Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365192 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Lyon - roma  maçında top hep roma da kaldı 

İlk maç ortada geçen bi maçtı 2. maç zaten 5 - 6 olacak şekilde Roma nın bariz üstünlüğü vardı aslında 2. maça bakarsak mucize eseri burda Lyon çok fena baskı uyguladı roma becerikli olsalar 5-1 falan alırlardı..

Çevrimdışı cursedofdragon

Butun gece analiz yapmakla gecti herhalde

yok erken yattım bugün 2 de yattım öğlen 12 de kalktım :D

İlk maç ortada geçen bi maçtı 2. maç zaten 5 - 6 olacak şekilde Roma nın bariz üstünlüğü vardı aslında 2. maça bakarsak mucize eseri burda Lyon çok fena baskı uyguladı roma becerikli olsalar 5-1 falan alırlardı..

romanın öcünü biz alıcaz :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

romanın öcünü biz alıcaz :D
o maça kadar ligdeki bütün maçları almak lazım,içim hiç rahat değil...

benim içim çok rahat belki maç'a daha çok var ondan da olabilir :D

Cristiano Ronaldo: "Portekiz'in en yetenekli futbolcusu Ricardo Quaresma'dır ama çalışmayı en çok seveni de benim"

Çevrimdışı Berat

benim içim çok rahat belki maç'a daha çok var ondan da olabilir :D

Gülhan maç ve topa neden özel isim gibi davranıp eklerini kesme işaretiyle eklerini  ayırıyorsun sürekli?  :D

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Cristiano Ronaldo: "Portekiz'in en yetenekli futbolcusu Ricardo Quaresma'dır ama çalışmayı en çok seveni de benim"

Yeteneğe nasıl ihanet edilir diye merak edenler Quaresma ya bakabilir :)

İsral -------> OK
Yunan -----> OK
Fransız ----> ?
Alman -----> ?
İngiliz -----> ?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 14:01:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Gülhan maç ve topa neden özel isim gibi davranıp eklerini kesme işaretiyle eklerini  ayırıyorsun sürekli?  :D

:kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi underworld

Iki maçıda izledim ama ilk maçı Lyon nasıl 4-2 kazandı Dahala anlayamadım.
Bence deplasmanda roma daha etkiliydi en az 8-9 gol pozisyonu vardı ve oyunun hükmü onlardaydi fakat nasıl olduysa Lyon bir şekilde skoru buldu.

Çevrimiçi Necmi

bütün maçları derken zaten bir gençler birde ts maçları var
ikisinede koyar geçeriz 8 nisan ts maçı ondan sonra 24 nisanda maç var oda adana maçı
arada lyonla iki maç yapacağız. Seçim mis gibi geldi. sanırım tff den sonra uefada Beşiktaşlı olmuş :D
esas sıkıntı turu geçersek olacak başakla fener maçının arasına yarı final maçı giriyor ilk ayak ikinci ayakta
fener bursa arasına geliyor. zaten başakda puanları bizim maça kadar kaybedecektir. 7-8 puan farkla
girilir o seriye gibi geliyor bana. gene her sene olduğu gibi çok ucuz puanlar kaptırdık.
Her ne olursa olsun birinci önceliğimiz lig olmalı uefanın hiç bir geliri yok şampiyon olmanın 250-300 M
gibi bir getirisi var. finale kadar 4 maç var ikisinin zorlayıcı bir etkisi olmayacak bizi zorlayacak iki maç olacak
turu geçtiğimiz taktirde etki alanına giren maçlarda başak fener bursa maçları.
finale kalırsak kasımpaşa ve antep maçları arasına denk geliyor

Çevrimdışı onder23

Geçen senede feneri şampiyon yapmıştı geçen çiğdem iyi kapak taktı buna
gene Başak şampiyon olacak dedi oda sen geçen senede fener şampiyon olacak diyordun dedi.
çok Beşiktaş düşmanı tanıdım ama bunun kadar kendini komik duruma düşüreni
tanımadım. Arkadaş kendini istatistik uzmanı olarak tanımlıyor. ciddiye alınmaya değmez
şimdi twitter den mesaj okurlar genelde ama bu varken çiğdem bu mesajları ben söyleyemem
sen oku istersen diyor genelde. sanırım sürekli küfür geliyor. :D
Onurun söylediğinde haklılık payı var birinin fetöcü olup olmadığını anlamak için Beşiktaş yorumu
yaptırsınlar hemen kendini ele verir :D
Necmi abi ben bu şahsın istatiatik uzmani falan olduğuna da inanmıyorum.   Yaptığı tek şey  ortalama hesaplama. Sorsan varyans nedir bilmez olasılık dağılımı nedir bilmez öyle bir tip. Geçen sene ceza sahası içinde en çok topla oynayan takım fenerbahçe işte en çok şut çeken takım fenerbahçe falan filan diye zirvaliyordu.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Bence deplasmanda roma daha etkiliydi en az 8-9 gol pozisyonu vardı ve oyunun hükmü onlardaydi fakat nasıl olduysa Lyon bir şekilde skoru buldu.
kaleci etkeni işte hocaları bile kalecilerinin mükemmel performans gösterdiğini söyledi.
bu sene avrupada rakip kaleci performanslarından çok ekmek yedik :D
kaleci performansıyla uçmayız inşallah :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Kayserisporlu olduğunu iddia ediyor. Bilinen tek şey Beşiktaş düşmanı olduğu.Beşiktaş düşmanı olduğu bilinen tiplerin çoğunun tesadüf olsa gerek geçmişte Fetö bağlantıları var . Bunlar hep tesadüf işte .
Geçen sene kaleci Tolga'yı istatistiklerle öven  , kaleci Muammer'i Beşiktaş'a aldırtmak için ortalıkta saçma saçan konuşan yazan kişidir aynı zamanda. Fener'i şampiyon yapmak için yaptığı algı çalışmasını herkes biliyor zaten.
kayseri elektrigi almadim degil @Mehmet Ali C. Bi alici gozle baksin suna

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kayseri elektrigi almadim degil @Mehmet Ali C. Bi alici gozle baksin suna
baktım abi halis muhlis gay serili tipi var  :evillol:

Çevrimiçi Savaş

bütün maçları derken zaten bir gençler birde ts maçları var
ikisinede koyar geçeriz 8 nisan ts maçı ondan sonra 24 nisanda maç var oda adana maçı
arada lyonla iki maç yapacağız. Seçim mis gibi geldi. sanırım tff den sonra uefada Beşiktaşlı olmuş :D
esas sıkıntı turu geçersek olacak başakla fener maçının arasına yarı final maçı giriyor ilk ayak ikinci ayakta
fener bursa arasına geliyor. zaten başakda puanları bizim maça kadar kaybedecektir. 7-8 puan farkla
girilir o seriye gibi geliyor bana. gene her sene olduğu gibi çok ucuz puanlar kaptırdık.
Her ne olursa olsun birinci önceliğimiz lig olmalı uefanın hiç bir geliri yok şampiyon olmanın 250-300 M
gibi bir getirisi var. finale kadar 4 maç var ikisinin zorlayıcı bir etkisi olmayacak bizi zorlayacak iki maç olacak
turu geçtiğimiz taktirde etki alanına giren maçlarda başak fener bursa maçları.
finale kalırsak kasımpaşa ve antep maçları arasına denk geliyor
Abi benim kalan fikstürde en korktuğum maç trabzon deplasmanı. Kalan maçlarda bir kaza olacaksa bu maçta olur. Dediğin gibi kolay geçeceğini düşünmüyorum ben.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi ben bu şahsın istatiatik uzmani falan olduğuna da inanmıyorum.   Yaptığı tek şey  ortalama hesaplama. Sorsan varyans nedir bilmez olasılık dağılımı nedir bilmez öyle bir tip. Geçen sene ceza sahası içinde en çok topla oynayan takım fenerbahçe işte en çok şut çeken takım fenerbahçe falan filan diye zirvaliyordu.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adamın işi algı yaratmak işte ama asporun genel yorumcu performansı bizim açımızdan iyi
uğur karakullukçu mesela bence en iyi futbol yorumcusu. Değerli biri gsli ama oldukça tarafsız bir yorumcu.
bazen kızılan yorumlar bile yapsa Demirkolda adil olmaya çalışır yorumlarında doğru olanı söyleyebilen bir adam
inandığı gibi konuşuyor birilerinin tetikçiliğini yapmıyor. Ahmet Akçamda iyidir hayretki gs camiasındanda
düzgün adamlar çıkabiliyormuş :D
Haldun Domaçta son dönemler izledim bir yamuğunu göremedim eskiden sevmezdim ama son dönemler tarafsız
olduğunu farkettim ama öyle bir düzende yaşıyoruzki sistem böyle konuşturuyorda olabilir bunları
baksanıza şansal bile Beşiktaşı yalamaya başladığına göre
en keyiflisi hıncalın olduğu program kendisini basının duayeni sanan 3 tane dinoyu koymuşlar oraya
oturup saatlerce basını eleştiriyorlar arada Hıncal fırsat buldukça Şenol hocaya giydiriyor. Korkak futbol
oynatıyormuş kimsede sormuyor hoca gittiği her takımda korkak futbolla nasıl gol kralları çıkarıyor diye :D

Çevrimdışı mylife1903

adamın işi algı yaratmak işte ama asporun genel yorumcu performansı bizim açımızdan iyi
uğur karakullukçu mesela bence en iyi futbol yorumcusu. Değerli biri gsli ama oldukça tarafsız bir yorumcu.
bazen kızılan yorumlar bile yapsa Demirkolda adil olmaya çalışır yorumlarında doğru olanı söyleyebilen bir adam
inandığı gibi konuşuyor birilerinin tetikçiliğini yapmıyor. Ahmet Akçamda iyidir hayretki gs camiasındanda
düzgün adamlar çıkabiliyormuş :D
Haldun Domaçta son dönemler izledim bir yamuğunu göremedim eskiden sevmezdim ama son dönemler tarafsız
olduğunu farkettim ama öyle bir düzende yaşıyoruzki sistem böyle konuşturuyorda olabilir bunları
baksanıza şansal bile Beşiktaşı yalamaya başladığına göre
en keyiflisi hıncalın olduğu program kendisini basının duayeni sanan 3 tane dinoyu koymuşlar oraya
oturup saatlerce basını eleştiriyorlar arada Hıncal fırsat buldukça Şenol hocaya giydiriyor. Korkak futbol
oynatıyormuş kimsede sormuyor hoca gittiği her takımda korkak futbolla nasıl gol kralları çıkarıyor diye :D
Korkak futbol olayini bizim taraftar bir kere yedi abi lucescu konusunda daha zor

Çevrimiçi Necmi

Abi benim kalan fikstürde en korktuğum maç trabzon deplasmanı. Kalan maçlarda bir kaza olacaksa bu maçta olur. Dediğin gibi kolay geçeceğini düşünmüyorum ben.

valla kolay geçeceğini düşündüğün maçlardan kork bence TS maçını alırızda olmadık maçlarda
puan kaybetmeyelim yeter bize başak ts fener maçları beraberlik bile yeter bize yeterki diğer maçları kaybetmeyelim
21 puan eder buda totelde 76 puan bizi güle oynaya şampiyon yapar. Ts maçından alınacak malubiyet bile
75 puan eder başak bu puana ulaşmak için 9 maçtan 7 galibiyet 1 beraberlik çıkartmak zorunda bu maçlardan birini bile
galibiyetle tamamlamak başağın fişini çeker en yakın ts maçı kazandığımız anda başağın bütün hesaplarını alt üst ederiz.
9 maçtada puan kaybetmeme gibi bir çıkmazın içine sokarız. bizim fikstürdede ciddi avantajımız var hem iç saha maçlarımız fazla
hemde zorluk seviyesi düşük başak maçlarına göre tabiki bizim zor görünen tek iç saha maçımız fener görünüyor içerde 5 maçı kazan
keyfine bak. dışarda ts başak bursa antep maçları var birini kazan diğerlerini beraberlikle bitir başağı bütün maçları kazanmaya
mecbur bırakırsın tek dikkat etmemiz gereken deplasmanda başaksporu yenemiyorsak gollü beraberlikle bitirmemiz gerekiyor
2-2 bizim için ideal sonuç olur. bizim dışımızda 8 maçıda kazanmak zorunda olurlar. Bir beraberlik bile yetmez.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Rakip Lyon iyi güzel takım tedbir almak lazım tehlikeli aniden pozisyona giren oyuncuları var fakat korkma olayı bana saçma geliyor. Bence tur ortada. Deplasmanda güzel bi taktik disiplinle 1 tanede gol sıkıştırırsak İstanbul ' da turu geçeriz diye umuyorum.

Bide Lyon dan korkacaksak Şampiyonlar Liginde neden gruptan çıkamadığımız için üzüldük. Gerek yokmuş çünkü şamp. da devam eden takımların hepsi kat kat güçlü lyondan.

O yüzden güzel kura oldu Rakibi ciddiye alıp ama gözümüzde büyütmeden turu almak dileği ile...

Eminim Lyon takımıda BEŞİKTAŞ çıktığı için çok mutlu değildir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Akhisar'ın yeni hocası Okan Buruk olmuş, yeni hocanın gazıyla umarım Başakşehir'i yenerler.

Çevrimiçi Savaş

valla kolay geçeceğini düşündüğün maçlardan kork bence TS maçını alırızda olmadık maçlarda
puan kaybetmeyelim yeter bize başak ts fener maçları beraberlik bile yeter bize yeterki diğer maçları kaybetmeyelim
21 puan eder buda totelde 76 puan bizi güle oynaya şampiyon yapar. Ts maçından alınacak malubiyet bile
75 puan eder başak bu puana ulaşmak için 9 maçtan 7 galibiyet 1 beraberlik çıkartmak zorunda bu maçlardan birini bile
galibiyetle tamamlamak başağın fişini çeker en yakın ts maçı kazandığımız anda başağın bütün hesaplarını alt üst ederiz.
9 maçtada puan kaybetmeme gibi bir çıkmazın içine sokarız. bizim fikstürdede ciddi avantajımız var hem iç saha maçlarımız fazla
hemde zorluk seviyesi düşük başak maçlarına göre tabiki bizim zor görünen tek iç saha maçımız fener görünüyor içerde 5 maçı kazan
keyfine bak. dışarda ts başak bursa antep maçları var birini kazan diğerlerini beraberlikle bitir başağı bütün maçları kazanmaya
mecbur bırakırsın tek dikkat etmemiz gereken deplasmanda başaksporu yenemiyorsak gollü beraberlikle bitirmemiz gerekiyor
2-2 bizim için ideal sonuç olur. bizim dışımızda 8 maçıda kazanmak zorunda olurlar. Bir beraberlik bile yetmez.
Ben fener maçını rahat alıcaz diyorum bu sefer. Eğer başakşehir maçına 4 puan farkla girersek stresin dibini görecekleri için o maçta alırız onları aşağı. Zaten sonra lig biter.

Ben bu fikstürde tek trabzona puan kaybı yazdım. Tahminimce 80 puan diyorum ha oldu bi aksilik 76-77 altına düşmeyiz.

Çevrimiçi Necmi

Korkak futbol olayini bizim taraftar bir kere yedi abi lucescu konusunda daha zor
luce dönemini sen ben hatırlarız sıkıntı gençlerde iki malubiyet alsak arka arkaya
sövmeye başlarlar. fener maçında oyunu beraberliğe kitledik aslında mükemmel taktikti
ama az cıvlamadılar. Bu sene derbi galibiyetimiz yok diye aynı zamanda derbi malubiyetimizde olmadığını
konuşmuyorlar, oynadığımız her maçı kazanmak zorunda olduğumuzu sanan bir kitle türüyor.
Beklentileri en zirvede tutup bir mağlubiyette şampiyonluk gidecek sanıyorlar.

Çevrimiçi Necmi

Ben fener maçını rahat alıcaz diyorum bu sefer. Eğer başakşehir maçına 4 puan farkla girersek stresin dibini görecekleri için o maçta alırız onları aşağı. Zaten sonra lig biter.

Ben bu fikstürde tek trabzona puan kaybı yazdım. Tahminimce 80 puan diyorum ha oldu bi aksilik 76-77 altına düşmeyiz.

Ben 75 puana razıyım aslında başaksporun 70 barajını geçebileceğini sanmıyorum en kötü ihtimalle 70-71
gibi puanda kalırlar. Alabilecekleri azami puanda 74 olur. Bu puan için futbolun nirvanasına ulaşmaları lazım.

Etiketler: