Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372691 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Nouma7

kıtlıkta iyi gider transferlerini artık bırakmalıyız. seviye yükseltecek adam almalıyız yoksa böyle bir aday devre arası boşuna adam almayalım...

Seviye yükseltecek ve bizim alabileceğimiz kişilere örnek verebilir misiniz @tangaz kardeşim

Çevrimdışı atalay

Özellikle savunmacı performanslarını genel organizasyondan ve saha geometrisinden bağımsız, salt bireysel hatalar üzerinden değerlendirmediği defaatle yazmışımdır. Fakat sadece ama sadece yediğimiz gollere bakarsak; sekizi direkt biri dolaylı yoldan olmak üzere Tosic'in bu sezon ki dokuz golde bireysel hatası var. Fakat bundan daha önemlisi; oyuncunun pozisyonun temel parametrelerini ve oyunun ihtiyaçlarını karşılamadaki yetersizliği. Bunu geçen sezon İsmail'de yaptığım gibi tek tek yeniden öne çıkarmak istemiyorum. Gerçi bu hataların tamamını ayrıntısıyla daha öncesinde yazdım.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 13:31:52 atalay ]

Çevrimdışı OrhanAker

Altyapı gençler filan demişken şunu atmasam olmaz A takım seviyesinde ki kanatlardan şu koşuyu göremedik doğru düzgün.Futbolumuzda hem altyapı hem üstyapıda bir çok sorun var ama burnumuzun dibindeki oyuncularıda görelim bir zahmet.

Çevrimdışı tangaz

Seviye yükseltecek ve bizim alabileceğimiz kişilere örnek verebilir misiniz @tangaz kardeşim

devre arası olasılığı olarak brahimi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Nouma7

Kiralık olarak sezon sonuna kadar sanırım. Porto'dan kiralık giderek o takıma verim sağlayan kaç oyuncu var acaba?

Çevrimdışı tangaz

+ burada isim önerisi görevi ne senin ne de benim olsa gerek kulüp bu görev için birilerini seçmiş rolleri dağıtmış rol bedellerini ödüyor ve sayısız seyahat vb organize ediyorsa bu kişilerde bir zahmet her transfer döneminde en azından bir kişi  bir sürpriz isim tutup getirsinler.

transferde adı geçen isimler 3-4 yıllık dilimde hep aynı muhtemelen menajerin portföyündeki isimler 3-4 takım için yazılıyor çiziliyor sonra menajer portföyü değişince oyuncu havuzu değişiyor. dünyada milyon tane lisanslı futbolcu bulunurken bizde sadece 150-200 oyuncu ismi üzerinden transfer tahtasının açılıp kapandığını göremiyormusunuz??? @Nouma7
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Kiralık olarak sezon sonuna kadar sanırım. Porto'dan kiralık giderek o takıma verim sağlayan kaç oyuncu var acaba?

bu istatistiği tutmak ya da çıkarmak benim görevim değil sorunu da anlamsız buldum. daha çok sataşmaya yönelik bir üsluptasın ayrıca. kağıt üzerinde adam son derece etkili biri skorer hemde çok skorer. şuan acil skor üretecek kanat adamlarına ihtiyacımız war. kiralık evet, çünkü mevcut bütçemiz bonservisli etkili adam almaya uygun değil. 1 milyonluk adam almaktansa bonservisi yüksek birini 3 milyona kiralamayı daha doğru buluyorum (içinde bulunduğumuz koşullar gereği)

Çevrimdışı atalay

Craig Thompson'ın maç içindeki majör kararları dışında genel tavrı zaten suistimale açık. Fakat bu penaltı + kırmızıyı ısrarla gösteren çizgi h*kemi Kevin Clancy, geçen sezon Başakşehir'in Alkmaar ile oynadığı maçta Babacan'ı haksız yere oyundan atan isim.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 18:58:02 atalay ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

temenni mi yoksa girişimler var mı abi ?

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı panic13

Geçen sezon beş attığımız Mersin maçından sonra eleştirdiğim oyunsal problemleri yaşamaya halen devam ediyoruz. Ve bunu yazdığım için de herhangi bir kârım olmadı.

Sana kriket sporunu öneririm.

"kar" derken zaten maddi karı kastetmediğim açık diye düşünüyordum ama sanırım eksik anlatmışım. O zaman tamamlayayım; kar kelimesini orada maddi anlamda kullanmadım. Her kötü sonuçtan sonra foruma gelip "ben demiştim" yazan arkadaşların aynı kelimeler ile haklı çıktıklarını ispata yönelmelerini kastetmiştim. Sen üzerine alındı isen, kendini o sınıfta konumlandırdığın ve benim haklı olduğum sonucu da ulaşılabilir cevabın ile, kendini nerede gördüğüne bağlı.

İkinci eleştirine gelince, kriket sevdiğim ve anladığım bir spor değildir. bu sebeple lehte veya aleyhte eleştiri konusunda kendimi yetkin görmüyorum. Sen ise, futbol ve yöneticilik ile ilgili eğitim aldığın ve aktif olarak içinde olduğun halde burada benim gibi izleyicilik ve amatör olarak futbolu eleştiren birisini muhatap alıp kendini cevap vermek zorunda hissediyor isen, demek ki kendini yeterince yetkin görmüyorsun anlamını çıkarırım. Çünkü senin yerinde ben olsam, bu kadar eğitim alıp ve basit futbol  meseleleri üzerine yorum yapma kalifikasyonuna sahip olsa idim, gerçekten benim gibi amatör bir eleştirmenin yaptığı yorumu üzerime alınmazdım bile. Bence yeterince açıktır ki, yazdığım eleştiride "herkes" aslında "herkes" anlamına gelmemektedir. Felsefe ve sosyoloji ile ilgilendiğini bildiğim için o kelimeleri bu kadar ciddiye alman açıkçası beni şaşırttı diyebilirim. @atalay
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

temenni.
zor transfer abi, devre arasında iyi bir adam geleceğini pek sanmıyorum

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı tangaz

zor transfer abi, devre arasında iyi bir adam geleceğini pek sanmıyorum

zor, doğru. vasat adamlar alacaksak almayalım mevcutları efektif hale getirmeye çalışalım derim. mesela hiç süre almayan aras'tan başlanabilir...

Çevrimdışı atalay

Kendi yeterliliklerimden veya yetkinlik alanımdan yola çıkarsam Beşiktaşlılarla sohbet etme gayem olmasa en başından beri burada yazıyor olmazdım. Keza ukala biri olsam seni ya da "herkesi" burada yazdığım iki yıllık süre içerisinde muhatap almazdım. Verdiğim cevabın amacını doğru anlamamışsın. Bunu alınma üzerine değil, yazdığın şeyin yanlış olması üzerine yazdım. Eğer beş attığın bir maçtan sonra bile yapılacak nitelikli bir eleştiri varsa bu yapılır. @panic13   
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 14:35:58 atalay ]

Çevrimdışı ekrembaser

Brahimi dün ilk 11 çıktı golünü de attı ben portonun şu an için satma gibi bir düşüncesi olduğunu zannetmiyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

zor, doğru. vasat adamlar alacaksak almayalım mevcutları efektif hale getirmeye çalışalım derim. mesela hiç süre almayan aras'tan başlanabilir...
hiç neden süre almadı bu adam o da ilginç abi  :) Talisca önemli adammış epey bir an önce dönmesi lazım abi :)

Çevrimdışı Ömer Kaan

Aboubakar para cezası alacakmış.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Brahimi falan gelmez buralara
hayırlısı  :bandit:  Porto'ya gıcık olmaya başladım Aboubakar'dan sonra.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı mylife1903

+ burada isim önerisi görevi ne senin ne de benim olsa gerek kulüp bu görev için birilerini seçmiş rolleri dağıtmış rol bedellerini ödüyor ve sayısız seyahat vb organize ediyorsa bu kişilerde bir zahmet her transfer döneminde en azından bir kişi  bir sürpriz isim tutup getirsinler.

transferde adı geçen isimler 3-4 yıllık dilimde hep aynı muhtemelen menajerin portföyündeki isimler 3-4 takım için yazılıyor çiziliyor sonra menajer portföyü değişince oyuncu havuzu değişiyor. dünyada milyon tane lisanslı futbolcu bulunurken bizde sadece 150-200 oyuncu ismi üzerinden transfer tahtasının açılıp kapandığını göremiyormusunuz??? @Nouma7
Bizim icin adi cikip tsye zokusturulan oyuncular irdelenmeli. Azicik geri cekilip buyuk acidan bakmayi ogrenmesi lazim turk insaninin ayrica bu gordugu objektif yorulmakta ayri bir beceri ister.

Çevrimdışı tangaz

hiç neden süre almadı bu adam o da ilginç abi  :) Talisca önemli adammış epey bir an önce dönmesi lazım abi :)

topu kaleye sokan her adam önemli. skor yapan adam yok takımda mesela Q7nin lig golü yok avrupada attığı 3 golün ikisi penaltı biri freekick olcay ilk haftalarda 2 attı sonra yok kerimle arasın zaten adı sanı ortalarda yok bakar sadece 2 golde kaldı bakmayın cenk kötü falan die eleştiriyoruz da onun skorları da olmasaydı maç başı gol ortalamamız 1,2 falan olacaktı sanırım. acil skora etki edecek son vuruşu iyi kafası kutuda adamlar lazım...

Çevrimdışı tangaz

Bizim icin adi cikip tsye zokusturulan oyuncular irdelenmeli. Azicik geri cekilip buyuk acidan bakmayi ogrenmesi lazim turk insaninin ayrica bu gordugu objektif yorulmakta ayri bir beceri ister.

evet menajerler ts.yi kekledi bu sezon onaziler ibanezler falan maaşlarını 3e 5e katladılar menajerler yolunu buldu acaba başka kimler nemalandı bu işlerden. bize iteklemeye çalıştılar bu 2 ismi bir ara. bize iteklenenler daha markaydı (bakar+talisca) katkıları şimdilik sınırlı...

Çevrimdışı Nouma7

En iyi devre arası transferimiz Fabian Ernst olmuş bizi şampiyon yapmıştı.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bursa maçının "düdüğü" Bülent Yıldırım olmuş.

Etiketler: