Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365692 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

İstediğin kadar nefret edebilirsin, kabul etmeyebilirsin.
Bugüne kadar kaç tane derbi izledin ve derbilerin kaç tanesi hakem hatası, kavga gürültü, olmadan bitti, kaç tanesinde iyi futbol oynayan, favori kabul edilen takımlar kazandı?
Bana inan, beni onayla demiyorum ikimizde bu ülkenin futbolunu biliyoruz takip ediyoruz sen istediğin kadar futbol sadece futboldur diyebilirsin ama gerçekler kabak gibi ortadadır.
gerçekleri gerçek yapan bizleriz ama bunuda unutmamak gerekiyor bütün camia bu stresi yaşarsa maçda stresli geçer
bu kadar gerilmeye gerek yok sakin ol bırak rakip gerilsin. Derbilerin diğer maçlardan hiç bir farkı yok bu gözle bakar
bu şekilde hazırlanırsan sahaya 1-0 önde başlarsın yıllarca bizi bu şekilde yendiler hep öncesindede biz bu şekilde yeniyorduk
tamamen kendisini daha fazla geren kaybeder. ilk yarı fener maçı bir tek Beşiktaşlı bile sallamadı sonuç önemli değil
yorulmayalım sakatlık olmasın bu bizim için kazanç dedi kendimizi germeyince yayıla yayıla bir puanı cebimize koyduk ve
döndük fener ne olduğunu bile anlamadı. :D

Çevrimdışı uno_bjk

Mehmet Kulaksızoğlu aldı Şenol hoca adına ödülü
**_bjk1903bjk_**

Çevrimiçi MUSTAFA_

şenol hoca yokmuydu  :alala:
Şenol hoca yoktu dün törende. Yardımcısı Mehmet Kulaksızoğlu aldı yerine  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Eto’o’nun şişeye tekmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Rıza Çalımbay: Aynı hareketleri Beşiktaşlı Quaresma da yapıyor. Büyütmeye gerek yok.

adam aklını bizimle bozdu her konuşması bize yönelik bizim olumsuzluklarımıza dikkat çekmeye
yönelik kötü bir durum varsa aynısı Beşiktaşdada var.

Çevrimdışı cursedofdragon

Rıza Çalımbay: Aynı hareketleri Beşiktaşlı Quaresma da yapıyor. Büyütmeye gerek yok.

adam aklını bizimle bozdu her konuşması bize yönelik bizim olumsuzluklarımıza dikkat çekmeye

olmaz olsun böyle efsane.

Bu takımda ne efsaneler oynadı.

Bu rıza kestane çıktı.

Çevrimiçi Necmi

banlıcak necmi abi seni sonunda :D
valla benden günah gitti ikaz ediyorum arkasından transfer mesajı atıyor
moderasyona alıyorum gene transfer konuşuyor başka bir mesaj atmıyor 7 gün
nopost yedi bu yedi gün bol bol düşünür artık ben nerde yanlış yaptım diye :D

Çevrimiçi Necmi

+1903

Biraz da ben ekliyeyim 10 kişi bile 2 gol buldular diyorlardır.

Napoli'yi deplasmanda 3-2 yendiler.Kendi evlerinde ilk yarısı 3-0 biten maçı 2.ci yarı 3 gol bularak 3-3'e kadar getirdiler diyorlardır.
birde bunu yaptıkları takımlar bizden daha üst seviye takımlar diye düşünüyorlardır
bizim dışardan görünümümüz çok gol atan kolay gol atan deplasmanda mükemmel olan ama
kendi sahasında acımasız olan bir takım. rakiplerini döverek yeniyor. UEFA nın gizli favorisi
ne yapacağı belli olmayan ters bir takım nasıl oynayacağını bile çözemedikleri savunmamı yapar hücummu oynar kanatlarlamı gelir yoksa ortadanmı deler yada aynı zamanda her oyunu oynayabilirmi :alala:
bizim aslında ne kadar dominant ve tehlikeli bir takım olduğumuzu bazı arkadaşlar göremiyor nedense

Çevrimiçi mellfred

30. Hafta fbyi boyle yakalamisken evire cevire delik desik edemiyorsak bu takim sampiyonlugu hak etmiyor demektir ha sampiyon olabilir ama benim gozumde efsane bir sampiyonluk olmaz.
Alacaksin fbyi once sahada vercen kuskuyu vercen kuskuyu sonra da soyunma odasi koridorlarinda tosic kiracak gonlunun zincirini.

Fbliler istedikleri kadar gicirdasinlar o gun o sahaya gomulecekler ne hakem ne federasyon ne uefa kimse kurtaramaz fbyi elimizden ogun. Bir ihtimal cas bunlari kume dusururse hukmen maglubiyetle kurtulurlar.

Orhan baba feAt tosic
İşte sevgi işte aşk
Dilediğince al senin olsun
Kır gönlünün zincirini
Neşe mutluluk sar senin olsun
Kır gönlünün zincirlerini
Neşe mutluluklar senin olsun

Orhan baba olmadi da baris manco oldu o da olumlu

Baris manco feat tosic
Kuyu başına vardım Zeynebim bekler diye
Nasıl haberin almışsa dayı emmi hep orda
Dediler ne ararsın kızı almak mı istersin
Sana bir çift lafımız var hele buysa niyetin

İşte hendek işte deve ya atlarsın ya düşersin
Baktın olmaz vazgeçersin zordur almak bizden kızı
Fener mAçı yarı  final arasına gelecek sanırım.  oradan bir güç kaybı olabilir

Çevrimdışı Librarius

Uyuma!! Uyutma!!

Spor yorumcusu Taner Karaman bu sabah Basaksehiri sampiyon ,9macta 15puan toplar dedigi Besiktaşı lig üçüncüsü olarak bitirecek takım yaptı

NE AYAK BU TANER KARAMAN?

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar

Bunlar dualarini analiz adi altinda dile getiren tipler. Dualari kabul olsa gokten kemik yagardi.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

9 macta 15 puan toplarsak
55+15 70 puan yapar.
4 galibiyet 3 beraberlik 2 yenilgi
Beraberlik ibb macina denk gelirse
Ibbnin 8 macta 17 puan toplamasi lazim 1 puan bizden 71 puan yapan
8 macta 5 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi.
Ibb 9 macta 4 sefer puan kaybederken biz 9 macta 5 sefer puan kaybedecegiZ.
Gsnin ikinci olmasi icin 46+25 puan. 9 macta 25 puan 8 galibiyet bir beraberlik oluyor.
Ibb ile berabere kalsa gs 71 puan yapar
Biz ucuncu olurken gs sampiyon olmasin yahu

Hep fetocu tiplerin hayalleri bunlar. Biz 12 puan kaybetsek ibb 22 puan kaybeder yahu

Bu insanlari vizonteleye falan cikartmak degil sirkte sergilemek lazim. Yorumcuya gel.

Cok net soyleyecem simdi ibbyenfark atariz biz o macta 3-4 tane sallariZ, fbye de fark atacagiz daha azalarak bitecek bu suluk tipli yorumcular.

Besiktasli kardeslerimiz bunun hlini hatirini cok sordu sosyal medyadan. Hem GS'li bir yetersiz₁ olusu, hem de Besiktaslilarin yogun sevgisine maruz kalmasi bu cocugu yoldan cikariyor.  :D

Çevrimdışı Librarius

Kayserisporlu olduğunu iddia ediyor. Bilinen tek şey Beşiktaş düşmanı olduğu.Beşiktaş düşmanı olduğu bilinen tiplerin çoğunun tesadüf olsa gerek geçmişte Fetö bağlantıları var . Bunlar hep tesadüf işte .
Geçen sene kaleci Tolga'yı istatistiklerle öven  , kaleci Muammer'i Beşiktaş'a aldırtmak için ortalıkta saçma saçan konuşan yazan kişidir aynı zamanda. Fener'i şampiyon yapmak için yaptığı algı çalışmasını herkes biliyor zaten.

Daha ilginc bir bilgi vereyim: nasil hesaplamissa istatistiksel olarak FB'nin gecen sezon Besiktas'tan daha cok gol pozisyonuna girdigini iddia ediyordu. Sonra bir baktim, adam FB'lilerin kaleci degajini bile gol pozisyonu olarak hesaplamis.  :D  Kisacasi malin onde gideni.

Çevrimdışı Gokhan-

gerçekleri gerçek yapan bizleriz ama bunuda unutmamak gerekiyor bütün camia bu stresi yaşarsa maçda stresli geçer
bu kadar gerilmeye gerek yok sakin ol bırak rakip gerilsin. Derbilerin diğer maçlardan hiç bir farkı yok bu gözle bakar
bu şekilde hazırlanırsan sahaya 1-0 önde başlarsın yıllarca bizi bu şekilde yendiler hep öncesindede biz bu şekilde yeniyorduk
tamamen kendisini daha fazla geren kaybeder. ilk yarı fener maçı bir tek Beşiktaşlı bile sallamadı sonuç önemli değil
yorulmayalım sakatlık olmasın bu bizim için kazanç dedi kendimizi germeyince yayıla yayıla bir puanı cebimize koyduk ve
döndük fener ne olduğunu bile anlamadı. :D

Valla Necmi abi, bence derbiye derbi gibi hazırlanırsak kazanırız, şimdi hoca rakibin kaşar topçuları sizi gerebilir, üstünüze oynayabilir, ancak bu şekil de kazanırlar, sakın ola ekmeklerine yağ sürmeyin diye üstüne basa basa uyarsaydı belki Tosic atılmaz biz de Vodafone Arena'da bunlara yenilmezdik (Kupayı sallamıyorum hiç) biz çok derbi de böyle eksik kaldık hatırlıyorsunuzdur.
Çünkü bizim oyuncularımızın hepsi bu konu da dürüst davranıyor, Quaresma dahil sadece Oğuzhan'da şeytanlık seziyorum  :evillol:

İnşallah o maça kadar en kötü 4 puan önde çıkarız da rahat rahat oyunumuzu sergileyip vurur geçeriz.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Librarius

http://www.fanatik.com.tr/2017/03/23/muhtesem-proje-besiktas-kasayi-doldurdu-1284556

Bu haberdeki  rakamlarda  birer sifir eksik mi  ? Bana mi oyle geliyor  :D

Evet eksik ve bilincli bir sekilde yapiyorlar bunu. O kadar cakallar ki son seneyi dogru yaziyorlar ama oncekileri yazmiyorlar. Goren diyecek ki bak sampiyon olunca anca digerleri kadar satabiliyorlar. Spor medyasi kanalizasyon cukuru gibi.

Çevrimdışı ardiles

Sene sonu böyle şampiyonluğumuzu kutlucaz yine varmı itirazı olan :D

Seneyede şampiyonluğun yine en büyük adaylarından biri olacağız.

tolga arkada casper olmuş ismailde kupanın sıcaklığından buharlaşmaya başlamış. şu fotoda yanarım yanarım serdar kurtuluşa yanarım.

aslında çift yönlü orta saha oyuncusu hem hücumda hem savunmada görevini yapardı, yedekte oturur sorun etmezdi hemde abilik yapabilecek karakterdeydi.

göbek oyuncusu olmasına rağmen ısrarla yanlış yerde sağ bekte oynatıldı. kariyeri bitecek hala sağ bek oynatmaya çalışıyorlar. ben bu adamın çilesini çözemedim

Çevrimiçi Necmi

Benim söylediğim skorla turu geçiyoruz zaten.

Lyon Benfica ve Napoliden daha iyi. Ve bize çok daha ters bir takım.
neden onlar bizi yenemedikleri içinmi napoli ve Benfica lyondan
daha iyi takım biz hepsinden daha iyi bir takımız :bandit:
kendimizi küçük görmeyi bırakalım artık barçayı yensek lyon barçadan
daha iyi bir takım diyeceksiniz şimdi lyon manudan iyi diyor bir çok kişi
eğer lyonu elersek bu seferde manu lyondan iyi diyecekler. biz kievdende
iyi bir takımdık ama gittik orda salakça yenildik. Şu anda bir takımın bizden daha iyi olduğunu
nasıl söyleyebiliyorsunuz bizimle oynadımı :alala:
karşı karşıya gelmeden böyle iddialı kelimeler kullanmanın anlamı yok biz daha eleme
oynuyoruz uefa dört aday arasında bizim adımızı söylüyor. peki 4 aday arasında lyon varmıydı :alala:
Beşiktaşın eksiklerini zaaflarını görüp karşınızdaki takımı mükemmel sanmak gibi bir hataya
düşüyorsunuz napoli maçındada öyle değilmiydi herkes fırtına gibi oynayan mükemmel takım diyordu
ama göründüğü gibi her zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür.
Oly içinde çok zayıf takım deniyordu ama burda ligde osmanlı deplasmanına çıkıp yemeden 3 tane
sallayacak kaç takım var biz bunu yapan takıma iki maçta nerdeyse pozisyon vermedik on kişiyle yendik
küçümsenen israil takımının hangi grupdan çıkıp kimlerle oynadığına bakın karşımızda rakip bile olamadılar
ter idmanına çıktık. Kabul edin arkadaşlar yeneriz yeniliriz bu bir kenara ama gerçek olan bir şey varsa
Beşiktaş çok güçlü bir takım gelen her hocanın söylediği bu staddan kimse sağ çıkamaz oluyor.

Çevrimdışı Librarius

Korkak futbol olayini bizim taraftar bir kere yedi abi lucescu konusunda daha zor

Hic unutmam o gunleri. Universite de ogrenci evindeydik. Besiktas'li ev arkadaslarimin Lucescu'ya kin kusmalarini, onlara Lucescu'nun gonderilmesinin olumcul bir hata olacagini anlattigimi cok iyi hatiliyorum. Calinan sampiyonlugu Lucescu'ya yukleyip gonderdik adami.

Fakat ben senin gibi cok pozitif olamiyorum. Besiktas taraftari cok tezcanli ve oyuna acik malesef. Her puan kaybindan sonra inanilmaz yorumlar goruyorum.

Çevrimdışı ekrembaser

Ağır psikolojik sorunları var bu adamın ya da tetikçi başka bir açıklaması yok

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Eziklerin 'Rıza efendi 2 ekmek bir süt' pankartında bütün camia Rıza'nın arkasında durmuştu. O ise ne kadar nankör biri olduğunu senelerce ekmek yediği camiaya her fırsatta çamur atarak gösterdi. Bence onun kuyruk acısı kendisi yerine Samet Aybaba'nın takımın başına getirilmesinden kaynaklanıyor. Ama bu saatten sonra kulübün kapısından bile içeri sokulmamalı.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi Necmi

neyse ne çokda önemli değil
benim kızdığım bunu birileri kalkıp Beşiktaş efsanesi yapıyor.
diğer taraftan metin adam beşiktaşın yüzde yüz haklı olduğu pozisyonda bile
Beşiktaşın hakkı yendi diyemiyor. Antalya maçında el vücuda yapışıkken topun
çarpmasına penaltı diyebiliyor birileride kalkıp bunu Beşiktaş efsanesi yapıyor.
Bir çok renkli bile bunlardan daha fazla Beşiktaşı savunuyor :bandit:

Çevrimdışı Librarius

Benim söylediğim skorla turu geçiyoruz zaten.

Lyon Benfica ve Napoliden daha iyi. Ve bize çok daha ters bir takım.

Napoli Lyon'un icinden gecer. 

Çevrimdışı mylife1903

yetersiz₁ yahu riza ne olacak. Etoyu da gondertir bu.

Rizaya adem, kursat, yula gibi adamlar lazim. Riza hot dedigi zaman izaya gelsinler. Eto gibi oyuncular yetersiz₁ teknik direktorleri bozar.

Aykut kocaman alexi gondermisti yahu
Zeman sergeni gondermisti

Var turk futbolunda cok yetersiz₁ insanlar ama basin da bunlardan kurulu oldugu icin gundeme gelmiyor.

Senol hoca da yapacakti ayni hatalari ama farkinda vardi zor da olsa. Yoksa bizim hocada ozan, volkan diye tutturmustu ustune serdar aziz falan diye bir daha denedi ama asmistir insallah bazi seyleri.

Gomezi, sosayi gordu senol hoca simdi koskoxa demba takimda barselonali adriyano, yillarin problemli oyuncusu quaresmayi bile idare ediyor senol gunes. Hocanin da bi basamak atlamasi lazim bu sene sampiyon olup yari finali oynardak senol gunes iyi e rahatlayacak, eli guclenecek ve daha da basarili olacaktir.

Çevrimdışı cursedofdragon

tolga arkada casper olmuş ismailde kupanın sıcaklığından buharlaşmaya başlamış. şu fotoda yanarım yanarım serdar kurtuluşa yanarım.

aslında çift yönlü orta saha oyuncusu hem hücumda hem savunmada görevini yapardı, yedekte oturur sorun etmezdi hemde abilik yapabilecek karakterdeydi.

göbek oyuncusu olmasına rağmen ısrarla yanlış yerde sağ bekte oynatıldı. kariyeri bitecek hala sağ bek oynatmaya çalışıyorlar. ben bu adamın çilesini çözemedim

Serdar kurtuluş'a yanmayın :)

Gomez'in yerine kim kartal pençesi yapıcak kupanın yanında ona yanalım :)

Bu sene daha farklı bir şampiyonluk kutlaması bekliyorum zaten havada uçan balonlarla sahaya girsin oyuncular :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

nasıl bir kuyruk acısı varsa artık yuh yani bu kadarda olmaz, uzun süre hizmet ettiğin bu camiaya böyle şeyler yapması mide bulandırıcı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yetersiz₁ yahu riza ne olacak. Etoyu da gondertir bu.

Rizaya adem, kursat, yula gibi adamlar lazim. Riza hot dedigi zaman izaya gelsinler. Eto gibi oyuncular yetersiz₁ teknik direktorleri bozar.

Aykut kocaman alexi gondermisti yahu
Zeman sergeni gondermisti

Var turk futbolunda cok yetersiz₁ insanlar ama basin da bunlardan kurulu oldugu icin gundeme gelmiyor.

Senol hoca da yapacakti ayni hatalari ama farkinda vardi zor da olsa. Yoksa bizim hocada ozan, volkan diye tutturmustu ustune serdar aziz falan diye bir daha denedi ama asmistir insallah bazi seyleri.

Gomezi, sosayi gordu senol hoca simdi koskoxa demba takimda barselonali adriyano, yillarin problemli oyuncusu quaresmayi bile idare ediyor senol gunes. Hocanin da bi basamak atlamasi lazim bu sene sampiyon olup yari finali oynardak senol gunes iyi e rahatlayacak, eli guclenecek ve daha da basarili olacaktir.
kariyer planlaması belli şenol hocanın 20.şampiyonluk ve uefa kupasından sonra ts'ye başkan olacak.

Çevrimdışı Librarius

Riza icin Besiktas nefretiyle dolu bir tip. Bence artik ismi Besiktas'la birlikte anilmasin. Basarisiz olursa oldukca sevinirim.

Etiketler: