Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364762 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı El Nino

@Necmi abi yeni sezonda Burak Yılmaz dedikoduları var bu konuda ne düşünüyorsun :)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi yeni sezonda Burak Yılmaz dedikoduları var bu konuda ne düşünüyorsun :)
bilmem ben duymadım. Duymadığım bir şey için yorum yapmam.

Çevrimiçi Necmi

barçayı bırakalım o halde daha mütevazi rakibimiz lyondan örnek verelim. sadece forumda adı geçen oyunculardan bahsedicem.

forumda iyi kaleci olduğu söylenen anthony lopes lyon altyapısından yetişme hatta 2. 3. kalecilerde.

stoperde diakhaby ve umtiti yine lyon altyapısından çıkma. sezon öncesi umtiti barçaya 25 m euroya transfer oldu. ellerinde hazır yetişmiş oyuncu olmadığından benzer oyuncu nkoulou yu transfer ettiler.

atibaya benzetilen gonalons

hücum hattında beğenilen oyunculardan tolisso, rachid ghezzal ve nabil fekir

yine forumda bize karşı oynamaması umulan lacazette hepsi lyon altyapı oyuncusu.

barça gibi 25 milyonlara gerek yok. 2 m euro bile yeter şu oyuncuları yetiştirmeye.

tigana tigana tigana....

peki süper olacak oyuncular kapıya diziliyor onları alıp yetiştirdiğinimi sanıyorsun.
birde o oyuncuları çıkartmak için kaç oyuncuya emek verilmiş ona bakmak lazım. Böyle
dışardan konuşmak kolay bak kimi çıkartmış alt yapıdan diye.
lyon örneği verdin alt yapıdan oyuncu çıkarır yetiştirir ama dön bak bir seri yakalamış fransada
2002 2008 arası şampiyon olmuş ondan sonra stop iyi oyuncu çıkartman önemli değil onlardan ne verim aldığın önemli
şampiyonluk gelmedikten sonra gelir içinmi oyuncu yetiştireceksin birde fransanın çok iyi bir havuzu var.
cezayir asıllı oyuncular ordan sürekli yetenek geliyor yetişen oyuncuların çoğunda kaynak bu
sürekli tutturdunuz alt yapı diyede Türkiyede mental sorun var istediğin kadar para harca çıkartamıyorsun
bu seninle ilgili değil ülkeyle ilgili on yıl uğraşırsın bir tane oyuncu çıkarırsın oda işte sende olur satış değeri olmaz
Bu ülkede yetiştirici takım olursan süperligde küme düşersin bu kadar net bırak şampiyonluğa oynamayı
senin dediklerin olması için önce doğduğu andan itibaren evde başlaması gerekir eğitimin sonra okuduğu okullarda
eğitilmeli bizim okullarda eğitim yok öğretim var. kulüp alt yapısına gelene kadar kaybediyor zaten ondan sonra
istediği kadar yetenekli olsun bir şey farketmiyor. Batuhan ı ele alalım içinde biraz profesyonellik olsa muhteşem bir
oyuncu olurdu. Avrupada bile adından söz ettirirdi. Sadece yetenek olmayacak birazda beyine ihtiyaçları var.
mesela Basketbolda yetişiyor oyuncu çünkü eğitim seviyesi yüksek kısımdan geliyor oyuncular. Dediğim gibi aile eğitimi
eksik olan bu. Bunuda kötü şekilde söylemiyorum şartlar bu ekonomik koşullar bir yerde insanları tıkıyor. Ekonomik gücü
biraz yeten aileler çocuklarını farklı şekilde yönlendiriyor. futbol bunun içinde yer almıyor. çocuklar ders çalışmaktan
futbol oynamaya fırsat bulamıyor.
Kulüp olarak yetenekli oyuncuları bulacaksın küçük yaştan itibaren bunların tüm eğitim öğretim masraflarını üstleneceksin
belki 100 çocuk içinden bir iki yetenek çıkartabilirsin bir takım çıkartmak için belki 1000 çocukla uğraşacaksın olmayanlar
ne olacak tamamen futbola kanelize edeceksin sonra yüzlerce çocuk ortada kalacak birde harcadığın para getirinin karşılığı olurmu
olmazmı on yıl yatır olmazsa para çöpte
kulüpler böyle bir şeyi yapamaz bunu devletin eğitim kurumları içinde yapması lazım kulüplerde bunlardan beslenecek
yükün büyük kısmını devletin üzerine yıkacak buda ailelerin ekonomik durumlarına gelip dayanıyor çıkmaz sokak yani.
Bir zamanlar kartal alt yapısını izlerdim oyuncu yetiştirme konusunda iyidir ama bence hikaye yüzlerce çocuk var ama bakıyorsun
içlerinde bu olur diyeceğin oyuncu yok.

Çevrimiçi Necmi

Dostlar burası tarih forumuda başlığıda değil tek tük mesajlar geldi. ses etmedik ama burda
yeri değil bunun konuşmak istiyorsanız açın bir başlık konuşun ama bu tip bir konu siyasete bulaşmadan
konuşulmaz siyasete bulaşdığınız andada forumla ilişkiniz kesilir.
tamam gece sohbetlerinde bazı şeylere göz yumuluyor ama bunların içinde din ve siyaset yok.

bu konuda başlığa atılan mesajlar silinecek.

Çevrimdışı taner37

Cenk'in bu sezon sonu güzel bir fiyata gideceğini düşünüyorum ben. Başkan'da artık almaya değil satmaya başlıyoruz dediğinden bunu anladım ben.

Ba'nın bir şekilde takımda kalacağını düşünüyorum çünkü Çin takımı Tevez'i getirdi Ba'nın yerine. Yabancı sınırları varken 2 haklarını forvete harcamazlar. O sebeple Ba'nın takımda kalması yüksek ihtimal.

Yanına Gomez de geliyorum derse bedelsiz gelebilir bence. Artık 2 tane uluslararası düzeyde forvete sahip olmanın vakti geldi. Gomez - Demba Ba ve genç bir forvet ( Belki Ömer ) seneye bizim için güzel olur. Ha Aboubakar kalır mı bilemem. 2 hafta öncesine banko kalır diyordum ama şu an sallantıda.

Seneye Mario Gomez - Demba Ba - Vincent Aboubakar forvet hattı olur mu? Maaş yükü artar ama efsane olur.
Gomez bey 5.5 alıyordu bizden yine anı parayı mı ister yoksa 2-3 e oynar mı acep
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Gomez bey 5.5 alıyordu bizden yine anı parayı mı ister yoksa 2-3 e oynar mı acep
kim diyor 5.5 aldığını :alala:
KAP a bildirilen rakam 3.5 birileri uydurur ufak bir araştırmayla
bulacağınız bilgiyi yalan yanlış paylaşırsınız. Beşiktaş KAP a 3.5 bildirip
5.5 nasıl verecek bunu nasıl muhasebe edecek.renkli basın uydurdu RVP o kadar
alınca bir işe yaramayınca gomezde 5.5 alıyormuş biz duyduk dediler ilk ortaya atanda
Gürcan bilgiçdi sanırım sonra bunu hürriyet servis etti. Beşiktaşın KAP a bildirdiği
rakama değilde renklilerin uydurmasınamı inanıyorsunuz. Geçen sene şampiyonluk yarışında
Beşiktaşlı oyuncuları karıştırmak için fenerli basın tarafından servis edilmiş bir haberdir.
sizde yiyorsunuz.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Ben obsesif bir insanım Bursa şampiyon oldu falan diyorsunuz bende ya Başakşehir olursa diye tedirgin oluyorum. Obsesiflik zor.

Anadolu kulüpleri Başakşehire yatıp bize saldırırsa nolcak hele Antalya? O başkan BJK nefreti yüzünden herşeyi yapar.

Fenerle de böyle gitti geçen sene telaşlı değildim ama bu sene nedense telaşlıyim :(

aynen anadolu takımları başakşehir'e hep yatıcak akhisar küme düşme potasının hemen üstünde ama başakşehir'e yatıcak.

Ç.Rizespor küme düşme potasında can çekişiyor ama yatıcaktır önemli değil küme düşmesi önemli olan başakşehir şampiyon olsun.

Gs ile fb 3.cülük için yarışıyor 3.cü olan direk UEFA Avrupa liginde gruplarda başlıyor bi fb bi gs 3.cü sıraya geçiyor ama gs maçı başakşehir'e satıcaktır önemli olan Beşiktaş şampiyon olmasın farketmez gs 4.cü olup play-off'ta oynarız diyor.

Ts'de başakşehir ile maç yapıcak maçı satıcaktır ts'de avrupaya gidebilir ama farketmez önemli olan Beşiktaş şampiyon olmasın diyor ts'lilerde.

Bizde başakşehir ile maç yapıcaz ama bizde satarız bence maçı gerek yok başakşehir şampiyon olsun.

Hadi ii geceler.

Tüm rakiplerini yatacak değil herhalde ligde iddiası bulunmayan rakipler mesela Gençlerbirliği düşmemeyi neredeyse garantileyen Kayseri mesela Adana o maça kadar düşmesi kesinleşir muhtemelen. Lig ilerledikçe daha net belli olur. Yoksa 9 maçında 9 rakibi yatacak değil burası Türkiye herşeyi bekliyorum ben.

@taner37 boşuna endişelenmeyin kardeşim, Başakşehir'in zor maçları var ve ligde kalan maçlarında hiçbir takımın ona yatacağını zannetmiyorum.

Başakşehir, küme düşme hattında bulunan; Akhisar Belediyespor, Çaykur Rizespor, Adanaspor ve Kayserispor ile oynayacak. Can derdindeki bu takımlar Başakşehir'den puan ya da puanlar almak için ellerinden geleni yapacaktır.

Başakşehir ligde son iki hafta önce içeride Adanaspor'la sonra da deplasmanda Kayserispor'la oynayacak. Eğer ligde 33. haftaya kadar Adanaspor'un düşmesi kesinleşirse Başakşehir'in kendi sahasında oynayacağı o maçı kolay geçer diye tahmin ediyorum. Fakat 34. haftada deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçı, eğer şampiyonluk yarışı 34. haftada hâlâ devam ediyorsa, Kayserispor kümede kalsa da küme düşmesi kesinleşmiş olsa da zor geçecektir. Çünkü eğer 34. haftada şampiyonluk yarışı devam ediyorsa ve Kayserispor da Başakşehir ile kendi sahasında oynayacağı maça asılmazsa, Beşiktaş taraftarları, Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a büyük tepki gösterir ve onu hiçbir zaman affetmez. Sergen hoca bu durumun farkında olarak kendi sahalarında oynayacakları Başakşehir maçına futbolcularını ciddiyetle ve sıkı bir biçimde hazırlayacaktır.

Başakşehir'in ligde kalan diğer maçları da Gençlerbirliği maçı hariç hep hedefi olan takımlarla oynayacağı maçlardır. Başakşehir; Galatasaray, Trabzonspor ve Antalyaspor'la oynayacaktır ki bu üç takım da Avrupa kupalarına katılma hedefini kovaladıkları için Başakşehir'le oynayacakları maçtan puan ya da puanlar almak için ellerinden gelen mücadeleyi verecektir.

Başakşehir, ligden düşmeme hedefi ya da Avrupa kupalarına katılma hedefi bulunmayan takım olarak sadece Gençlerbirliği ile oynayacaktır. Gençlerbirliği, "Bizim küme düşmeme ya da Avrupa kupalarına katılma hedefimiz yok; öyleyse Başakşehir'le oynayacağımız maçta onlara yatarak maçı verelim" demeyecektir herhâlde. Gençlerbirliği, Başakşehir deplasmanında rahat bir şekilde oynayacaktır ve belki de Başakşehir maçından puan ya da puanlar çıkartabilir.

Bu yüzden endişe etmeyin. Beşiktaş ile Başakşehir'in kalan 9'ar maçına baktığımızda Başakşehir'in fikstürünün bizim fikstürümüze göre daha zorlu bir fikstür olduğu kanaatindeyim. Bu da Beşiktaş olarak bizim bir avantajımızdır.

Yine avantaj kelimesini kullandım ya, avantaj sayımız biraz daha arttı. Hele bir söyleyiver @Egos, toplamda kaç avantajımız oldu.:D
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 02:00:22 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Demba Ba müthiş bir geri dönüş yapıp, Şampiyonlukta çok önemli bir pay sahibi olup "doyamadım, kalmak istiyorum" derse, aynı zamanda Gomez de "beni alın" diye haber yollarsa siz ne yapılmasını istersiniz?

Demba Ba'yı transfer edelim ve Mario Gomez'e de bundan sonraki futbolculuk kariyerinde başarılar dileyelim derim. Mario Gomez'i Beşiktaş'a transfer edebilmek için çok uğraştık; ama o bize transferinde zorluk çıkartarak bizi epey uğraştırdı. Demba Ba ise Çin'den Beşiktaş'a âdeta koşa koşa geldi.

Vincent Aboubakar'ın kırmızı kart görme saçmalıkları karakterinden kaynaklanan bir sorun değil de tecrübesizlikten kaynaklanıyorsa ve yaptığı hatalardan ders çıkarmışsa, gelecek sezon santrafor mevkimize Demba Ba'nın ve Vincent Aboubakar'ın transfer edilmesi bizim için yeterli olacaktır diye değerlendiriyorum.
[ Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 07:02:09 Özgür Yılmaz ]

Çevrimdışı taner37

kim diyor 5.5 aldığını :alala:
KAP a bildirilen rakam 3.5 birileri uydurur ufak bir araştırmayla
bulacağınız bilgiyi yalan yanlış paylaşırsınız. Beşiktaş KAP a 3.5 bildirip
5.5 nasıl verecek bunu nasıl muhasebe edecek.renkli basın uydurdu RVP o kadar
alınca bir işe yaramayınca gomezde 5.5 alıyormuş biz duyduk dediler ilk ortaya atanda
Gürcan bilgiçdi sanırım sonra bunu hürriyet servis etti. Beşiktaşın KAP a bildirdiği
rakama değilde renklilerin uydurmasınamı inanıyorsunuz. Geçen sene şampiyonluk yarışında
Beşiktaşlı oyuncuları karıştırmak için fenerli basın tarafından servis edilmiş bir haberdir.
sizde yiyorsunuz.
Valla ben haber sitelerinde hep 5.5 gördüm. Gerçi 3.5 da alsa + bonuslar ile 4.5-5 almıştır yine. O zaman seneye 2.5'a oynar :)
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

@taner37 boşuna endişelenmeyin kardeşim, Başakşehir'in zor maçları var ve ligde kalan maçlarında hiçbir takımın ona yatacağını zannetmiyorum.

Başakşehir, küme düşme hattında bulunan; Akhisar Belediyespor, Çaykur Rizespor, Adanaspor ve Kayserispor ile oynayacak. Can derdindeki bu takımlar Başakşehir'den puan ya da puanlar almak için ellerinden geleni yapacaktır.

Başakşehir ligde son iki hafta önce içeride Adanaspor'la sonra da deplasmanda Kayserispor'la oynayacak. Eğer ligde 33. haftaya kadar Adanaspor'un düşmesi kesinleşirse Başakşehir'in kendi sahasında oynayacağı o maçı kolay geçer diye tahmin ediyorum. Fakat 34. haftada deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçı, eğer şampiyonluk yarışı 34. haftada hâlâ devam ediyorsa, Kayserispor kümede kalsa da küme düşmesi kesinleşmiş olsa da zor geçecektir. Çünkü eğer 34. haftada şampiyonluk yarışı devam ediyorsa ve Kayserispor da Başakşehir ile kendi sahasında oynayacağı maça asılmazsa, Beşiktaş taraftarı, Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a büyük tepki gösterir ve onu hiçbir zaman affetmez. Sergen hoca bu durumun farkında olarak kendi sahalarında oynayacakları Başakşehir maçına futbolcularını ciddiyetle ve sıkı bir biçimde hazırlayacaktır.

Başakşehir'in ligde kalan diğer maçları da Gençlerbirliği maçı hariç hep hedefi olan takımlarla oynayacağı maçlardır. Başakşehir; Galatasaray, Trabzonspor ve Antalyaspor'la oynayacaktır ki bu üç takım da Avrupa kupalarına katılma hedefini kovaladıkları için Başakşehir'le oynayacakları maçtan puan ya da puanlar almak için ellerinden gelen mücadeleyi verecektir.

Başakşehir, ligden düşmeme hedefi ya da Avrupa kupalarına katılma hedefi bulunmayan takım olarak sadece Gençlerbirliği ile oynayacaktır. Gençlerbirliği, "Bizim küme düşmeme ya da Avrupa kupalarına katılma hedefimiz yok; öyleyse Başakşehir'le oynayacağımız maçta onlara yatarak maçı verelim" demeyecektir herhâlde. Gençlerbirliği, Başakşehir deplasmanında rahat bir şekilde oynayacaktır ve belki de Başakşehir maçından puan ya da puanlar çıkartabilir.

Bu yüzden endişe etmeyin. Beşiktaş ile Başakşehir'in kalan 9'ar maçına baktığımızda Başakşehir'in fikstürünün bizim fikstürümüze göre daha zorlu bir fikstür olduğu kanaatindeyim. Bu da Beşiktaş olarak bizim bir avantajımızdır.

Yine avantaj kelimesini kullandım ya, avantaj sayımız biraz daha arttı. Hele bir söyleyiver @Egos, toplamda kaç avantajımız oldu.:D
Teşekkürler güzel analiz olmuş bu yönden bakınca Gençlerbirliği ve düşmezse Adana maçları dışında diğer maçlarındaki rakipleri hedef olan takımlar.. Ben şahsen Fenerbahçe gibi loser olmak istemem :) Adamlar son maçta kupa verdiler şampiyonluk kutlayıp şampiyon olmadıklarını öğrendiler. Yürekleri iyi dayanıyor ama ben dayanamam :)

Ama dediğin şeyler mantıklı. Son haftaya kalmaz inşaallah.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Teşekkürler güzel analiz olmuş bu yönden bakınca Gençlerbirliği ve düşmezse Adana maçları dışında diğer maçlarındaki rakipleri hedef olan takımlar.. Ben şahsen Fenerbahçe gibi loser olmak istemem :) Adamlar son maçta kupa verdiler şampiyonluk kutlayıp şampiyon olmadıklarını öğrendiler. Yürekleri iyi dayanıyor ama ben dayanamam :)

Ama dediğin şeyler mantıklı. Son haftaya kalmaz inşaallah.

Rica ederim. Sporda, futbolda şampiyon olmak da şampiyonluğu kaybetmek de var. Beşiktaş olarak ligde sondan bir önceki haftada da son haftada da kaybettiğimiz şampiyonluklarımız oldu. Sporda, futbolda bunlar var. Yeter ki şike-şaibe olmasın, maçlar dürüstçe oynansın ve hak eden takım şampiyon olsun. Rahat olalım, elimizden gelen mücadeleyi verelim ve futbolun keyfine varalım. :ok:

Çevrimdışı mylife1903

peki süper olacak oyuncular kapıya diziliyor onları alıp yetiştirdiğinimi sanıyorsun.
birde o oyuncuları çıkartmak için kaç oyuncuya emek verilmiş ona bakmak lazım. Böyle
dışardan konuşmak kolay bak kimi çıkartmış alt yapıdan diye.
lyon örneği verdin alt yapıdan oyuncu çıkarır yetiştirir ama dön bak bir seri yakalamış fransada
2002 2008 arası şampiyon olmuş ondan sonra stop iyi oyuncu çıkartman önemli değil onlardan ne verim aldığın önemli
şampiyonluk gelmedikten sonra gelir içinmi oyuncu yetiştireceksin birde fransanın çok iyi bir havuzu var.
cezayir asıllı oyuncular ordan sürekli yetenek geliyor yetişen oyuncuların çoğunda kaynak bu
sürekli tutturdunuz alt yapı diyede Türkiyede mental sorun var istediğin kadar para harca çıkartamıyorsun
bu seninle ilgili değil ülkeyle ilgili on yıl uğraşırsın bir tane oyuncu çıkarırsın oda işte sende olur satış değeri olmaz
Bu ülkede yetiştirici takım olursan süperligde küme düşersin bu kadar net bırak şampiyonluğa oynamayı
senin dediklerin olması için önce doğduğu andan itibaren evde başlaması gerekir eğitimin sonra okuduğu okullarda
eğitilmeli bizim okullarda eğitim yok öğretim var. kulüp alt yapısına gelene kadar kaybediyor zaten ondan sonra
istediği kadar yetenekli olsun bir şey farketmiyor. Batuhan ı ele alalım içinde biraz profesyonellik olsa muhteşem bir
oyuncu olurdu. Avrupada bile adından söz ettirirdi. Sadece yetenek olmayacak birazda beyine ihtiyaçları var.
mesela Basketbolda yetişiyor oyuncu çünkü eğitim seviyesi yüksek kısımdan geliyor oyuncular. Dediğim gibi aile eğitimi
eksik olan bu. Bunuda kötü şekilde söylemiyorum şartlar bu ekonomik koşullar bir yerde insanları tıkıyor. Ekonomik gücü
biraz yeten aileler çocuklarını farklı şekilde yönlendiriyor. futbol bunun içinde yer almıyor. çocuklar ders çalışmaktan
futbol oynamaya fırsat bulamıyor.
Kulüp olarak yetenekli oyuncuları bulacaksın küçük yaştan itibaren bunların tüm eğitim öğretim masraflarını üstleneceksin
belki 100 çocuk içinden bir iki yetenek çıkartabilirsin bir takım çıkartmak için belki 1000 çocukla uğraşacaksın olmayanlar
ne olacak tamamen futbola kanelize edeceksin sonra yüzlerce çocuk ortada kalacak birde harcadığın para getirinin karşılığı olurmu
olmazmı on yıl yatır olmazsa para çöpte
kulüpler böyle bir şeyi yapamaz bunu devletin eğitim kurumları içinde yapması lazım kulüplerde bunlardan beslenecek
yükün büyük kısmını devletin üzerine yıkacak buda ailelerin ekonomik durumlarına gelip dayanıyor çıkmaz sokak yani.
Bir zamanlar kartal alt yapısını izlerdim oyuncu yetiştirme konusunda iyidir ama bence hikaye yüzlerce çocuk var ama bakıyorsun
içlerinde bu olur diyeceğin oyuncu yok.
Gunaydinlar

@Necmi abu biz bir sivil toplum orgutu olarak da bakmaliyiz besiktasa.
Besiktas altyapisinin egitim ve ogretim ustunu de yapilandirilmasi gerekmektedir.
Benzer yapilanma mesela hava harp okulunda vardir. Her giren pilot olmaz ama bir suru gerekli personek yetistirilir.
Turkyede secimlerinde duzgun yapildigina inanmiyorum, altyapilarda buyuk ihtimal onun bunun akrabasi oynuyordur. Oynasinlar muhim degil.
Egitim sart, bu insanlar besiktas kulturu ile yogrulmali, futbolcu olamiyorlarsa bike hem iyi birer insan hem de iyi birer besiktasli olsunlar.

Ilkokul, ortaokul, lise, kurulsun bu cocuklar icin bunlara yabanci dil ogretilsin. Cocuklar 5-6 yasinda daha rahat ogreniyorlar, sunger gibi cekiyorlar yabanci dili. Uzun uzun procesini yapardim su isin ama tuvalete oturmam lazim ki gafam calissin.

Egitim, egitim ve yeniden egitim

Çevrimdışı İhsan

bilmem ben duymadım. Duymadığım bir şey için yorum yapmam.

@Necmi abi

işte duydunya @El Nino dan. şimdi yap yorumu . :D :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı terapati

bizde kombineler geçerli zaten olmasada bizim stadlara turuva yapamaz kimse
direk passodan engelleniyor BJK passo kartların dışına bizde bilet satışı yok. başka kulüp kartı
çıkarttın sonra bjk passo çıkarttın gene bilet alamıyorsun TFF passo yada satış yok
Beşiktaşlı olmayan biri stada ancak yönetim bilgisiyle girebilir. Artık kaçak girişde yok
bu sene başından beri hiç rastlamadım staddaki her delik kapatıldı. Gene ancak kaçak girişlerde
yönetim bilgisiyle olur.
Bu yazdığınız aklıma son Olympiakos maçını getirdi. Aynı durumlar sene içindeki Şampiyonlar Ligi maçlarında da olmuştu ama rakip takım taraftarı bir tek bu son maçta alınmadığı ve gelen taraftarlar oturup insan gibi maç izlemediği için ekstra sıkıntı çıktı. Bahsettiğim mevzu 124 no lu tribünün yanına alınan rakip takım taraftarları konusu. Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Birincisi orada oturan kombine sahipleri var ve her avrupa maçında yerlerdinden oluyorlar, zira rakip takım taraftarı ve polis bir blok tribünü kapatıyor. İkincisi orada oturamayan kombine sahipleri yer bulamayınca merdiven kenarlarına yöneliyor ve o kısım ana baba günü oluyor. Sonra vay efendim merdivenleri boşaltın, kulüp ceza ödüyor. Üçüncüsü, maçı rahat rahat izlemek varken orada bulunan ve huzursuzluk çıkarıp oraya buraya el kol yapıp polisin arkasında duran rakip takım taraftarı büyük potansiyel tehlike arz ediyor. Allah korusun bir sıkıntı çıktığında bunun faturasını kim ödeyecek? Neden böyle işler yapılıyor merak ettiğim mevzu bu. İnsan gibi otursunlar izlesinler başımızın üstünde yerleri var ama bu son Olympiakos maçında ne kadar kendini bilmez tip varsa getirip bizim tribünün ortasına yerleştirmişler. Aynı şey buradaki Lyon maçında da olacak eminim.

Bakındım bakındım bir açıklama göremedim konu ile ilgili, yeri gelmişken buraya yazayım istedim. Belki birileri bizi aydınlatır.

Çevrimdışı cursedofdragon

Günaydın beyler :)

Dudu ismi çıkıyor yine :)

Seneye Babel,Dudu,Töre,Quaresma fena olmaz sanki kanatlar :D

Çevrimdışı benyv-

Günaydın beyler :)

Dudu ismi çıkıyor yine :)

Seneye Babel,Dudu,Töre,Quaresma fena olmaz sanki kanatlar :D

Töre'nin yanında genç dinamik bir tane daha kanat alırsak seneye kanat rotasyonu tamamlanır. Brezilya'ya 4. çıkartmayı yapıyorlarmış. Büyük ihtimal Santrafor ve 10 numara da bakıyorlardır. Stoper isimleri de geçiyor(Manoel) fakat elimizdeki işe yaramaz stoperleri elden çıkarmadan yeni bir tane daha stoper almak mantıklı olmaz.

Çevrimiçi underworld

Kadro planlamasında anca tek yabancı transferi kadar yer var ( ba bizdeyse ).

Töre'nin yanında genç dinamik bir tane daha kanat alırsak seneye kanat rotasyonu tamamlanır. Brezilya'ya 4. çıkartmayı yapıyorlarmış. Büyük ihtimal Santrafor ve 10 numara da bakıyorlardır. Stoper isimleri de geçiyor(Manoel) fakat elimizdeki işe yaramaz stoperleri elden çıkarmadan yeni bir tane daha stoper almak mantıklı olmaz.

töre'nin yanına genç dinamik alıcaz işte dudu :)

Dudu & Töre 25 yaşında :)

Forvet'e bakambu bakılıyormuş :)

Kadro planlamasında anca tek yabancı transferi kadar yer var ( ba bizdeyse ).

Yok öyle birşey :)

Kadro'dan göndereceklerimizi düşmüyorsun :)

Fabri
Beck
Marcelo
Mitrovic
Tosic
Adriano
Atiba
Quaresma
Talisca
Babel
Ba

11 yabancı var tosic ve ba'yı kadroda bıraktım.1 yabancı kanat daha ekliyorum 12 oldu.1 yabancı stoper ekliyorum 13 oldu.1 oyuncu daha hakkımız kalıyor geriye.

Çevrimiçi levitate

United'da James Wilson var keşke kiralasak gelişime çok açık birisi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 11:03:35
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Bakambu 'yu Bursa 7,5 M 'a sattı Villareal'e  :ok:
Biz nasıl alıcaz acaba  :alala: o fiyat eder mi ?

Necmi abi görmeden gelecek senenin kadrosunu yapayım bi canım çekti :D

Fabri
                           (Tolga)
                           (Utku)

Gökhan       Marcelo           Kompany      Adriano
(Beck)        (Mitrovic)         (Tosic)         (Caner)

Oğuzhan           Atiba
                 (Necip)            (İnler)

Dudu                       Talisca                   Töre
(Quaresma)             (Tolgay)                  (Babel)

Ba
                             (Bakambu)
                             (Cenk)

3 kulvar için yeterli kadro :D  :evillol:

Kadroyu çok bozmadım Gerekli bölgelere takviye yaptım :D

Bonservisi alınacak oyuncular ; Caner,Utku

Kiralıktan Dönenler ; Töre

Takımdan gönderilenler ; Abuobakar,Atınç,Ersan,Rhodolfo,Aras,Boyko,Franco,Milosevic,Veli,Ömer.

Takıma Katılanlar ; Kompany,Dudu,Ba,Bakambu.

abuobakar'ı sene sonu 10 milyon € almayı düşünüyorduk onu nasıl alıcaksak bakambu'yu da öyle alırız :)

Bizim Fair finansal zımbırtısı bitiyor çok fazla oyuncu transfer etmicez zaten 1 stoper 1 kanat 1 forvet olucak gibi.Belki 1 orta sahada olur.

Çevrimdışı benyv-

Şu anda Villareal'in en değerli oyuncusu Bakambu ve 20 m euro'dan aşağı bırakmaları imkansız. O yüzden bizim almamız imkansıza yakın. Eğer Cenk ve Ba seneye bizle olacaksa(Cenk'in satılma ihtimali var, Ba'nın kalmama ihtimali var) maliyeti daha düşük bir 3. forvet bakılır. Bizim kaynak kullanımı olarak önceliğimiz bir ofansif orta saha olmalı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 11:13:41
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
abuobakar'ı sene sonu 10 milyon € almayı düşünüyorduk onu nasıl alıcaksak bakambu'yu da öyle alırız :)

Bizim Fair finansal zımbırtısı bitiyor çok fazla oyuncu transfer etmicez zaten 1 stoper 1 kanat 1 forvet olucak gibi.Belki 1 orta sahada olur.

Şu anda Villareal'in en değerli oyuncusu Bakambu ve 20 m euro'dan aşağı bırakmaları imkansız. O yüzden bizim almamız imkansıza yakın. Eğer Cenk ve Ba seneye bizle olacaksa(Cenk'in satılma ihtimali var, Ba'nın kalmama ihtimali var) maliyeti daha düşük bir 3. forvet bakılır. Bizim kaynak kullanımı olarak önceliğimiz bir ofansif orta saha olmalı.

Aynen @benyv- bende ondan dedim adam gecen yıl 12 gol 4 asist oynamış .
Bize 7-10 bırakacaklarını sanmıyorum. Ek olarak bu adamı kesinlikle Şenol Hoca istemiştir Bursada beraberdiler ya .
10+ üzeri paraya daha iyi adamlar bulabiliriz.

Etiketler: