2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 476372 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Ozan Tufan transferi gerçekliği varsa biliyorum ki %100 ŞENOL GÜNEŞ istiyordur.Hiç bir şekilde bu transfere itiraz etmeyeceğim.Şenol Güneş’in bedava Burak Yılmaz isterken Negroda gelişini,bedava Volkan Şen isterken Lens geldiğinde BEŞİKTAŞ’ımızın uğradığı zararı düşünerekten ses etmeyeceğim.
ingiltere'de daha derli toplu duruyor o haliyle gelecekse olabilir
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş, Konyaspor'da forma giyen Francisco Calvo ile ilgileniyor. (Fabrizio Romano)
bu arkadaşta gelirse talisca abi forumun ortasında fenalaşır, bünyesi bir stsl topçusu daha kaldıramaz

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, orta saha oyuncusu Wilmar Barrios ile temas halinde. (beIN SPORTS)

Çevrimiçi Samet Ç

Jose Cifuentes'in sözleşmesi bu kış bitiyormuş yoklamak lazım olması gerekenden daha ucuza kapatılabilir.

Çevrimiçi Talisca1903

bu arkadaşta gelirse talisca abi forumun ortasında fenalaşır, bünyesi bir stsl topçusu daha kaldıramaz
:tabe: :tabe:

Çevrimiçi Talisca1903

Zhegrova veya Nordin benzeri bir kanat bulabilsek bu ikisini çok beğeniyorum hem güçlü hem teknik şut var pas var özellikle Nordin bu tarz birşey lazım sağ kanata Raşitin durumuna göre

Çevrimiçi Necmi

yok artık yeter bu nedir yahu almayın şöyle Anadolu topçuları  maxim felan da gönderin gitsin
aaa şenol güneş istiyordur ondan iyimi bileceksin 😉

Çevrimiçi Talisca1903

aaa şenol güneş istiyordur ondan iyimi bileceksin 😉
hiç sanmıyorum Aboubakar aldın da yok mu dedi yerli değil eski öğrencisi değil B17 Ozan gibi ne demeye istesin sen kaliteli bul bak bakalım hoca kimi istiyor

Çevrimiçi Samet Demir

hiç sanmıyorum Aboubakar aldın da yok mu dedi yerli değil eski öğrencisi değil B17 Ozan gibi ne demeye istesin sen kaliteli bul bak bakalım hoca kimi istiyor
Aboubakar geldiği zaman 2 ay neredeyse hiç oynatmadı :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

oynatmaya başladığındada kanatta oynattı sonra kanattan gelip golleri atınca cenki kanata çekip onu içerde oynattı

Çevrimiçi Talisca1903

gomezide 6 . haftada oynattı nedir yani zamanı gelince oynatıyor verimde alıyor sorun nedir ben anlamadım? Anlamıyor futbolcu psikolojisinden diyorsun.En iyisi gönderelim biz Şenol Güneş 'i yeni bir Valerian buluruz o artık oynatır takımı takır takır herkes mutlu olur
[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2023, 10:25:03 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Strasbourg forması giyen 28 yaşındaki Ganalı stoper Alexander Djiku ile görüşme gerçekleştirdi.

İlk görüşme olumlu geçerken, Djiku'nun sözleşmesi sezon sonu bitiyor. (Milliyet)

Çevrimiçi Talisca1903

Laimer,sabitzer.Hitzlisberger,Xlager.baumgartlinger  gibi  İsminin sonunda -er olan bir Avusturyalı merkez orta saha alacaksın hepside 10 numara topçu

bu arada laimer ve dahoud sözleşme sonuna giriyor düşer mi acaba bize ? Lilledelki Andre Gomes de çok iyi fazlamı uçtum acaba ama insan da olursa böyle olsun istiyor

Çevrimiçi Akil Emre

Yönetimin istifasını yada erken seçim beklerken hocamız hepsini kurtardı, ancak son 2 sezonun boşa harcanması ve baskette büyük ihtimal küme düşmeyi hiçbir şey gölgelemiyecek.Umarım son kozlarını gelecek sezon için iyi oynarlar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Chicago Fire, Jackson Muleka için Beşiktaş'a 3M€ teklif etti.

Beşiktaş, Muleka'yı 5 M€' nun altında bir bedele satmayı düşünmüyor. (Sabah)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

Zakharyan alsak gsliler ne kudurur yanlız. :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Rebic diyorlar hastasıyım net skor adamı durur durur yapıştırır en sevdiğim tip

Çevrimiçi sEuL

Ne olursa olsun sene sonunda su Saiss’i takimda tutun. Ayagi temiz saglam defans - giderse cok uzulurum.

Çevrimiçi Mehmet57

Masuaku alinirken de demistim cok onemli oyuncu olacak diye. Cok sukur utandirmadi.

Djiku haberleri dogruysa Saiss kalmali, Saiss-Colley-Djiku rotasyonu cok iyi olur. Ben genellikle kisa boylu stopper sevmem (bknz Welinton) ama Djiku hem suratli hem ayaklari iyi.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, önümüzdeki sezon yedek santrafor olarak Umut Nayir'i düşünüyor. (@sercan_dikme)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: