Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160803 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Çok moralim bozuk çok.15 gün de maç YOk nasıl toparlayacağız bilmiyorum ...

ntvspor kapandı onun yerine açılan belgesel kanalını tavsiye ederim.
yada uzun soluklu bir dizi bul 15 günde bitirirsin :D

Çevrimdışı mellfred

Bu pozisyonda ben de aynını geçirdim aklımdan. Lens yapmalıydı

Çevrimdışı mellfred

sürekli aynı hataları yapıp bundan doğru sonuç elde edilmez atiba
hiç bir başak maçında iyi oyun oynayamadı. Avcı kitliyor onu bir şekilde
dün kadrolar açıklandığı anda orta sahamız zayıf kalacak dedim yapılacak belliydi
vida stoper oynar orta saha ya atiba medel olurdu. Başak basacak belli
sen sürekli çıkarken hata yapan bir tolgayla oynarsan bu basmalarda sürekli top kaybı yaşayacağı belli
baskı yediğinde sağlıklı pas yapamayan atibada aynı şekilde böyle kadroyla çıkarsan
hücum hattı kopar orta sahada bir hata 4-5 oyuncunu oyundan düşürür. çok şanslıydık daha ilk yarı fark olurdu
artık sıkılmaya başladım hocanın ezbere oyuncu değiştirmelerinden bir kırılma maçınıda alsın artık
başağa basan takım kazanıyor biz her zamanki gibi rölanti kendi sahamızda top çevirerek başladık onlar
bastı kazandı bu kadar basit. Adamların forveti adeboyarken sen en kısa oyuncularınla defans hattını kuruyorsun
herşeyden önce hocanın hiç kafa yormadığı burdan belli
hakeme gelince bu sene gördüğüm en iyi hakem performansıydı.
Medel adebayor eşleşmesi tarihin en komik tercihidir
Madem medelsiz oynayamıyorsun libero oynat
Defans
Medel
Tolgay atiba
Çık mesela.

Çevrimiçi Necmi

lig kalitesiz hocada cillop gibi takım ve helva gibi rakipleri buldu ve kaymağını yiyor
elinde bu kadar geniş kadro varken kullanmayıp sürekli aynı oyuncularla
oyna daha ilk yarıda bütün sezon kaybetmen gereken puanı kaybet ve ikinci yarıya hiç bir esneme bırakma
ilk yarıda oynatmayarak tükettiğin oyunculara ikinci yarı mecbur kalınca medet um
şaka gibi ilk yarı 21 puan kaybettik totelden çıkart geriye 81 puan kalır bu takımın zaten
81 puanı güle oynaya alması lazım ama ilk yarıda bitirdi bunu. ikinci yarı kötü gitmiyoruz
şu performansı ilk yarı göstersen açık ara gideceğiz
koskoca ilk yarı orta ve cenk sevdasına harcandı bu kadar quaresma sevdası güttün al işde seni en önemli maçlarında
yanlız bıraktı biraz umrunda olsa bu cezayı yemezdi.
akşam rakip 10 kişi kalıyor tam pas oyununa dönüp delmeye çalışacaksın bu sefer caneri oyuna sürüp
orta oyununa dönüyorsun. orta açarak kaç gol atabileceğini sanıyor anlamıyorum.

Çevrimiçi underworld

kaleci ile defans arasına böyle denemeliydik

bir bölgeye oyunu yığıp diğer taraftan işte böyle adamı çizgiye kaçıracaktık

Çevrimdışı Erdemm

Şampiyon Beşiktaş'ın şampiyon taraftarı.. doğum günümüz kutlu olsun..
her ne kadar bu sene kırılma maçlarındaki puan kayıplarımız çok olsa da,
sene sonu şampiyon biz olacağız inşallah.. :)
içerideki 5 maçta (alanya+göztepe+malatya+kayseri+sivas) 15 puan, 65 yapar..  (yapamaz mıyız, yaparız!)
dışarıdaki 3 maçtan ikisi osmanlı+akhisar 6 puan, 71 yapar..
cinconla berabere kalsak bile 72 ile şampiyon oluruz..

biz tam toparlandı takım havaya girdi derken tekrar böyle bir maç kaybı çok can sıktı normal olarak..
beklenti farklıydı tabi..
yine de hala favori olan camia takımıyla, hocasıyla, taraftarıyla, yönetimiyle biziz..
önümüze bakalım, geçen geçti biten bitti..

bu sene ki Şampiyonluk gerçekten buna inananların olacak.. o da Beşiktaş olacak inşallah.. :)

sevgiyle, şanla, şerefle, hakkıyla nice şampiyonluklarla, nice 115 senelere..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Forvetsiz şampiyon olacağız dedik zora girdi.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı tangaz

elinde bu kadar geniş kadro varken kullanmayıp sürekli aynı oyuncularla
oyna daha ilk yarıda bütün sezon kaybetmen gereken puanı kaybet ve ikinci yarıya hiç bir esneme bırakma
ilk yarıda oynatmayarak tükettiğin oyunculara ikinci yarı mecbur kalınca medet um
şaka gibi ilk yarı 21 puan kaybettik totelden çıkart geriye 81 puan kalır bu takımın zaten
81 puanı güle oynaya alması lazım ama ilk yarıda bitirdi bunu. ikinci yarı kötü gitmiyoruz
şu performansı ilk yarı göstersen açık ara gideceğiz
koskoca ilk yarı orta ve cenk sevdasına harcandı bu kadar quaresma sevdası güttün al işde seni en önemli maçlarında
yanlız bıraktı biraz umrunda olsa bu cezayı yemezdi.
akşam rakip 10 kişi kalıyor tam pas oyununa dönüp delmeye çalışacaksın bu sefer caneri oyuna sürüp
orta oyununa dönüyorsun. orta açarak kaç gol atabileceğini sanıyor anlamıyorum.

dün keşke caneri daha erken sahaya sürseydi ateşleyici bir unsura ihtiyaç vardı adriano belki de kariyerinin en kötü maçını oynadı.  hoca cidden felaket seviyede banane rakipten oyunuma bakarım demek hafif tabirle küstahlıktır rakibe lige saygısızlıktır bedeli de böle ağır oluyor malesef. tüm bunlardan bağımsız hocanın santraforsuz bir takım yaratmaya çalıştığını da atlamayalım negredo başlangıç planında olmuyor ikinci devre topçusu vagner desen her maç daha kötüye gidiyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ömer Kaan

Negredo, haftaya maskeyle sahada olabilecek. Bu iyi çünkü love ile iç saha da olsa ikide iki yapabileceğimizi sanmıyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Aynen reyis haftanın kazananı olmayı umarken malesef kaybedeni biz olduk.

Futbol boyle birsey. Umarim kotu oynasak bile bundan sonraki haftalarda kazanan biz oluruz. Senol hocanin bas bas bagirdigi iyi futbolu ve guzelligi bir kenara koyup 3 puanlari toplama vakti geldi. 1 0 olsun bizim olsun bundan sonra.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Keşke oyunlardaki gibi gs maçına kadar skip skip diye geçebilsek. Böyle çekilmiyor.

Çevrimdışı terapati

Bazı arkadaşlar ısrarla forvetlere laf ediyor ama bizim orta sahamız hücum oyunu oynayamıyor. En iyi halleri merkez orta saha olan, normalde defansif orta saha oynayan iki tane orta saha oyuncusu ile hücum varyasyonu yapamayız. Talisca'nın tavşan çıkaramadığı tüm maçlarda aynı kısır oyunu oynayıp hep puan kaybettik. Hocamız resmen eksik oynatıyor takımı. Günümüz futbolunda orta sahan kadar kuvvetlisin, sen oyunu kuramazsan, tüm hücum planını iki-üç futbolcunun yapacağı süprizlere bağlarsan; daha önce de yazdım, forvette Batistuta'yı oynatsan gol atamaz. Elindeki kadro bu nasıl yapacak hoca bu işi diye soranlar olabilir; kusura bakmayın ama koskoca Beşiktaş'ımın teknik direktörü bir zahmet çözüm üretsin derim. 

Dünkü maçın özelinde futbolcular inanılmaz umursamaz oynadılar, inanamadım gözlerime Başakşehir ile başka bir takımın maçını izledim sanki. Böyle kazalar olabilir diyecek bir şey yok ancak tablonun geneli sıkıntılı, hem de sene başından beri. Yönetimde de, Şenol Hoca'da da, futbolcularda da, taraftarda da suç var diye düşünüyorum. Şu "futbol" adlı oyunun oynanamadığı ligimizde herkesin kafasına vurup Bayern Münih gibi, Manchester City gibi şimdilerde şampiyonluk etkinlikleri düzenlemeye başlamamız gerekirdi.

Sağlık olsun... İnancımızı yitirmeden, ancak gerçekleri de sümen altı etmeden; tek yürek, yürümeye devam etmemiz gerek. Hala şansımız var çünkü ligde doğru düzgün futbol oynayan takım yok. Her an her sonuç çıkabilir. Kimse karamsarlığa kapılmasın, yeter ki biz toparlanalım.

Çevrimdışı Kutay

Negredo, haftaya maskeyle sahada olabilecek. Bu iyi çünkü love ile iç saha da olsa ikide iki yapabileceğimizi sanmıyorum.
Kesin mi çok sevindim vallahi love çekilecek gibi değil hoca da artık love yerine larini denemeli lovedan daha az katkı vermez

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı caner.eryigit

ntvspor kapandı onun yerine açılan belgesel kanalını tavsiye ederim.
yada uzun soluklu bir dizi bul 15 günde bitirirsin :D
Yok abi dizi belgesel ile geçecek birşey değil yerdemiyim göktemiyim belli değil.dün ne umutlarla tv karşısına geçmiştim maç başladı 10 dk da belli etti zaten bizimkiler saolsun maça gelmemiş kimse.herşeyi anlıyorum da bizimkilerin bu kabullenmişliği beni çıldırtıyor.çok çizik yiyen oyuncu oldu bende lig bitsin eteğimizde ki taşları dökeriz şimdi sırası değil son ana kadar destekleyeceğiz.dediğim gibi abi son bir şans daha gelecek bu sefer ne tepki vereceğiz bakalım.

Çevrimdışı kartalyurek

Bu kadar az süre lider kalıp tüm sezon takipteyken son anda yakalayip sampiyon oldugumuz baska sezon var mi?

Çevrimdışı caner.eryigit

dün keşke caneri daha erken sahaya sürseydi ateşleyici bir unsura ihtiyaç vardı adriano belki de kariyerinin en kötü maçını oynadı.  hoca cidden felaket seviyede banane rakipten oyunuma bakarım demek hafif tabirle küstahlıktır rakibe lige saygısızlıktır bedeli de böle ağır oluyor malesef. tüm bunlardan bağımsız hocanın santraforsuz bir takım yaratmaya çalıştığını da atlamayalım negredo başlangıç planında olmuyor ikinci devre topçusu vagner desen her maç daha kötüye gidiyor.
Ya abi bende dün adriano ya inanamadım 1 m  önüne veremiyordu bir kere de yapmadı 5-6 kez yaptı.mylife abi de bahsetti sabah geride oldun mu bütün santraforları oyuna sokacaksın diye birşey mi var.zaten 10 kişi sen snr adamlar iyice kalabalık oldu orada bizde oraya adam sokup iyice çığrından çıktı oyun.birde herkes ayağına istiyor biraz hareketli top alayım yok.mesela Ts deplasmanında yaptık ön taraf özellikle bayağı hareketliydi.bu maç herkes atmış kendini biryerleri top Ayağıma gelsin oynarım.bir yalandan koşu atayım defansın kafasını karıştırayım geriden gelerek fln hiç yapmadık.hareketsiz oyuncuyu da herkes tutar.yalnız dün Babel ömrümden ömür yedi yeminlen...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu kadar az süre lider kalıp tüm sezon takipteyken son anda yakalayip sampiyon oldugumuz baska sezon var mi?

