Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372576 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı alimm

En iyi devre arası transferimiz Fabian Ernst olmuş bizi şampiyon yapmıştı.
+yusuf şimşek
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı tangaz

Derbi ve büyük maçlar için bize güçlü bir "winner" gerekli bence. Sertlik koymakta dahi zorlanıyoruz, takımda sertliğini koyan tek adam Necip o da direkt kartı görüyor.

devre arasında böyle bir transfer 25 yılda bir denk gelir o da ernst gibi 30-31 yaşında kontratının bitimine 17 maç kalmış birine 5milyon ve üzeri bonservis ödeyerek mümkün.

kısaca pek olası görünmüyor  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Derbi ve büyük maçlar için bize güçlü bir "winner" gerekli bence. Sertlik koymakta dahi zorlanıyoruz, takımda sertliğini koyan tek adam Necip o da direkt kartı görüyor.
Ona sertlik degil de adama okuz gibi giriyor desek

Çevrimiçi Akil Emre

Rakitsky, Töre ve Etoo ile baya şov yaparız diye düşünüyorum. Tabi artık oguzhan ve tolgay kendi evimizdeki kolay maçlar dışında beraber oynamamalı, cidden Necipi dahi arayacağımız aklıma gelmezdi.

Çevrimdışı tangaz

fikstürde de şanslı olmadığımız dönemler var mesela 2.devre toki arenaya 5. hafta çıkacağız ben 10-12. hafta çıkmayı yeğlerdim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ona sertlik degil de adama okuz gibi giriyor desek
sağlam biçiyor, sert oynayan adamlarımız biraz tosic biraz marcelo gary medel olacaktı ki orada sertliği gösterirdi  :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

fikstürde de şanslı olmadığımız dönemler var mesela 2.devre toki arenaya 5. hafta çıkacağız ben 10-12. hafta çıkmayı yeğlerdim...

Dış sahadaki derbiler son haftalara kalınca daha gergin bir ortam oluyor, erken bitirmek daha iyi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı tangaz

Dış sahadaki derbiler son haftalara kalınca daha gergin bir ortam oluyor, erken bitirmek daha iyi diye düşünüyorum.

yarışta hala ümitleri varken mi ortam gergin olur yoksa fişi çekilmiş bir cincona karşı mı oynamak avantajlı olur?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yarışta hala ümitleri varken mi ortam gergin olur yoksa fişi çekilmiş bir cincona karşı mı oynamak avantajlı olur?
tabii ki fişi çekilmiş cincona abi ama kötü takım Gs yenilmeyiz kolay kolay abi.

Çevrimdışı tangaz

tabii ki fişi çekilmiş cincona abi ama kötü takım Gs yenilmeyiz kolay kolay abi.

sahamızda yenemedik ama...

ben zirvede kalacaksak derbilerde değil de anadolu maçlarında içerde dışarda süpürerek bunu başaracağımızı öngörüyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Valla geçen sene hiç bir iddiaları yokken bile köpek gibi oynadılar ve epey gergin bir maç oldu.

Arena'da gergin olmayan bir maç olacağını düşünmüyorum o yüzden.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Valla geçen sene hiç bir iddiaları yokken bile köpek gibi oynadılar ve epey gergin bir maç oldu.

Geçen sene Gomez vardı diyorum ve hala winner adamımız olmadığını tekrar hatırlatıyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

ilk devre dediğini yaptılar ama maç ilerledikçe düştüler ve sonunda fişi çektik. yarıştan uzaklaşmış bir rakiple derbi oynamak her zaman avantajdır...

Çevrimiçi sozkul

Bursa maçının "düdüğü" Bülent Yıldırım olmuş.

Bu maç çok ama çok dikkatli olmamız lazım, futbolcularımızda bir mental kırılganlık olacağından eminim.
Çok sakin olmalıyız, Bülent Yıldırım ufacık bir fırsat yakalarsa yakar bizi, birde tam zamanı, Kiev'den 6 yedik ya..
Bizi 10 kişi bırakmak için elinden geleni yapar, tam operasyon hakemidir kendileri.
Q7 nin olmaması o anlamda bir şans olabilir. herzaman kart riski var.
Hemen sonrasında da başlarlar Beşiktaşı çok büyütmüşüz muhabbetine.

Çevrimdışı mylife1903

Bi kere de bizim gibi dusun be kardesim.

@tangaz bu ozeikle yapiyor

Bizi cildirtip forumdan attirma kalkismasi

Çevrimdışı tuncaboylu

ilk devre dediğini yaptılar ama maç ilerledikçe düştüler ve sonunda fişi çektik. yarıştan uzaklaşmış bir rakiple derbi oynamak her zaman avantajdır...

O bakımdan haklısın, eğer yarıştan kopacaklarsa geç oynamak daha iyi olurdu.

Ama ben Galatasaray'ın yarışta Fenerbahçe'den daha uzun süre kalacağını düşünüyorum, hatta Fenerbahçe bu hafta kritik virajda.

Biz yeenrsek ve onlar yenilirse büyük krizler çıkacak orada.

Çevrimdışı tangaz

Geçen sene Gomez vardı diyorum ve hala winner adamımız olmadığını tekrar hatırlatıyorum..

bu sene winner adamımız olmayacak bunu beklemek hayalcilik olacaktır. taliscanın sağlıklı ve formda dönmesini dilemekten, şansımıza iyi bir kanat forvet bulmaktan başka seçeneğimiz yok. bu söylediklerim gerçekleşirse anadolu maçlarını süpürür ve ligi kolayca 78+puanla bitirir ve ipi göğüsleriz. ligde bizim dışımızda 74 puanı geçebilecek rakip görünmüyor.

Çevrimdışı Ömer Kaan

neyse ki son senesi, bu sene emekli oluyor  :evillol:
Bu yüzden tehlikeli işte giderayak en büyük kazığı atmasın :akuma:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu konuda sana katılmıyorum @mylife1903 , özellikle yapmıyorum bence.  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı tangaz

katılıyorum reis, daimi muhalif kadrolu muhalif ama bilmiyor ki biz içimizde kefenimizle dolaşıyoruz  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Vodafone Arenada Anadolu takımlarına karşı maçları erken kopartmalıyız, 1 0 2 1 le bu iş devam etmez.

Çevrimdışı tangaz

bu maç ben GG.den iyi bir performans bekliyorum da umarım yapacağı bindirmelerde golcüler topu kaleye sokarlar. bu maç özelinde Q7de yokken birincil hücum silahı olarak ben olsam GG.nin kanat bindirmeleri üzerine oyunu kurgularım olcayın vereceği destek ve verkaçlarla gökhana iyi bir koridor yaratmak mümkün.

Çevrimdışı Bishamon

Veli'yi bence devre arası yeni transfer gibi gösterirler bize  :D :D

Çevrimdışı tangaz

alıştıra alıştıra söyleseydin bari, bi titreme geldi...

Çevrimdışı Kalyoncu

Hiç vakit kaybetmeden Anadolu takımlarından birine kiralamalıyız. Sonra sezon sonu durumuna bakarız.

Etiketler: