Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007173 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

mebran 1 adet kalmis aksama kadar sererler onuda stad tamam artik pazartesi geldigimizde cevre duzenlemesine bakariz bitmeyecek ama bize bi sıkımtındz vermeyecek daginizkligi ortadan kaldirsinlar yarin yeter
yarın devam edecek yarın en gece eski açık biter,kapalıda peyzaj vs biter numaralıda çok iyi gidiyor tek kötü gözükecek yeni açık orada kamufle edilir bi türlü :ok: :biggrinking:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ekesicil

kale arkasından saha böyle gözükecek.

bu kapi cam olsaydi olmazmiydi mesela?

En azindan demirden kurtulmus olurduk

Çevrimdışı ekesicil

kale arkasından saha böyle gözükecek.

bu kapi cam olsaydi olmazmiydi mesela?

En azindan demirden kurtulmus olurduk

Çevrimdışı Emre.Guler

Ag olayını yeni gördüm eger ag olacaksa tribun onune tel orgu yada cama ne gerek var?

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

verin 150 milyon dolar her yere kendi adınızı yazdırın bu kadar basit. adam reklamını yapmak istiyor ve bunda da haklı. ve sanıyor musunuz ki sponsorlar verdiklerini misliyle çıkarmayacakları işe girsinler?

Ne alakası var konuyu ne kadar uzattınız. Tek söylenilen açılışa 2 gün var hala adam gibi amblem takılmadı, Beşiktaş yazılmadı stadın içinde ve dışında. Kimse kendi görüşünü yazamayacak mi burada?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ag olayını yeni gördüm eger ag olacaksa tribun onune tel orgu yada cama ne gerek var?

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Büyük ihtimalle yetişmedi cam işi ondan file gerdiler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı remiles

korner direğine kadar devam etseydi güzel olurdu. zaten maç kamerası batı'yı çekmediği için sorun olmaz ama korner direğine kadar uzatmalılar gelecek sezon

oraya taraftarlar pankart asiyor da ondan yok

Hocam yok ledler derken reklam tabelalarını sormuştum?

Çevrimdışı zatoichi1903

Sadece ve sadece cok cok buyuk bir firmaysan yapabilirsin bunu. Coca colada yapabilir, samsung da yapabilir. Turk yonetici tipi herseyden korkan, sinekten yag cikarmaya calisan tipler yapamaz.
Simdi samsung sponsor olsa fbli gsli yahu besiktasa para mi kazandiracam baska urun alayim, demez.
Vodafone icin de ayni gsli fbli abonesi gidip turkcele gecmez. Adamlar buyuk tas
Marka degistiren fanatikler vardir benim gibi mesela ben ulker urunu yemem devamli fbyi kayirdigi icin hurriyet almam ve web sitesine de girmem boykot ederim kendi capimda.

Yd vizyonsuz ve gereksiz bir adamdir. Besiktas kendi kalibresindeki firmalar ile calismak zorundadir. Colaturka sen kimsin yaaaa, nerdesin.

tabi ki markanın buyuklugu de onemli, ama bundan da onemlisi o markanın sponsorluktan duyacagı mutluluk
Yd zamanında toyata ile anlasma imzaladık, 3mil $ ya da 3mil €, sozlesme bitiminde adamlar hemen kactı?
mutlu olsalardı 4 mil verirler devam ettirirlerdi.
biz istiyoruz ki, hem cok para versin, hem de bizim uzerimizden ekmek yemesin.

şimdi sadece sunu sorgulayalım
fb-ulker mi, gs - turk telekom mu, besiktas-vodafone mu? hangisi en iyi etkileşime sahip, hangi ikili daha basarılı calısıyor.

vodafone un sosyal medyada yaptıgı yatırım bile buyuk basarıdır(vodafonearena, stat abi, reklamlar...)
karsı taraf bizi nasıl mutlu etmek icin cabalıyorsa, bizim de aynı caba icinde olmamız gerekiyor

Beşiktaştan menfaat bekleyen

Çevrimdışı ahmetx

Kale arkasındaki cam korkuluklar ilk 5 sıranın büyüsünü aldı götürdü maçta lütfen buna tepki verin.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı sosyalkartal

yav ne kazıklar ne tekmeler yedik şu üç kuruşluk sponsorlardan derken vodafone çıktı dünyamızı değiştirdi her yere koysunlar logolarını her yere yeter be baydınız  :steamed:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı ddc1979

ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı ensdndr

Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı Ensar

Az önce Olcay boyko geldi tribüne
bu S harfi yani muhtemelen BESIKTAS yazısı nereye monte edilecek acaba :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mmansiz

Çevrimdışı cursedofdragon

bu S harfi nereye monte edilecek acaba :D

bu vodafone'nun s' si mi yoksa vodafone'un logosu mu :D  :evillol:

bu S harfi yani muhtemelen BESIKTAS yazısı nereye monte edilecek acaba :D

harbiden bende merak ettim :D

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı YavuzK

Az önce Olcay boyko geldi tribüne

Acaba arsenal stadindaki gibi eski acigin oraya "BEŞIKTAŞ JK" mi yazacaklar

Çevrimdışı siyah-beyaz1903

Hocam yok ledler derken reklam tabelalarını sormuştum?

loca kattindaki reklam panolarini demiyormusun?

Çevrimdışı Ensar

Acaba arsenal stadindaki gibi eski acigin oraya "BEŞIKTAŞ JK" mi yazacaklar
benim de aklıma o geldi :)

Çevrimdışı ALBATROS