2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 284 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3711428 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı acan07

menajer oyunu bunlar fiyat yükseltmeye çalışıyolardır bence.   haa gerçekte veriyolarsa okadar para buyursun gitsin .24 yaşında 3-5 kuruş için bjk yerine trabzonu tercih ediyosa zaten  olmasın bu transfer.

Çevrimdışı Deniz

Yahu beyler erkan tsye gelmem dedi başkanıyla teknik direktörü yalvarmaya ayağına kadar gitti.Bunların ciddiyeti bu kadar takımları bu kadar aciz halde  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Alın bu da Trabzon muhabirlerinden çok çok fazla güvendiğim bir arkadaştır.

Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun  7 sa.7 saat önce
Serdar Taşçı'yla da temas kuruldu. Ancak oyuncu Rusya'da kalacağını söyledi.
Tolgay Arslan'ın da Beşiktaş'la anlaştığı haberleri geldi.

Şu Tolgay tese muhabbetini de kapatalım artık.  :)

Çevrimdışı ZORBEY

Yahu beyler erkan tsye gelmem dedi başkanıyla teknik direktörü yalvarmaya ayağına kadar gitti.Bunların ciddiyeti bu kadar takımları bu kadar aciz halde  :)

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :sevinc :sevinc :kop: :kop: :claps: :claps:
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı panic13

TS liler boş bakkal hesabı, ne tarttıkları belli değil. İyice şımardılar, stadı devlet yapar, parayı devlet koyar kasaya, tüm belediye/devlet imkanları seferber onlar için ama hala bi baltaya sap değiller. Taşıma suyla değirmen dönmez derler. TS başkanı kulübü böyle siyasete meze etmeye devam ederse, daha çok hava alacaklar.

Neyse ya, banane! TS düşünsün. Onlara eski bir hatıra ile veda ediyorum. Gerekli yerlere ilgilendikleri herhangi bir transferi yazabilirler.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Doğukan E.

Tolgay geseli oldugunu aciklamadi yada ben kacirdim..hakan calhanoglu söyledi eziksarayli oldunu..ona bakarsaniz veli kavlakda gsli..bunlar önemli degil :D

Veli Kavlak nerde açıklamış ğs liliğini ?

Çevrimdışı f_madida

Erkan Zengin transferi icin Isvec'e giden Trabzon baskanina Fenerliler laf etmis....

Sanki Mehmet Topuz'un soforlugunu yapan kendi dandik baskanlari degildi vakti zamaninda.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

Ts taraftarları bile erkan olayından rahatsız.Kulübün şerefi 3 paralık oldu diyorlar.Bunlar tolgayı falan alamaz beyler rahat olun  :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı f_madida

Yarin su ADS macini kaybetsek de kupa belasindan kurtulsak artik.

Çevrimdışı Deniz

Yarin su ADS macini kaybetsek de kupa belasindan kurtulsak artik.

Yarınki maç hazırlık maçı gibi olacaktır ama bence kesinlikle kazanacaz

Çevrimdışı acan07

bu UEFA asıl trabzonspor a ayar vermesi gerekirken gelmiş bizle uğraşıyolar. adamlar ne adamlara ne paralar verdiler , su gibi para harcadılar . nerden geliyo bu değirmenin suyu anlayabilmiş değilim. yani nasıl geldiği bellide nasıl kitabına uyduruyolar onu anlamıyorum . nerdesin eyyy Platini  nerdesin eyy İnfantino  düdüğünüz sadece bizemi ötüyoo

Çevrimdışı f_madida

Yarınki maç hazırlık maçı gibi olacaktır ama bence kesinlikle kazanacaz

Kazanirsak Bilic gaza gelir diger maclara da as kadroyu koyar yine yorgunluk/sakatlik problemleri baslar... Bugun Liverpool'un maci vardi, adamlar muthis tempolu oynuyor oyle yorgun veya eksik kadroyla karsilarina cikmamak lazim.

Çevrimdışı Deniz

Kazanirsak Bilic gaza gelir diger maclara da as kadroyu koyar yine yorgunluk/sakatlik problemleri baslar... Bugun Liverpool'un maci vardi, adamlar muthis tempolu oynuyor oyle yorgun veya eksik kadroyla karsilarina cikmamak lazim.
Orası öyle de bence kesinlikle kazanacaz

Çevrimiçi Necmi

Tolgay Oğuzhan'dan daha etkili olacaktır çoğu kişi de şaşıracak.
Tolgay konusunda ben sizin kadar ümitli değilim umarım dediğiniz gibi olur çünkü ara transfer dönemindeki tek gerçekci transferimiz olacak onun atibanın yerine oynaması bizde bir yabancıyı boşa çıkartacak gerek stoperde gerekse sağ bekte yabancı oynatma şansımız artacak tek bir oyuncu bize muazam bir kadro derinliği sağlamış oluyor hemde veliyle atibayı da zaman zaman dinlendirme imkanımız olacak son maçlarda ikiside çok asabiydi bunun yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyorum yorgunluk üstüne transferlerindeki belirsizlik o bölgeyi bayağı sıkıntılı hale sokmuştu ikinci yarı daha hücumcu bir takım olacağız gibi görünüyor ama bize şampiyonluğu getirecek olan DembaBa ve Sosadır bu oyuncular istikrarlı bir ikinci yarı çıkartırsa bu sene ipi göğüsleyeceğiz kimse ikinci yarı kolay maç kazanamayacak bu bizim avantajımıza biz zaten kolay maç kazanamıyoruz her maçımız savaşarak geçiyor ikinci yarıyı biz değil rakiplerimiz düşünecek birde derbilerimiz deplasmandaymış kötü olacakmış alakası yok biz zaten deplasmanda iyi oynuyoruz

Çevrimdışı eren_viyanaBJK

Veli Kavlak nerde açıklamış ğs liliğini ?

aciklamadi zaten veliyi viyanadan taniyorum...dikat edin veli fenerbahce maclarinda sov yapiyor gs maclarinda hic ortada yok :D..son macla ilgili söylemiyorum geldiginden beri öyle :)..ama veli öyle fanatik gsli felan degildir besiktasida cok sevdini biliyorum..her izin gününde buraya gelir.. ayni berbere gidiyoruz..naptik ne etik sacini sakalini degistiremedik :D

Çevrimdışı Deniz

Futbolcunun takimi olmaz ver parayi oynasın. Burak yilmaz guya koyu Besiktasli ama emek hirsizligi yaparken bir dk gozunu kirpmadi :)

Tolgayin da hangi takimli oldugunun onemi yok..

Çevrimdışı ZORBEY

Tolgay konusunda ben sizin kadar ümitli değilim umarım dediğiniz gibi olur çünkü ara transfer dönemindeki tek gerçekci transferimiz olacak onun atibanın yerine oynaması bizde bir yabancıyı boşa çıkartacak gerek stoperde gerekse sağ bekte yabancı oynatma şansımız artacak tek bir oyuncu bize muazam bir kadro derinliği sağlamış oluyor hemde veliyle atibayı da zaman zaman dinlendirme imkanımız olacak son maçlarda ikiside çok asabiydi bunun yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyorum yorgunluk üstüne transferlerindeki belirsizlik o bölgeyi bayağı sıkıntılı hale sokmuştu ikinci yarı daha hücumcu bir takım olacağız gibi görünüyor ama bize şampiyonluğu getirecek olan DembaBa ve Sosadır bu oyuncular istikrarlı bir ikinci yarı çıkartırsa bu sene ipi göğüsleyeceğiz kimse ikinci yarı kolay maç kazanamayacak bu bizim avantajımıza biz zaten kolay maç kazanamıyoruz her maçımız savaşarak geçiyor ikinci yarıyı biz değil rakiplerimiz düşünecek birde derbilerimiz deplasmandaymış kötü olacakmış alakası yok biz zaten deplasmanda iyi oynuyoruz

harfiyen katılıyorum:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Necmi

Lig tv ara transfer döneminde fena patladı 10 tane isim yazdılar hiçbiri tutmadı sallamayın onu da artık  :tabe:
onların haber kaynakları renkliler onlarla yatıp kalkıyorlar onlarda transfer yapamayınca kaldılar Beşiktaşa bizdende haber sızmayınca patlayıp duruyorlar işte :D Beşiktaş yönetimi bu transfer hareketinde bütün basını atlatmayı başardı sağ olsunlar bizde dahil :bandit: şumu bumu diyorsun hiç alakası olmayan biri çıkıyor imza atıyor KAP herkesten önce öğreniyor ben helal olsun derim stad konusunda iyi perdeleme yapıyorlardı bunu transfer işinede yansıttılar b.kunu çıkarttılar yazada böyle devam ederse transfer başlığını kapatıp KAP takip başlığı açmak lazım :bandit:

Çevrimdışı Dogan

YENİ TRANSFERİMİZ DANIEL OPARE'Yİ İFŞA EDİYORUM

*Opare S.liege de 120 ye yakin mac oynamistir.2014 ün haziran ayinda sözleşmesi bitmistir.

*Sözleşmesi bittiğinde İngiltere'nin dev kulüplerini peşine takmıştır.

*Porto'dan da teklif gelince seçimini Porto'dan yana kullanmıştır.

*Ardından Dünya Kupası için Gana milli takımına çağrılmıştır.

*Daha sonra yaşadığı talihsiz sakatlık sonucu Porto'da forma giymek bir türlü nasip olmamıştır.

*İyilestikten sonra Porto onu form tutması icin B takımına göndermiştir.Çünkü A takımda kalsaydı forma şansı bulamayacakti.

*Bi oyuncu Arsenal,Tottenham,ManUtd,Porto nun ilgisini cekiyosa sabri,serdar vs. ayarında degildir.Bunu sakın unutmayalım. Sakatlık sonucu forma şansı bulamadı. Fakat kalitesi tartışılmayacak bi oyuncudur.

*Sonuç itibariyle burda form tutup tutmaması muamma ama ki ben tutacağına inanıyorum ölüsü bile suan türkiyede oynayan bi sürü sağ bekten iyidir.

*Bu işler klavye başında yazmakla yapilmiyo.Oturup transfermarkt a göre oyuncu alinsa herkes scout olurdu.
Belliki takip altında bi oyuncu ve daha kimsede çıkıp bu kötüdür diyemedi NEDEN? Belliki oyuncu iyi son zamanlarda mac oynamadı diye hemen öldürdük adami.Burda oyuncunun eksik yönleri tartışılıyor ama dunyada kusursuz oyuncu mu var elbette eksiklikler olacaktir.Bunlar zamanla aşılır. Ronaldo bile hala kendimi gelistirebilirim diyo.Lütfen bu isi yapan insanlara saygı duyalim,baski yaratmayalim.Sabredelim nasil bi oyuncu oldugu ortaya çıkacak...

SAYGILARIMLA

Çevrimdışı Hakan K.

@Çağrı sevgili kardeşim opera nın 100.000€  oynadığını nerden biliyorsun? sezon başında free transfer olmuş bir oyuncunun bu paraya oynar mı acaba.
Aslolan Hayattır Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Hakan K.

@Hakan K.  @Çağrı

Şöyle bir tablo var ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.
kaynak: http://www.celebritiesmoney.com/daniel-opare-salary-net-worth-defence-right-back-of-fc-porto/

sonuçta bu adam amatör ligde oynamıyor. bedelsiz kiralama sezon sonuna kadar 400.000-500.000 € verilirse gayet makul bir ücret olur.
Aslolan Hayattır Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 02:27:46
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
aciklamadi zaten veliyi viyanadan taniyorum...dikat edin veli fenerbahce maclarinda sov yapiyor gs maclarinda hic ortada yok :D..son macla ilgili söylemiyorum geldiginden beri öyle :)..ama veli öyle fanatik gsli felan degildir besiktasida cok sevdini biliyorum..her izin gününde buraya gelir.. ayni berbere gidiyoruz..naptik ne etik sacini sakalini degistiremedik :D
Kabul Veli gs maclarinda kotu ama fener macinda da sov yapmiyor simdi birbirimizi kandirmayalim biz bizeyiz  :D

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 02:29:33
Futbolcunun takimi olmaz ver parayi oynasın. Burak yilmaz guya koyu Besiktasli ama emek hirsizligi yaparken bir dk gozunu kirpmadi :)

Tolgayin da hangi takimli oldugunun onemi yok..
Burak yilmaz traboznda oynarken ben Besiktasliyim ama trabzon icin olurum diyip gs'ge gitti daha once gittigi feneri de saymiyorum  :kop: :D :)

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 02:39:38
İns.ikinci yari ekstra problemler cikmadan tamamlariz .Sezonu ta haziran sonunda actik ocaga kadar 29 mac hele londrada arsenal macindan mersin idman yurdunun patates tarlasinda bizi mahkum eden tff'yi unutamiykrum.Neyse diycegim o ki  bizim futbolculsrimiza 8 gunluk tatil büyük lütuf Tolgay da gelir kadro derinligini orta saba stoper sag bek gibi problemli yerlerde de kullanirsak onumuz acilir.Maclarimizi olimpiyatta oynamayacak olmamiz cok buyuk bir arti.İkinci yariya galibiyet serisi ile cikarsak o duz zeminde hakem dogramalari olmazsa ( ki olacak ) rahatca alir, digrama olursa dahi artik alacagimizi dusunuyorum.Zaten ikinci yariya iyi bir seri ile cikip 8.hafta da feneri de yenersek mesaleleri yakin. Benim bizim takimla ilgili tek endisem Bilic.Hem sevdigi oyuncularda cok israr etmesi ,kucuk sacma sapan maclara as kadroyu ciksrmasi insani yoruyor.Ozellikle kupa maclarinds kesinlikle A takimdan kimse oynamamali cunku kucuk tskim oyuncusu Buyuk takimlarla yaptigi maclara iki kat motive olup cok sert oynuyor.Orn.Bkz.gecen sene Falcaonun kuoa macinda ayak kemiginjn kirilmasi...