Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6648695 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Gokhan Töreyle A.N.Cebi baskanin arasi zaten cok iyi bunu bilmeyen yok
Ama Bu Torenin Kulube 3 Kez ihtarmame cektigi gercegini değiştirmiyor :tabe:

İhtarname'nin cevabını yukarda verdim cevap yazmadın keşke onada yazsaydın cevap :)
Çok sevdiğimiz quaresma,ernst ve niceleride çekti ihtirname :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Necmi abi çok mu iyi araları Töre ile Çebi'nin  :evillol:
Degilmi :alala:
Demekki düzelmiş :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

İhtarname'nin cevabını yukarda verdim cevap yazmadın keşke onada yazsaydın cevap :)
Çok sevdiğimiz quaresma,ernst ve niceleride çekti ihtirname :)
Yahu ben çekmedi demedimki :alala:
Broşürde bir tek Gokhanin İhtarname cektigi gözüküyor
Demekki kulup butun Futbolculara alacaklarini odemis bir tek Gokhana odmememis , Gokhanda buna kizip ihtarname cekmis!
Kulup herkese odememis bu belli sorun sadece Gokhanin ihtarname cekmesi , Digerleri neden cekmemis acaba ? Yoksa baskan mi tehdit etmis ?
Yahu ben Toreyi seven adamim bana neler soyletiyorsunuz !

Çevrimdışı Kadir G.

Degilmi :alala:
Demekki düzelmiş :evillol:

Senin şu bilmeden haklı çıkayım diye yazmalarına bayılıyorum. :)

Burada boğaz boğaza geldikleri söylenen çebi ve töre mi bu?

Senin şu bilmeden haklı çıkayım diye yazmalarına bayılıyorum. :)

Burada boğaz boğaza geldikleri söylenen çebi ve töre mi bu?
Ben karıştırdım yine
Ama Torenin Yoneticilerle arasinin iyi oldugunu biliyorum , takim prim istemek icin bile Toreyi gönderiyor yoneticilerin yanina
Bilmeden hakli cikayim diye bir derdim yok karıştırmış olabilirim
Hata yaptiysak ozur dilemesinide biliriz..

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi çok mu iyi araları Töre ile Çebi'nin  :evillol:
hee en son sevdiğinden gırtlağına sarılmış diye duydum :D
en son yazın satışa bile çıkartmıştı. ne demişti 12 M kaymağı getiren alır :)

@Necmi abi rica etsem Gecen sene Son 6 hafta  Gokhanin neler yaptiginida anlatirmsiin arkadaslara ben söyleyince bir tek Uaresmayi seviyorsun digerlerini neden Sahiplenmiyorsun diyorlar :bandit:
Ben burada hangi oyuncumuzu dislamisim cidden merak ettim , Ismaili bile savundum burada herkes yerden yere vururken ! dedimki 2 kez bag koparmis bir adam bunu düşününce fazlasiyla iyii bile oynuyor dedim ama kimse görmemiş demekki..

Çevrimiçi Necmi

Ben karıştırdım yine
Ama Torenin Yoneticilerle arasinin iyi oldugunu biliyorum , takim prim istemek icin bile Toreyi gönderiyor yoneticilerin yanina
bence töreyi gönderiyorlarsa bu yöneticilerle arasının iyi olmasından kaynaklanmıyordur.

Çevrimdışı Kadir G.

Ben karıştırdım yine

Yahu bırak özürü falan senle çok tartıştığımız için o üslupla yazdım samimiyet gibi düşünebilirsin, takılıyorum işte. :)

Dediğin şeyi büyütmeye gerek bile yok. Tüm futbolcuların ödemesi gecikiyor mu? Hayır. Eğer doğruysa Töre'nin ödemeleri de gecikmemeli. Yine ihtar çekmiş şu bu benim için önemsiz. Ben bu taraftar kimliğimle futbolcu olup paramı almasam 2-3 ay belki müsade ederim. Çünkü kulübün adıyla alıp veremediğin bir şey yok işin oradaki yöneticilerle.

Son bir şey daha gerçekten yaptıysa bile her futbolcuyu aynı kefeye koymak yanlış. Beğenmediğimiz Ersan diğerlerinin toplamından daha çok takım adına fedakarlık yapan bir oyuncu değil mi? Bana sorarsan Töre'yi futbolculuğu açısından daha beğenirim fakat onun kişiliğininde farkındayım.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Günay, Veysel'i elleriyle beslerken. :)

veyseli tanıyorum çok yetenekli bi çovuk bjk seviyesinde ne derece başarılı olur bilmiyorum yeteneklerinden yana zerre tereddütüm yok.

Yahu bırak özürü falan senle çok tartıştığımız için o üslupla yazdım samimiyet gibi düşünebilirsin, takılıyorum işte. :)

Dediğin şeyi büyütmeye gerek bile yok. Tüm futbolcuların ödemesi gecikiyor mu? Hayır. Eğer doğruysa Töre'nin ödemeleri de gecikmemeli. Yine ihtar çekmiş şu bu benim için önemsiz. Ben bu taraftar kimliğimle futbolcu olup paramı almasam 2-3 ay belki müsade ederim. Çünkü kulübün adıyla alıp veremediğin bir şey yok işin oradaki yöneticilerle.

Son bir şey daha gerçekten yaptıysa bile her futbolcuyu aynı kefeye koymak yanlış. Beğenmediğimiz Ersan diğerlerinin toplamından daha çok takım adına fedakarlık yapan bir oyuncu değil mi? Bana sorarsan Töre'yi futbolculuğu açısından daha beğenirim fakat onun kişiliğininde farkındayım.
Simdi Oldu :ok:
Yahu benim Toreyle bir sikintim yokki , Hemde gercekten cok severim Toreyi , Ama Yaptiginin yanlis oldugunu söylemek istedim , Konu nereden nereye geldi..
Evet kisilogi biraz sikintili Yetisme sekline bakinca ona hak veriyorum normaldir , psikolojik olarak normal bir insan degil Tore..
Ersanin yeri ayridir , El Bombasidir Dengesizdir ama Adamdir , Skatlanir oynamaya devam eder , Aldigi parayi neredeyse yari yariya indirir , Taraftarin icine dalar onun yeri bende ayri Quaresma kadar severim Ersani hatta daha fazla
Yaptigi Fedakarlikleri kimse gozardi edemez..

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi rica etsem Gecen sene Son 6 hafta  Gokhanin neler yaptiginida anlatirmsiin arkadaslara ben söyleyince bir tek Uaresmayi seviyorsun digerlerini neden Sahiplenmiyorsun diyorlar :bandit:
Ben burada hangi oyuncumuzu dislamisim cidden merak ettim , Ismaili bile savundum burada herkes yerden yere vururken ! dedimki 2 kez bag koparmis bir adam bunu düşününce fazlasiyla iyii bile oynuyor dedim ama kimse görmemiş demekki..
neden acaba bu quaresmayı takımın üzerinde tutmandan kaynaklanıyor olmasın.  :alala:
mesela her oyuncuyu quaresmayla mukayese etmen gibi
Ben Töreyi dışladım bunu inkar etmiyorum. Bu gün 3 e 5 gönderseler neden diye sormam.
bu gün şampiyonluk yolunda her oyuncuya güvenirim Mustafaya bile elinden geleni yapacaktır
buna inanırım ama töreye asla güvenmem.
sosa nın Dembaba nın bazı arkadaşlar şampiyonluğu istemedi demesi Bilicin  Töre neden oynamıyor sorusuna
gidin ona sorun demesi ben affetmem asla Töreyi parasını alamadı diye maçlara çıkmayıp hem kendi hemde bütün
takım arkadaşlarının bir yıllık emeğini çöpe atan birine kim güvenir milli takımdada yaptığı azımsanacak bir şey değil
çocuk olsa o haraketi yapmaz takım yaşam mücadelesi veriyor sen kalk saçma sapan bir pozisyonda kırmızıyı gör
ve takımı 10 kişi bırak hani pozisyon gereği görürsün seni herkes alkışlar ama böylesi ihanettir. başka bir açıklaması yok
ölüm kalım maçında seni çok basit bir şekilde on kişi bırakan birine milli takım oyuncusu olsanız bir daha güvenirmisiniz.
yada hoca olsanız.

Çevrimdışı can1903

Buna Cevap verebilecekmisin :alala: @cursedofdragon
Portekize tedavi olacağım deyip gidip 6 kilo alıp göbeği büyütüp gelmesini ne dersin?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
 :lol: :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

neden acaba bu quaresmayı takımın üzerinde tutmandan kaynaklanıyor olmasın.  :alala:
mesela her oyuncuyu quaresmayla mukayese etmen gibi
Ben Töreyi dışladım bunu inkar etmiyorum. Bu gün 3 e 5 gönderseler neden diye sormam.
bu gün şampiyonluk yolunda her oyuncuya güvenirim Mustafaya bile elinden geleni yapacaktır
buna inanırım ama töreye asla güvenmem.
sosa nın Dembaba nın bazı arkadaşlar şampiyonluğu istemedi demesi Bilicin  Töre neden oynamıyor sorusuna
gidin ona sorun demesi ben affetmem asla Töreyi parasını alamadı diye maçlara çıkmayıp hem kendi hemde bütün
takım arkadaşlarının bir yıllık emeğini çöpe atan birine kim güvenir milli takımdada yaptığı azımsanacak bir şey değil
çocuk olsa o haraketi yapmaz takım yaşam mücadelesi veriyor sen kalk saçma sapan bir pozisyonda kırmızıyı gör
ve takımı 10 kişi bırak hani pozisyon gereği görürsün seni herkes alkışlar ama böylesi ihanettir. başka bir açıklaması yok
ölüm kalım maçında seni çok basit bir şekilde on kişi bırakan birine milli takım oyuncusu olsanız bir daha güvenirmisiniz.
yada hoca olsanız.
Abi yapma
Kimseyi takimin üzerinde tuttugum yok , Bunu defalrca soyledim
Her futbolcumuzu severim mustafa haric ama Quaresmayi daha cok seviyorum bunda yanlis olan ne var :alala:
Her taraftarimiz mutlaka Bir futbolcumuzu digerlerinden biraz daha cok seviyordur bundan daha dogal ne olabilir ?
Ben Quaresma kotu olduğunda oyundan alinmli diyede yazdim , Yedek kaldigi zaman da niye yedek diye hayiflanmadimda burada , Senol hoca ne derse o dedim
Simdi ben quaresmayi nasil takim üstünde tutmus oluyorum ?
Katki sagliyorsa oynar , Kotuyse kulübede oturur bu kadar basit
Simdi Satilsin diyorlar devre arasi , Torenin performansi ortada , Simdi Soruyorum Quaresma gitsin diyenlere , Olcay ve Tore ikilisnden biri sakat oldugu zaman veya Formsuz veya Cezali oldugu zaman kimi oynatacaksin ?
Birkac mac disinda Performansinin iyi oldugunu ve katki sagladigini düşünüyorum
Basta Evet biraz tribune ve kendine oynadı ama bakri olmuyor takim oyunu oynamaya gayret ediyor ve çabalıyor bunu görebiliyorum.
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 18:25:58 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı ozan062

varya ne koptum suna hahahahahaha

devre arasında bence acilen yolcu edilmeli 12 verene

ki vereni bulursak tabi
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 18:37:15 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı TALAT

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
 :lol: :lol:

leroy fer icin abd baskanini devreye sokmustum. isterseniz tekrar gorusurum obamayla ☺ ospina icin
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimiçi Necmi

leroy fer icin abd baskanini devreye sokmustum. isterseniz tekrar gorusurum obamayla ☺ ospina icin
denemişsin işte işe yaramamış :bandit:
denenmiş tekrar denenirmi :D

Çevrimiçi Necmi

Abi yapma
Kimseyi takimin üzerinde tuttugum yok , Bunu defalrca soyledim
Her futbolcumuzu severim mustafa haric ama Quaresmayi daha cok seviyorum bunda yanlis olan ne var :alala:
Her taraftarimiz mutlaka Bir futbolcumuzu digerlerinden biraz daha cok seviyordur bundan daha dogal ne olabilir ?
Ben Quaresma kotu olduğunda oyundan alinmli diyede yazdim , Yedek kaldigi zaman da niye yedek diye hayiflanmadimda burada , Senol hoca ne derse o dedim
Simdi ben quaresmayi nasil takim üstünde tutmus oluyorum ?
Katki sagliyorsa oynar , Kotuyse kulübede oturur bu kadar basit
Simdi Satilsin diyorlar devre arasi , Torenin performansi ortada , Simdi Soruyorum Quaresma gitsin diyenlere , Olcay ve Tore ikilisnden biri sakat oldugu zaman veya Formsuz veya Cezali oldugu zaman kimi oynatacaksin ?
Birkac mac disinda Performansinin iyi oldugunu ve katki sagladigini düşünüyorum
Basta Evet biraz tribune ve kendine oynadı ama bakri olmuyor takim oyunu oynamaya gayret ediyor ve çabalıyor bunu görebiliyorum.
hadi leeyynnn

Çevrimdışı Burak

Merhaba soruyu soracak konu bulamadım buraya yazayım dedim. Az önce Twitter da gördüm, Benfica Tv yurtiçi ve yurtdışı yayın haklarını 10 yıllığına 400 milyon Euro karşılığında bir Amerikan firmasına satmış. Doğruysa bu fiyatın nedeni nedir bu kadar olmasında? Sanırım bu kanal takımın maçlarını da yayınlıyormuş. Bizimde bir şekilde kendi kulüp kanalımızdan bu şekilde bir gelir elde etme imkanımız var mı?

Sony Xperia Z cihazımdan Tapatalk ile gönderildi. Mobil olduğum için yazım yanlışlarım olabilir. Kusura bakmayın.

Çevrimdışı TALAT

denemişsin işte işe yaramamış :bandit:
denenmiş tekrar denenirmi :D

o aralar aramiz iyi degildi. simdi rusya falan var diger tarafta. yardimci olur☺
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Merhaba soruyu soracak konu bulamadım buraya yazayım dedim. Az önce Twitter da gördüm, Benfica Tv yurtiçi ve yurtdışı yayın haklarını 10 yıllığına 400 milyon Euro karşılığında bir Amerikan firmasına satmış. Doğruysa bu fiyatın nedeni nedir bu kadar olmasında? Sanırım bu kanal takımın maçlarını da yayınlıyormuş. Bizimde bir şekilde kendi kulüp kanalımızdan bu şekilde bir gelir elde etme imkanımız var mı?

Sony Xperia Z cihazımdan Tapatalk ile gönderildi. Mobil olduğum için yazım yanlışlarım olabilir. Kusura bakmayın.
:o_o: :o_o:

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Kendi maçlarını yayınlıyorsa yıllık 40 m euro normal Portekizin en büyük kulübü her sene şl oynuyorlar. Maçları kendimiz satamadığımız için imkansız. Biz ayda 130 bin tl mi ne kazanıyoruz başkan divan'da demişti yıllık maliyeti 3.5 m diye parasını çıkarsak öpüp başımıza koyalım  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Burak

Kendi maçlarını yayınlıyorsa yıllık 40 m euro normal Portekizin en büyük kulübü her sene şl oynuyorlar. Maçları kendimiz satamadığımız için imkansız. Biz ayda 130 bin tl mi ne kazanıyoruz başkan divan'da demişti yıllık maliyeti 3.5 m diye parasını çıkarsak öpüp başımıza koyalım  :D
Aslında Anayasa Mahkemesinin e-bilet kararına paralel olarak yayın haklarının tek bir firmaya verilmemesi konusunda da başvuru yapılabilir, bu sayede kendi maçlarımızı kendi kanalımızdan lig tv ye göre daha ucuza verebiliriz bence. Bu olabilirse gelirlerimizde büyük artış olur bence, ancak bu konu da kimse çalışma yapmıyor şuan da sanırım. Lig tv ye ek olarak Bjk Tv de maçları yayınlasa hem abone sayısı yüksek olur hemde bayağı ek gelir sağlanır...

Çevrimdışı can1903

Fabricio çapraz bağları yırttı.

H.oooo beyler yattı bu transfer