Yok.
İlki bu olacak ama

Çevrimdışı Kutay

Şu milli takım araları kadar kin duyduğum başka bir şey yok kim takar mili takımı

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi underworld

akhisar : 15 dk
kayseri : 45 dk
fb (kupa : 20 dk
başak : 35 dk

rakip 1 eksikle odluğu halde bizim hiç br şey yapamadığımız bölümler  :bandit:

Çevrimdışı Kutay

Şu milli takım araları kadar kin duyduğum başka bir şey yok kimse milli takımı takmıyor zaten

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı mylife1903

Ali senin baskan oldugu bir sezon vardi
Sagolsun mhkyi dagitmisti, fetocu bir suru insan vardi herhalde is gsyi otekliyorlardi
Sonra bi hafta ansizin samsun antep antalya oldu ya lis hatirlamiyorsam 8 puan geriden gelip sampiyon olduk. Daum vardi galiba @tangaz hatirlar

Çevrimdışı mylife1903

Ya abi bende dün adriano ya inanamadım 1 m  önüne veremiyordu bir kere de yapmadı 5-6 kez yaptı.mylife abi de bahsetti sabah geride oldun mu bütün santraforları oyuna sokacaksın diye birşey mi var.zaten 10 kişi sen snr adamlar iyice kalabalık oldu orada bizde oraya adam sokup iyice çığrından çıktı oyun.birde herkes ayağına istiyor biraz hareketli top alayım yok.mesela Ts deplasmanında yaptık ön taraf özellikle bayağı hareketliydi.bu maç herkes atmış kendini biryerleri top Ayağıma gelsin oynarım.bir yalandan koşu atayım defansın kafasını karıştırayım geriden gelerek fln hiç yapmadık.hareketsiz oyuncuyu da herkes tutar.yalnız dün Babel ömrümden ömür yedi yeminlen...

Babel bir var bir yok oldu, azicik sorumluluk almasi lazim
Taliskanin kotu oldugu ya da iyi onlem alindigi bir macta babelin daha fazla sahneye cikmasi lazimdi
Takimda gol atabilen 2 tane oyuncu var zaten

Çevrimdışı tangaz

Ali senin baskan oldugu bir sezon vardi
Sagolsun mhkyi dagitmisti, fetocu bir suru insan vardi herhalde is gsyi otekliyorlardi
Sonra bi hafta ansizin samsun antep antalya oldu ya lis hatirlamiyorsam 8 puan geriden gelip sampiyon olduk. Daum vardi galiba @tangaz hatirlar

@mylife1903 evet 94-95 sezonuydu üni 1.sınıftaydım samsun antep antalya bunlara çakmıştı antep maçının skorunu bir büfeye soruyordum sırada da bi kız vardı müşteri çıtır bişi tatlı mı tatlılardan beşiktaşlıymış nur yüzlü bi kızdı sevinçle skoru vermişti sende mi beşiktaşlısın die sorduğumda gözleri parlayarak kafasını sallamıştı sarılıp öpmüştüm kızı vayy bee anılarım depreşti reis
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Babel bir var bir yok oldu, azicik sorumluluk almasi lazim
Taliskanin kotu oldugu ya da iyi onlem alindigi bir macta babelin daha fazla sahneye cikmasi lazimdi
Takimda gol atabilen 2 tane oyuncu var zaten

babel öngörülebilir bir hal aldı repertuvarı küçük. günündeyse 7 oktav, yumurta içmeden sahneye çıktıysa ara ki bulasın.

Etiketler: