Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 319 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8418376 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fikret Orman: "Ben girişimlerde bulunacağım. O 6 hakemi hayatlarının sonuna kadar takip edeceğim. Beşiktaş'ı biçmeye geldiler.

Geçen sene de Avrupa Ligi'nde gruptan çıkamamıştık ve şampiyon olarak bitirdik. Bu sene de inşallah UEFA Avrupa Ligi kupasını alırız. Bu dakikadan sonra hedef o."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Vurduuuuu Goooll olduu :super: :super: :busted_cop:

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın kimsenin yardımına ihtiyacı yok. Hakemden bir şey bekleyen namerttir. Biz senelerce şampiyonluk kaybettik."

Fikret Orman: "Beşiktaş'ı kayıran namerttir. Kimlerin kayırıldığını iyi biliyoruz. Onlar bu konuları üstüne alınsın."

Fikret Orman: "2004'te 5 oyuncumuz atılıp FB şampiyon olduğunda bunu zevkle anlatıyordunuz. Beşiktaş iyi giderken polemik yapıyorsunuz."

Çevrimiçi levitate

Valla gaza geldim zorlasak mı avrupa ligini :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ensar

Vurduuuuu Goooll olduu :super: :super: :busted_cop:

Fikret Orman: "Beşiktaş'ın kimsenin yardımına ihtiyacı yok. Hakemden bir şey bekleyen namerttir. Biz senelerce şampiyonluk kaybettik."

Fikret Orman: "Beşiktaş'ı kayıran namerttir. Kimlerin kayırıldığını iyi biliyoruz. Onlar bu konuları üstüne alınsın."

Fikret Orman: "2004'te 5 oyuncumuz atılıp FB şampiyon olduğunda bunu zevkle anlatıyordunuz. Beşiktaş iyi giderken polemik yapıyorsunuz."
bunlar biraz makyajlanmıs sözler yalnız , bu kadar sert keskin değil haber sitelerinde
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Zorlayalim hemde sonuna kadar Imkansiz değil..

Sevillayi kaybeden Uefa Avrupa ligi kupasının Drami :lol: :lol:

Çevrimdışı Ensar

başkan hedefi gösterdi uefa kupası dedi futbolcular ile de konuştum transfer de yapacağız dedi daha ne desin hedef belli :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı 38life

Daha önce Avrupa liginde 3 büyüklerin dışında bir takım gruplardan çıkmış miydi? Hatırlayan var mı?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Villareal bizim olası rakiplerimizden biri oldu böylece. Ben şahsen zerre kadar korkmuyorum Villlareal'den.

Çevrimdışı Nouma7

Sevilla yoksa sorun yok :D

Süper Kupa'da rakibimiz olma şansları var ama hala  :biggrinking:

Çevrimdışı 38life

Şuanda rakip adaylarımız PAOK, Gent, Villarreal

Çevrimdışı Nouma7

başkan hedefi gösterdi uefa kupası dedi futbolcular ile de konuştum transfer de yapacağız dedi daha ne desin hedef belli :D

Kim gelecek ki transfer olarak devre arasında. Sezon başındaki gibi son günde toplayıp geleceklerse hiç ellemesinler. 3 aylık yaz döneminde bu işi başaramadılar devre arasında zor o işler.

Uefa Avrupa liginde Grubunu lider bitirerek Tarih yazan Osmanlısporu tebrik ediyorum :claps:

Osmanlispor Uefa Avrupa ligine TARIHINDE ILK KEZ katilip Grubunu lider bitiren İLK takim olmuş :claps:

Çevrimdışı ekrembaser

Uefa Avrupa liginde Grubunu lider bitirerek Tarih yazan Osmanlısporu tebrik ediyorum :claps:

Osmanlispor Uefa Avrupa ligine TARIHINDE ILK KEZ katilip Grubunu lider bitiren İLK takim olmuş :claps:

Konyaspor'da son dakika gol yiyip Belçika'nın son temsilcisin kupaya devam etmesini sağlayıp ülke puanının ağzına eden ilk takım olmuş😄

Çevrimdışı cursedofdragon

Konyaspor'da son dakika gol yiyip Belçika'nın son temsilcisin kupaya devam etmesini sağlayıp ülke puanının ağzına eden ilk takım olmuş😄

onlar yüzünden 4 takım katılıyor.

Standard liege
Rsc Anderlecht
AA Gent
RC Genk

Uefada artik 3 takimimiz var Fb ve biz EN AZ Ceyrek final görsek , Osmanli da Son 16 yi görse heralde Geceriz Belcikayi :alala:

Çevrimdışı ozankarakoc

Quaresma'nın yokluğunda Bursa maçı... Hmm...

----------------- Fabri -----------------
Gönül -- Marcelo -- Tosic -- Adriano
-------- Atiba ------------ İnler -------
Cenk -------- Oğuzhan -------- Olcay
------------- Aboubakar --------------

Bu mudur?

Off... Derhal takviye lazım takıma...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Uefada artik 3 takimimiz var Fb ve biz EN AZ Ceyrek final görsek , Osmanli da Son 16 yi görse heralde Geceriz Belcikayi :alala:

Fb'yi ne zaman çıkarttın ?

2 takım var şuan Osmanlı ve Beşiktaş.

Fener 2-0 yenilmesin veya kazansın ondan sonra onuda ekliyelim.

Beşiktaş'ımız Uefa Avrupa ligini lider kapatan Ajax, Roma, Schalke, Shakhtar Donetsk, Sparta Prag ve Zenit ile eşleşmeyecek. Şampiyonlar Liginden elenen Lyon ise rakibimiz olmayacak.

Fb'yi ne zaman çıkarttın ?

2 takım var şuan Osmanlı ve Beşiktaş.

Fener 2-0 yenilmesin veya kazansın ondan sonra onuda ekliyelim.
Çıkarlar

Feyenoord baya baya kotu takim kendi sahasinda oynuyor pozisyonu bile yok henuz

Eger Ulke puaninda Belcikayi yakalama sansimiz varsa Fb Ceyrek finali görsün hem lig icinde iyi yorulsunlar..

Çevrimdışı 38life

Ulan keşke şu Feynoord gibi leş takımlarla biz oynayabilsek. Ne güzel olur valla çatır çutur...

Ulan keşke şu Feynoord gibi leş takımlarla biz oynayabilsek. Ne güzel olur valla çatır çutur...

aaa olur mu fener'in oynadığı rakipleri hep dişli takımlar.

Hatta grupları bizden zor.

Çevrimdışı Alper1903

Acil bursa maci gelmeli fena kuruldum

Çevrimdışı Anıl1903

Sonuna kadar zorlamalıyız.Devre arası yapılacak transferlerle daha iddialı duruma gelebiliriz.Başkanın en büyük hayali Avrupa Ligi kupasını kazanmamız neden olmasın eksikler giderilirse.:bandit:

Çevrimdışı atalay

Necip Uysal, Hollanda liginde kalburüstü bir takımda oynasa 'yılın en iyi savunmacısı' seçilebilir. Metot bilgilerine ve oyun kültürlerine yakışmayacak seviyedeler. Üstelik eskisi gibi hücum gücü ve stratejileri yüksek oyunlarda oynayamıyorlar.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 22:22:08 atalay ]

Etiketler: