Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007248 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Efe

mebranlar bitti heralde fotolarda oyle gorunuyor ustten foto alamadik tam bitmis halini goreydik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı MUSTAFA_

hayır ya minastirtteki ağaç o
Diyorum nerede gördüm ben bu ağacı doğru  :ok: Lord of Rings: Return of the Kings Aragorn ve Arwen in evlendiği yerdeki ağaç  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar Beşiktaşlıyı rahatsız ederek mi marka yaratılır?
Açtık baktık Emirates'e.

Çatıda hayvani bir reklam zaten yok.
Dışarıdaki her reklamın yanında arsenalli oyuncu fotosu yada amblem var. Reklam boyutları amblem ve fotoğraflardan küçük.

Bizde her tarafta vodafone yazıyor.
Vodafone siyah-beyaz dolu yerlere dahi inatla kırmızı logo koyuyor.

Bunun adı çirkinliktir.
Sadece ben değil çok kişi rahatsız. Bu kafayla markayı daha iyi yere konumlandıramazsın.

Ayrıyeten burada tepkiyi gösterdikçe düzeliyor bazı şeyler.
Yapmaları gereken belli. Her teklamın yanında Beşiktaşla ilgili birşey olmalı. Bu stad billboard değil. Beşiktaşın yanındayız mesajı Beşiktaş adı kullanılmadan verilmez.

Son kulübe vs reklamları tepki çekti, çekecek. O yazı artı değil eksi yazacak hanelerine.
Bu kadar Beşiktaşlıyı rahatsız ettiğini kim söyledi sana en azından buraya bak şu konudan rahatsız olan 3000 kişi içinde
bir elin parmaklarını geçmez tam tersi her sayfada bu konuyla ilgili bir mesajının olması insanları daha fazla rahatsız ediyor.
herkes bıktı artık on gündür senin bu muhabbetini çekiyor. yeter artık bir şey bir kere söylenir iki kere söylenir her dakka başı
bunumu okumak zorundayız. Fikrini söylemek başka bir şey insanları bunaltmak başka bir şey.
Armaylamı o stadın bizim olduğunu anlatacağız insanlara senin şu söylediklerin bile Beşiktaşı küçültmektir.
Beşiktaşın bir yerde izini bırakmak için imza atmasına gerek yok. hoş duracak yerlere koyarlar zaten bir tek senmi Beşiktaşlısın.
Bu kulübü yönetmek için seçilmişler senden dahamı az Beşiktaşlı. @Fikret

Çevrimdışı Fikret

Bakın Bayern'in ismi ya da logosu var mı ortalıkta?

Çok ufak noktalara takılıyorsunuz ki ileride düzenlemeler yapılacaktır zaten.
Stad bayern in değil sadece 1860 ve bayern in stadı. Maç günleri renk değiştiriyor.
Bayern sonuçta yatırımcı ama taraftarının da bu konularda reklamlara karşı kampanyaları protestoları olmuş.

Neticede bayern yazısı az olsa da hem yan tarafa hem tepeye koca koca allianz yazmamışlar.
Az ama öz yazmışlar dışarıdaki reklam hoş olmuş.

Neyse bugün fener puan kaybetsin de varsın Maça girerken yüzümüze zorla vodafone yazsınlar :lol:
Şampiyonluğa konsantre olmak lazım.

mebranlar bitti heralde fotolarda oyle gorunuyor ustten foto alamadik tam bitmis halini goreydik
bencede bitmiştirde drone görüntüleri gelecek ordan bakarız :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

Fıstık agacini mac oncesi dibinde oturulup icilir dalindan yenir yemiş

Çevrimdışı Kibar Feyzo

"Biz on bir arkadaşız lakin arkamız daha var."

Çevrimdışı Popular Demand

bencede bitmiştirde drone görüntüleri gelecek ordan bakarız :ok:

@Efe çekim yaparken 2 tane kalmıştı. Akiam videodan da bakılır tabi :)
          [img width=41

Çevrimdışı nusretaslanturk

izlenmiyorsunda fişlenmedinde avatarın uygun değildi kaldırana kadar moderasyona alındın
bu nedenle moderasyona alınanın mesajları onaylanmaz ama biz görürüz. avatarının değişmesinden sonra seni normale döndürmüşler.
kimseyi fişlemeyiz izlenmenin amacı bak yanlış yoldan gidiyorsun doğru yola gir demek.
devam ettiğinde moderasyon gelir. gene ısrarda no post :D  @nusretaslanturk
sana güvenim tam abi :) kimlik bilgilerini vereyim istersen diyeceğim de onun modası geçti artık :) şaka maka 1 yıldır yemediğim hem izlenme hem moderasyonu aynı gün yedim ya la :D

Çevrimdışı emrecakmak

@Popular Demand hocam drone videosu kaç saate gelir? vakit geçmiyor  :photo:

Çevrimdışı cursedofdragon

Fıstık agacini mac oncesi dibinde oturulup icilir dalindan yenir yemiş

çay içilir demi :D  :evillol:

Eski açık numaralı taş dizim iyi ilerliyor :ok:

Çevrimdışı ilhancelebi

Kale arkalarinda olan cam ve file olayi bence bizim gibi catilara sahip stadyumlarda normal. Neden normal dersek, onemli olan ne icin takildiklarini irdelemek.

1- Fileler biri sahaya girecek diye konmuyor, aksine taraftari korumak icin konuyor. Daha bir ay once Messi bir taraftarin bilegini kirdi sert bir sutu ile. Eger siz ben riski alirim sen koyma derseniz buyurun imza kampanyasi yapin baskana sunun. Sonucta filesiz bir cok stadyum var.

2- Cam ya da tel orgu, bunlarinda olmasinin en buyuk sebebi taraftarlarin herhangi bir izdiham aninda sahaya girmelerini engellemek. Elbette bu niye file olmadi diye bilirsiniz, ancak 10 bin kisilik bir yeni acik tribununde dusunun ki 2000 kisilik bir grup filelere baski uygulasin. O filelerin bir ucu catiya bagli olacak, bizim catimiz celik bir yapi degil asma bir cati. O baskiyi kaldirabilir mi? Bunun matematigini cok ciddi yapmak lazim. Ilerde olusacak bir kotu durumda herhangi bir facia yasanmamasi icin bunlar dusunulmeli.

Bana kalsa hic biri olmasin, ancak Turkiye gerceklerini ele aldigimizda sanirim kendimize bile guvenemeyiz. Ne zaman ki Ingilizler gibi mac izlemeye baslariz o zaman tartismasiz ne tel orgumuz olur ne tribun ayirimlari. Su an bile bazilari ben tribun kulturunden gelirim vs vs diye ben koltugumda oturmam derken. Daha cok ogrenecek seyimiz var...

Vodafone olayina gelecek olursak, bunu soyleyenlerin yuzde 80'i bakiyorumda 20li yaslarda yarisi da onun altinda. Kusura bakmayin gencler ama yasadiginiz dunyada ki gerceklerle yuzlesmelisiniz. Ya Besiktas buyuyecek ya da sponsorsuz kucuk bir kulup olup kendi yaginda kavrulacak. Ben sampiyonluk isterim dersen o Vodafone armasini orda goreceksin. Yuzyildna fazla forma sponsoru almayan Barcelona bile dayanamamis bu duzene. Nou Camp'in heryerinde Beko'lar Qatar Airwaysler ile doludur. Benfica stadyumunun isim sponsoru olmamasina ragmen icerde belkide en buyuk yazilar ile tum tribunlerde sponsorlar yazar Benfica degil. Kaldi ki bizde en buyuk Besiktas JK yaziyor. Standyum daha bitmedi, kucuk ayrintilar, logolarimiz daha bir cok yerde olacaktir ki su an bile zaten vardir. Bayern Munich stadyumunda ne disarda ne icerde tek bir Bayern logosu yoktur, ayrica renkleri bile yoktur. Koltuk renkleri bile Bayern Munich renkleri degildir. Neyse bu konular hakkinda baska bir yorum yapmayacam, uzun oldu zamani olan okuyan varsa umarim anlamistir.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Anladığım kadarıyla Kartal Yuvası ve Vodafone cep merkezine maç günleri biletsiz seyirci giremeyecek çünkü hemen yanlarında eski açık alt tribün girişi var

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı nusretaslanturk

Diyorum nerede gördüm ben bu ağacı doğru  :ok: Lord of Rings: Return of the Kings Aragorn ve Arwen in evlendiği yerdeki ağaç  :D
isildurun ak ağacı bi kere o :D

Çevrimdışı ozan062

simdi dikkatle baktım,, gsnin de kale arkasında

hem ag hemde teller var,, bana sorarsanız bizdede cam değil tel olacak hadi cam olsun ama onada  pankart konur dolayısıyla öndeki 5-10 sıraya kimse yanasmaz... zaten sikayetci oldugumuz sey bu ne diye ben geriye geçip orada oturayım

sonra diyoruz efenim herkes yerinde oturacak bunu kale arkasında es geçiceksin yokya?

o zaman baska yerlerde kuralı uymayanın kombinesini iptal edemezsin onu uyaramazsın,,dün öyle söylediler ama kale arkasında işi bozdun yakısıyormu bu? 20milyon tlne?
[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 17:04:52 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

"Sinirliyim. Bitirme sıkıntısı var. Bazı şeyler istediğim gibi gitmiyo."

:alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Toki'de yedek kulübelerinin üstünde galatasaray yazıyor :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Popular Demand

@Popular Demand hocam drone videosu kaç saate gelir? vakit geçmiyor  :photo:

Eve şimdi geçiyorum daha ve video çok kısa zaten @Yunus abi ve @ZEKI abi şahit sinyal sıkıntısı devam ediyor stat çevresinde. 2-3 dklık bişey anca çıkar ve 8 gibi hazır olur sanırım.. @emrecakmak
          [img width=41

Çevrimdışı erenoz

Stadyumda şu ana kadar hoşuma gitmeyen tek nokta dün oldu 3 yıl içinde. O da bu kale arkası camlar. Maalesef kale arkalarında olan taraftar için ve biz ekran başındakiler için görüntü kirliliği olacak oralar. Yeni yapılan stadyumlarda Antalya ve Konyada yok bu tel örgüler hatta Başakşehir'de de yoktu sanırım. Neye göre olup olmadığını tam olarak bilmesek de büyük ihtimalle taraftarın tehlike potansiyelleri göz önünde bulunduruluyor. Zira Bursa, Toki ve bizim stadımızda var. Umarım seneye bu taraftarı tehdit olarak gören anlayıştan uzaklaşılır ve kaldırılır bu uygulama.
Kale arkalarındaki fileler ise bir çok stadyumda var ve öyle görüşü engelleyen şeyler değil. Özellikle dikkat etmezseniz bir süre sonra varlığını fark etmiyorsunuz hatta.