27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş
27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ Tarih : 18 Nisan 2015 Cumartesi Saat : 19.00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadı Hakem : Mustafa Kamil

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş  [Okunma sayısı 123609 defa] 27.Hafta / Kasımpaşa - Beşiktaş

Çevrimdışı Celestine Babayaro

valla bu maç allahtan 11-11 oynanmadı.yine kanser başlardı böyle lakayıt oyun sürdüğü sürece.oğuzhanı hep eleştirmeme rağmen ilk yarı gözüm hep onu aradı.Sosa kanattayken demba ba'nın arkasında başlayabilir

Çevrimdışı ozan062

toresiz besiktas olabiliyormus
tabiki ölcü değil fakat harcanan atak sayısı olarak olcay ve gokhan 11de olunca sayı artıyor fakat bir kişi olmayınca yarıyarıya dusuyor ve pozisyonlar daha degerli hal alıyor
bence bu iyi bir fikir vermeli teknik ekibe
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı GÖRKEM

Olcay'ı Olcay'a göre değerlendirmeniz lazım.
öyle bakarsan kimseyi elestiremezsin. Beklentileri en dibe indirmis olursun.

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Yahu yapmayin. Bu Mac hic bir Sey Icin ölcü olamaz. Seviyesi bu kadar düsük Mac cok nadir görülür 1. liglerde. Biz bu haftayi bay gectik. Öyle Kabul etmemiz lazim.

Katılıyorum kesinlikle.

Ben FB maçından sonra ümitleri tükettim.Ümitlerimi tekrar yeşertecek şey karabük ve trabzon'u yenmek olur.Bunları yapalım inancımı biraz onarmış olurum.Şuanda takım gözümde hala bir yıkılmış bina gibi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:17:59
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
öyle bakarsan kimseyi elestiremezsin. Beklentileri en dibe indirmis olursun.

Olcay'ın bölgesine koyacak birisi yoksa, bunu kabullendiysek bu sene yapmamız gereken bu.

Olcay zaten maksimum bu işte. Yetmiyorsa yenisini alacaksın.

Bugün Olcay bizim beklentimize göre 10 üzerinden 6 oynadı. Ama Olcay'a göre 8 oynadı mesele bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Katılıyorum kesinlikle.

Ben FB maçından sonra ümitleri tükettim.Ümitlerimi tekrar yeşertecek şey karabük ve trabzon'u yenmek olur.Bunları yapalım inancımı biraz onarmış olurum.Şuanda takım gözümde hala bir yıkılmış bina gibi.
Kritik maç bence de Ts maçı.

Yani 2 maç 6 puan çıkarırsak birşeyler Bilic'e rağmen değişebilir belki :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı GÖRKEM

Katılıyorum kesinlikle.

ne söyleyim. bende aynen öyle görüyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:24:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Kritik maç bence de Ts maçı.

Yani 2 maç 6 puan çıkarırsak birşeyler Bilic'e rağmen değişebilir belki :)

Zaten kalan 7 maçın 5'inı bu takımın ölüsü öle dirile kazanacak.

Çünkü lig bitti gibi bir şey.

Bir tek Trabzon maçı.

Onu yenersek zaten Gs maçına yüzde 90 lider gireceğiz biz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Olcay'ın bölgesine koyacak birisi yoksa, bunu kabullendiysek bu sene yapmamız gereken bu.

Olcay zaten maksimum bu işte. Yetmiyorsa yenisini alacaksın.

Bugün Olcay bizim beklentimize göre 10 üzerinden 6 oynadı. Ama Olcay'a göre 8 oynadı mesele bu.

bence 10 üzerinden 3-4 oynadi. kendine göre belki 7 oynadi. 10 oynasa ancak 6 ya ulasir zaten.

Çevrimdışı Tolga

Zaten kalan 7 maçın 5'inı bu takımın ölüsü öle dirile kazanacak.

Çünkü lig bitti gibi bir şey.

Bir tek Trabzon maçı.

Onu yenersek zaten Gs maçına yüzde 90 lider gireceğiz biz.
Ligin erken bitmesi bize yarayacağı gibi rakiplerin de işini kolaylaştıracak umarım bu hafta ikisi de puan kaybeder de haftayı karlı kapatmış oluruz :ok:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:26:14
  • Beşiktaş / Bodrum
bence 10 üzerinden 3-4 oynadi. kendine göre belki 7 oynadi. 10 oynasa ancak 6 ya ulasir zaten.

10 dan kastın Neymarsa öyle tabi :D

Türkiye standartında Olcay 5 üzerinden 4lük kanat.

Her sene 10 tane üzeri atar geri koşar 5-6 asist yapar. Ama oyun katkısı sıfırdır.

Aslında tam rotasyon oyuncusu. Töre kalitesinden bir kanadın olsa rotasyonda çok güzel iş görür Olcay.

Kupa maçları, Uefa dönüşü arkası maçlar gibi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Katılıyorum kesinlikle.

takımın yıkıldığı falan yok, 7 maç var ve çok ciddi şampiyonluk şansımız var. gs puan kaybederse çok büyük şansımız var.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:28:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Gs puan kaybetmez biz de kaybetmezsek büyük sıkıntı olacak yalnız.

Onları orada 2-0 yenmemiz gerekecek.

Bu 5 maçta en kötü onlar Trabzon'a yenilse biz de berabere kalsak en en kötü 2 puan farkla girelim o maçı alan bitirsin işi.

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

10 dan kastın Neymarsa öyle tabi :D

Türkiye standartında Olcay 5 üzerinden 4lük kanat.

Her sene 10 tane üzeri atar geri koşar 5-6 asist yapar. Ama oyun katkısı sıfırdır.

Aslında tam rotasyon oyuncusu. Töre kalitesinden bir kanadın olsa rotasyonda çok güzel iş görür Olcay.

Kupa maçları, Uefa dönüşü arkası maçlar gibi.

ben Bilicin Olcay askini anlamiyorum.

sanki Pektemek ve Kerim'den o kadar üstün de banko 11 oynuyor.

Bilic korkudan Kerimi yok edecek nerdeyse.

Çevrimdışı Tolga

Gs puan kaybetmez biz de kaybetmezsek büyük sıkıntı olacak yalnız.

Onları orada 2-0 yenmemiz gerekecek.

Bu 5 maçta en kötü onlar Trabzon'a yenilse biz de berabere kalsak en en kötü 2 puan farkla girelim o maçı alan bitirsin işi.

1-0 yensek bile ikili averajlar eşit oluyor diye biliyorum o kural değişmemiş miydi :alala:

Bu arada Gs bu haftayı da kayıpsız geçerse kolay kolay takılmaz onu da söyleyeyim :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:31:43
  • Beşiktaş / Bodrum
ben Bilicin Olcay askini anlamiyorum.

sanki Pektemek ve Kerim'den o kadar üstün de banko 11 oynuyor.

Bilic korkudan Kerimi yok edecek nerdeyse.

Çok basit.

Kerim ve Pektemek birlikte 2 sezon oynasın Olcay'ın bir sezonda attığını atamıyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Çok basit.

Kerim ve Pektemek birlikte 2 sezon oynasın Olcay'ın bir sezonda attığını atamıyor.

oyuna katkisi?

belki kerim o kadar atamayacak ama bir o kadar da Demba Ba ve digerlerine attiracak. ve belki daha önemlisi oyunumuza rahatlik getirecek.

yani bu kadar Olcayci olacak bir durum yok.

Çevrimdışı Türkay

DEMBA BA

37 MAÇ, 25 GOL 7 ASİST!
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çok basit.

Katılmıyorum Katılmıyorum katılmıyorum
Bu Maç tam Kerimlik maçtı , Açık oynayan rakibe Karşı Kerim Herzaman Çok büyük bir silahtır , Kapalı oynayan Rakibe karşı da İlaçtır
Bugün Keirimin oyantılmamamsı bir Teknik direktör faciasıdır , Skandaldır açık ve net ...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:35:43
  • Beşiktaş / Bodrum
oyuna katkisi?

belki kerim o kadar atamayacak ama bir o kadar da Demba Ba ve digerlerine attiracak. ve belki daha önemlisi oyunumuza rahatlik getirecek.

yani bu kadar Olcayci olacak bir durum yok.

Bir o kadar da geri dönmüyor  Kerim yalnız.

Artı olarak Kerim durağan oyunda resmen yok. Ben olsam ben de oynatmam.

Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor ve durmuyor hiç. Durarak al ver kaç yok hep hareketli ve bu sefer de saçmalamaya başlıyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

1-0 yensek bile ikili averajlar eşit oluyor diye biliyorum o kural değişmemiş miydi :alala:

Bu arada Gs bu haftayı da kayıpsız geçerse kolay kolay takılmaz onu da söyleyeyim :)
@Çağrı :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:37:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Katılmıyorum Katılmıyorum katılmıyorum
Bu Maç tam Kerimlik maçtı , Açık oynayan rakibe Karşı Kerim Herzaman Çok büyük bir silahtır , Kapalı oynayan Rakibe karşı da İlaçtır
Bugün Keirimin oyantılmamamsı bir Teknik direktör faciasıdır , Skandaldır açık ve net ...

Olcay 3100 dakika 9 gol 10 asist bu sezon.

Kerim 1888 dakika 4 gol 1 asist.

Skandal filan yok zaten Olcay işini yaptı 1 gol 1 asist 1 de aist öncesi pas yaptı.

Kerim bu tarz maçlarda OY NA YA MAZ. Kerim bu maçın anca son 30 dakikasında oynardı.

Aslında önde olduğumuz ya da berabere olan her maçın anca son 30 dakikasında oynar yine.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Bir o kadar da geri dönmüyor  Kerim yalnız.

Artı olarak Kerim durağan oyunda resmen yok. Ben olsam ben de oynatmam.

Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor ve durmuyor hiç. Durarak al ver kaç yok hep hareketli ve bu sefer de saçmalamaya başlıyor.

sen o kadar genc oyuncuya devamli hata yaptiginda kulübeye cekecegine hissetirirsen tabiki tam randimani alamazsin.

sans verirken cocugun arkasinda dur. bir kac mac sabret belki savunma yönü bile gelisir.

cocugu kazanacagina nasil yok ederim diye bakiyor sanki.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Nisan 2015, 21:38:34
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı :alala:

Hiç duymadım Tolga anca 1-0 2-1 olursa genele kalır deplasman gol avantajı yok ama 2-0 1-0'da 2-0 alan geçiyor diye biliyorum :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız