2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 303 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6182861 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Pektemek'in hiç maç oynamadığı halde alabilecek 3.3 M €'su var. Başak yine 1 M maaş verirse, kalan 1.3'ü mecburen bonservis olarak gösteririz @Necmi abi. Sözleşme detaylarına bakarken vefa örneği vs. ibareler var ama karşı taraftan neleri gördük.

Çevrimdışı alimm

Abuobakar ve Ba olursa cenk'e sıra gelmez.
bakar ve cenk yer yer kanat rotasyonunda da kullanılır... özellkle babel'in yedklenmesi için...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Samet Demir

ya neden kasıyorsunuzki renkliler hiç bir şey yapamadan transferleri bitirdiler :D
şu anki mevcudumuzla bile abou gelme koşuluyla şampiyon oluruz.
bırakın bence bizde en iyi şartları yaratacak bir yönetim var. renklilerin transferlerini takip edip eğlenin
bir aydır velbuane den dünya yıldızı çıkartmaya uğraşıyorlar :D
stres olduğunda kalp ritmi bozulan ve tansiyonunda dalgalanma yaşayan gomisi zımba gibi göstermeye uğraşıyorlar
gittiği hiç bir takımda tutunamayan belhandaya kurtarıcı gözüyle bakıyorlar :D
bu seneki rakibimiz gene başak olacak gibi ts bile bunların üstünde sonlandırır gibi duruyor.
karşılarında uyum sorunun atlatmış tecrübeli şampiyon takım duruyor.
Gs de fenerde gecen seneki mevcut durumun altindalar şuan. Gs nin en iyi oyuncu gitti. Sneijder in yerine aldiklari adam da belhanda. Ikisi de takimda kalirsa seneye yine kaos olur. Sneijder giderse de güç kaybi olacak. Fenerde de daha kayer gidecek.

Velhasil kelam Necmi abinin dediği gibi biz mevcut durumda daha iyiyiz.

Bende 3 transfer bekliyorum.

Pepe-leiva-forvet

G.inler gibi adamlarda gönderilsin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı cursedofdragon

bakar ve cenk yer yer kanat rotasyonunda da kullanılır... özellkle babel'in yedklenmesi için...

Orjinal kanat oyuncusu almak daha mantıklı değil mi :)

Quaresma-Navas
Babel-Töre

:)

Gs de fenerde gecen seneki mevcut durumun altindalar şuan. Gs nin en iyi oyuncu gitti. Sneijder in yerine aldiklari adam da belhanda. Ikisi de takimda kalirsa seneye yine kaos olur. Sneijder giderse de güç kaybi olacak. Fenerde de daha kayer gidecek.

Velhasil kelam Necmi abinin dediği gibi biz mevcut durumda daha iyiyiz.

Bende 3 transfer bekliyorum.

Pepe-leiva-forvet

G.inler gibi adamlarda gönderilsin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 4 adam bekliyorum :)

Pepe,Leiva,Navas,forvet :)

Çevrimdışı alimm

Orjinal kanat oyuncusu almak daha mantıklı değil mi :)

Quaresma-Navas
Babel-Töre

:)

orjinal kanat ıyuncusu ancak quresma'nın satılması durumunda alınır.. ve her iki şekilde de kanat rotasyonu babel- töre - quaresma/transfer şeklinde 3 kişi ile olur... bi ihtimal ve bence buyuk olan bi ihtimal kanat için bir de yusuf transferi olur...

Çevrimdışı Berat

Takımın santraforu belli değil, kanat ve stoper konuşuluyor.

orjinal kanat ıyuncusu ancak quresma'nın satılması durumunda alınır.. ve her iki şekilde de kanat rotasyonu babel- töre - quaresma/transfer şeklinde 3 kişi ile olur... bi ihtimal ve bence buyuk olan bi ihtimal kanat için bir de yusuf transferi olur...

Yusuf oldu diyelim.

Quaresma-Yusuf
Babel-Töre

Abuobakar,Demba ba ve cenk istiyorsunuz forvetlere abuobakar veya cenk'i kanatlara düşünüyorsunuz :)

Daha Quaresma,Babelden yusuf'a,Töre'ye fırsat gelmicekken Abuobakar yada cenk'e sıra nasıl gelicek :)

O yüzden diyorum hem boşuna maaş masrafı 3 tane iyi forvet maaş skalasını yükseltiyor hem oynatamıcaz.

