Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126540 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Deniz

Ben açık konuşamıyorum sanırım burada taraftarın yaptığını savunan yok,açıklamanın zamansız olduğunu söylüyorum.Takım 1-0 dan 1-3 maç veriyor yönetici çıkıp sadece taraftara sallıyor.Bu kadar basit değil bazı şeyler.Zaman onu bunu hedef gösterme zamanı değil birlik olma zamanı.
Taraftarın yanlış yaptığı onlarca şey var ama bu gün bu saatte yenilginin tek sorumlusu gibi onları göstermek sadece insanların ayağını stadyumdan keser.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi uğur07

Tolga zenginin ve cenk gönenin bu kadar sakatlanmasını anormal karşılayan bi tek benmiyim ya. Kaleci bu kadar nasıl sakatlanır. Her hatalı gol yediğinde sakatlanan tolgayı savunmayın allah aşkına.

Çevrimdışı eski inönü

Çok temel eksikler var. En basiti Necip.

Kafaya çıkıyor değil mi? Kafayı vurduysan ya çok darbeli göbeğe vuracaksın ya da her türlü kanatlara doğru vuracaksın.

Stoper oynamayı bilmediği için darbesiz göbeğe vuruyor toplar  geri dönüyor.
Fundamental eksikligi olan bi dolu futbolcumuz var ve biz bunlardan sözleşmesi bitenlerden peyder pey kurtulacagımıza hepsiyle sozleşme yeniliyoruz. Neymiş çok iyi cocuklarmış. Mantık bu. Daha dün aldıgın Opare kötü cocuk mu, Pedro kötü çocuk mu, Demba kötü çocuk mu? Bir tek yerli oyuncularda mı iyilik kavramı ortaya çıkıyor? Amatörce yönetiliyoruz çok net. Sene sonu da transferde hayal kırıklıgına ugratıcaklar boşuna heveslenmeyin. Transferin son günü getirirler 2 tane hepsi bu

Çevrimdışı talha

İzlediğim kadarıyla

Tolga'nın sakatlıktan yeni çıkması ve Cenk'in sakatlanması kötü oldu. Cenk ağrı hissedince Tolga geçmiş.

Pedro'nun kafa gidikti olmayacak hatalar yaptı.

Necip defansta beceremedi. Keşke Atınç ya da Ersan gelseydi.

Töre bazen çok bencilleşiyor. Mesela Cenk'e bir yerde pas vermedi verse belki daha farklı olacaktı.

Demba Ba çok kayboldu normaldir.

Mustafa çok aşırı etkisizdi.

Veli şaırdı gene toparlayamadı orta sahayı dağıldı.

İki tane iyi oyuncumuz vardı. Opare ve Motta. Helal olsun adamlara.

Bİlic oyunu okuyamadı. Brugge hamleleri daha etkiliydi.

Ve taraftar saçmaladı.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı eski inönü

Teşekkürler Brugge bize haddimizi bildirdigin için. Seni ayakta alkışlıyorum  :claps:  Demekki kısıtlı bütçelerle de böyle taş gibi takımlar yaratılabiliyormuş. Futbol takımları futbol aklıyla yönetilir. Futbol aklı yoksa neyin olursa olsun boş.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:17:57
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
En büyük sıkıntı Bilic'in kaderciliği.

Risk almaktan çok çekiniyor neden bilmiyorum. Hamle yapınca hataya dönüşmesinden mi acaba?

Pektemek bu kadar neden bekledi? Necip Pedro çuvalladı neden hiç oynama yapmadı?

Gerekirse kaleci bile değiştirilir bunda ayıp bir şey yok ki.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi uğur07

Tolgay bence takımın en iyisiydi ben çok beğendim atlamayalım

Çevrimdışı Tolga

Bu arada C.Brugge teknik direktörünü de tebrik etmek lazım.

2 maçta ortaya koyduğu oyun taktiği ve yaptığı değişikliklerle bir teknik direktörün ne kadar önemli olduğunu gösterdi bize.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersan

dembaba nın attığı penaltıları çok küçümsüyorsun

altı üstü penaltı kardeşim kaleciler bile atıyor penaltıyı geçtim free kick bile atanı var kendine has bir penaltı şekli var diye abartmaya gerek yok zamanında forvetler yerine sergen atıyordu delgado atıyordu fernandes atıyordu guti attı şimdide demba ba atıyor bu saydığım adamlarda atıyordu demba ba da atıyor sonuç fileleri bulması tarzının şeklinin bir önemi yok panenka gibi efsane olacak bir stilde değil

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Herneyse oldu bitti herşey. Kötü bi gece geçirdik, müsait olanlara tavsiyem;

Açın bi film izleyin kafa dağıtın. ekşi, twitter, facebook gibi yerlere girmeyin moralinizi bozmayın.

Sefasına da eyvallah, cefasına da.

Bugün de böyle olsun napalım...
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

İlk maçın özetini geçiyorum.
Ortada ilk yarı, İkinci yarı başında tesadüfi teknik beceri golü ile öne geçiyoruz, sonra rakip td, durun bakalım diyor ve maçı eze eze alıyor.

İkinci maçın özetini geçiyorum, ilk maçın aynısı.

Fazla söze hacet yok. 2 kere aynı şekilde yenilip eleniyorsan brugge e şapkayı koy önüne düşün.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:20:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada bazı şeyleri atlayanlar var. Sezon öncesi kampı çok çok önemlidir. Demba bunun yarısında yoktu.

Kaldı ki Demba hayatı boyunca yırtıcı forvet olmadı hep bitirici oldu.

Bir Amokachi bekliyorsanız beklemeyin çıkmayacak. Nouma da çıkmayacak. Ba olarak hatırlayacağız onu.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Ben mesela De Sutter'in yıllık kac paraya oynadıgını cidden cok merak ediyorum. Tahmin edebilecek olanınız var mı aşagı yukarı?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:21:41
  • Beşiktaş / Bodrum
altı üstü penaltı kardeşim kaleciler bile atıyor penaltıyı geçtim free kick bile atanı var kendine has bir penaltı şekli var diye abartmaya gerek yok zamanında forvetler yerine sergen atıyordu delgado atıyordu fernandes atıyordu guti attı şimdide demba ba atıyor bu saydığım adamlarda atıyordu demba ba da atıyor sonuç fileleri bulması tarzının şeklinin bir önemi yok panenka gibi efsane olacak bir stilde değil

Sezon boyu Attığımız gollerin yarısını atmış, kalan gollerin 3 te 1'ine asist yapmış bir adamdan bahsettiğinin farkında mısın?

O ne olsa atılır penaltı dediğin hatta Almeida ile karşılaştırdığın penaltıyı Almeida Volkan'ın üstüne mermilediği için biz fener derbisi kaybettik bunu da hatırlar mısın?

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Ben mesela De Sutter'in yıllık kac paraya oynadıgını cidden cok merak ediyorum. Tahmin edebilecek olanınız var mı aşagı yukarı?

250 Euro aliyordur belki 300.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 01:23:12
  • Beşiktaş / Bodrum

300.000 euroyu geçmez.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bu arada bazı şeyleri atlayanlar var. Sezon öncesi kampı çok çok önemlidir. Demba bunun yarısında yoktu.

Bir Amokachi bekliyorsanız beklemeyin çıkmayacak. Nouma da çıkmayacak. Ba olarak hatırlayacağız onu.

Şunu herkesin artık anlaması lazım Ba futbol hayatının hiçbir döneminde rakibe basan ve çalım atıp kendisini pozisyona sokan bir oyuncu olmadı.

Ba ceza sahası içerisine topla buluştuğu zaman etkili bir oyuncudur ondan daha fazlasını beklemek hata olur sezon başından beri bunu kaç defa söyledim.

Aynı hatayı Cardozo için Ts taraftarı da yapıyor.

İkisi de aynı stilde oyuncular ceza sahasında topla buluşurlarsa o topu yüksek ihtimalle çerçeveyle buluştururlar.

Çevrimdışı FARUK

:) olaya yanlış yerden bakıyorsun
bursa maçında kim atacaktı sence o penaltıyı? almeida mı gole çevirecekti
yada totenham deplasmanında kim atacaktı ba olmasa
penaltı deyip geçme demek istiyorum attığı penaltıların çoğu altın değerinde hep öne geçiren yada beraberliğe getiren

Çevrimdışı eski inönü

O kadar yırtıcı olmasını şahsen beklemiyorum ama bir Jardel'e de dönüşmesin mümkünse. İyice tembel santrofor rolünü bürünmeye başladı. O kadar tembelleşti ki pozisyona da giremiyor artık. Oyle olunca da bitiricilik özelligini sergileyecegi alan ortadan kalkmış oluyor. Böyle devam ederse gol atamadıgı her mac eleştirilir.

Çevrimdışı FARUK

Şunu herkesin artık anlaması lazım Ba futbol hayatının hiçbir döneminde rakibe basan ve çalım atıp kendisini pozisyona sokan bir oyuncu olmadı.

Ba ceza sahası içerisine topla buluştuğu zaman etkili bir oyuncudur ondan daha fazlasını beklemek hata olur sezon başından beri bunu kaç defa söyledim.

Aynı hatayı Cardozo için Ts taraftarı da yapıyor.

İkisi de aynı stilde oyuncular ceza sahasında topla buluşurlarsa o topu yüksek ihtimalle çerçeveyle buluştururlar.
olur mu emenike tarzı olacak 8 kişi felan çalımlayacak :)

Çevrimdışı Factatum

Hayır katılmıyorum çok haklı. Taraftar eleştirilmeye eleştirilmeye şımardı zaten. Daha da dillendirilmeli ki insanlar hatasınınf arkına varsın.

Oyuncular gönderilir değiştirilir bunlar kolay. Değişmeyen taraftar olacak. Böyle böyle değiştirilecek.

Katılmıyorum. Türkiye'deki tüm takımların stadtaki taraftar potansiyeli bellidir. Para gelsin veya takıma destek artsın diye daha fazla seyirciyi tribünlere çekmeye çalışırsan, seni iyi günde kötü günde daima stadta destekleyen taraftar profilini de bozmuş olursun. Galatasaray maçında olan budur. Bugün de olan bu. Kötü skor veya herhangi bir kırılma anında, İnönü'de göremeyeceğimiz tepkiyle karşı karşıya kalırız. Psikoloji de kırık camlar teorisi denir buna. Birinin kırdığı cam, diğerlerine de ilham verir. Organize taraftar gruplarında böyle hareket göremezsiniz.

Yönetim Başakşehir'de oynanacak iki maçın ardından Olimpiyat'a götürecek takımı. Muhtemelen şampiyonluk yarışında olur, daha fazla hasılat toplarız diye düşünüyorlar. Ancak oraya toplanan taraftarın kötü skora, yine olumsuz tepki verme riski her daim mevcut.

Zira soğuğa, meşakkatli yolculuklara katlanıp ve seyir zevkini örseleyen stada varan taraftar, kötü sonuca daha abartılı tepki verecektir. Tüm zahmetlere zaferi yaşamak için katlanmıştır. Olumsuz bir kırılma anında birinin tepkisine diğerininki eklenecek, kartopu efektiyle büyüyüp gidecektir. Bunlar sürekli Beşiktaş'ı, gittiği heryerde takip eden kitle değil ki!

Bence şampiyonluk yolunda, hasılat karşığında alınabilecek bir risk değil. Ben yönetim olsam, Ankara'ya geri dönerdim. 

Çevrimdışı f_madida

Bana tipik bir G.birligi topcusunu hatirlatiyor o adam...Tam Cavcav'in bulup getirecegi tarzdan.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 22:15:08 atalay ]

Çevrimdışı eski inönü

300.000 euroyu geçmez.
Ok  :akuma: Mustafadan kaç gömlek üstün peki? En az 2-3 gömlek üstündür şimdi özelliklerini tek tek yazmayalım.

Çevrimdışı Tolga

Benim için iyi forvet nedir derseniz

Herşeyden evvel pozisyona girebilmesidir ama bu tek başına yeterli değil.

Eğer bir forvet bir maçta karşı karşıya 5 tane pozisyon yakalayıp bunlardan 1 tanesini bile sonuçlandıramıyorsa ben ona forvet falan demem.

Almeida'nın bize öyle maçlarda öyle zararları oldu ki tam maçı koparacağız derken atamadığı gollerle puanlar kaybettik.

Demba Ba ise öyle yerlerde öyle zamanlarda goller attı ki bugün Avrupa'da buraya kadar gelebildiysek ya da lig de hala lidersek kesinlikle Ba'nın tek başına kalitesinin de ciddi derecede etkisi var.

Ve en önemlisi Ba girdiği 3 pozisyondan 2sini genelde gol yapıyor benim için gerçek forvet budur.