2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 596 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334684 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok yok onlarin poker oyunu lock, stock filmine benzer ismail var yahu
Futbolcu lisansi olmasi bile tartismali bir insan gelip turkiyenin en buyuk takiminda 7 yil araliksiz yer isgal ediyor 2 gol 2 asistlik katki veriyor ligde, ustune bu seneye kadar cok az elestiriliyor boyle bir adamla poker oynanir mi hic, ekip calismasi yaparlar.

Ozan da o koca poposu ile sürekli milli takımda yer alması konusu da var. Gizli bir örgütün üyesi olabilirler, bence araştırmak lazım.

Bu arada Emenike de kalıyormuş, 2 gol atmış dün. 4'lüye bak, İsmail-Ozan-Volkan Şen-Emenike.

Allah günah yazmasın da, rehabilatasyon ve topluma kazandırma merkezi gibi. Kızıyoruz falan, ama adamlar resmen sivil toplum kuruluşu görevi üstlenmişler.
[ Son Düzenleme: 14 Temmuz 2016, 11:52:30 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Ensar

Ozan da o koca poposu ile sürekli milli takımda yer alması konusu da var. Gizli bir örgütün üyesi olabilirler, bence araştırmak lazım.

Bu arada Emenike kalıyormuş, 2 gol atmış gün. 4'lüye bak, İsmail-Ozan-Volkan Şen-Emenike.

Allah günah yazmasın da, rehabilatasyon ve topluma kazandırma merkezi gibi. Kızıyoruz falan, ama adamlar resmen sivil toplum kuruluşu görevi üstlenmişler.
:kop:
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı onurturan

aslında yaptığı en iyi şey adaletli davranabilmek formayı hakedene vermesi
diğeride oyuncunun yeteneğini iyi kavrıyor ve o yöne eviriyor. birde oyuncuya eyvallah demeden güven veriyor
cenk için ne dedi sen Türkiyenin en büyük golcüsü olacaksın bu önemli aslında demek istediği zamanın var otur kenarda bekle
zamanı gelince o şansı bulacaksın bunuda kendine bakarak yaparsın cenk bunu anlayabildi töre anlamadı kerim anlamadı
ozi anlayabildi. ozi mesela bence ilk onbir oyuncusu değil henüz kapasitesinin %20 sini anca veriyor oyu içinde kopuk
bazen ne yapacağını bilmiyor kısa süreli patlamalar yaşıyor yıldız muamelesi yapmak doğru değil daha oluyor.
iki sene sonra büyük oyuncu olacak.
ben de böyle düşünüyorum bu sene fabri-tolga seçiminde tahmin ettiğim gelişmeler olursa  memleketçilik gibi düşünen arkadaşlarımızın da bunu daha iyi göreceğini düşünüyorum.. (

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ben de böyle düşünüyorum bu sene fabri-tolga seçiminde tahmin ettiğim gelişmeler olursa  memleketçilik gibi düşünen arkadaşlarımızın da bunu daha iyi göreceğini düşünüyorum.. (
Göreceğiz :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TANERCAN

ölüyü dirilten bir hocamız var Şenol GÜNEŞ! :) Onun elinin değdiği herşey mükemmeleşir birçok örneği var yeter ki aras oynucam ben desin şenol hoca yardımcı olur ona :)
Ölüyü diriltmek bir insan için söylenirse mazallah şirke girebilir. Ölüyü yalnızca Allah diriltir.

Onun yerine sönmüş yıldızı parlatan bir hocamız var demek daha doğru olacaktır.

Çevrimdışı onurturan

Abi senin yuzunden ismail beynime kazindi. Ruyalarima giriyor herif. Ruyamda ne alakaysa tatilde ismaille takiliyorum ama ben gelecegi bilmeme ragmen gecmisi yasiyoruz. 15 gun oncesini yasiyoruz ama ben bunun fenere imza atacagini biliyorum gelecekten gecmise gidiyorum yani. Korkudan soyleyemiyorum 15 gun sonra sen fenere imzayi atacan diye. Soylesem is bozulur bu bizde kalir diye hafif tirsiyorum. Sonra uyandim tabi ve dedimki cok sukur yarabbi. Dun aksam rakiyi biraz fazla kacirdim sanirim...

Öyle bişey olursa söylesene sen fenere gidicen diye bakalım ne diyecek :D

Çevrimdışı onurturan

"Bu kimsenin kayıtsız kalmaması gereken korkunç görüntülerdi. Ancak bunlar İstanbul'un değerini aşağı çekmez. Bu kesinlikle doğru bir tutumdur. İstanbul'da olmaktan da çok mutluyuz"  Andreas Beck

ADAM VAR, ADAM GİBİ !
saçma ama geldiği günden beri en sevdiğim adam  :tabe: sebebi yok..

Çevrimdışı mylife1903

saçma ama geldiği günden beri en sevdiğim adam  :tabe: sebebi yok..
Bennde cok seviyorum becki, butun topcularimiz zaten pirlanti gibi, beck ise herhalde takimin iqsu en yukseklerinden biridir. Bu sene turkce roportaj vermeye baslayabilir

Çevrimdışı onurturan

Günaydın Beşiktaş Arena

sabah kalktığımdan beri kendimi köybaşının eksikliğini hissediyor bu bünye  :biggrinking:
bendede var tuvalete gidip geldikten sonraki eksiklik duygusu gibi   :muhaha:

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

Neyi kaybettiğimizi buna bakınca daha iyi anlıyorum  :D
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Çevrimiçi underworld

Bennde cok seviyorum becki, butun topcularimiz zaten pirlanti gibi, beck ise herhalde takimin iqsu en yukseklerinden biridir. Bu sene turkce roportaj vermeye baslayabilir
Gitti be gitti sonunda kurtulduk

Çevrimdışı cursedofdragon

Ölüyü diriltmek bir insan için söylenirse mazallah şirke girebilir. Ölüyü yalnızca Allah diriltir.

Onun yerine sönmüş yıldızı parlatan bir hocamız var demek daha doğru olacaktır.

ben böyle demek istiyorum :) Zihniyetle alakalı birşey bu biraz benim aklımdan o düşünce geçmedi :)

Çevrimdışı Ensar

ben böyle demek istiyorum :) Zihniyetle alakalı birşey bu biraz benim aklımdan o düşünce geçmedi :)
olsun yine de sakat dikkat etmek lazım  :)

Çevrimdışı ilhan mansız

abi bizim açımızdan sordum
yoksa sarı kızın mantığına göre ismayıl yılın transfer çalımı  :biggrinking:
şaka bir yana da Zaman geçiyor, kadroyu netleştiremedik, bari gomez kesinleşseydi,inşallah geçen yıldan daha iyi oluruz, bu yıl şampiyonlar ligi de var.

Çevrimdışı onurturan

Olcayi zor keser aras ama dogru onerme kerim arasi zor keser olmali. Kerimin satilmasina hic karsi degildim ama galiba senol hoca bir sans daha verecek. Insallah kerim biraz kafasini kaldirmaya baslar.
o geliştirebileceği bişey değil bence malesef.. kafasını kaldırsa gidemeyecek sanki ..Topa çok fazla odaklanıyor.. Atalayın çevre kontrolü dediği şey.. Gözlerini bağlayıp top sürme antrenmanı yapsa olur mu ki acaba  bilemedim..

Çevrimdışı cursedofdragon

olsun yine de sakat dikkat etmek lazım  :)

Bu parça ile cevap vermek istiyorum :) Kimsenin hayatına kimse karışamaz :D Ben bu şekil derim sen o şekil :D

Çevrimdışı onurturan

Futbolunun Gökhan Gönülden daha kötü olduğunu düşünüyorum ama ben bu Becki gerçekten çok seviyorum. Mükemmel bir insan.

Beşiktaşımız gerçekten çok iyi insanlarla dolu.
:You_Rock_Emoticon:

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

ölüyü dirilten bir hocamız var Şenol GÜNEŞ! :) Onun elinin değdiği herşey mükemmeleşir birçok örneği var yeter ki aras oynucam ben desin şenol hoca yardımcı olur ona :)

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı mylife1903

o geliştirebileceği bişey değil bence malesef.. kafasını kaldırsa gidemeyecek sanki ..Topa çok fazla odaklanıyor.. Atalayın çevre kontrolü dediği şey.. Gözlerini bağlayıp top sürme antrenmanı yapsa olur mu ki acaba  bilemedim..
Alcan yas odunu vurcan kafasina vurcan sirtina o yetenekle cocugun onu acik, kafasi da calisiyor cok tatli cok sempatik, bence biraz ustune dusulse olacak kerim.

Çevrimiçi Necmi

Iyi geceler arkadaslar,
Gökhan Gönül ve Ismail koybasi hakkinda deyinmek istiyom.
Gökhana renkliler ve renkli basin para icin gitti paragöz vesaire gibi seyler yazip cizdiler, ama Sonra anlasildi mevzu para degilmis ama hala renkliler paragöz gibi laflar ediyorlar sadece benim anlamadim bisey var.
Ismailin gitmesine sevinenlerdenim ama Ismail para icin gittigini herkes biliyo ve o yönden sosyal medyada basindan taraftarlardan hic bisey yazilmiyo cizilmiyo gitmesine sevindimiz bu durumu degistirmez para icin gitti Besiktas onu en kötü zamaninda besledi yillarca sakatti ve parayi indirdi bu konuyu renklilere cevap olarak verelim bence Gökhan mevzusunu acarlarsa.

Selametle
@Numan50  yok kardeşim ismail biz istemediğimiz için gitti. İsteseydik
imzalardık. Bugüne kadar imzalamadan bıraktığımıza göre demekki beklemişiz bir şeyleri
ismaili ne zaman ihtiyaç dışı gördük o zaman bıraktık. Neden para için deyipde
birilerini havaya sokalım GG ye verdiğimiz parayı ona veremezmiydik ihtiyacımız olsa
şöyle düşün bizim 1.200 ü gereksiz bulduğumuz oyuncuya fener 1.750 verdi
bu adam bizde 600 e oynuyordu. Fenerede biz onu Beşiktaşda istemediğimiz için gitti
yolu açık olsun verdiği emekler için teşekkür ederiz. Ne yani para için bizi terketti diye ağlayalımmı
gerçekler böyle değilken. Beşiktaş içinde sözleşme yapmadığımız için mutlu olmayan bir kişi
bulamazsın. Allah sahibine bağışlasın sakatlık gibi bir zeval vermesinki sürekli oynayabilsin

Çevrimdışı mylife1903

Neyi kaybettiğimizi buna bakınca daha iyi anlıyorum  :D

Abooowwww herifler ismaele beyin enjekte ediyorlar, cok tehlikeli

Çevrimdışı onurturan

Senol Güneşin BOYKO saskinligi

Geçtiğimiz sezon yedigi hatali Gollerle buyuk elstiriler alan Deny Boyko performansiyla büyülüyor

Teknik direktör Senol Gunesin yani sira Kaleci antrenörü Mrmicin de Ukraynalı kalecinin performansindan Cok memnun kaldı

Hirvat Hoca Boyko cok iyi bir kaleci , bu sezon kalede cok iyi isler yapacağını düşünüyorum , kalede sikintimiz olmaz diye konuştu :busted_cop:

TAKVİM

:ishock: :ishock: :ishock:
:alsaa:

Çevrimdışı mylife1903

@Numan50  yok kardeşim ismail biz istemediğimiz için gitti. İsteseydik
imzalardık. Bugüne kadar imzalamadan bıraktığımıza göre demekki beklemişiz bir şeyleri
ismaili ne zaman ihtiyaç dışı gördük o zaman bıraktık. Neden para için deyipde
birilerini havaya sokalım GG ye verdiğimiz parayı ona veremezmiydik ihtiyacımız olsa
şöyle düşün bizim 1.200 ü gereksiz bulduğumuz oyuncuya fener 1.750 verdi
bu adam bizde 600 e oynuyordu. Fenerede biz onu Beşiktaşda istemediğimiz için gitti
yolu açık olsun verdiği emekler için teşekkür ederiz. Ne yani para için bizi terketti diye ağlayalımmı
gerçekler böyle değilken. Beşiktaş içinde sözleşme yapmadığımız için mutlu olmayan bir kişi
bulamazsın. Allah sahibine bağışlasın sakatlık gibi bir zeval vermesinki sürekli oynayabilsin
Ooo gunaydin @Necmi abi gec yatmissin bugun ama erken kalkmisin.
En onemli konuya barnak basmisin ama

Imzasi kuruyana kadar bir terslik olmamali ve allah sakatlik vermesin hep oynasin...

Çevrimdışı Ensar

Bu parça ile cevap vermek istiyorum :) Kimsenin hayatına kimse karışamaz :D Ben bu şekil derim sen o şekil :D

öyle olmuyor o işler :D ben bir müslüman olarak iyiyi söyleyip kötülükten de uzak tutmakla görevliyim , ister dinle ister salla :D

güzel şarkıymış :D

Çevrimdışı onurturan

bu iki resime bak anlarsın ne demek istediğimi :D birinin gözlerinden mutluluk fışkırıyor biri ne olduğunun farkında bile değil gibi :D
Aşağıdaki normal olması gereken poz zaten yeni geldim pozu..
Yukardaki Fenerden kurtuldu ..

Etiketler: