Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor Tarih : 16.01.2024 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Tüpraş Stadyumu Hakemler : Murat Erdoğan - Samet Çavuş - Murat Ergin Gözütok -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor  [Okunma sayısı 3886 defa] Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Çevrimiçi Sefa Kara

hocanın oynattığı oyun tarzı çok iyi yalnız gol yemeden gol atıyoruz hemde bu kadro ile çok iyi takımla neler yapabileceğimizi düşünebiliyor musunuz ?

Çevrimdışı uğur07

bence su an oyuncu kazanip elini rahatlatmaya calisiyor. takimi tanirken kafasinda oyunculari bir yere yerlestirecek sezon sonuna kadar.

colley amartey masuaku ve abubakar da dahil olacak bu resme bir ay sonra

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

bence su an oyuncu kazanip elini rahatlatmaya calisiyor. takimi tanirken kafasinda oyunculari bir yere yerlestirecek sezon sonuna kadar.

colley amartey masuaku ve abubakar da dahil olacak bu resme bir ay sonra

abu kadro dışı

Çevrimdışı uğur07

abu kadro dışı
hoca karar verecek. gitmezse ben geri sokacagini tahmin ediyorum.

not: abu dan hic hazzetmiyorum

Çevrimiçi sEuL

Biraz bekleyip gormek lazim, kendi sahamizda kume dusme potasindaki Karagumruk [ki hic iyi oynamadik] ve 2. lig ekibi Eyupspor'u yendik.
Henuz ciddi bir ekiple karsilasmadik, Adana'da bircok oyuncusunu kaybetti - ilk ciddi sinavimiz Sivas deplasmani ve Trabzon'la icerde oynayacagimiz maclar diyebiliriz sanirim.
Teknik ekibin oyunculara biraz ozguven asiladigi belli oluyor ama iki zayif rakibe karsi alinmis olan galibiytler bizi yaniltmamali.
Umarim gerekli transferler en kisa zamanda takima katilir ve cok daha iyi bir Besiktas izleriz.

Çevrimiçi Samet Demir

Biraz bekleyip gormek lazim, kendi sahamizda kume dusme potasindaki Karagumruk [ki hic iyi oynamadik] ve 2. lig ekibi Eyupspor'u yendik.
Henuz ciddi bir ekiple karsilasmadik, Adana'da bircok oyuncusunu kaybetti - ilk ciddi sinavimiz Sivas deplasmani ve Trabzon'la icerde oynayacagimiz maclar diyebiliriz sanirim.
Teknik ekibin oyunculara biraz ozguven asiladigi belli oluyor ama iki zayif rakibe karsi alinmis olan galibiytler bizi yaniltmamali.
Umarim gerekli transferler en kisa zamanda takima katilir ve cok daha iyi bir Besiktas izleriz.

Zayıf rakip olması bir yandan güzel. Oyuncular da özgüven oluşuyor. Biz zayıf rakiplerin karşısında bile oyunu kendimize ya ortak ediyorduk ya da adamlar bize üstünlük sağlıyordu. Ciddiye aldığımız sürece çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum artık ben. Bu defa Ts maçını çok rahat geçeceğiz gibime geliyor ama Sivas zorlar. Hava şartları dolayısıyla. Nacizhane fikrim.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sozkul

onur’u ben ilk maçlarında beğenmiştim, hangi maçlardı hatırlamıyorum, yeteneği yok, sürati ve temel bilgisi var ve  yer tutuşu iyi gibi diye düşünmüştüm, şutuda var demiştim. şimdi niye öyle düşünmüştüm anlamıyorum, çok ama çok kötü oynuyor, ben mi yanılmışım adam çok geriye mi gitti?

Çevrimiçi Samet Demir

onur’u ben ilk maçlarında beğenmiştim, hangi maçlardı hatırlamıyorum, yeteneği yok, sürati ve temel bilgisi var ve  yer tutuşu iyi gibi diye düşünmüştüm, şutuda var demiştim. şimdi niye öyle düşünmüştüm anlamıyorum, çok ama çok kötü oynuyor, ben mi yanılmışım adam çok geriye mi gitti?
Normal abi adam sağ bek olarak geldi, sonra bir hoca dur la 1 oyuncu 1 mevkide oynar mı dedi bir başladı adamın ayarları ile oynamaya. Sağ açık, sol açık, sol bek derken en son stopere konumlandırdı çocuğu. Böyle olunca da adamın futbolu unutması kadar doğal bir şey yok. Adam oynadığı mevkinin gereksinimlerini hatırlamıyor bile.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Ravenman

İçimde bir his diyor: Santos Baba fena bir seri yapacak.

3 maç
Atılan gol 11
Yediğimiz gol 0

Çevrimiçi sEuL

Zayıf rakip olması bir yandan güzel. Oyuncular da özgüven oluşuyor. Biz zayıf rakiplerin karşısında bile oyunu kendimize ya ortak ediyorduk ya da adamlar bize üstünlük sağlıyordu. Ciddiye aldığımız sürece çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum artık ben. Bu defa Ts maçını çok rahat geçeceğiz gibime geliyor ama Sivas zorlar. Hava şartları dolayısıyla. Nacizhane fikrim.

Orasi oyle tabi, rezil takimlara ne puanlar verip ne maclar kaybettik.

Benim demek istedigim iki macta teknik ekip soyle boyle diye cok cabuk yukseliyoruz, sonra iki mac puan kaybedince de yerin dibine sokuyoruz adamlari.
Bugun sadece bir pozisyonda topu ilerideki arkadasi yerine geriye oynayan Tayfur'un isliklanmasi gibi - herseyi en uclarda yasiyoruz nedense

Çevrimiçi Samet Demir

Benim demek istedigim iki macta teknik ekip soyle boyle diye cok cabuk yukseliyoruz, sonra iki mac puan kaybedince de yerin dibine sokuyoruz adamlari.
Bugun sadece bir pozisyonda topu ilerideki arkadasi yerine geriye oynayan Tayfur'un isliklanmasi gibi - herseyi en uclarda yasiyoruz nedense

Bu söylediğin bizim kronikleşmiş sorunumuz. Birde taraftara yön veren abilerimiz var space de akşamları yayın yapıyorlar. Taraftarımızda bunların algısına kapılıyor. Birisi 2-3 gündür taraftara ayar vermeye çalışıyor anç nin suçu yok diye. Neyse hepsinin foyaları ortaya çıkacak yavaş yavaş.

Twitterda ki space yayınları biter, dediğin gibi uç tepkiler vermeyi bırakırsak bizim adımıza herşey daha güzel olur.

Çevrimiçi Necmi

onur’u ben ilk maçlarında beğenmiştim, hangi maçlardı hatırlamıyorum, yeteneği yok, sürati ve temel bilgisi var ve  yer tutuşu iyi gibi diye düşünmüştüm, şutuda var demiştim. şimdi niye öyle düşünmüeştüm anlamıyorum, çok ama çok kötü oynuyor, ben mi yanılmışım adam çok geriye mi gitti?
yoo yanılmadın çünkü ilk geldiğinde kondisyonu iyiydi sonra büyük hocanın antrenman seceresinden geçti hız kalmayınca geridede birşey olmayınca ortaya bu çıktı teknik kapasitesi yüksek oyuncular bile güçleri olmadığı için istediklerini yapamıyorken teknik kapasitesi olmayan oyuncu böyle ortada kalıyor işde

Çevrimiçi Serdar3444

Onur kötü topçu değil, bende bu kadar ıslıklansam elim ayağım dolanır, oynayamam... Ben gayretli adama kızamam... Gayretli adam namuslu adamdır... Bizim sorunumuz namussuzlarla olmalı....
Yeteneksizse zaten hiç almayacaksın...
Bence asıl sorun, oyuncunun özelliklerini ve nasıl faydalanacağını bilmeyen teknik ekipti...
Birbirimizi çok kötü etkiliyoruz...
Twitter'da, sağda solda Amir,Salih,Talha,Bahtiyar,Onur diye lafa başlayanlar gerçekten Beşiktaş'ın menfaati ne demek bilmiyorlar, anlamıyorlar. Beğendikleri topçu yok...
Beşiktaş'ın topçusunu küçültmek Beşiktaş'a fayda sağlamaz...

1. Salih: Salih kadar karşı takımı bozan kaç adam var Türkiye'de, karşı takım tam hızlanıp üzerimize gelecekken Salih öyle bir anda ivmelenip adamın karşısında beliriyor ki, adam ne yapacağını şaşırıyor ya Kaptırıyor ya da oyunu bozuluyor. Sâlih'İn  oyun bilgisi ve sezgileriyle kritik oyun bozan hamlelerini yapan başka yerli futbolcu bu ülkede yok. Topu bu kadar ısrarla şişirmese (top şişirme devrinin bittiğini artık anlamalı) ve de 3 metreye kısa mesafe pas hatalarını yapmasa zaten adam İtalya'da olurdu.
Bu paraya bundan iyisi olamaz, adam bedavaya oynuyor.
2. Talha: bu çocuğa laf söyleyenlere, beğenmeyenlere hiç tahammül edemiyorum, bence zamanlaması harika, tek eksiği ivmelenmesi ki, zaten kendisi de bunun farkında ve buna göre oynuyor. Oyun bilgisi çok iyi ve gelişiyor, atakları daha gelişmeden kesiyor. Zaten Talha geldikten sonra saçma sapan kontralar aşağı yukarı bitti. Yanlış pozisyon almalar, yanlış eşleşmeler bitti. Colley'de bu oyunun aksiyon zekâsı, bilgisi yok, amartey'de zaten hiç yok. Defanstaki salaklık seviyesi zirvelere çıkıyorken birden bire Talha gelince tesadüfen mi kesildi. bunu göremeyip şu çocuğa laf söylemek de ne biliyim nasıl tarif edilir, iyi niyetle açıklayamıyorum.
Biraz güç, biraz hız (ilkadımı hızlı çıkma) çalışsa zaten buralarda kalmaz, tutamazsın...
4. Bahtiyar: buradaki kızgınlık muhtemelen 4.5 milyon avro olan bonservisine olmalı çünkü çocuk canla başla oynuyor. Hep oyunun içinde ve vasat üstü. Stoperde de hiç fena değil, hızı, kesiciliği, oyun kurma kabiliyeti gayet iyi ki bundan sonra sadece stoper oynasa orada daha da gelişir, gelişime açık, bence müthiş bir 6 numara çıkar bu çocuktan. Ama artık tek bir pozisyonu olmalı, çokta pozisyonuyla oynanmamalı. Bence fiyatından dolayı kötü transfer dense de adam kesinlikle çöp değil, her türlü ilk 18de duracak adam, bu transferden çıkıp daha ucuza daha iyisini mi bulacağız. Hiç sanmıyorum.
Sıkıldım yazmaktan dahasını yazamayacağım ama Onur'da çok kötü topçu değil, elde tutmak lazım...
Yani uzun yazdım ama bu adamlardan çıkmak akıllı adam işi değil. Sınırsız bütçemiz yok, bir Abramoviç takımı ya da Suudi takımı değiliz.
 Bu bütçeyle göre daha etkili olabilecek adamları bulursan, satın alırsan çıkarsın, Yoksa böyle şaçma bir şekilde aşağı çekemezsin...

Çevrimiçi Necmi

şu anda teknik ekibin kattığı birşey yokki takıma kondisyonmu verecek teknik taktikmi verecek üç günde sadece takımın moral motivasyonu yükseliyor ama hala sahada bitik takım var oyuncuların yarısından çoğu gerisinden nefes alıyordu ve karşılarında sıfır dirençli bir takım vardı azıcık bile zorlamadılar böyle maçlar iyidir önce mırali yükseltir sonra kazanma hırsı katar yavaş yavaş kondisyonuda yukarı taşırlarsa tamamdır en azından sezon sonunu getiririz avrupaya gidecek bir yerde kalmamız gerekiyor puan sıralamasında yoksa bu takımın kupayı alması yeni bir mucize olur tabi şu kadro için konuşuyorum gelecek oyuncularla ne olacak göreceğiz

Çevrimiçi Necmi

Onur kötü topçu değil, bende bu kadar ıslıklansam elim ayağım dolanır, oynayamam... Ben gayretli adama kızamam... Gayretli adam namuslu adamdır... Bizim sorunumuz namussuzlarla olmalı....
Yeteneksizse zaten hiç almayacaksın...
Bence asıl sorun, oyuncunun özelliklerini ve nasıl faydalanacağını bilmeyen teknik ekipti...
Birbirimizi çok kötü etkiliyoruz...
Twitter'da, sağda solda Amir,Salih,Talha,Bahtiyar,Onur diye lafa başlayanlar gerçekten Beşiktaş'ın menfaati ne demek bilmiyorlar, anlamıyorlar. Beğendikleri topçu yok...
Beşiktaş'ın topçusunu küçültmek Beşiktaş'a fayda sağlamaz...

1. Salih: Salih kadar karşı takımı bozan kaç adam var Türkiye'de, karşı takım tam hızlanıp üzerimize gelecekken Salih öyle bir anda ivmelenip adamın karşısında beliriyor ki, adam ne yapacağını şaşırıyor ya Kaptırıyor ya da oyunu bozuluyor. Sâlih'İn  oyun bilgisi ve sezgileriyle kritik oyun bozan hamlelerini yapan başka yerli futbolcu bu ülkede yok. Topu bu kadar ısrarla şişirmese (top şişirme devrinin bittiğini artık anlamalı) ve de 3 metreye kısa mesafe pas hatalarını yapmasa zaten adam İtalya'da olurdu.
Bu paraya bundan iyisi olamaz, adam bedavaya oynuyor.
2. Talha: bu çocuğa laf söyleyenlere, beğenmeyenlere hiç tahammül edemiyorum, bence zamanlaması harika, tek eksiği ivmelenmesi ki, zaten kendisi de bunun farkında ve buna göre oynuyor. Oyun bilgisi çok iyi ve gelişiyor, atakları daha gelişmeden kesiyor. Zaten Talha geldikten sonra saçma sapan kontralar aşağı yukarı bitti. Yanlış pozisyon almalar, yanlış eşleşmeler bitti. Colley'de bu oyunun aksiyon zekâsı, bilgisi yok, amartey'de zaten hiç yok. Defanstaki salaklık seviyesi zirvelere çıkıyorken birden bire Talha gelince tesadüfen mi kesildi. bunu göremeyip şu çocuğa laf söylemek de ne biliyim nasıl tarif edilir, iyi niyetle açıklayamıyorum.
Biraz güç, biraz hız (ilkadımı hızlı çıkma) çalışsa zaten buralarda kalmaz, tutamazsın...
4. Bahtiyar: buradaki kızgınlık muhtemelen 4.5 milyon avro olan bonservisine olmalı çünkü çocuk canla başla oynuyor. Hep oyunun içinde ve vasat üstü. Stoperde de hiç fena değil, hızı, kesiciliği, oyun kurma kabiliyeti gayet iyi ki bundan sonra sadece stoper oynasa orada daha da gelişir, gelişime açık, bence müthiş bir 6 numara çıkar bu çocuktan. Ama artık tek bir pozisyonu olmalı, çokta pozisyonuyla oynanmamalı. Bence fiyatından dolayı kötü transfer dense de adam kesinlikle çöp değil, her türlü ilk 18de duracak adam, bu transferden çıkıp daha ucuza daha iyisini mi bulacağız. Hiç sanmıyorum.
Sıkıldım yazmaktan dahasını yazamayacağım ama Onur'da çok kötü topçu değil, elde tutmak lazım...
Yani uzun yazdım ama bu adamlardan çıkmak akıllı adam işi değil. Sınırsız bütçemiz yok, bir Abramoviç takımı ya da Suudi takımı değiliz.
 Bu bütçeyle göre daha etkili olabilecek adamları bulursan, satın alırsan çıkarsın, Yoksa böyle şaçma bir şekilde aşağı çekemezsin...
katılıyorum

Çevrimdışı Onur Küçük

İşte bu soruyu Onur Bulut'a sormalı birisi. Doğru cevabı verecek olan da kendisi ve bana göre vereceği cevap da kondisyonla alakalı olmayacak. Adamın suratı düşük, onu mutsuz eden bir şeyler var bence. Bu forumdaki mesajlar bile bence o cevabın ipucu. Sen yeteneğin el verdiğince oynamaya çalışıyorsun ama insanlar gitmek için elinden geleni yapan maçlarda oynamak istemeyen oynadığında da sabote eden Rosier güzellemesi yapıyor.

Çevrimiçi kartalizma190399

Onur her zaman kotuydu sadece bazi arkadaslar sirf laflarini yememek icin veya S. Gunes'e laf soyletmemek icin Onur gibi Besiktas'ta anca yedek sagbek olacak birinin sag acik oynamasini kabul etti. Onur yoksa hep ayni Onur. Onur'a laf soylemeye gerek de yok, elinden geldigince oynuyor. Umut Meras keza oyle. Bu oyunculara gitsin vs demeye de gerek yok. Bunlardan daha iyi kulube oyuncusunu ucuza kapatamazsin. Onlari kulubeye mahkum edecek kalitede as oyuncular aldigin surece sikinti zaten olmaz. Ayni sey Tayfur Bingolu, Necip vs icin de geerli.

Etiketler: