatmaya götürürdük.

Çevrimdışı Culpable

Nartollo yu seyretme imkani bulamiyanlar icin  2 tane video buldum
Bu adam besiktas da oynadi ama  normalde 3 lig de bile oynatmazlar bu adami  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

sosyal ölmedi mi ya  :evillol:
bi kıpırdanma varsa indirelim
sosyal The Tutmayan Duyum Whisperer  :kop:

Geldi yine Hernanes Mernanes bir şey diyip duruyor.  :lol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sosyal ölmedi mi ya  :evillol:
bi kıpırdanma varsa indirelim
sosyal The Tutmayan Duyum Whisperer  :kop:
Adam böyle üçüncü sınıf amerikan gerilim-korku filmlerindeki ölmeyen tipler gibi, öldü sanıyorsun tekrar ortaya çıkıyor  :kop: :kop:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Brugge maçı İnönü'de olsaydı taraftar ıslıklayankları susturur, maçı en kötü uzatmaya götürürdük.
yoo ona gerek yok Günay'ın olduğu gs maçında aksi durum yaşandı :) Ben futbolcu özelinde belirttim o yüzden bazı futbolcular ayrıca dikkat etsin kendilerine, söz konusu Tolga olunca  susturmaya çalışan kişi sayısı 1-2 yi geçmez :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Nartollo yu seyretme imkani bulamiyanlar icin  2 tane video buldum
Bu adam besiktas da oynadi ama  normalde 3 lig de bile oynatmazlar bu adami  :D

Bilenler bilir, efsane başkan Seba'nın yabancı transferlerinin çoğu öyleydi. O dönem yabancı sınırlaması olmasa, şampiyonluk falan göremezdik biz.

Ama Nartallo bence tipten kaybediyordu, yoksa gerçekten çok güzel kafa vuran bir adamdı. Yükseliş, kafa vuruş falan, cidden harikaydı; benzer kaliteyi bir tek Bierhoff'ta gördüm.

Fakat ayaklarında sorun vardı işte, bir koordinasyon sorunu söz konusuydu. Yürürken yalpalıyordu, koşarken düşüyordu, kalkarken oturuyordu. Değişik bir adamdı.

Çevrimdışı mylife1903

Madem para var   . Bu adamı alsak keşke .

Yaroslav Rakitsky.   http://www.transfermarkt.com.tr/yaroslav-rakitsky/profil/spieler/89222

Allah allah bu kim ki ilk defa goruyorum, gereksiz futbolcu gelmesin

Çevrimdışı Kalyoncu

Umarım gelmez ama ortada golcü de yok kimi alacaklar.
Fanatik haberine göre menajeri kesinlikle gelmeyecek demiş. Ben fikrimi tekrar söylüyorum Kiesling bir yoklansın

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bjk4ever

bakıyorum şimdide fener yönetimi adına konuşuyorsun
misilleme yapmışlarmış ben bizde yıllarca oynayıp sonra daha düşük takımlara gitmiş oyunculardan bahsetmiyorumki
istersen yüzlercede sayabilirsin benim bahsettiğim bu kaleci kıtlığında Tr deki yerli pasaportlu piyasa değeri olan bir kaleci olması
sen bir milyon tane oyuncuda saysan bu gerçek değişmiyor. Gönderdiğinde yerine koyacağın alternatifi yok
tıpkı bize misilleme olarak aldıkları ismail gibi onunda gönderilmesine karşıydım bak yerine koyabileceğin bir yerli sol bek yok
daha dur cl kadrosu yapılırken listeye yazamayacağın oyuncuları görünce ve onların yerine yazmak zorunda kaldığın yerli oyuncuları
görünce şok geçireceksin o zaman ismailin tolganın değeri çıkacak ortaya şu anda tolga Gönül Necip var pektemek büyük ihtimal
kadro dışı hocanın konuşmasına göre takım bulmalı diyor düşün bunlar olduğu halde daha 5 tane oyuncu koymamız gerekiyor
kadroya bunlardan 3 ü kulübeye oturacak Tolga beğenilmiyor ama onun kalitesine yanaşacak yerli oyuncu bile yok alt yapıdan
bile 5 oyuncu çıkaramıyorsun tolga necip ve Gönül sayesinde 18 kişilik kadroyu doldurabiliyoruz tolga yazılmazsa iki yabancı
kaleci yazacaksın bu sefer ileride bir yabancı eksik olacak kadro yapılanması gitsin gitsinle olmuyor bir tarafta istekler var
diğer tarafta zorunluluklar. 22 yabancımız var 3 tane daha gelecek görünüşe göre 25 yabancı ve bunun sadece 15 ini cl
kadrosuna yazabiliyoruz birde böyle düşüneceksin sonra tolganın önemini göreceksin ali şaşal gibi ütopik düşüncelerle
ne cl ye gidebilirsin nede lige başlayabilirsin senin tavsiye ettiğin kaleci kendine takım bulamıyor Bu tolgayı değil
Beşiktaşı aşağılamak oluyor.
Birde sana tavsiyem tv den seyrederek oyuncu değerlendirme bazen çok yanılıyorsun. Burda genelde dikkat ettiysen
daimi maça gidenlerle uzakta olup tv de izleyenler arasında genelde görüş ayrılığı olur. Tolga benim kaç tane aha yedik
dediğim pozisyonu kurtardı şaşarsın geçtiğimiz sene nerdeyse her maç kurtardığı 3-4 pozisyon var.
Tolga Beşiktaşın kalecisidir. Bende birinci kaleci olacak performansını beğenmiyorum ama burada Beşiktaş oyuncusunu
aşağılayamazsın saygıyla bahsedeceksin eleştirinide saygı çerçevesinde yapacaksın yok yapamam diyorsan burda yazmayacaksın o zaman
eleştirme demiyorum bunu bir Beşiktaş oyuncusunun hakkettiği şekilde yap
birde bazı oyuncular vardır performansına bakılmadan kadroda tutulur Tolga böylemi bilmiyorum ama kadroda tutmakta
ısrar ediyorlarsa saygı duyarım demekki bizim göremediğimiz alanlarda bir önemini görüyorlar.
bazı arkadaşların dile getirdiği gibi hemşericilik falan gibi sığ düşünce içine girmem yüzlerce milyarın döndüğü
bir piyasada kimse bu kadar basite indirgenemez. heleki herkesin başarıya aç olduğu bir kulüpte hiç olacak iş değil

Tolga benim gozumde degerli bir kaleci falan degil, vasat bir kaleci. Ben tolga ve ismail mutlaka gitmeki demiyorum dikkat ettiysen; makuk bir sozlesme olacaksa ve yedek rolu ustleneceklerse kalsinlar. Ismaile 1.5 mio verip tutmak yanlis yoneticiliktir. Tolga'da su sikinti oluyor; kaldigi surece bir sekilde hic hak etmedigi halde ilk 11 cikiyor. O yuzden gitmesi dogru olur bence. Ali Sasal olmaz Mert Gunok olur veya Cenk Gonen tarzi dusuk profilli bir takimdan potansiyeline guvendigin yerli bir kaleci olur; olur da olur. Su an da 2 yabanciyla o listeyi dolduracaginiza gore sikinti yok o acidan. Zaten yedek yerli kalecinin iyi olmasina da gerek yok. Sen sakatlik sorunu yasamayan kaliteli istikrarli bir yabanci bulursan o 40 mac oynar zaten. 3. Yabanci kaleci yedek olur, yerli kaleci de kulube doldurur. Muslera senede kac mac kaciriyor? Hemsehricilik demenin nedeni Tolga'nin oynamasini aciklayacak baska bir neden olmamasi. Performans olarak yerlerde surunen ve taraftara ve takima negatif enerji veren biri oldugu bariz.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı tuncaboylu

yoo ona gerek yok Günay'ın olduğu gs maçında aksi durum yaşandı :) Ben futbolcu özelinde belirttim o yüzden bazı futbolcular ayrıca dikkat etsin kendilerine, söz konusu Tolga olunca  susturmaya çalışan kişi sayısı 1-2 yi geçmez :)

Brugge maçı Tolga'ya tepkilerin başladığı ilk maçtı, o maça kadar bu kadar büyük bir antipati yoktu Tolga'ya karşı.

Çoğu kişi Tolga'ya bizi 2 kere UEFA'dan eledi diye kızıyorlar, o maça kadar elememişti bizi UEFA'dan.

Buradaki Brugge maçını Tolga'yla birlikte taraftar da kaybettirdi, eğer takıma destek olsalardı çok rahat çevirebilirdik. 1 gol atarsan uzatmaya götürüyorduk, taraftar , oyuncular ve Biliç maçtan koptu.

İşin seyirci sayısında bitmediği gösteren en önemli kanıtlardan biridir o maç.

Çevrimdışı Çağatay

Geldi yine Hernanes Mernanes bir şey diyip duruyor.  :lol:

gelmiş yani yine duyumunu sevdiğim  :lol:

Adam böyle üçüncü sınıf amerikan gerilim-korku filmlerindeki ölmeyen tipler gibi, öldü sanıyorsun tekrar ortaya çıkıyor  :kop: :kop:

zayıf noktasını bulup indirmek lazım filmlerde öyle oluyordu  :kop:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Brugge maçı Tolga'ya tepkilerin başladığı ilk maçtı, o maça kadar bu kadar büyük bir antipati yoktu Tolga'ya karşı.

Çoğu kişi Tolga'ya bizi 2 kere UEFA'dan eledi diye kızıyorlar, o maça kadar elememişti bizi UEFA'dan.

Buradaki Brugge maçını Tolga'yla birlikte taraftar da kaybettirdi, eğer takıma destek olsalardı çok rahat çevirebilirdik. 1 gol atarsan uzatmaya götürüyorduk, taraftar , oyuncular ve Biliç maçtan koptu.

İşin seyirci sayısında bitmediği gösteren en önemli kanıtlardan biridir o maç.
Tolga'ya o maçtan öncede tepkiler vardı ayrıca uzun süre sakattı ve Cenk o dönemde çok iyi maçlar çıkarmıştı ama ne hikmetse birden o maçta Tolga sahaya çıktı sonrası da malum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Sn Necmi
Ben avrupada  abartili  birseyler beklemiyorum
Hocada  beklemiyordur  bekliyorsa hayal bulutundan inmesi gerek

Senol hocanin ismail olayindaki soylemini ben soyle anladim

Senol hoca diyorki  kardesim disarisi -30 derece soguk

Benim yirtikda olsa bir botum var  ayagim  soguga temas etmiyor [ Bot= ismail]
Yalniz benim  uzerimde giyecek  montum yok  bana mont alin diye yonetime rapor veriyor [ Mont= stoper]

Yonetim ne yapiyor ne dusunuyor bilemem ama yonetim aynen sunu yapiyor  Mont anlamak yerine senol hoca  AL sana Hugo Boss dan yeni bir bot diyor[yeni bot = adriano]

Ben Bu takimda Nartolloyu seyrettim . kosarken  cezasahasi icinde ayaklari birbirine takilip duserken topun dizine carparak gol oldugu maclari seyrettim

Bu halimize binlerce kere sukur

guzel gunler yakin yeterki takimin ruhunu  hocanin ruhunu bozmasinlar
1- 2 takviye transfer ile sampiyonlugun en guclu adayi biziz
1 2 yil lige a ambargo koysun sonra hep birlikte avrupada birseyler bekleriz

dostum zaten kimsenin avrupadan bir şey beklediği yok sadece genç
kardeşlerimiz bunun hayalini kuruyor. Bizim derdimiz de bir kaç yıl ligi domine etmek
benim orda söylemek istediğim hocanın istedikleriyle bu olmaz serdar aziz bir maç oynayıp iki maç sakat olan biri
sen kalk 4.5 M€ bonservis iki oyuncu ver böyle birini al ne bizim o parayı verecek durumumuz var
nede o parayı eder bıraksın artık bursa hayranlığını burası Beşiktaş nerde olduğunun farkına varsın
geldiğinden beri istediği oyuncular hep bursalı senin elinde atiba ozi varken geçen sene ozan diye tutturdu
bu sene aziz diye tutturdu bizim gördüğümüzü görmüyormu biz bursadan oyuncu alamayız alırsakta değerinin çok üzerinde
verip millete kendimizi güldürürüz. gidip hep bizim sorunlu olduğumuz kulüplerden oyuncu istiyor
eren kim ya senin elinde cenk var hiç istemediğim ömeri bile erene tercih ederim
Ben biliçe hep Beşiktaşın büyüklüğünü farkedemedi diye tepki gösterdim geldi bizi üç kuruşluk kulüplere
oyuncak yapıyor adamların ego tatmin aracı oluyoruz.
Oda yetmiyor elindeki cenki taca atıyorsun.
Ben bu tip şeyleri hiç hoş karşılamam Beşiktaşın iç meseleleri basın önünde konuşulmaz gerekiyorsa
transfer yapılmaz sen eldeki kadroyla götürürsün götüremeyeceksen istifa edersin ama basın önünde bunları konuşamazsın
bu sana bir şey kazandırmaz ama Beşiktaşa zarar verir.
sana katılamayacağım beşiktaşın en büyük sorunu sol bekti orda stoper öğütücü vardı
bir oyuncu alabileceğiz stopermi sol bekmi deseler tribündeki herkes sol bek derdi
Beşiktaşın oyuncusuyken burda laf söyletmedik ama puan kayıplarımızın çoğunun birinci sorumlusu oydu
onu göndermek başlı başına en büyük transferdir. rakibine gidiyorsa iki katı değerli transfer oluyor.
benim karşıma ismaili töreyi tolga yı koyan hocanın ben hocalığını sorgularım bir önceki sene şampiyonluğun gitmesine
neden olan töre geçtiğimiz sezonda quaresma alınmasaydı büyük ihtimal şampiyonlukta gidecekti
sen kalk töreyi kaybettik de
Yönetimi savunmuyorum haklıdırlar haksızdırlar ortada bir gerçek var transferler gecikti
ortada maddi sorunlar olabilir ama önlemini alacaksın alamıyorsanda şartlar bu diyeceksin Gönüle bonservis vermedik
yönetimi paramız yok neden aldık diye eleştiremeyiz adrianoya 600000 verdik onunda bir sıkıntısı yok
yani burda yönetime laf söylenmez sosa konusundada eleştirmem ama stoper ve forvet konusunda
her şekilde eleştiriyi hakediyorlar. biz eleştirebiliriz ama bunu hoca basın karşısında yapamaz.
hiç bir yerde bir çalışanın öyle hakkı yoktur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tolga'ya o maçtan öncede tepkiler vardı ayrıca uzun süre sakattı ve Cenk o dönemde çok iyi maçlar çıkarmıştı ama ne hikmetse birden o maçta Tolga sahaya çıktı sonrası da malum..

Bu dediklerinin hiç biri o tepkiyi haklı göstermediği gibi, o gün oradaki taraftarın çoğu Cenk'i de sevmiyordu zaten.

Aynı golü Cenk de yese, tepkiler farklı olmayacaktı.

Çevrimdışı Hamahakki

Ben hala gil, junuzoviç ve iyi bir santrafor ile düzlüğe çıkacağımıza eminim.sadece biraz geç kaldık ve hoca o konuda haklı.Şenol hoca röportajının ana başlıklarını değil tamamını dikkate almak lazım.tamam yönetime sitemi var ama öyle istifa gerektirecek bir söylemi yok.bizim takımda ayrıca artık bir sistem oturmuş durumda gelen yabancının 1-2 maç dışında zorluk çekeceğini zannetmiyorum.rakiplerimiz arasında da Galatasaray'ın bizi zorlayabileceğini zannetmiyorum.fenerbahçe belki yeni hoca ile birşeyler yapmaya çalışacaktır ama sorunlu oyuncu sayısı fazla.trabzon kapalı kutu ama ligin sonunu getiremez diye tahmin ediyorum.sadece biraz sabretmek lazım.tamam transferler gecikti ama stoper santrafor ve 10 numara transferleri ile tekrar geçen seneki Beşiktaş'ı seyretmeye başlarız diye düşünüyorum

Saygılar

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu dediklerinin hiç biri o tepkiyi haklı göstermediği gibi, o gün oradaki taraftarın çoğu Cenk'i de sevmiyordu zaten.

Aynı golü Cenk de yese, tepkiler farklı olmayacaktı.
O maçta tribünde miydin?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı bjk4ever

bir şeyi unutma bir maç değil lig performansından bahsediyorum Tolga şampiyon olmuş takımın kalecisidir
ve uzun lig maratonunda çıkartmıştır o performansı üstüne gelen topları tuttu diyorsan biz farklı maçları izledik demektir
Tolga bir kere uzaktan atılan şutlarda açık ara en iyi kalecidir onun sorunu ayak dibine atılan şutlarda birde sıfır ayak olması
zaten ayak dibine atılan toplarıda ayak olmadığı için çıkaramıyor onun dışında refleksleri iyi olan bir kaleci
dürüst bak olaya yediği golleri incele ne demek istediğimi anlarsın
volkanı Beşiktaş kalesinde görmek isteyen bir Beşiktaşlı bulabileceğini sanmıyorum en azından benim çevremde öyle biri yok
ben sevinçten havaya uçmam mesela fener forumlarını okumanı tavsiye ederim ts den dolayı tolgayı pek sevmezler ama
gülmezlerde emin ol dedim ya sen nefret gözleriyle bakıyorsun olaya volkanın portekizde yediği gollere bir bak elenmelerine
sebep olan hakemmi yoksa volkanmı anlarsın tüm fenerliler volkandan nefret ediyor. adamlığını geçtim kaleci olsa anlayacağım
ama bu tipik komşunun tavuğu vakkası
muslera iyi kaleci ama iyi çizgi kalecisi ben aslında kaleciliğini beğenmiyorum çizgi kalecilerini sevmem çizgide harikalar yaratır ama bir iki adım
öne çıktığında yolunmuş tavuk gibi bir musleraya dönüşüyor. yediği ve kurtardığı gollere bak ne dediğimi anlarsın
muslera bizim maçta harikalar yaratmadı bizim vuruşu yapan oyuncularımız çok acemice davrandı.
penaltıları bile biz kaçırdık. bu arada tekrar uyarıyorum Beşiktaş oyuncusuna hitap ederken daha saygılı ol
bu forumda Beşiktaş oyuncusuna hakaret atılma nedenidir.

Tolga gecen sene antep maci haric net bir sekilde iyi veya ustun oynadigi 1 mac yok. Cogu macta vasat oynadi, iki akhisar macinda berbatti. Sonuc odakli yazmayi gectim; guven vermiyor. Oyuncular rahatlikla geri pasi atamiyor. Yan toplarda kalesinden cikma zahmetine bile girmiyor. Net bir sekilde takimin zayif halkasi. Gecen sene bosuna taraftarin cogu kale bos, Tolga'ya ragmen sampiyon olduk gibi yorumlar yapmadi.
Dikkatli okursan Volkan-Tolga kiyaslamasinda karakteri ayri tutun diye acikca yazdim. Salt performans olarak cogu BJKlinin Volkan'i Tolga'ya tercih edecegine eminim. Volkan mac alip FB'yi ayakta tutan kaleci iken Tolga kendisine ragmen takimin ayakta kaldigi kaleci. Tolga-Muslera kiyaslamasina cevap vermeme hakkimi kullaniyorum, benim acimdan gerek yok.
BJK oyuncusuna saygili ol, hakaret etme diye yazmissin. Benim postumdan hangi cumle'de Tolga'ya hakaret ettigimi quote'lamani bekliyorum, ona gore bilirim. Eger quote'layip gosteremeyeceksen de haksiz ithamdan dolayi bir ozur bekliyorum.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı tuncaboylu

O maçta tribünde miydin?

Maçtaydım. Susturamadık arkadaşla çevredekileri.

Çevrimdışı tuncaboylu

Maçtaydım. Susturamadık arkadaşla çevredekileri.

Hayatımda son düdük çalmadan çıktığım ender maçlardan biridir.

Çevrimdışı linux

Allah allah bu kim ki ilk defa goruyorum, gereksiz futbolcu gelmesin

Bu adam 10 basar şu anki defansa . Sayın başkan keşke sesimizi duysada alsa . Yada d.kiev vida bu da olabilir . Vida + bir miktar para ver gitsin Boykoyu.

Dün video araştırma yaparken . Jermain lens ile vida ayni takımda oynamış. İkisi gelse fena olmaz. 

Bu adamı alsak fena olmaz mı ? Kulupsuz

Hal Robson-Kanu

http://www.transfermarkt.com.tr/hal-robson-kanu/nationalmannschaft/spieler/65976

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu adam 10 basar şu anki defansa . Sayın başkan keşke sesimizi duysada alsa . Yada d.kiev vida bu da olabilir . Vida + bir miktar para ver gitsin Boykoyu.

Dün video araştırma yaparken . Jermain lens ile vida ayni takımda oynamış. İkisi gelse fena olmaz. 

Hal Robson-Kanu

http://www.transfermarkt.com.tr/hal-robson-kanu/nationalmannschaft/spieler/65976
Bence menajerlere ilet talebini başkana değil :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı yigitcan1903

Dünkü açıklamalardan sonra en ufak kötü gidişatta yönetimle hocanın arasındaki ipler daha da gerilir
İşler yolunda gitmezse tüm ihale basın yoluyla şenol güneşe yıkılır

Çevrimdışı abdusta

GÜLE GÜLE SOSA

ne kadar çok sana kızsakda,darılsakda bize şampiyonlukdaki katkın ve özellikle mali açıdan sana ödenen bonservis ve 2 yıllık ücret giderinin üzerinde
Beşiktaşa kar bırakarakak deyim yerindeyse 2 yıl bedava oynayarak,yeni takımın Milandasın.

GÜLE GÜLE José Ernesto Sosa yolun açık olsun

Saygılar

Çevrimdışı ahmetx

Umarım gelmez ama ortada golcü de yok kimi alacaklar.
Bir yıl bununla idare edeceğiz artık kaldık ortada.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı tuncaboylu

Hal Robson-Kanu

Transfermarkt'ta free-agent'ları değerine göre sıralayıp oyuncu öneren biri havası seziyorum sende.  :tabe:

Bu arkadaş Jem Paul Karacan'ın kanat-forvet oynayanı. Hayatında bir kere üst lig tecrübesi yaşamış.

Etiketler: