Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126527 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Ersan

şampiyon olsak bile biliç gitmeli net söylüyorum bu adamdan Beşiktaş'a teknik direktör falan olmaz gitsin balıkesir spora olsun gitsin ingilterede orta sınıf bir takıma olsun ligi 10. bitirince başarılı sayılsın haspel kader uefaya katılırsa göklere çıkarılsın ama türkiyenin en büyük kulubünün bizim teknik direktörümüz olacak kapasitede değil

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:44:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Aslında Motta'nın golü bizi bitirdi. Keşke maç 0-0 gitseydi.

İyi oynamıyorken attık golü. 0-0 gitse 70'e doğru tempo arttıracaktık bunlar böyle üstümüze gelmeyecekti.

Bu da Bilic'in zaafiyeti.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

ben sorarım biliçe ve sağlık ekibine sivok nerde kaç aydır yok bu adam komaya girse çıkar toparlanır oynardı tüm antremanlara katılıyor takımla çalışıyor haftalardır hep görüyoruz takımın en iyi ve tecrübeli stoperinin üstünü çizdi adam biz bu adama para ödüyoruz bunun açıklamasını yapmalılar

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı f_madida

şampiyon olsak bile biliç gitmeli net söylüyorum bu adamdan Beşiktaş'a teknik direktör falan olmaz gitsin balıkesir spora olsun gitsin ingilterede orta sınıf bir takıma olsun ligi 10. bitirince başarılı sayılsın haspel kader uefaya katılırsa göklere çıkarılsın ama türkiyenin en büyük kulubünün bizim teknik direktörümüz olacak kapasitede değil

Mourinho kapimizda bekliyordu kac gundur, sampiyon olalim da Bilic'in yerine gelsin bari..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ve elde kaldi sadece lig, eger sampiyon olamazsak cok yazik olur bu sezona.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Yusuf

Seneye Kaboul, De jong, Maxi, Ayew, Romero lazım. Tüm şartları zorlayıp bu transferleri yapmalıyız. Yoksa daha çok maç kaybedeceğiz bu seviyelerde böyle takımlara karşı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:48:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Seneye Kaboul, De jong, Maxi, Ayew, Romero lazım. Tüm şartları zorlayıp bu transferleri yapmalıyız. Yoksa daha çok maç kaybedeceğiz bu seviyelerde böyle takımlara karşı.

Evet bu tarz bir reçete.

Bu da yeterli olmayacak kadro seneye de tam olmayacaktır.

2017 sezonunda anca arkamıza yaslanırız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Sağ bek sakatlanıyor,değişiklik yapman şart,yedek sağ bek yok;

Çıkar opareyi al Atınçı,çek necipi sağ beke adamların hava topu hakimiyetini yok et.Olcayın sağ bek oynamasının mantığı nedir ya ?Yakışmadı Bilic..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı nannan

Maça fena başlamadık aslında. 4. dakikada bi kontra yiyince bekleri çok oyuna sokmadık. ona rağmen o kadar kapanan takıma yarımşardan 2-3 pozisyon bulduk diyebiliriz. Gökhan Demba Olcay şut attılar en azından. Mustafa içeriyi biraz karıştırdı. Hakem de henüz 7. dakikada Demba'nın pozisyonunda kırmızı kartı vermedi.
İkinci yarı bekleri biraz daha oyuna sokmamız gerekiyordu, belli ki Bilic de bunu görmüş, Opare ve Motta biraz daha ileride topa dokunmaya başladı, o sırada golü de bulduk.  Acayip bi gol attı Motta hakkını vermek lazım helal olsun. 1-0'dan sonra Tolga o kadar belli etti ki hata yapacağını. Ama böyle bişey beklemiyordum. Yani milli takıma kadar yükselmiş bir kaleci o topu oraya vurdu diyelim rüzgar falan da... O topa nasıl çıkmaz aklım almıyor. Bilic de hem gol attıktan sonra, hem gol yedikten sonra kilitlendi kaldı. Topu elimizde tutmak için hiçbir şey yapmadık. İlk maçta zaten aynı hatayı yapmışsın. Bu maçta öne geçince bir önlem al. Ne takımın sahaya yayılışında ne de kadroda hiçbir değişikliğe gitmedi.
Maça giden taraftar da çok ayıp etmiştir. Ben evde kendimden geçtim ama o maça gittiysen takımla birlikte mücadele etmeye gitmişsindir. Maçın son yarım saati kendi takımını yuhladılar. Onu geçtim pazar günü derbi var belki de sezonun en önemli maçından önce son yarım saat yaş ortalaması 24-25 olan takıma bu yapılmaz. O laf ettiğimiz gs taraftarının yaptığını yaptı bugün maçtakiler bunun lamı cimi yok.

Çevrimdışı Tolga

Mutlaka şu tarz transferler lazım bunlar alınsa bile hiç yoktan takım 1-2 level atlar ama kaç tane bu seviyede oyuncu alınır bilemiyorum.

Ayrıca sol bek de lazım bu takıma çok net.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Factatum

ben sorarım biliçe ve sağlık ekibine sivok nerde kaç aydır yok bu adam komaya girse çıkar toparlanır oynardı tüm antremanlara katılıyor takımla çalışıyor haftalardır hep görüyoruz takımın en iyi ve tecrübeli stoperinin üstünü çizdi adam biz bu adama para ödüyoruz bunun açıklamasını yapmalılar

Sivok'un adını UEFA listesinden sildirmişti Bilic. Yani süper formda bile olsa forma giyemezdi. Dedim ya, takım tertibi!   :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:50:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Brugge kendi liginde lider. Kupasında finalist. Uefa'da çeyrek finalist.

Bu köy takımı dediğimiz beğenmediğimiz oyuncular sene sonu 6-10 milyon euro arasına çatır çatır satılacaklar göreceksiniz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf

Evet bu tarz bir reçete.

Bu da yeterli olmayacak kadro seneye de tam olmayacaktır.

2017 sezonunda anca arkamıza yaslanırız.

Şartları zorlayıp bu transferleri yaparsak sezon başı en fazla 2 transfer yeterli olacaktır ilerleyen yıllarda. Takım oturmamış olur ama saydığım isimler gelirse yürüye yürüye şampiyon oluruz ligde zaten.

Çevrimiçi mayguntr

Herkes hata yapabilir ama Tolga önündeki defans hata yapınca ne biçim fırçalıyo görüyorz ,kendisi hata yapınca vurdum duymaz tavırlar , sakatlanma numaraları cidden sıktı artık  :akuma:  :s20:  :s20:  :s20:

Çevrimdışı src35

yalnız tolgay... 10 senelik orta saha oyuncusu Beşiktaş'ın.. alanı bu kadar iyi kullanan oyuncu, teknik kapasitesi, oyun görüşü..vs çok çok iyi..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

olcayin yerine artik kerim ilk onbirde baslamali, pektemekin yerinede cenk tosun baslamali. velide yedeye cekilmeli, derbide takimi heran 10 kisi birakabilir, tolgay atiba ile baslamaliyiz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Ersan

almedida ile demba ba yı kıyaslayanlara soruyorum almeidayı savunmuyorum ama demba ba kaç tane penaltı golü atmış almeida kaç tane penaltı golü atmış bir bakın 13 golün kaç tanesi penaltı demba ba nın attığı gollerin kaç tanesi penaltı evet almeida kötüydü demba ba daha fazla maç oynayıp penaltılar vasıtası ile almeida dan daha fazla gol attı diye bu demba ba yı da iyi yapmaz almeida kötünün 3. derecesi ise demba ba 2. seviyesi yatmış stoperlerin kucağına bütün maç ayağına top gelsin diye bekliyor azcık gezin kaç gir çık defansı boz geniş alan yarat adam eksilt çevrene top indir güçlü ol sert ol öyle yatakta yatar gibi tüm maç stoperlerin kucağında yat uyu bir tane arkadaşın düşsün penaltı olsun penaltıdan gol at oh ne güzel dünya

Çevrimiçi Samet Ç

Bu köy takımı dediğimiz beğenmediğimiz oyuncular sene sonu 6-10 milyon euro arasına çatır çatır satılacaklar göreceksiniz.
Yahudi, Oulare, Izguero kapış kapış gider. Hele Oulare döverek oynuyor rakibi çok uzun olmasına rağmen hızlı da.

Çevrimdışı Avanti

Başkan brugge çıkınca seviniyordu.Ne yazsak boş.

Çevrimdışı Tolga

yalnız tolgay... 10 senelik orta saha oyuncusu Beşiktaş'ın.. alanı bu kadar iyi kullanan oyuncu, teknik kapasitesi, oyun görüşü..vs çok çok iyi..
Aynen iyi ki son anda Trabzon'un elinden almışız yoksa bu fiyata bu kadar katkı veren bir oyuncuyu bulmamız çok zor olurdu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Herkes hata yapabilir ama Tolga önündeki defans hata yapınca ne biçim fırçalıyo görüyorz ,kendisi hata yapınca vurdum duymaz tavırlar , sakatlanma numaraları cidden sıktı artık  :akuma:  :s20:  :s20:  :s20:
ne denir ki sonuna kadar haklısın..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı FARUK

sahanın en iyisiydi
ama yanındaki veli olunca ne pas alıp verebiliyor nede destek buluyor
sahaya klasik veli atiba çıkılmalıydı ama olmadı

Çevrimdışı panic13

Bu aksamki maci net bilic'In hatali tercihleti nedeni ile kaybettik,  soyleyecek bisey yok. Tolga'yi okuyunca kadroda zaten herkes bi killandi. Onu neden kadroya aldi hala aklim almiyor. Mustafa ilk yari zaten etkisizdu, ikinci yariya onla baslamasi hata. Arti cagri hakli. Veli ve olcay sahsen sevdigim oyuncular ama bir turlu sinif atlamadilar. Seneye mumkunse onlari yedege cekecek transfer lazim.

Hayat devam ediyor. Artik pazar gunune...
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı f_madida

Sağ bek sakatlanıyor,değişiklik yapman şart,yedek sağ bek yok;

Çıkar opareyi al Atınçı,çek necipi sağ beke adamların hava topu hakimiyetini yok et.Olcayın sağ bek oynamasının mantığı nedir ya ?Yakışmadı Bilic..

O noktada katiliyorum...Yani K.Erciyes'e karsi Olcay'i cekersin de, Necip takimdayken ve Avrupa maci oynarken bu kadar fantazi nedir anlamak guc. Hoca rakibin oyununu mu anlayamiyor bilmiyorum ama cok garip hareketleri var, sanki bir maclik hafiza karti vermisler adama ve sadece bir mac oncesinin taktigini hatirlayabiliyormus gibi, o mac yaptiklari tuttuysa aynini yapiyor yoksa baska birseyler hic bu yapacagimi degisiklik bu rakibe karsi mantikli mi degil mi gibi bir sorgulama yok.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı nannan

Abi anlamıyorum maçın başındaki Demba Ba'nın pozisyonu açık ve net faul+kırmızı kart bunun nesini tartışıyo millet bu kadar?