Ha 4-4-2 oynarız 2 forvet oynarız o zaman 3 tane iyi forvet olsun derim bende 2 tane forvet banko oynuyor 1 tane de yedekte forvet oda sürekli sonradan oyuna giriyor öyle olur :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Pepe + Aboubakar'ı alsak transferi kapatsak herkes ok mu ?  :biggrinking:

Yine Şampiyonuz... :flag:

Pepe + Aboubakar'ı alsak transferi kapatsak herkes ok mu ?  :biggrinking:

Yine Şampiyonuz... :flag:

Porto abuobakar'ı rennes'ten komple almak istiyormuş, sözleşme uzatıp tekrar kiralamak istiyormuş diye duydum.

Öncelik bizdeymiş bize kiralıcaklarmış eğer böyle birşey yaparsa porto, forvet konusu çözülmüş olur :)

Stoper'e de free pepe'yi alabilirsek stoper konusuda çözülmüş olur :)

Ama ben bi kanat ve orta saha oyuncusu lazım diye düşünüyorum.Bu sene Quaresma,Babel kötü oynadığı maçlarda kanat oyuncusu olmadığından elimizde abuobakar ve Cenk tosunu kullandık o bölgede.Hatta adriano ve caner'i kullandık :) Töre gelicek ama ne vereceğini bilmiyoruz hoca aras'ı da beğenmiyor.Free bi navas fena olmaz :)

Kanat sorununuda aşmış oluruz :)

Orta sahada da hoca inler'i beğenmiyor.Necip'in kapasitesini biliyoruz çok iyi niyetli bi oyuncu ama belli bir yere kadar yapabiliyor :)

Şampiyonlar ligi ve lig derken atiba çok yoruluyor ki bu sene yaşı 1 yaş daha ilerledi daha da zor olucak o yüzden free lucas'ı da alalım derim :)

Kadro tamamlandı :D  :evillol:

Çevrimdışı alimm

Yusuf oldu diyelim.

Quaresma-Yusuf
Babel-Töre

Abuobakar,Demba ba ve cenk istiyorsunuz forvetlere abuobakar veya cenk'i kanatlara düşünüyorsunuz :)

Daha Quaresma,Babelden yusuf'a,Töre'ye fırsat gelmicekken Abuobakar yada cenk'e sıra nasıl gelicek :)

O yüzden diyorum hem boşuna maaş masrafı 3 tane iyi forvet maaş skalasını yükseltiyor hem oynatamıcaz.

Ha 4-4-2 oynarız 2 forvet oynarız o zaman 3 tane iyi forvet olsun derim bende 2 tane forvet banko oynuyor 1 tane de yedekte forvet oda sürekli sonradan oyuna giriyor öyle olur :)
yusuf için bi not düşeyim; olursa şenol güneş etkisi ile ya tutarsa transferi olacaktır tutmazsa yusuf'un yeni bir aras olma ihtimalide var.. diğer tarftan g.töre'nin  bilic ile geçrdiği son sezon gözönune getrildğinde quaresmadan forma alabilme ihtimalini geçtim quaresma ile forma rekabetine gireceği konusunda dahi güven vermiyor bana ... umarım yanılırım... yani anlaşılan sezon ortasında bir anda alternatifsiz babel ve quaresmanın performansına kalabiliriz...

[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2017, 17:44:41 alimm ]

yusuf için bi not düşeyim; olursa şenol güneş etkisi ile ya tutarsa transferi olacaktır tutmazsa yusuf'un yeni bir aras olma ihtimalide var.. diğer tarftan g.töre'nin  bilic ile geçrdiği son sezon gözönune getrildğinde quaresmadan forma alabilme ihtimalini geçtim quaresma ile forma rekabetine gireceği konusunda dahi güven vermiyor bana ... umarım yanılırım... yani anlaşılan sezon ortasında bir anda alternatifsiz babel ve quaresmanın performansına kalabiliriz...

bu tarfatan kanat rotasyonu için babel ve quaresma'dan töre ye sıra gelmeme ihitmali yok çünkü bu sene alternatifsizlikten rezilleri oynadığı maçlardan sonra bile formayı

O yüzden navas'ı da alalım :)

Kanat için Caner ve Adriano yu kullanabiliriz hem küsmemiş olurlar 2 side :)

Bence abuobakar ve demba ba ve cenk 3'lüsü gereksiz birisi yeter fikrim değişmicek :)

Abuobakar ve cenk 2 si götürdü bu sezon seneyede götürür :) Forvet için Babel ve talisca'da denenebilir o yüzden 3 forvet gereksiz :)

Çevrimdışı alimm

O yüzden navas'ı da alalım :)

Kanat için Caner ve Adriano yu kullanabiliriz hem küsmemiş olurlar 2 side :)

Bence abuobakar ve demba ba ve cenk 3'lüsü gereksiz birisi yeter fikrim değişmicek :)

Abuobakar ve cenk 2 si götürdü bu sezon seneyede götürür :) Forvet için Babel ve talisca'da denenebilir o yüzden 3 forvet gereksiz :)
aslında bakar ve cenk yanına ba yı isteme sebebim ikisinin de sezon boyunca alıp götürme konsunda güven vermiyor olmaları...,

diğer tarftan navas mümknse olmasın.. premier ligde posası çıkmış ve ispanyol olmasını bir araya getrnce bizim içn hiiiçte mantıklı gelmiyor...
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2017, 17:52:23 alimm ]

Çevrimdışı Neo Nesil

@Necmi Bey

Bizim ligimizin katar ve cin liginden tek farki, ligimizin Avrupa gormus olmasidir. Onun disinda hicbir farki yok.

Her oyuncuyu parayi basip alinir demissiniz de oyle olsaydi lanzini, konoplyanka, nasri falan bizdeydi. Demek ki parayi bastirip her oyuncuyu alamiyorsun. Onceden arap ve hint ulkelerine yildiz yagarken simdiki yildizlarin tercihleri degiller hint ve arap ulkeleri. Ancak siradan oyunculara talim oluyorlar. Kariyerini dusunen her oyuncu (misal Avrupada robben gibi pepe gibi huntelaar gibi 30 yas ustu de dahil) kulubun anahtarlarini dahi versen adimini atmazlar. 

Gomezin kicker dergisi aciklamasinda kariyeri icin ulkemizi basamak olarak gormesi

Huntelaarin cine cole turkiyeye gitmem aciklamasi

Ailtonun, Revivonun kendi ulkelerinin basini onunde yerden yere vurmasi

Naninin gs fb derbisine dunya derbilerini arasina giremez sozu ligimizin ne oldugunu gayet ozetliyor.

Sadece biz degil, Yunanistan ligi de Avrupanin burun kivrilan liglerinden biri. Ama orda genc oyunculari yetistirip Avrupanin onde gelen takimlarina iyi fiyata pazarliyorlar. Manolas, Mitroglou vb. Su an Olympiakosun genc oyuncusu Retsos icin 20 milyon civari konusuluyor.

Bize gelince; bu ulkeden yerlisi yabancisini 13 milyondan yukarisini satamiyoruz. Brumayi, bakambuyu, ardayi komik fiyatlara avrupa kuluplerine yolluyoruz. Ustelik de avrupanin kesenin agzini actigi gunlerde.

ve bunlari soyelemk eziklik oluyor.

Ek olarak hayal konusunda laflarimi yalnlis anlamissiniz. ben kimseye hayal kurmayin demedim. Hayal kurarken gercekleri de goz ardi etmeyin dedim.misal  Gecen sezon nasri hayalleri kurulurken nasrinin bizi degil sevillaya gitmesi hayalerimizin yikilmasina sebep olmustu.

Vida icinse sunu soyleyeyim.

Ortada celiski falan yok.

Vida ust duzey oyuncu degil oyle olsa ukraynada degil bayernde madridde oynardi. Orta sekerlileri bu ulkeye getirebilirsin lakin oyuncu rus ukrayna ve polonya gibi dogu avrupa kuluplerinde oynuyorsa orda isler degisiyor.

Ukrayna ve Rusya takimlari bizim Anadolu kuluplerinden beter. Coplerinden bile fahis fiyat istiyor. Rubinin Tore icin bize binbir zorluk cikartmasi. Shaktarin Rakitsky gibi defansa 30 milyon euro gibi akil almaz deger bicmesi. Belhanda icin gsden  8 milyon istemesi vs. Dogu avrupa takimlarinin geneli tok saticiyi oynamaktadir.  Bunlarla belirdikleri fiyat uzerinden pazarlik yapamiyorsun. Hadi bunu basardin  diyelim. En fazla 1 milyon dusuruyorlar. Iki secenek var; Ya belirledikleri fiyattan anlasacaksin ya da geri cekileceksin.

Analatabilmisimdir umarim.

[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2017, 19:11:32 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı Yado

Adı geçmeyen birini alacağız herhalde. Çok isim çıkmaya başladı. Pepe de olumlu bakıyorum. Haftaya kadar belli olur herhalde.

Nokta atışı yaptın kardeşim , Millet yemlerle uğraşsın . Free Neven Subotic hayırlı olsun . Yıllık ücret detayları konuşuluyor .
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı mylife1903

Nokta atışı yaptın kardeşim , Millet yemlerle uğraşsın . Free Neven Subotic hayırlı olsun . Yıllık ücret detayları konuşuluyor .
Neven subotic tekrar gundemde

Besiktasin seZon basinda da ilgilendigi makedon fitbolcu icin tekrar nabiz yoklamasi yapildi. Gol sikintisi ceken besiktas dev stoper icin tekrar ataga kalkti. 29 yasindaki super star stoper icin calismalarin hemen baslatilmasi emri bizzat baskan fikret orman tarafindan verildi.

Senol gunes: begendigim bir oyuncu sartlarda mutabik kalinirsa hayir, demem

Teknik patron senol gunesin de okay vermesiyle besiktasta girisimler hizlandirildi. Besiktasin gol sorununu cozecek ukraynali futbolcu icin 4 milyon yuroyi gozden cikarttigi kulislerde belirtliyor.

Besikas arena ilk olarak neven subotic ismini yazmisti. 23 haziran 2016 tarihli haberimiz asagidadir. Taklitlerimizden kacininiz besiktasin nabzi besiktas arenada atiyor

Besiktas arena ozel haber

23 haziran 2015 tarihli haber

Senol Gunesin bir cok kez canli izledigi dortmunlu  futbolcuya hayran oldugu kulislerde belirtiliyor. Subotic ile bir cok kez birebir gorusen tecrubeli teknik adam ona besiktasin ne buyuk bir kulup oldugunu anlatti. Futubedan Besiktas taraftarinin videolarini seyreden subotic taraftara hayran kaldi.
Senol Gunesin tercumanina videoyu gosteren yildiz futbolcu, videonun gucune guc katmaya geldik aninda gozyaslarini tutamadi ve tercumana taraftarin ne dedigini anlatmasini istedi.
Gecen Sezon bundesligada amtontag gazetesi tarafindan yilin savunma oyuncusu secilen Neven Subotic, hava toplarinda etkili, onde basan, topu oyuna iyi sokan, iyi frikik atan, iyi yer tutan, ofsayt bozmayan,hamleli, sert, centilmen, kornerlerde etkili, yan toplarda oldurucu, mucadeleci ve golcu bir stoper olarak bilindigi belirtildi. 318 macta 2 gol atan golcu defans oyuncusu bosna milli takimi formasini giymekte.
Almanyada Turk mahallesinde yasayan Neven, Senol Gunese hayran kaldi, kendisini 2002 dunya kupasindan ve kore savasindan hatirladigini belirten Sirp oyuncu Turk hoca ile calismak icin can attigini belirtti. Menejerini hemen gorusmeye cagiran Subotic, Ahmet Buluta hemen tortmun ile gorusmesi icin yetki verdi.

harika bir insan, besiktas taraftari sevecektir

Fifa meneceri ahmet bulut besiktasin gundemindeki Neven Subotic hakkinda konustu:
bir cok futbolcunun temsilciligini yapiyorum bu kadar karakterli bu kadar lider ozellikli bir oyuncu ile cok az calistim. kendisi zaten Turkiyeyi cok seviyor, 16 yil once Antalyada bulunmu, aspendosa hayran kalmis bana hemen anlatti. Bence bu is %90 bitti diyebiliriz, Tortmunla ilgili bazi puruzler var, onlari gorusuyoruz. oyuncu hazir ve turkiyeye gelecegi gunu iple cekiyor, cocugunun bir okul problemi var onu alman lisesine a sinifindan sokacagiz o is cozulecek, hanimi icinde populer dizilerden rol teklifleri aliyoruz. Besiktas cok cok iyi bir secim yapti.

Senol Gunes temkinli yaklasti:
Senol Gunes buyuk olcude anlasmaya varilan Hirvat Futbolcunun transferi icin sunlari soyledi. Neven cok iyi bir insan iyi bir futbolcu, para konusunu konusmadik, o konuya baskan bakacak. Benim sevdigim, karakterli bir oyuncu hava toplarinda biraz yetersiz oldugunu dusunuyorum bu konuyu halledebilirse ben cok sicak bakiyorum.
Ben kendisine de onderdim hatta kendisini gunde 3 ogun ayaklarindan hangi agaca asmasi gerektigini de gosterdim bundan sonrasi oyuncu da bitiyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Mangala ne oldu Lyon'a mı gitti?

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Neven subotic tekrar gundemde

Besiktasin seZon basinda da ilgilendigi makedon fitbolcu icin tekrar nabiz yoklamasi yapildi. Gol sikintisi ceken besiktas dev stoper icin tekrar ataga kalkti. 29 yasindaki super star stoper icin calismalarin hemen baslatilmasi emri bizzat baskan fikret orman tarafindan verildi.

Senol gunes: begendigim bir oyuncu sartlarda mutabik kalinirsa hayir, demem

Teknik patron senol gunesin de okay vermesiyle besiktasta girisimler hizlandirildi. Besiktasin gol sorununu cozecek ukraynali futbolcu icin 4 milyon yuroyi gozden cikarttigi kulislerde belirtliyor.

Besikas arena ilk olarak neven subotic ismini yazmisti. 23 haziran 2016 tarihli haberimiz asagidadir. Taklitlerimizden kacininiz besiktasin nabzi besiktas arenada atiyor

Besiktas arena ozel haber

23 haziran 2015 tarihli haber

Senol Gunesin bir cok kez canli izledigi dortmunlu  futbolcuya hayran oldugu kulislerde belirtiliyor. Subotic ile bir cok kez birebir gorusen tecrubeli teknik adam ona besiktasin ne buyuk bir kulup oldugunu anlatti. Futubedan Besiktas taraftarinin videolarini seyreden subotic taraftara hayran kaldi.
Senol Gunesin tercumanina videoyu gosteren yildiz futbolcu, videonun gucune guc katmaya geldik aninda gozyaslarini tutamadi ve tercumana taraftarin ne dedigini anlatmasini istedi.
Gecen Sezon bundesligada amtontag gazetesi tarafindan yilin savunma oyuncusu secilen Neven Subotic, hava toplarinda etkili, onde basan, topu oyuna iyi sokan, iyi frikik atan, iyi yer tutan, ofsayt bozmayan,hamleli, sert, centilmen, kornerlerde etkili, yan toplarda oldurucu, mucadeleci ve golcu bir stoper olarak bilindigi belirtildi. 318 macta 2 gol atan golcu defans oyuncusu bosna milli takimi formasini giymekte.
Almanyada Turk mahallesinde yasayan Neven, Senol Gunese hayran kaldi, kendisini 2002 dunya kupasindan ve kore savasindan hatirladigini belirten Sirp oyuncu Turk hoca ile calismak icin can attigini belirtti. Menejerini hemen gorusmeye cagiran Subotic, Ahmet Buluta hemen tortmun ile gorusmesi icin yetki verdi.

harika bir insan, besiktas taraftari sevecektir

Fifa meneceri ahmet bulut besiktasin gundemindeki Neven Subotic hakkinda konustu:
bir cok futbolcunun temsilciligini yapiyorum bu kadar karakterli bu kadar lider ozellikli bir oyuncu ile cok az calistim. kendisi zaten Turkiyeyi cok seviyor, 16 yil once Antalyada bulunmu, aspendosa hayran kalmis bana hemen anlatti. Bence bu is %90 bitti diyebiliriz, Tortmunla ilgili bazi puruzler var, onlari gorusuyoruz. oyuncu hazir ve turkiyeye gelecegi gunu iple cekiyor, cocugunun bir okul problemi var onu alman lisesine a sinifindan sokacagiz o is cozulecek, hanimi icinde populer dizilerden rol teklifleri aliyoruz. Besiktas cok cok iyi bir secim yapti.

Senol Gunes temkinli yaklasti:
Senol Gunes buyuk olcude anlasmaya varilan Hirvat Futbolcunun transferi icin sunlari soyledi. Neven cok iyi bir insan iyi bir futbolcu, para konusunu konusmadik, o konuya baskan bakacak. Benim sevdigim, karakterli bir oyuncu hava toplarinda biraz yetersiz oldugunu dusunuyorum bu konuyu halledebilirse ben cok sicak bakiyorum.
Ben kendisine de onderdim hatta kendisini gunde 3 ogun ayaklarindan hangi agaca asmasi gerektigini de gosterdim bundan sonrasi oyuncu da bitiyor
😀😁😂
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

yeni sezon formalarımız çıktı mı?

Çevrimdışı abdusta

@mylife1903

subotiç in milliyeti hakkında bir karara varsak
makedonmu?Hırvatmı?Ukranyalımı?Rusmu?sırpmı?Amerikalımı?

saygılar

Çevrimdışı Savaş

@mylife1903

subotiç in milliyeti hakkında bir karara varsak
makedonmu?Hırvatmı?Ukranyalımı?Rusmu?sırpmı?Amerikalımı?

saygılar
Finli mi acaba? Litmanen'in kankası Subotic?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeni sezon formalarımız çıktı mı?

16 temmuzda çıkıcak yeni formalar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Forma lansmanı/tanıtımı 13 Temmuz'da gerçekleşecek birkaç gün ardından da satışa çıkar.

Etiketler: