2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 324 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6182212 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı erty

Aziz eline bonservisini verse alabilecek ve sayabilecek beyin yok malesef

Bu fikir  :ebebe:  bana da mantıksız gelmeye başladı neyse yazmamışım gibi düşünün   :lol:

Çevrimdışı Berat

Bu fikir  :ebebe:  bana da mantıksız gelmeye başladı neyse yazmamışım gibi düşünün   :lol:

Profilinize yaş girebilir misiniz? İyi forumlar.  :ok:

Çevrimdışı Savaş

Ben Pepe'nin Ahmet Bulut'un söylediği gün bittiğini düşünüyorum. Bitirdi ve şovunu yaptı işte yoksa riske girmez durduk yere. Cocuk oyuncağı degil bu iş ucunda ciddi Pr var. Hele ki Ahmet Bulut gibi bir adamsan.

Pepe geldi bence. Hem de o gün geldi.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fatihbjk

Dortmund Emre Mor'u gozden cikarmis. Satin alma opsiyonlu kiralasak isimize yararmi, yada Emre'den adam olur mu acaba?

Çevrimdışı erty

Çevrimdışı abdusta

benim pepe ile ilgili son aldığım bilgi 4 M yıllık dan 2 yıl kontrat ve 2 M imza parası el sıkışılmış.
hatta kap bile gelebilir deniyorduda ben hiç sanmıyorum turnuvada olan bir oyuncu için kap getirilmez
bu oyuncuyada portekiz milli takımınada saygısızlık olur.
bakalım ne olacak ama bittiği yönünde çok farklı yerlerden haberler geliyor.

Pepe 30 haziran 23.59 a kadar real Madrid oyuncusu,kap haliyle olsa bile temmuzda olacaktır.

saygılar

Çevrimiçi Necmi

çok geç artık herkes bir kere gömecek :evillol:
hala toprağın altında nefes alabiliyorsan yırttın demektir.
mylife ve tangaz gelsin toprağın üstünde tepinir toprak iyice sıkışsın diye
onlar uzman bu konuda.

Çevrimdışı Berat

Dortmund Emre Mor'u gozden cikarmis. Satin alma opsiyonlu kiralasak isimize yararmi, yada Emre'den adam olur mu acaba?

Elimizde insanların "düzgün bir insan" olmasını beklediği Töre varken o mecraya hiç girmeyelim, insanlar ne bekliyor Töre'den onu da anlamıyorum.

Çevrimiçi Necmi

olmaz dortmunt bu kadar kısa sürede boşuna gözden çıkartmamışdır.
yetenek üst seviyede neden ısrar etmiyor demek lazım
adamda emre belezoğlu karakterinin katmerlisi var daha bu yaşta onun seviyesinde ilersini düşünemiyorum
Belezoğlu hiç olmazsa egoist oynamıyor bu birde üstüne üstlük egoist
Belezoğlu quaresma karışımı ama duble karışım bir şey bizden uzak dursun.

Çevrimiçi Necmi

Elimizde insanların "düzgün bir insan" olmasını beklediği Töre varken o mecraya hiç girmeyelim, insanlar ne bekliyor Töre'den onu da anlamıyorum.
ütülersek belki düzelir :D

Çevrimdışı Berat

ütülersek belki düzelir :D

Formundasın abi bugün, Pepe Mitrovic'i yetiştirsin 2 sene diyorum sen ne diyorsun olur mu bu iş? :D

Çevrimdışı Zafer55

Batuhan vardı bitane.Onun geleceğini görüyorum ben emre de.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sirk cambazı, overrated bir oyuncu. Milli takım da onun gelişimini kötü etkiledi. Şenol Güneş faktörü bile etki etmez Emre Mor'a bu egoist haliyle.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Pepe 30 haziran 23.59 a kadar real Madrid oyuncusu,kap haliyle olsa bile temmuzda olacaktır.

saygılar
yoo görüşülüyor kapı yayınlarsın istersen zaten altı ay kala anlaşma imzalama hakkın var
bu hukuksal olarak mani bir şey değil.

Çevrimiçi Necmi

Formundasın abi bugün, Pepe Mitrovic'i yetiştirsin 2 sene diyorum sen ne diyorsun olur mu bu iş? :D
dövme ihtimali var :alala:

Çevrimdışı Berat

Çevrimiçi Necmi

Sirk cambazı, overrated bir oyuncu. Milli takım da onun gelişimini kötü etkiledi. Şenol Güneş faktörü bile etki etmez Emre Mor'a bu egoist haliyle.
halı saha oyuncusu şu anda kendini herkesden herşeyden büyük görüyor.
geçenlerde yardımcı hocadan dayak yemişti sanırım oyuncuya haksızlık edildi falan dediler ama
yardımcı hoca bir oyuncuya vuracak duruma geldiyse gerisini düşünmek lazım.
dortmunt 10 M yatırım yaptığı birini gözden çıkarıyorsa ondan bir şey olmaz demektir.

Çevrimiçi Samet Demir

yoo görüşülüyor kapı yayınlarsın istersen zaten altı ay kala anlaşma imzalama hakkın var
bu hukuksal olarak mani bir şey değil.
Cenk te 6 ay önceden imzaladık.
Bknz.bosman kanunu ya da onun gibi birşeydi işte.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Savaş

halı saha oyuncusu şu anda kendini herkesden herşeyden büyük görüyor.
geçenlerde yardımcı hocadan dayak yemişti sanırım oyuncuya haksızlık edildi falan dediler ama
yardımcı hoca bir oyuncuya vuracak duruma geldiyse gerisini düşünmek lazım.
dortmunt 10 M yatırım yaptığı birini gözden çıkarıyorsa ondan bir şey olmaz demektir.
Fitness hocası dayak atmıştı abi buna. Çalışmıyor muhtemelen. Delirtmis adamı. Onca adam arasından buna neden saldırsın yoksa adam.

Olmadan oldum moduna giren oyuncular arasında parmakla gösterilir bu. Resmen kariyer katili. Gelecek vaadeden tüm futbolculara ders niteliğinde izletilmeli. Yolu yakında Tr'ye düşer. 4-5 sene sonra anadolu takımlarında izleriz.

Çevrimdışı Savaş

O değil de düşünsene bir kanatta emre mor bir kanatta quaresma oynuyor.

Valla tuyler muyler tiken tiken oldu.

Çevrimdışı Berat

O değil de düşünsene bir kanatta emre mor bir kanatta quaresma oynuyor.

Valla tuyler muyler tiken tiken oldu.

Babel ve diğer kanat ile de diken diken oluyor.  :bandit:

Çevrimdışı Kutay

Töre bu sene geçmiş senelerden çok daha iyi olacak bence en büyük transferimiz Töre olabilir bu sezon
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Savaş

Babel ve diğer kanat ile de diken diken oluyor.  :bandit:
Sen sadece diger kanatı düşündüğünde bile huylanıyorsun galiba @Berat :D

Çevrimdışı Berat

Sen sadece diger kanatı düşündüğünde bile huylanıyorsun galiba @Berat :D

Galiba mı  :evillol:

Çevrimdışı onurturan

Formaları koyalım formaları..
Var mı @Necmi abi bi sızıntı formalarla ilgili?
Bi sene bi beyaz forma alasım var ki sorma..

Etiketler: