Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8363934 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

barış şimşek verilmiş.
fenere aydınus gsye halis...

fenerin kadrolu hakemi hemen göreve atanmış işbaşı yapar yapmaz :))) kasımpaşa yükselişteydi işi riske etmek istememişler belli ki  :busted_cop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Gokhan-

Derbi'ye de Bülo gelir şimdi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

fenerin kadrolu hakemi hemen göreve atanmış işbaşı yapar yapmaz :))) kasımpaşa yükselişteydi işi riske etmek istememişler belli ki  :busted_cop:
abi o kadar kötüler ki hakem bile fayda etmiyor artık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

fıratı küçümseme derim  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

fıratı küçümseme derim  :D
ne yapacak fıratmı atacak pozisyona giremiyorlar onu geçtim
penaltı verecek adamlar ceza sahasına girmiyorki fırat ne yapsın :D

Çevrimdışı tangaz

ne yapacak fıratmı atacak pozisyona giremiyorlar onu geçtim
penaltı verecek adamlar ceza sahasına girmiyorki fırat ne yapsın :D

daha taze maç oynadık fenerle 1-0 kaybettik açıp izleyin soruların yanıtlarını orada görebilirsiniz  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Hele bi firati gorelim. Nerden cikti bu firatboy, hani testleri gecememisti, sene sonjna kadar mac yonetmeyecekti firatboy
Yuh boyle atama olmaz, insan utanir.
Bize kural bilmez baris. Gsye de halis atanmis. Halis atamasi da ilginc. Gecen hafta agzimi bi ishal tukurmedigi kaldi bu adama bu hafta hemen gs maci verildi. Bu nedemektir?

Huso ile o fb macini yoneten cocuga ne oldu bu hafta, mac verdiler mi?

Çevrimdışı mylife1903

daha taze maç oynadık fenerle 1-0 kaybettik açıp izleyin soruların yanıtlarını orada görebilirsiniz  :bandit:
Abi o maci gec, firat bu firat. Gecen sene basak macini hatirliyorum fbnin, ben utanmistim izlerken.
Penalti gol falan degil olay. Kural kitabi bukulecek fbnin lehine. Fb hakemle beraber yuklenecek. Firat guzel yapiyor tempo veriyor fenere. Fbliler kavga dovus tekme yumruk top kapiyor, devam ama rakip takim hizli kosarak fblinin yanindan gecse adami hasta edeceksin lan diye bi faul bi kart.

Çevrimdışı tangaz

Abi o maci gec, firat bu firat. Gecen sene basak macini hatirliyorum fbnin, ben utanmistim izlerken.
Penalti gol falan degil olay. Kural kitabi bukulecek fbnin lehine. Fb hakemle beraber yuklenecek. Firat guzel yapiyor tempo veriyor fenere. Fbliler kavga dovus tekme yumruk top kapiyor, devam ama rakip takim hizli kosarak fblinin yanindan gecse adami hasta edeceksin lan diye bi faul bi kart.

abi fazla iyimser bir güruh var forumumuzda daha son 2 maç yaşadıklarımız ortada onu geç 3 maç üst üste kazanırken yaşadıklarımız ortada

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 15:14:44
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
zaten yener fener.
en azından fırat oyunun başında fener lehine penaltı ve kırmızı hatası yaparsa en azından hakemden bahsedemezler birkaç hafta...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

zaten yener fener.
en azından fırat oyunun başında fener lehine penaltı ve kırmızı hatası yaparsa en azından hakemden bahsedemezler birkaç hafta...

paşa yükselişte fenere ters gelebilirler hakem maç başı eksik bırakmazsa

Çevrimdışı Kalyoncu

Hele bi firati gorelim. Nerden cikti bu firatboy, hani testleri gecememisti, sene sonjna kadar mac yonetmeyecekti firatboy
Yuh boyle atama olmaz, insan utanir.
Bize kural bilmez baris. Gsye de halis atanmis. Halis atamasi da ilginc. Gecen hafta agzimi bi ishal tukurmedigi kaldi bu adama bu hafta hemen gs maci verildi. Bu nedemektir?

Huso ile o fb macini yoneten cocuga ne oldu bu hafta, mac verdiler mi?
Hakeme onu demek bunu demek yerine işte önemli olan bu. Hüseyin Göçek ve Halil Umut Meler maç alamamış. Ali Palabıyıkda bunu başarmıştık bundan sonra kötü yöneten her hakemin dinlendirilmesini sağlayabiliriz. Son olarak Hüseyin Göçek çok çok iyi bir maç yönetmişti sebebi ya derbiye verilecek olması yada gs yenmesi için herşeyi yapın demeye getiriyor olabilirler.

Çevrimdışı canU

Beşiktaş taraftar sosyal medya hesapları bu sene çok durgun. Algı değiştirme işlerini geçen sene iyi yapıyorlardı bu sene olmuyor.

Bizim maça 3 aydır görev vermedikleri Barış'ı vermişler adam galiba en bizim maçı yönetti. Çık affettir kendini diyorlar belli ki.

Geçen hafta bizim penaltı kırmızı kartımızı vermeyen hakemi gs ye atamışlar ödül olarak. Çünkü biz ne sosyal medyadan ne yönetici bazında algı oluşturamadık gittik takımı yerdik.

Fener e kurtarıcı meleği sakatlıktan çıkan fırat ı veriyorlar

Yusuf namoğlu ve tayfası operasyonun 3. Haftasına girdiler biz halen uyanamadık olaya. İşin ciddiyetinin farkına bi varsak, sosyal medya hesapları varsa iyi olacak bir an önce. Yoksa bunlar bizi yakacaklar. Haftaya da bülent yıldırım banko atamalara bakılırsa. rüzgar terse dönüyor gibi dikkat etmemiz lazım.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

paşa yükselişte fenere ters gelebilirler hakem maç başı eksik bırakmazsa
Fırat, fıtratının gereğini yaparsa FB ne kadar rezil de olsa her türlü faydası olur. Puanları aldırır.  :steamed:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Hakeme onu demek bunu demek yerine işte önemli olan bu. Hüseyin Göçek ve Halil Umut Meler maç alamamış. Ali Palabıyıkda bunu başarmıştık bundan sonra kötü yöneten her hakemin dinlendirilmesini sağlayabiliriz. Son olarak Hüseyin Göçek çok çok iyi bir maç yönetmişti sebebi ya derbiye verilecek olması yada gs yenmesi için herşeyi yapın demeye getiriyor olabilirler.
Satir arasini ne guzel okumussun. Aynen, hakemlere mesaj verildi bu atamalarla.

Halisin mac almasi kadar buyuk sacmalik yok. Onundeki penalti kirmiziyi goremiyor.

Derbiye de bulo gelir. Emekliliginde yakin sonra gitti uc yildiz gitti, kim ulan bunun sorumlusu

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş taraftar sosyal medya hesapları bu sene çok durgun. Algı değiştirme işlerini geçen sene iyi yapıyorlardı bu sene olmuyor.

Bizim maça 3 aydır görev vermedikleri Barış'ı vermişler adam galiba en bizim maçı yönetti. Çık affettir kendini diyorlar belli ki.

Geçen hafta bizim penaltı kırmızı kartımızı vermeyen hakemi gs ye atamışlar ödül olarak. Çünkü biz ne sosyal medyadan ne yönetici bazında algı oluşturamadık gittik takımı yerdik.

Yusuf namoğlu ve tayfası operasyonun 3. Haftasına girdiler biz halen uyanamadık olaya. İşin ciddiyetinin farkına bi varsak, sosyal medya hesapları varsa iyi olacak bir an önce. Yoksa bunlar bizi yakacaklar. Haftaya da bülent yıldırım banko atamalara bakılırsa. rüzgar terse dönüyor gibi dikkat etmemiz lazım.

+1903
çok doğru tespitler

Çevrimdışı tangaz

Satir arasini ne guzel okumussun. Aynen, hakemlere mesaj verildi bu atamalarla.

Halisin mac almasi kadar buyuk sacmalik yok. Onundeki penalti kirmiziyi goremiyor.

Derbiye de bulo gelir. Emekliliginde yakin sonra gitti uc yildiz gitti, kim ulan bunun sorumlusu

iş işten geçmeden şeyi şeyetmesi lazım yönetimin

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 15:29:28

bu hafta eğer puan kaybedersek hakem faktörüyle ve gs bizi yakan halisle kazanırsa artık operasyon diyebiliriz...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

bu hafta eğer puan kaybedersek hakem faktörüyle ve gs bizi yakan halisle kazanırsa artık operasyon diyebiliriz...

bu hafta rakibimiz zayıf bizim maçta çok hakem hatası da olsa koyar geçeriz diğer maçlara bakmak lazım

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 15:33:27
bu hafta rakibimiz zayıf bizim maçta çok hakem hatası da olsa koyar geçeriz diğer maçlara bakmak lazım
oynarsak istekli olursak her rakip zayıf.
ama kasımpaşa ve karabükteki gibi olursak akhisarda yener hem de rahatça...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

oynarsak istekli olursak her rakip zayıf.
ama kasımpaşa ve karabükteki gibi olursak akhisarda yener hem de rahatça...

ben lig ve rakipler zayıf hoca bu sene formsuz aksi halde farkı çok açmıştık diyorum sürekli.
kasımpaşa maçı talihsiz bi geceydi  karabük maçı öyle değildi ama maçın 9. dk penaltı+kırmızı çıksa işler değişirdi üstüne ofsayttan gol ye üstüne olmayan faulden gol ye. operasyon için daha ne yapacak hakem.

Çevrimdışı canU

ben lig ve rakipler zayıf hoca bu sene formsuz aksi halde farkı çok açmıştık diyorum sürekli.
kasımpaşa maçı talihsiz bi geceydi  karabük maçı öyle değildi ama maçın 9. dk penaltı+kırmızı çıksa işler değişirdi üstüne ofsayttan gol ye üstüne olmayan faulden gol ye. operasyon için daha ne yapacak hakem.

Hayır orada da bitmiyor işlem, bu hakem ödül olarak bir sonraki hafta gs maçına atanıyor asıl operasyonu netleştiren yer burası.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 15:47:55
karabükte bizi yakan dinlendirilmesi gereken aynı halisi rize-gs maçına verdiler orada belli olur niyetler.
birileri bizi yakan dinlenmesi gereken hakemi gs maçına vermişler çok dikkatli takip edecez demesi lazım...
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2017, 15:50:18 ahmetemre ]
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Hayır orada da bitmiyor işlem, bu hakem ödül olarak bir sonraki hafta gs maçına atanıyor asıl operasyonu netleştiren yer burası.

haklısın katılıyorum

Etiketler: