Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364738 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Olası bi Napoli - Lyon eşleşmesinde olabilecek skorlar .

Lyon 2 - 4 Napoli

Napoli 5 - 1 Lyon .

Çevrimdışı mylife1903

Eziklerin 'Rıza efendi 2 ekmek bir süt' pankartında bütün camia Rıza'nın arkasında durmuştu. O ise ne kadar nankör biri olduğunu senelerce ekmek yediği camiaya her fırsatta çamur atarak gösterdi. Bence onun kuyruk acısı kendisi yerine Samet Aybaba'nın takımın başına getirilmesinden kaynaklanıyor. Ama bu saatten sonra kulübün kapısından bile içeri sokulmamalı.
Iste bu capsizlara kulubun anahtari teslim edildi yillarca, baska bir yetersiz₁ baskan yuzunden.
Bu adamlarin besiktas formasini giymis olmalarindan baska bir vasiflari yok. Senol gunes besiktasin formasini giymedi ama bu camiaya rizadan cok yakisiyor.
Tayfur efendi de var daha

Ibrahim akini besiktasa kazandirmak istemis, capsizligin bu kadari iste kelimelerle tarif edemiyorum. Sonra basimiza ne isler geldi.

Fikret baskanin da hatasi sameti getirmek oldu. Insallah o da bir daha hu camianin onunden gecmez.

Feda sezonunda iki secenek vardi. Ya ziya dogan ya rasim kara baskasi yalandi. O ikisinden birinin hakkiydi o sene bu camiaya liderlik etmek. Samete kaldi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Lyon 2 - 4 Napoli

Napoli 5 - 1 Lyon .
aynen Napoli epey iyi takım 2 maçta 4 puan aldık diye iyi sanmıyorlar sanırım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Lyon 2 - 4 Napoli

Napoli 5 - 1 Lyon .

%100 katılıyorum.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Iste bu capsizlara kulubun anahtari teslim edildi yillarca, baska bir yetersiz₁ baskan yuzunden.
Bu adamlarin besiktas formasini giymis olmalarindan baska bir vasiflari yok. Senol gunes besiktasin formasini giymedi ama bu camiaya rizadan cok yakisiyor.
Tayfur efendi de var daha

Ibrahim akini besiktasa kazandirmak istemis, capsizligin bu kadari iste kelimelerle tarif edemiyorum. Sonra basimiza ne isler geldi.

Fikret baskanin da hatasi sameti getirmek oldu. Insallah o da bir daha hu camianin onunden gecmez.

Feda sezonunda iki secenek vardi. Ya ziya dogan ya rasim kara baskasi yalandi. O ikisinden birinin hakkiydi o sene bu camiaya liderlik etmek. Samete kaldi

Samet Aybaba sezonundan sonra neredeyse bi menemen ustası oldum kendimi geliştirdim her hafta 1 kez kesin yaparım.. Efsane bi menemen ustası olma yolunda ilerliyorum abi :)

Çevrimdışı Librarius

birde bunu yaptıkları takımlar bizden daha üst seviye takımlar diye düşünüyorlardır
bizim dışardan görünümümüz çok gol atan kolay gol atan deplasmanda mükemmel olan ama
kendi sahasında acımasız olan bir takım. rakiplerini döverek yeniyor. UEFA nın gizli favorisi
ne yapacağı belli olmayan ters bir takım nasıl oynayacağını bile çözemedikleri savunmamı yapar hücummu oynar kanatlarlamı gelir yoksa ortadanmı deler yada aynı zamanda her oyunu oynayabilirmi :alala:
bizim aslında ne kadar dominant ve tehlikeli bir takım olduğumuzu bazı arkadaşlar göremiyor nedense

Uzun gecen basarisiz seneler bazi arkadaslar uzerinde cok kotu bir travmaya sebep olmus. Takimin kapasitesine goremiyorlar.

Soyle anlatalim: Olympiakos'a karsi 50 dakika 10 kisi oynayip eksikken 2 ol atan, ve bu mactan sadece 2 gun sonra Antalya deplasmaninda ki Antalya zaten ligin en guclu takimlarindan ve bizim maca kapali gise ve oldukca motive bir sekilde cikmalarina, yarim saat eksik kalmamiza ragmen yenilmeyen bir takimiz.  Besiktas deyip gecmeyin. Elhamdulillah oldukca guclu bir takimimiz var. Kendinize guvenin. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Kuntz

yetersiz₁ yahu riza ne olacak. Etoyu da gondertir bu.

Rizaya adem, kursat, yula gibi adamlar lazim. Riza hot dedigi zaman izaya gelsinler. Eto gibi oyuncular yetersiz₁ teknik direktorleri bozar.

Aykut kocaman alexi gondermisti yahu
Zeman sergeni gondermisti

Var turk futbolunda cok yetersiz₁ insanlar ama basin da bunlardan kurulu oldugu icin gundeme gelmiyor.

Senol hoca da yapacakti ayni hatalari ama farkinda vardi zor da olsa. Yoksa bizim hocada ozan, volkan diye tutturmustu ustune serdar aziz falan diye bir daha denedi ama asmistir insallah bazi seyleri.

Gomezi, sosayi gordu senol hoca simdi koskoxa demba takimda barselonali adriyano, yillarin problemli oyuncusu quaresmayi bile idare ediyor senol gunes. Hocanin da bi basamak atlamasi lazim bu sene sampiyon olup yari finali oynardak senol gunes iyi e rahatlayacak, eli guclenecek ve daha da basarili olacaktir.

Beşiktaş bir proje takımı. Feda senesinden bu yana herkes öğreniyor. Öğrenerek ve üzerine koyarak gidiliyor. Kayyuma devredilecek diye dalga geçilen bir camianın başkanı televizyon yayınında diğerlerinin maddi durumu kötü, planlamalarını doğru yapsalardı buna izin vermem diyebilecek konuma geliyorsa başarılıdır ve başarıdır. Aziz Yıldırım'ın tepkisi dahi bu başarı yüzünden. Tam bir turnusol. Süreç içinde yanlışlar da yaptılar ama ders alarak bu noktaya geldiler. Hoca'da öyle. Büyük takım hocası olmayı öğrendi, öğreniyor. Geldiğinde bile bunu deklare etti. İçine girince Beşiktaş'ın ne kadar büyük bir camia olduğunu anladım dedi. Oyuncularda öğreniyor. En nihayetinde bu süreç taraftara da öğretecek. Hataları ile sevapları ile gerek yönetim gerekse teknik heyet bazında Türkiye'de en iyi yönetilen kulüp Beşiktaş'tır. 5 yıl önce 5 yıl sonra manzara bu kadar güzel değiştiyse sonrasına umutla bakmamız kadar doğal bir şey yok.Hoca da öğreniyor ve dediğin gibi eli iyice rahatlayacak sezon sonu.Bizde rahatlayacağız :ishock:
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 18:38:54 Kuntz ]

Çevrimdışı Librarius

neden onlar bizi yenemedikleri içinmi napoli ve Benfica lyondan
daha iyi takım biz hepsinden daha iyi bir takımız :bandit:
kendimizi küçük görmeyi bırakalım artık barçayı yensek lyon barçadan
daha iyi bir takım diyeceksiniz şimdi lyon manudan iyi diyor bir çok kişi
eğer lyonu elersek bu seferde manu lyondan iyi diyecekler. biz kievdende
iyi bir takımdık ama gittik orda salakça yenildik. Şu anda bir takımın bizden daha iyi olduğunu
nasıl söyleyebiliyorsunuz bizimle oynadımı :alala:
karşı karşıya gelmeden böyle iddialı kelimeler kullanmanın anlamı yok biz daha eleme
oynuyoruz uefa dört aday arasında bizim adımızı söylüyor. peki 4 aday arasında lyon varmıydı :alala:
Beşiktaşın eksiklerini zaaflarını görüp karşınızdaki takımı mükemmel sanmak gibi bir hataya
düşüyorsunuz napoli maçındada öyle değilmiydi herkes fırtına gibi oynayan mükemmel takım diyordu
ama göründüğü gibi her zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür.
Oly içinde çok zayıf takım deniyordu ama burda ligde osmanlı deplasmanına çıkıp yemeden 3 tane
sallayacak kaç takım var biz bunu yapan takıma iki maçta nerdeyse pozisyon vermedik on kişiyle yendik
küçümsenen israil takımının hangi grupdan çıkıp kimlerle oynadığına bakın karşımızda rakip bile olamadılar
ter idmanına çıktık. Kabul edin arkadaşlar yeneriz yeniliriz bu bir kenara ama gerçek olan bir şey varsa
Beşiktaş çok güçlü bir takım gelen her hocanın söylediği bu staddan kimse sağ çıkamaz oluyor.

Napoli'nin hocasi Sarri bizimle oynadigi iki mac sonunda sunu demisti: Besiktas cok guclu bir takim, Avrupanin her kalburustu takimini zor durumlara dusurebilirler.

Tamam yenilmeziz demiyoruz, yada Lyon'dan daha gucluyuz de demiyoruz, ama gucluyuz ve yenilmesi cok zor olan bir takimiz. Inanin biraz.

Çevrimdışı mylife1903

aynen Napoli epey iyi takım 2 maçta 4 puan aldık diye iyi sanmıyorlar sanırım.
Ya futbol bu, hersey olabilir futbolda ama liyo  oyle buyultulecek bir takim degil. Azicik dikkatli olup ilk20 dakika gol yemezsek cok fena saplariz onlara.
Subyan yurdu, iki tane caktik mi dagilirlar. Bizim takimimiz iyi, azicik bikkinlik geldi biraz dagildi cocuklar, liyonu delik desik ederiz. Ilk yari deleriz ikinci yari deseriz. Monako, senjermen falan olsa neyse tur ortada olurdu.

Cikip oyunumuzu oynayalkm yeter. Rakibe fazla tedbir almadan, kendi oyunumuzu kabul ettirerek boyle olgun bir oyun oynayarak doseriz bunlara. Yahu ts bile bunlara 4 atmisti deplasmanda.

Liyon kim, eskidendi o 2000lerin basindaydi o liyon orda kaldi.

5 tAne saplariz deplasmanda sikinti yok
Goller
Abubakar
Pedro franko
Millosevic
Gokhan tore
Quaresma

Çevrimdışı Librarius

Ya futbol bu, hersey olabilir futbolda ama liyo  oyle buyultulecek bir takim degil. Azicik dikkatli olup ilk20 dakika gol yemezsek cok fena saplariz onlara.
Subyan yurdu, iki tane caktik mi dagilirlar. Bizim takimimiz iyi, azicik bikkinlik geldi biraz dagildi cocuklar, liyonu delik desik ederiz. Ilk yari deleriz ikinci yari deseriz. Monako, senjermen falan olsa neyse tur ortada olurdu.

Cikip oyunumuzu oynayalkm yeter. Rakibe fazla tedbir almadan, kendi oyunumuzu kabul ettirerek boyle olgun bir oyun oynayarak doseriz bunlara. Yahu ts bile bunlara 4 atmisti deplasmanda.

Goller
Abubakar
Pedro franko
Millosevic
Gokhan tore
Quaresma

Bekledigimiz objektiflikte bir analiz olmus. Tebrikler.  :D

Çevrimiçi Necmi

Serdar kurtuluş'a yanmayın :)

Gomez'in yerine kim kartal pençesi yapıcak kupanın yanında ona yanalım :)

Bu sene daha farklı bir şampiyonluk kutlaması bekliyorum zaten havada uçan balonlarla sahaya girsin oyuncular :D

sorunun basit cevabı var bu takımı kim şampiyon yapıyorsa o çıkar kartal duruşunu yapar.
ama takıldınız gomeze adam Beşiktaşı küçük görerek gitti şl de fark yemek istemiyorum dedi ilahi adalet
yerini buldu şl de yemek istemediği farkları alman liginde yiyor şimdi. Talisca olsun Abou olsun benim
için gomezden değerli hiç olmazsa Beşiktaşın değerini biliyorlar kendilerini Beşiktaşdan büyük görmüyorlar.
Beşiktaş taraftarının hak etmeyenlere hak etmedikleri değeri vermede üstüne yok. sosayı göndermesek mesela
randıman alabilirmiydik hiç sanmıyorum ama milanın sosayı istediğinden fazla biliç atibayı istiyordu göndermedik
kaldı ve gram mücadele eksikliği duyurmadan sahaya çıkıyor. Benim için böyle oyuncu değerlidir.
Diğerleri parasını aldı karşılığını verdi teşekkür eder yolu açık olsun derim. Gomez birde maddi kazıkta attı bize
giderken unutmamak lazım.

Çevrimdışı mylife1903

Samet Aybaba sezonundan sonra neredeyse bi menemen ustası oldum kendimi geliştirdim her hafta 1 kez kesin yaparım.. Efsane bi menemen ustası olma yolunda ilerliyorum abi :)
Sorma @ONUR KOLCU herif alemin pis agzina dusurdu bizi. Ulan futbolcular milyon yuro aldi o sene, menemen mi yiyecekler. Ya da bunlar bu kadar cimri mi yemegi de kulube mi cakiyorlar diyen olmadi.

Menemenine zictigimin, kendi capina indirgemeye calisti besiktasi iste, kucuk olsun benim olsun kafasi bu, okullar olmasa milli egitimi iyi yonetirim kafasi bu

Boyle kotu yonetilemezdi bu feda projesi, alemin agzi da foseptik cukuru oldugu icin rakiplerden yansimasi kotu oldu tabii.

Gizli hedefi vardi, sametin bi de gizli hedefimiz gizli hedefimiz diyordu, ulan besiktasin giZli hedefi mi olur, koskoca besiktas ulan bu, gizli hedef ney

O gizli hedef dedigi an kovardim ben onu, senelerce besiktasta oynamis besiktasin buyuklugunu anlamamis adam, aykusu dusuk adamdir.

Gizli hedef, ulan besiktasin formasi sampiyonluga oynar adil bir ligde. Paf takimi sampiyon olur adil bir ligde

Bizim hamurumuz mucadele ile yogrulmus, haksizliga isyan ile sulanmis, serefle, adil olmakla tuzlanmis, siyah beyaZ formanin ustundeki icinde turk bayragi olan amblemle firinlanmistir. Bir kabarirsak altimizda kalirlar. Kabarmiyorsak gururdan

Çevrimdışı mylife1903

Bekledigimiz objektiflikte bir analiz olmus. Tebrikler.  :D
@Necmi abi yazacakti onceden davrandim

Çevrimiçi Necmi

Goller
Abubakar
Pedro franko
Millosevic
Gokhan tore
Quaresma
monaconun bile fener karşısında ne kadar zor durumlara düştüğünü unuttu bazı arkadaşlar
biz çıksaydık monaco karşısına o dönem bence elerdik tamam istim üzerinde değildi ama fenerde değildi.
bazen çok abartıyoruz bazı şeyleri. Tamam iyi takım olabilir ama bizde iyi takımız bazı arkadaşlar 3 gole razı
o kadarda değil ben yenecek bir gole bile razı olamam bizim en büyük artımız istediğimizde oyunu kitleyebiliyor olmamız
iş hocaya bakar hoca derseki bize beraberlik yeter ordan beraberliği alır döneriz yok biz bu takımı yeneriz derse işte o zaman
her sonuç olabilir :D

Çevrimdışı cursedofdragon

sorunun basit cevabı var bu takımı kim şampiyon yapıyorsa o çıkar kartal duruşunu yapar.
ama takıldınız gomeze adam Beşiktaşı küçük görerek gitti şl de fark yemek istemiyorum dedi ilahi adalet
yerini buldu şl de yemek istemediği farkları alman liginde yiyor şimdi. Talisca olsun Abou olsun benim
için gomezden değerli hiç olmazsa Beşiktaşın değerini biliyorlar kendilerini Beşiktaşdan büyük görmüyorlar.
Beşiktaş taraftarının hak etmeyenlere hak etmedikleri değeri vermede üstüne yok. sosayı göndermesek mesela
randıman alabilirmiydik hiç sanmıyorum ama milanın sosayı istediğinden fazla biliç atibayı istiyordu göndermedik
kaldı ve gram mücadele eksikliği duyurmadan sahaya çıkıyor. Benim için böyle oyuncu değerlidir.
Diğerleri parasını aldı karşılığını verdi teşekkür eder yolu açık olsun derim. Gomez birde maddi kazıkta attı bize
giderken unutmamak lazım.

ben gomez'e takılmıyorum abi zaten :D

Ardiles serdar'a halen takılı kaldığı için ben ona nispeten yaptım :D

Yohsa umrumda değil :D

Benim adamım burda :D

Çevrimdışı mylife1903

monaconun bile fener karşısında ne kadar zor durumlara düştüğünü unuttu bazı arkadaşlar
biz çıksaydık monaco karşısına o dönem bence elerdik tamam istim üzerinde değildi ama fenerde değildi.
bazen çok abartıyoruz bazı şeyleri. Tamam iyi takım olabilir ama bizde iyi takımız bazı arkadaşlar 3 gole razı
o kadarda değil ben yenecek bir gole bile razı olamam bizim en büyük artımız istediğimizde oyunu kitleyebiliyor olmamız
iş hocaya bakar hoca derseki bize beraberlik yeter ordan beraberliği alır döneriz yok biz bu takımı yeneriz derse işte o zaman
Iyi takimiz @Necmi abi iyi. Bunun bir tik ustu cok pahali olur. Tosic bombaci tamam bombaci da tosicin bombalamayani kac paradan basliyor.
Quaresma gol atamiyot, gol atani kac para
Cenk biraz yavas cocuk, oguzhan az yavas ve gucsuz tamam ama cenkin hizlisi acayip bisi oluyor, oguzhanin az guclusu ve hizlisi cok baska bir seviye oluyor. Taliskanin az guclusu futbol bileni falan derken, abunun az akillisi, futbol bileni derken takim seviyesi 400milyon yurolara gelir.
Manu ile de kafa kafaya oynar bu takim, liyonu da dagitir

Tamam eksiklerimiz var, yetersizliklerimiz var ama oldukca tecrubeli ve butune bakinca iyi ve tehlikeli bir takimiz, yari final icin kalitemiz yeterli. Bu takim oyle ucuz bir takim degil, oyle sisirilmis bir takim da degil fb gibi.

Istekler olanaklar ile sinirlidir bunu herZaman kabul ederim ama oyle yabana atilacak bir takim da degiliZ. Liyon dusunsun ne poh yiyecegini bizim macta.

Çevrimdışı Kuntz

Bana hoca yeneriz diye düşünür gibi geliyor ondan gollü geçecek diyorum ilk maç. Yoksa hoca ben bu maçı kilitlerim derse, Lyon düşünsün. Daha öncede söyledim, pas oyununa karşı çok zayıflar. Far görmüş tavşana dönüyorlar. Top kendilerinde olmadığında ve istedikleri gibi hücum edemediklerinde bütün fabrika ayarları bozuluyor. Bakalım taktir hocanın  :evillol:

Çevrimiçi 38life

neden onlar bizi yenemedikleri içinmi napoli ve Benfica lyondan
daha iyi takım biz hepsinden daha iyi bir takımız :bandit:
kendimizi küçük görmeyi bırakalım artık barçayı yensek lyon barçadan
daha iyi bir takım diyeceksiniz şimdi lyon manudan iyi diyor bir çok kişi
eğer lyonu elersek bu seferde manu lyondan iyi diyecekler. biz kievdende
iyi bir takımdık ama gittik orda salakça yenildik. Şu anda bir takımın bizden daha iyi olduğunu
nasıl söyleyebiliyorsunuz bizimle oynadımı :alala:
karşı karşıya gelmeden böyle iddialı kelimeler kullanmanın anlamı yok biz daha eleme
oynuyoruz uefa dört aday arasında bizim adımızı söylüyor. peki 4 aday arasında lyon varmıydı :alala:
Beşiktaşın eksiklerini zaaflarını görüp karşınızdaki takımı mükemmel sanmak gibi bir hataya
düşüyorsunuz napoli maçındada öyle değilmiydi herkes fırtına gibi oynayan mükemmel takım diyordu
ama göründüğü gibi her zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür.
Oly içinde çok zayıf takım deniyordu ama burda ligde osmanlı deplasmanına çıkıp yemeden 3 tane
sallayacak kaç takım var biz bunu yapan takıma iki maçta nerdeyse pozisyon vermedik on kişiyle yendik
küçümsenen israil takımının hangi grupdan çıkıp kimlerle oynadığına bakın karşımızda rakip bile olamadılar
ter idmanına çıktık. Kabul edin arkadaşlar yeneriz yeniliriz bu bir kenara ama gerçek olan bir şey varsa
Beşiktaş çok güçlü bir takım gelen her hocanın söylediği bu staddan kimse sağ çıkamaz oluyor.

Lyon'u eleyecek skor yazmak Beşiktaşı küçümsemek oluyor yani  :claps: :claps: :claps:

Tekrar söylüyorum Lyon bize ters bir takım. Napoli ve Benfica bizim için daha kolay rakipler. ManU çıkarsa ManU lyondan daha güçlü diyecekler diyorsun kimin bunları dediği beni ilgilendirmiyor. Ben kuralar çekilmeden evvel defalarca yazdım. Bütün takımlar çıksın Lyon çıkmasın diye. Bir takımın Kadro değeri, İçinde İbrahimovic olup olmaması vs. zorluğu belirleyen şeyler bunlar değil. Lyon bize ters. Oyüzden kuradan sonra da söylediğim ilk şey "Top artık Şenol Hocada" olmuştu. Çünkü deplasmanda Lyon'u durduracak planı o yapacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Sorma @ONUR KOLCU herif alemin pis agzina dusurdu bizi. Ulan futbolcular milyon yuro aldi o sene, menemen mi yiyecekler. Ya da bunlar bu kadar cimri mi yemegi de kulube mi cakiyorlar diyen olmadi.

Menemenine zictigimin, kendi capina indirgemeye calisti besiktasi iste, kucuk olsun benim olsun kafasi bu, okullar olmasa milli egitimi iyi yonetirim kafasi bu

Boyle kotu yonetilemezdi bu feda projesi, alemin agzi da foseptik cukuru oldugu icin rakiplerden yansimasi kotu oldu tabii.

Gizli hedefi vardi, sametin bi de gizli hedefimiz gizli hedefimiz diyordu, ulan besiktasin giZli hedefi mi olur, koskoca besiktas ulan bu, gizli hedef ney

O gizli hedef dedigi an kovardim ben onu, senelerce besiktasta oynamis besiktasin buyuklugunu anlamamis adam, aykusu dusuk adamdir.

Gizli hedef, ulan besiktasin formasi sampiyonluga oynar adil bir ligde. Paf takimi sampiyon olur adil bir ligde

Bizim hamurumuz mucadele ile yogrulmus, haksizliga isyan ile sulanmis, serefle, adil olmakla tuzlanmis, siyah beyaZ formanin ustundeki icinde turk bayragi olan amblemle firinlanmistir. Bir kabarirsak altimizda kalirlar. Kabarmiyorsak gururdan
samet dediğin adamın kulübün kapısının önünden geçmemesi lazım.
bu yönetimin en büyük hatasıdır. Onu hoca yapmak. samet Beşiktaşa hoca yapılmıyor
diye bunun kardeşi yıllarca Beşiktaşa kin kustu tvlerde. Buda rızanın değişik versiyonuydu.
yönettiği takım başarılı olmuş önemli değildi yeterki Beşiktaşın önüne taş koysun o sene
başarılı olmuş sayardı kendini.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Deli Abu nerdesin oğlum sen?

Çevrimiçi 38life

Napoli Lyon'un icinden gecer.

Bu tip ifadeler kanıtı veya aksinin kanıtı olamayacağı için çok kolay söylenen ifadeler. O şunu yener bu bunu yener. Yani birşey ifade etmiyor bu sözler. Ben diyorum ki Lyon bize ters  bir takım. Napoliden daha fazla zorlayacaktır bizi. Napoli maçlarındakinden daha iyi bir oyun oynamamız gerek. Ben hiçbirşekilde takımı küçümsemiyorum, aksine güveniyorum ve buraya zaten tahminimi de turu geçecek bir skor üzerinden yazdım. Ama ayaklar yere basmalı biraz. Lyon kim ki biz Napoliyi ezmişiz Lyonun anasını ağlatırız falan. Bunlar çok havada kalacak ifadeler.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi yazacakti onceden davrandim
son dönemler bir şey yazamıyorum zaten sürekli emme basma tulumba gibi seni onaylıyorum :bandit:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Abuş oynasaydı deplasmanda golü vardı  :akuma: Zorlanacağız ama eleniriz demek de bu takıma büyük haksızlık olur.

Çevrimiçi 38life

Yabancı kuralı kaldırılmayacak. Süresini 4 sene olarak açıkladık. Kurallar öyle hemen iptal olamaz..
Şu an kurala göre 14 Türk kadroda olmak zorunda..Geri kalan kısım serbest..E almayın yabancı..Mecbur değilsiniz..
Porto'da %39 yerli, %61 yabancı oynuyor.Ama yine de altyapıdan oyuncu çıkıyor. Barcelona'da İspanyol çıkmıyor mu, çıkıyor"

Fatih Terim

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Fatih Terim son zamanlarda kullandığı en mantıklı konuşma..

Fatih Terim: Ayrıca istemiyorsanız da yabancı oyuncu almayın. 28 Türk yapın kadroyu. Zorunluluk yok ki?

Etiketler: