34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş
34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Tarih : 27.04.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR : Pol Van

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2292 defa] 34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Gedson gitsin diyoruz mücadele eden savaşan tek oyuncu tamam faydası az eksikleri var ama bu çocuğu değerli kılacak bir hocamız ve oyunumuzda yok ilerde baskı oyunu oynasak yıldız olur onunla birlikte koşan pres yapan iki oyuncumuz daha olsa gedsonun kaptığı topları şut ara pası gol olarak değerlendirecek oyuncular olsa gedson bu kadar gereksiz görünmez
gedson aklıyla oynamıyor sıkıntı orda ama dediğine katılıyorum şu kadroya devre arası oyuncu alınmasını istemedim kim alınırsa alınsın harcanacaktı hem beşiktaşın kapısından girmeyecek adamlar sahada beşiktaşı baltalıyor hem birşeyler yapmaya çabalayacak oyuncularda ruhen tükenmiş vede takımda gram fizik yok bu kadronun içine yeni oyuncu atacaksan 7-8 oyuncu atacaksın ve hepsi iyi seviye olacak göstermelik stoper bek alıp yanına iki oyuncu eklediğinde o oyuncuları mundar edersin ettilerde biz hala kadro dışı bıraktığımız abu ghazzelden medet umuyoruz abu cenk biz oynamayacağız diye bas bas bağırıyor biz hala sahaya sürüyoruz rosierin ölüsü şunlardan daha iyiydi onun suçu neydi
Yönetimin bilmesi gerekir beşiktaşta iki doğru bir yanlışı götürmüyor bir yanlış bütün doğruları götürür

Çevrimiçi Serdar3444

Bu maçı baz almamak lazım, Serdar Hoca'ya gereksiz yükleniyorsunuz, bence gayet taktikseldi, aklında ağırlıkta kupa vardı. Bu değişiklikleri yapmalıydı ve yaptı.
Ayrıca da bence gayet iyi oldu, bugün yenseydik bu saçma sonucun vereceği yanılsama ile adam gibi transfer yapılmazdı, biz Serdar hoca ve ekibine güveniyoruz masallarını dinlerdik.
İyi oyun iyi oyuncuyla oynanır, 5 -6 mevkide hiç topçumuz yok. Bu kadar kolpa topçu ve eksiklere rağmen anca bu kadar futbol, bu kadrodan ne bekleniyordu anlayamadım?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu maçı baz almamak lazım, Serdar Hoca'ya gereksiz yükleniyorsunuz, bence gayet taktikseldi, aklında ağırlıkta kupa vardı. Bu değişiklikleri yapmalıydı ve yaptı.
Ayrıca da bence gayet iyi oldu, bugün yenseydik bu saçma sonucun vereceği yanılsama ile adam gibi transfer yapılmazdı, biz Serdar hoca ve ekibine güveniyoruz masallarını dinlerdik.
İyi oyun iyi oyuncuyla oynanır, 5 -6 mevkide hiç topçumuz yok. Bu kadar kolpa topçu ve eksiklere rağmen anca bu kadar futbol, bu kadrodan ne bekleniyordu anlayamadım?

En basitinden Muleka ile Semihin yerini 10 dakika bile olsa değiştirip gorebilirdi.

Çevrimiçi Necmi

iyide kupadada gördük takımıbırak kupayı almayı kendi sahamızda ankaragücünü kesin geçeriz diyecek adam yoktur beşiktaşta
Aklında kupa olan adam saçma sapan yer değişikliği yapmaz düzeni bozmadan yürür savunma oyuncak gibi oynanmayı kabul etmez bir mevki eksildiğinde iki mevkiyi bozacak hamle yaparsan sonuçları olur

Çevrimiçi hasankale

Gedson gitsin diyoruz mücadele eden savaşan tek oyuncu tamam faydası az eksikleri var ama bu çocuğu değerli kılacak bir hocamız ve oyunumuzda yok ilerde baskı oyunu oynasak yıldız olur onunla birlikte koşan pres yapan iki oyuncumuz daha olsa gedsonun kaptığı topları şut ara pası gol olarak değerlendirecek oyuncular olsa gedson bu kadar gereksiz görünmez
Öyle bir kadro kuracaksın ki gedson alternatif olacak lazım olduğunda kullanacaksın.Muci gerekirse alternatif olacak daha iyisini bulursan alacaksın.Nasil yaparlar ederler bilmem ama bu kadronun baştan aşağı değişmesi lazım.

Çevrimiçi Serdar3444

En basitinden Muleka ile Semihin yerini 10 dakika bile olsa değiştirip gorebilirdi.
Benimde bugün hoşuma gitmeyen, rahatsız olduğum tek şey o oldu, haklısın. Ama bu futbolcu güruhundan umudum yok... Kupayı alalım inşallah, tek beklentim kupa...
Ayrıca Santos olsaydı bu maçta çok daha kötüsünü yaşardık....

Çevrimiçi Serdar3444

iyide kupadada gördük takımıbırak kupayı almayı kendi sahamızda ankaragücünü kesin geçeriz diyecek adam yoktur beşiktaşta
Aklında kupa olan adam saçma sapan yer değişikliği yapmaz düzeni bozmadan yürür savunma oyuncak gibi oynanmayı kabul etmez bir mevki eksildiğinde iki mevkiyi bozacak hamle yaparsan sonuçları olur
Kupa maçını rahat geçeceğimizi düşünüyorum, oranın konsantrasyonu farklı olacak, Biz kötüydük eyvallah ama onlarda da öyle çok bir numara yok. Kondisyonları ilk yarı bitti...Semihli kadro ile bayağı fark olacak, stoperleri çok hantal en az iki kişi Semih'in peşine takılacak ve farklı bir sonuç olacak...

Çevrimiçi Monza

Ben Beşiktaş harici maç seyretmeyen biri olarak GS derbisinden sonra da aynı şeyi yazmıştım galiba ama şu maçı seyrettikten sonra FB de aynı diyorum.

Biz ölmüşüz ağlayanımız yok, bir de 10 kişi kalmışız, hakem karşıda. 1000 puanlı bilmem kaç milyon euro luk FB bu mu... Bu seneye çok yazık oldu.

Çevrimiçi Serdar3444

Ben Beşiktaş harici maç seyretmeyen biri olarak GS derbisinden sonra da aynı şeyi yazmıştım galiba ama şu maçı seyrettikten sonra FB de aynı diyorum.

Biz ölmüşüz ağlayanımız yok, bir de 10 kişi kalmışız, hakem karşıda. 1000 puanlı bilmem kaç milyon euro luk FB bu mu... Bu seneye çok yazık oldu.
Kesinlikle, adam gibi yapılanma olsaydı, bu sene pinpon topu gibi oynardık hepsiyle

Çevrimiçi Necmi

Kupa maçını rahat geçeceğimizi düşünüyorum, oranın konsantrasyonu farklı olacak, Biz kötüydük eyvallah ama onlarda da öyle çok bir numara yok. Kondisyonları ilk yarı bitti...Semihli kadro ile bayağı fark olacak, stoperleri çok hantal en az iki kişi Semih'in peşine takılacak ve farklı bir sonuç olacak...
valla bu akşam atak yapamadığımız fenere üç çakıp göndermişti ankara bize motivasyonu varsaki buna katılmıyorum ankarada gördük motivasyonu o motivasyon on katı daha fazla ankaragücünde vardır biz sahamızdayız deyipde sermeyelimde iyice motive olduğumuzu söylediğin kupa maçını sıfır pozisyonla bitirdik yenilmememiz mucizeydi bu ruhsuzlarla ikinci maçıda geçersek bir şekilde finalide hiç rahat bekleme derim
Ve bizim için lig bitti bu akşam bundan sonraki maçları kazanabilirmiyiz çok şüpheli pek ihtimalde yok bari gençleri falan oynatalım kazanma şansı daha yüksek gelecek sene takımda olmayacaklarını bilen oyuncular bizi avrupaya taşımak için kılını bile kupırdatmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

gedson aklıyla oynamıyor sıkıntı orda ama dediğine katılıyorum şu kadroya devre arası oyuncu alınmasını istemedim kim alınırsa alınsın harcanacaktı hem beşiktaşın kapısından girmeyecek adamlar sahada beşiktaşı baltalıyor hem birşeyler yapmaya çabalayacak oyuncularda ruhen tükenmiş vede takımda gram fizik yok bu kadronun içine yeni oyuncu atacaksan 7-8 oyuncu atacaksın ve hepsi iyi seviye olacak göstermelik stoper bek alıp yanına iki oyuncu eklediğinde o oyuncuları mundar edersin ettilerde biz hala kadro dışı bıraktığımız abu ghazzelden medet umuyoruz abu cenk biz oynamayacağız diye bas bas bağırıyor biz hala sahaya sürüyoruz rosierin ölüsü şunlardan daha iyiydi onun suçu neydi
Yönetimin bilmesi gerekir beşiktaşta iki doğru bir yanlışı götürmüyor bir yanlış bütün doğruları götürür
Yönetimde aksiyon alamadı hem hoca tercihi hem worral swenson olmadı en ihtiyacımız olan yer stoperdi gerekirse musrati almayıp orayı toparlayacak adam alacaktık marcelo gibi birini bulsak demir egede iş görürdü gedsonda bu kadar siritmazdi sağa rosieden çıkıyorsak boey katkısı alacağımız adamı bulacaktık kanat bölgesine bir transfer lazımdı devre arası boş geçti biraz üzerine hocada tutmadı günden güne kötüye gittik. Şimdi yazın nasıl toparlayacaklar bakalım
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi kartalizma190399

Öyle bir kadro kuracaksın ki gedson alternatif olacak lazım olduğunda kullanacaksın.Muci gerekirse alternatif olacak daha iyisini bulursan alacaksın.Nasil yaparlar ederler bilmem ama bu kadronun baştan aşağı değişmesi lazım.

10-15 milyonluk muci ve gedsonu alternatif olarak kullanacak kadro'nun degeri 300 milyon euro'dur. Oyle bir maddi gucumuz olmadigina gore hayal dunyasinda yasiyorsun bence.

Çevrimiçi kartalizma190399

Ciddi ciddi serdar topraktepe'yi mi tartisiyoruz? Bu adamin basantrenor olmasini tartisiyorsak asil o zaman kuculmusuz de haberimiz yok. Ben de dinozor yerine genc potansiyelli gelisecek antrenor taraftariyim, ama birseyler gostermis olmasi lazim. Ya genc takimlarda siradisi basarilar yasamis, cok iyi antrenorlerin yaninda yillarca yardimcilik yapmis, buyuk olmasa da orta sira takimlara buyuk takim futbolu oynatip birseyler gostermis olmasi lazim. Bir arteta veya zidane ciksin diyorsan ortada birseyler olmasi lazim. Serdat topraktepe'de hicbirsey yok. Antrenor ekibinde tabii yer alsin, ama 0 tecrube 0 basari 0 potansiyel gostermis birini de besiktas'a basantrenor olarak tartismayalim be abi. Bu nasil bir vizyonsuzluk nasil bir kucum dusunme, inanilmaz.

Etiketler: