2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 510 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336370 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

ben 1994den beri izmitte turistik olarak bulunuyorum okul ve çalışma hayatı hep farklı şehirlerde oldu. gerilimden bilgim yok olsa da ben dahil olmam ben barışcıl bir insanım tek düşmanlığım renklilere  :biggrinking:

Orduevi,Halkevi ve Saat kulesi diyosun  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

İşte o garanti para sıkıntı. Atiba 1.3 e oynuyor ve ben bu paraya oynarken siz geçen sene devamlılığı olmamış bir adama bu parayı veriyorsunuz ben de West Ham'a gitmek istiyorum diyebilir. Atiba giderse yerini doldurabilecek misin, o konu sıkıntı. Takımda Gomez gitse bile bu derece üzülmem ama Atiba giderse  bu oyun düzeninde aynı düzeyde birisini bulmak çok zor..

Öte yandan transfer yapabilmek için de bir şeyler yapmak zorundayız. Burada kaç gündür N'koulou kaçtı diye ağıtlar yakılıyor, öğrendik ki 3 milyon euro imza parası almış. 2.5 milyon euro da maaş alsa, senelik maliyeti 3.5 milyon euro olacak. Atiba o zaman demeyecek miydi West Ham'a gidiyorum diye?

Ayrıca Atiba'nın gitmek istemesinin tek sebebi para olmayabilir. Para göz bir adam izlenimi çizmedi Beşiktaş kariyeri boyunca.

Çevrimdışı tangaz

İşte o garanti para sıkıntı. Atiba 1.3 e oynuyor ve ben bu paraya oynarken siz geçen sene devamlılığı olmamış bir adama bu parayı veriyorsunuz ben de West Ham'a gitmek istiyorum diyebilir. Atiba giderse yerini doldurabilecek misin, o konu sıkıntı. Takımda Gomez gitse bile bu derece üzülmem ama Atiba giderse  bu oyun düzeninde aynı düzeyde birisini bulmak çok zor..

atiba konusunda gereksiz endişe ediyorsunuz dostlar. ben atibanın takıma ilk katıldığı günü hatırlıyorum takım almanyada kampta idi bu antrenmanın tam ortasında giriş yaptı önce sivok karşıladı bunu tokalaştılar ardından diğerleri adamın girişi elini uzatması tebessümü bildiğin ben eğitimli bir beyefendiyim die haykırıyordu. öyle olduğunu geçen süre zarfında hepimiz gördük. para konusunu problem etse geçen sene de ederdi. en azından partnerim veli kadar verin derdi. şu anda takım ortalamasının altında bunu çok sorun edip kriz çıkarak bir karakterde değil uygun üslupla talebini dillendirir yönetim de kendisini takdir edeceğini zaten beyan ediyor. konu sulh içinde çözülür. atiba konusunda tek sıkıntı ingilterede oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun derse karşımıza çıkacak sorundur. velev ki bu isteği kabul görmezse ve kalırsa da profesyonelliğine gölge düşürmeyeceğinden eminim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Öte yandan transfer yapabilmek için de bir şeyler yapmak zorundayız. Burada kaç gündür N'koulou kaçtı diye ağıtlar yakılıyor, öğrendik ki 3 milyon euro imza parası almış. 2.5 milyon euro da maaş alsa, senelik maliyeti 3.5 milyon euro olacak. Atiba o zaman demeyecek miydi West Ham'a gidiyorum diye?

Ayrıca Atiba'nın gitmek istemesinin tek sebebi para olmayabilir. Para göz bir adam izlenimi çizmedi Beşiktaş kariyeri boyunca.
Diyebilirdi. En azından defansımızda sağlam bir adam olurdu. Şu aşamada Defansta hala transfer yok ve zaten takımın en iyi bölgelerinden biri olan sağ bekte 2 tane adamımız var.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Orduevi,Halkevi ve Saat kulesi diyosun  :evillol:

biz fethiye caddesi çocuğuyduk bizim zamanımızda moda fethiye caddesiydi. şimdi yürüyüş yolu :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Diyebilirdi. En azından defansımızda sağlam bir adam olurdu. Şu aşamada Defansta hala transfer yok ve zaten takımın en iyi bölgelerinden biri olan sağ bekte 2 tane adamımız var.

Peki Sosa ve Oğuzhan da der miydi ben gitmek istiyorum diye? Zira onların da 2.5 katına yakın maaş almış olacaktı adam.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Peki Sosa ve Oğuzhan da der miydi ben gitmek istiyorum diye? Zira onların da 2.5 katına yakın maaş almış olacaktı adam.
Bu defans yerine öncelikle Gökhan Gönül'ün ve Fabri transferinin yapılma sebeplerini açıklamıyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı brkntcnr

Fabri zaten geldi. Gökhan Gönül' de geldi. Fabri transferi bence tamamen saçmalık. Boyko' yu satıcaz büyük ihtimalle kale işini karla kapatıcaz finansal olarak. Ama oyun olarak yine savunmaya çok iyi bir stoper ve sol bek alınmadığı sürece yine hüsran yaşayacağız gibi. Yani Fabri fiyaskosunun gözardı edilmesi için çok iyi bir stoper ve sol bek almamız şart. Skrtel mi olur, Subotic mi olur bilemem. Sola Kolarov' u alırsak orayı hallederiz. Bir de birazcık paraya kıyıp şu Subotic' i getirelim iki Sırp Tosic' de var zaten aynı mevkilerde çok iyi anlaşırlar. Tabi bunlar sadece fikir olarak kalıyor. Çünkü sanmıyorum bu kadar büyük düşüneceğimizi. Yine gidip idarelik ucuz saçma bir stoper alacaklar yanına da Marcelo. Eylül- Ekim gibi başkan çıkacak yeni transferimiz Rhodolfo da geliyor sakatlıktan diyecek sonra adam sezon boyunca oynayamayacak yine allaha emanet savunmayla bişeyler yapmaya çalışacağız yine Atiba helak olacak oradan oraya -tabi kalırsa başkan gitmek istediğini açıkladı-. Yani bence bu sezonda yine başarı elde edersek anca ligde ederiz -Avrupa' da zaten birşey olma ihtimali bile yok gibi- o da ittire kaktıra. Bence seneye daha zor bi sezon geçireceğiz ve 3. yıldızı takarken bu yolda çok Beşiktaşlı' yı kalp krizinden kaybedebiliriz.

Çevrimdışı Yasin A.

ya arkadaş bu hürriyet spor servisi nasıl sahtekar, nasıl yanlı haber yapabilir bu kadar göz göre kafayı yiyeceğim  :s20: ya tamam satılık kalemler oldugunuzu biliyoruz da, bir tane ulan bir tane dürüst bir haber yapın be beşiktaş hakkında.
az önce baktım, siz de kontrol edebilirsiniz.

1- Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e servet!

2- Beşiktaş'ta Atiba depremi!

3- Önder Özen’in prensi evine döndü

ya hepsi algı hepsi kafa karıştırmak için. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu defans yerine öncelikle Gökhan Gönül'ün ve Fabri transferinin yapılma sebeplerini açıklamıyor.

Bu transferlerin adımlarının 3-4 ay önce yapıldıkları söyleniyor.

Öncelikli olarak yapılmamış olabilirler yani.

Çevrimdışı tuncaboylu

ya arkadaş bu hürriyet spor servisi nasıl sahtekar, nasıl yanlı haber yapabilir bu kadar göz göre kafayı yiyeceğim  :s20: ya tamam satılık kalemler oldugunuzu biliyoruz da, bir tane ulan bir tane dürüst bir haber yapın be beşiktaş hakkında.
az önce baktım, siz de kontrol edebilirsiniz.

1- Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e servet!

2- Beşiktaş'ta Atiba depremi!

3- Önder Özen’in prensi evine döndü

ya hepsi algı hepsi kafa karıştırmak için. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Ya boşverin arkadaşlar, kendilerini komik duruma düşürsünler. "Fenerbahçe'ye bir gol kralı daha" haberine tıklayınca Atıf Şeyşu'yla menajerinin sırıtan ve Mahmut Uslu'nun asık suratı çıkmıyor mu?

http://www.hurriyet.com.tr/aatif-chahechouhe-fenerbahcede-40124476

Herşeyi özetleyen o işte.

Çevrimdışı tangaz

Ya boşverin arkadaşlar, kendilerini komik duruma düşürsünler. "Fenerbahçe'ye bir gol kralı daha" haberine tıklayınca Atıf Şeyşu'yla menajerinin sırıtan ve Mahmut Uslu'nun asık suratı çıkmıyor mu?

http://www.hurriyet.com.tr/aatif-chahechouhe-fenerbahcede-40124476

Herşeyi özetleyen o işte.

aynen öyle dostum, geçenlerde paylaştım bir video var geçen sene havalı günleri bunların mali kurulda bir üye atış şeyşuyu al başkan deyince azize  atıf şeyşu diyo hey Allahım biz kimleri alıyoruz herif şeyşu diyor die sırıtıyordu

şeyşu fenerin yeni gol kralı  :kop: :kop: :kop:
fernandaonun son imajını gördünüz mü bu arada ben başta tanıyamadım

Çevrimdışı Berat

aynen öyle dostum, geçenlerde paylaştım bir video var geçen sene havalı günleri bunların mali kurulda bir üye atış şeyşuyu al başkan deyince azize  atıf şeyşu diyo hey Allahım biz kimleri alıyoruz herif şeyşu diyor die sırıtıyordu

fenerli olmak ona bir ömür yeter :D

Çevrimdışı tangaz

fenerli olmak ona bir ömür yeter :D

Rahmetli Seba gibi konuşayım: fitbolcudan başka herşeye benziyor, bar fedaisi olmuş resmen  :kop:

Çevrimdışı tangaz

bu arada karamsar bir tahmin de bulunayım. son havalimanı terör olayı nedeniyle Gomez'in artık (babasının telkinleriyle) geri dönmeyeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ahah Fernandao'yu iyi yakalamışsın abi, benim dikkatimi Josef de Souza çekti. Fazla kilo sebebiyle Fernandao'ya ceza vermişler de, asıl semiren Josef gibi duruyor. Tartılmadan önce tartıyla oynamış heralde.  :lol: :lol:

http://www.fanatik.com.tr/2016/07/01/fenerbahce-den-fernandao-ya-fazla-kilo-cezasi-1240995

Çevrimdışı tangaz

Ahah Fernandao'yu iyi yakalamışsın abi, benim dikkatimi Josef de Souza çekti. Fazla kilo sebebiyle Fernandao'ya ceza vermişler de, asıl semiren Josef gibi duruyor. Tartılmadan önce tartıyla oynamış heralde.  :lol: :lol:

http://www.fanatik.com.tr/2016/07/01/fenerbahce-den-fernandao-ya-fazla-kilo-cezasi-1240995

kilo cezası haberini okuyunca ben de josefi farkettim önce bol tişörtün altından göbişi ve memişleri dikkatimi çekti, haberi okuyunca fernanadao nerede lann dedim başta sonra bir baktım saçlar bıyık falan meğer fernanadaoymuş tanıyamamışım  :lol:

Çevrimdışı Onur Küçük

Kaleye Fabricio  getirip stoperi de Pazdan ile taçlandıracaklarsa kaleci ve defans transferlerini kim yapıyorsa o kişiler acilen kaleci ve stoper transferinden el çektirilmeli. Belki bu şekilde 2-3 yıla düzgün defans hattı kurabilir kaleci pozisyonunda daha düzgün planlama yapılabilir.

Çevrimdışı Zafer55

bu arada karamsar bir tahmin de bulunayım. son havalimanı terör olayı nedeniyle Gomez'in artık (babasının telkinleriyle) geri dönmeyeceğini düşünüyorum.
Öyle birşey olursa Gomeze de kızılmaz ki...Dünyanın heryerinde terör var ama bizde rutine döndü özellikle son 1 yıldır.

Çevrimdışı tangaz

Öyle birşey olursa Gomeze de kızılmaz ki...Dünyanın heryerinde terör var ama bizde rutine döndü özellikle son 1 yıldır.

geçen sene normalde 2+1 yıllıktı sözleşmemiz son anda babası terör ve/veya olası olumsuzlukları düşünerek 1 yıla indirgemişti sözleşmeyi. bir baba olarak gomezin babasını anlıyorum ve olası ayrılık kararında tek kelime etmem.

Çevrimdışı Yasin A.

dünyanın her yerinde terör felan yok, şayet bahsettiğiniz terör ülkemizde gerçekleştirilen bombalı eylemlerden ise ve dünyayı sadece Avrupa ve ortadoğudan ibaret görmüyorsanız.
Dünyadan bilgileri hangi kaynaklardan ediniyorsunuz?
Dünyanın turist bakımından en çeşitli ülkelerinden bir tanesi Tayland'da bile uçağa binene kadar neredeyse aranmıyorsun ne terörü?
Dünyanın en kalabalık ülkesi Çin'de de böyle eylemler gerçekleşmiyor. Örnekler çoğaltılabilir.
Bizde terör son 1 yıldır rutine dönmedi, 1980 yılından beri var, bununla yaşadığımız için alıştık ve artık normal geliyor.
Bu yüzden Gomez gelmezse haklıdır diyemem ama hakkıdır.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Atiba gitmek istiyormuş..

Bu arada Sosyal medyada dolasan Atibanin oglunun banyo videosunu izlediniz mi ?

Orada Atiba Gelirken Noaha Haydi Kartal haydi Kartal haydi diye bağırıyor :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Atiba gitmek istiyormuş..

Bu arada Sosyal medyada dolasan Atibanin oglunun banyo videosunu izlediniz mi ?

Orada Atiba Gelirken Noaha Haydi Kartal haydi Kartal haydi diye bağırıyor :bandit:

yukarıdaki satırlarda dillendirdim. Atiba profesyonel kelimesinin vücut bulmuş şeklidir. tam bir beyefendi ve adamdır.  :claps:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bulunma abi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

geçen sene normalde 2+1 yıllıktı sözleşmemiz son anda babası terör ve/veya olası olumsuzlukları düşünerek 1 yıla indirgemişti sözleşmeyi. bir baba olarak gomezin babasını anlıyorum ve olası ayrılık kararında tek kelime etmem.
Benim fırsatım olsa yurt dışında yaşamak isterim insanlarımızı sevmiyorum...

Etiketler: