27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş
27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ Tarih : 18 Nisan 2015 Cumartesi Saat : 19.00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadı Hakem : Mustafa Kamil

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş  [Okunma sayısı 122926 defa] 27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Çevrimdışı eski inönü

zaten kalmış 7 hafta, ne erkeni bundan sonrası gırtlak gırtlağa, hepsi bu.
30. hafta sonunda şampiyonluga oynayan 3'lüden 1'inin kopmayacagını bana nasıl garanti edebilirsin?

Çevrimdışı ilhan mansız

karsilastirmak zor. degisik tip oyuncular ama Fernandao cogu Takimda daha verimli olur. buna özellikle bizim Takim dahil oldugu icin evet. dogru tespit diyebiliriz.
bırak Allah aşkına ne zoru, Türkiye de iki mç oynayan adamı şişirip duruyor bunu da Demba ba gibi bir oyuncuya karşı yapıyor. Fernandao demba nın yanında kalasın tekidir.

Çevrimdışı ilhan mansız

30. hafta sonunda şampiyonluga oynayan 3'lüden 1'inin kopmayacagını bana nasıl garanti edebilirsin?
garanti diye birşey var mı bu işlerde. Bu saatten sonra 7 maçımız var. Kazandığımız her maç bizi şampiyonluğa daha da yaklaştıracak. Erken demeni anlamadım zaten lig bitiyor artık ve biz potadayız çok şükür

Çevrimdışı Tolga

Bence 33.haftaya girerken şampiyonluk şansımız olacaktır ama şampiyon olur muyuz bunu kalan maçlar gösterecek :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı eski inönü

garanti diye birşey var mı bu işlerde. Bu saatten sonra 7 maçımız var. Kazandığımız her maç bizi şampiyonluğa daha da yaklaştıracak. Erken demeni anlamadım zaten lig bitiyor artık ve biz potadayız çok şükür
evet çok erken hem de. 3 takımın puanları bu kadar yakınken ve oynanacak 7-8 hafta varken 2 haftada çok şey değişir. 30-31. hafta bugunden daha net bir tablo gorecegimizi soylemeye çalışıyorum. Neden bu kadar tepki verdin.  sen şu an bu takım kesin şampiyon olur diyebiliyormusun?

Çevrimiçi ONUR KOLCU

ben hayatımda bizim taraftar kadar ağlamaya meyilli taraftar görmedim ,, ya arkadaş 27. hafta olmuş herkesle eşit şampiyonluk şansın..

yemişim kaliteli futbolunu bu maç 3 puanı  koyar geçerim..

iyi oynayıp kazanamıyınca skorcu oluyosunuz , kötü oynayıp kazanınca bizim için kazanmasına gerek yok iyi top oynasınlar diyosunuz..

bugun ki takım  gerekeni yapmıştır.. cok iyimi oynadı hayır , ama  galibiyet geldi..

ya demba  ba fernandao karşılaştırması yapıyosunuz ayıp size , birisi top class seviyesine yaklaşmış bi topcu digeri bursaspor seviyesi MAKUKULA dan farksız adam..

demba ba ya yapılan markaj ona yapılsa görürüm yada bjk ye yapılan  katı savunma anlayısı bursaya yapılsa kaç gol atıyor ozaman bakarız..

son 7 hafta bırakın eleştiriyi arkadaş artık yeter bıkkınlık getirdiniz yok bilic yok sosa yok olcay yok demba .. objektif değiliz biz tarafız taraftarız son 7 hafta kayıtsız şartsız destelenmesi gereken bi takım var. basit gibi görünmeeye başladı mazaret saymıyor kimse ama ne olursa olsun stattsız gezgin  ve bu kadar sakata ragmen avrupada türkiye yi temsil etmiş rakiplerinden 10 ar maç fazla yapmış bi takım var...

cok kelek bi taraftarımız var biraz olsun su takımın arkasında durun...

inşallah şampiyonluk gelecek her şeye ragmen... içimizde ki irladalılara ragmen...

Çevrimdışı GÖRKEM

hemen hemen hiçbir teknik direktör elinde sezon boyunca 10 gol 10 asist yapan ve sakatlanmayan üstüne savunma yapma gayreti olan bir oyuncu varken senede 5 gol 5 asist yapacak oyuncuyu tercih etmez.heleki birde gol yollarında sorunlu bir takımsanız.şu an kerim pırpır bir oyuncudur.tek becerebildiğ şey top ile içeridripling yapabilmek.başka özellikler yanına katmalı.tabi oynayarak üstüne koyma diye birşey var ama oynadığındada hiç böyle bir ışık vermedi henüz.daha iyisi varken kötü olana şans verirsen takımda kontrolü kaybedersin.t.d liğin birinci şartı adaletli olmaktır.formayı en çok hakedene vereceksin.

haftalardir hic birsey oynamayan hatta Takima zarar veren Oyuncuyu sadece istatistik yapti diye oynatirsan buna adaletli demem.

Orda top tutabilen, adam eksilten, ver kac veya 2ye1 yapan bir Oyuncun olursa bunun bütün Takim oyununa etkisi olabilir.

kendisi sayi yapmasa da Takima yaptirir. Takimin isini kolaylastirir. Oyunu rahatlatir.

Istatistiklere fazla takilmak cok yanlis.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

haftalardir hic birsey oynamayan hatta Takima zarar veren Oyuncuyu sadece istatistik yapti diye oynatirsan buna adaletli demem.

Orda top tutabilen, adam eksilten, ver kac veya 2ye1 yapan bir Oyuncun olursa bunun bütün Takim oyununa etkisi olabilir.

kendisi sayi yapmasa da Takima yaptirir. Takimin isini kolaylastirir. Oyunu rahatlatir.

kerim frei 3 metre sağ tarafa pas yapamıyor play station mu oynuruz dostum hızı B diye frei oynatalım.. olcay gorev adamıdır sahaya bir cok pis işi yapar bek oyuncusuna destek olur rakibe pres yapara yalancı kosu yapar forvete alan acar gol atar asist yapar.. neyden bahsediyoruz ya verimli adam işte sergende 10 gol 10 asist yapardı olcayı niye küçümsüyosunuz siz.

Çevrimiçi Samet Ç

Hasan Şaş doğru tespitler yapıyormuş futbolu biliyormuş. :D Adam İzlanda topu bizim kaleye el ile bile getiremez dedi fark yedik. Onu geçtim Beşiktaş milli maç arasından sonra yarışta olmaz dedi yarıştayız. Fernandoa mı Demba mı sorusuna Fernandoa dermiş. İyi izlememiş Fernandao'yu o zaman 5 pozisyona giriyor 1 tane atıyor başarılı oluyor. Demba ligin en az şut atan adamı ama 16 golle gol krallığında ikinci. Futbolu çok iyi biliyor tabi canım.

Çevrimdışı GÖRKEM

kerim frei 3 metre sağ tarafa pas yapamıyor play station mu oynuruz dostum hızı B diye frei oynatalım.. olcay gorev adamıdır sahaya bir cok pis işi yapar bek oyuncusuna destek olur rakibe pres yapara yalancı kosu yapar forvete alan acar gol atar asist yapar.. neyden bahsediyoruz ya verimli adam işte sergende 10 gol 10 asist yapardı olcayı niye küçümsüyosunuz siz.

sergen'in bütün Oyunculara ve Takim Oyununa etkisi vardi.

bunlar istatistiklerde görünmez ama farki yaratir. Futbol bir Istatistigin herseyi özetleyecek kadar basit Oyun degil. bunu anlayalim.

Kerim Frei su an belki dediklerimi yapamaz ama yeterince arkasinda duruldugunda yapabilecek kalitede bir Oyuncu.

Çevrimiçi murat

bu saydıklarını yapabilen bir oyuncu söyle

Çevrimiçi ONUR KOLCU

bunlar istatistiklerde görünmez ama farki yaratir. Futbol bir Istatistigin herseyi özetleyecek kadar basit Oyun degil. bunu anlayalim.

Kerim Frei su an belki dediklerimi yapamaz ama yeterince arkasinda duruldugunda yapabilecek kalitede bir Oyuncu.

tamam olcayın istatistik dısında yaptıgı şeyler cok zaten sen anlamadın yazdıklarımı galiba.

Çevrimdışı GÖRKEM

Hasan Sas'in en önemli tespiti: Bu Skor cok yaniltici.

Çevrimiçi murat

tamam sergenmiş söylemene gerek yok :D

Çevrimdışı GÖRKEM

bu saydıklarını yapabilen bir oyuncu söyle

Çevrimiçi ONUR KOLCU

arkasında gayet iyi duruyorlar iyi oynadıgı faydalı oynadıgı haftanın 1 hafta sonrasında 11 de başlayıp nasıl oynadıgından bahsedermisin bize biraz.

Çevrimdışı GÖRKEM

tamam olcayın istatistik dısında yaptıgı şeyler cok zaten sen anlamadın yazdıklarımı galiba.

anladimda hic katilmiyorum.

arkadaslar mac esnasinda gerekenleri yazdi zaten. Gol atmakla degismez bunlar.

Çevrimiçi murat

Hasan Sas'in en önemli tespiti: Bu Skor cok yaniltici.
kılavuzu karga olanın...

Çevrimdışı Tolga

Olcay belki çok kaliteli bir oyuncu değil ve sezonun ya da maçın içerisinde etkisiz olduğu dönemlerde oluyor fakat Olcay'ın takıma genel anlamda attığı gol ve yaptığı asistlerle katkısı çok fazla.

Bu yüzden ondan daha iyisi alınmadığı müddetçe Olcay oynamak zorunda.

Kerim zaman zaman şans buldu fakat bu şansları maalesef çok iyi değerlendiremedi.Şu an ki haliyle son 30 dakikalığına hamle oyuncusu olarak oyuna dahil olabilecek düzeyde.

Eğer Danny transfer edilirse Olcay yedeğe çekilir, Kerim de G.Töre'nin yedeği olarak takımda kalır :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi ONUR KOLCU

anladimda hic katilmiyorum.

arkadaslar mac esnasinda gerekenleri yazdi zaten. Gol atmakla degismez bunlar.

1 gol 2 asist dersek daha faydalı olur.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

kılavuzu karga olanın...

zaten Beşiktaşın  kazandıgı bütün maçlar yanıltıcı fb ve  gs nin nasıl maç kazandıgını birisi anlatsında , bizim her maçtan sonra ağlayan taraftar dinlesin biraz.

Çevrimdışı GÖRKEM

arkasında gayet iyi duruyorlar iyi oynadıgı faydalı oynadıgı haftanın 1 hafta sonrasında 11 de başlayıp nasıl oynadıgından bahsedermisin bize biraz.

son yazilari okuduysan cevabi bilirsin.

Cocuk kötü oynadi diye hemen silip atmayacaksin. sabirli olacaksin. oynayarak önce kendini bir bulsun ve Takim oyununa adapte olsun. bunlar zaman gerektiren seyler.

75-80 den sonra Mac bitmisken oyuna almakla kimsenin eline birsey gecmez.

Çevrimiçi murat

1 gol 2 asist dersek daha faydalı olur.
amaan onur  gol veya asist nedirki .iki içeri dalsa bir verkaç yapsa birazda arkasında durdunmu tamamdır. :kop:

Çevrimdışı GÖRKEM

zaten Beşiktaşın  kazandıgı bütün maçlar yanıltıcı fb ve  gs nin nasıl maç kazandıgını birisi anlatsında , bizim her maçtan sonra ağlayan taraftar dinlesin biraz.

biz burda Besiktasi konusuyoruz. Fenerbahce ve Galatasarayi degil.

Çevrimiçi murat

son yazilari okuduysan cevabi bilirsin.

Cocuk kötü oynadi diye hemen silip atmayacaksin. sabirli olacaksin. oynayarak önce kendini bir bulsun ve Takim oyununa adapte olsun. bunlar zaman gerektiren seyler.

75-80 den sonra Mac bitmisken oyuna almakla kimsenin eline birsey gecmez.
kerim kötü oyuncu değil ama elimizde daha iyisi var. bu takım gol için demba ,olcay ve gökahanı ayağına bakıyor.ortasahada gol atabilme kapasitesi zayıf.bekler bindiremiyor stoperler kafa golü atamıyor.ortasahanın hepsini geçtim şu üç oyuncu haricindekileri toplasan 15 gol atamıyor bütün sezon boyunca.hal böyle oluncada diğer 3 oyuncuyu kitlemek daha kolay oluyor.buna rağmen sezon ortalaması 10 gol olan oyuncuyu keselim diyorsun.