2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3487390 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ben kırmızı formayı dört gözle bekliyorum walla evde kız çocugu var siyah forması var beyaz forması var ama o kırmızı istiyor, kız çocuğu sonuçta siyah beyazla bi yere kadar götürüyorsun daha canlı bişiler bekliyor sıpam  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

türkiye kupasi, yada kiralamak falan bunlar hikaye, eger adam olmalarini istiyorsak ligde oynatacaksin. yillardir ayne şablon, tutmuyor iste, ozzi, olcay, ersan, bunlar nasil tuttu ? ha tabiki ilk 11 olmaz, ama son 10 - 15 dakika alacaksin oyuna, burda asil zafiyetimiz, yillardir bir türlü kücük maclari bir türlü kopartamiyoruzki, hep sıkıntılı geciyor, söyle son 10 -15 dakka gencleri oynatabilsek.

Bizim uygulayamıyor olmamız formülün kötü olduğunu göstermez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Savaş

doğrudur yanlıştır bilmiyorum ... şöğlebir 3 forma  linki koyuyorum....   https://www.footyheadlines.com/2018/06/besiktas-18-19-kit.html
Bu forma gelebilir. Bu kalıbı çok kullandı bu sene adidas. Kırmızı forma bu olabilir.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

doğrudur yanlıştır bilmiyorum ... şöğlebir 3 forma  linki koyuyorum....   https://www.footyheadlines.com/2018/06/besiktas-18-19-kit.html

bu site yazdıysa doğru :)

[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 18:48:49 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Serdar Gürler ile her konuda anlaşan Beşiktaş, kulübü Osmanlıspor ile görüşmelere başladı. (BeIN SPORTS)

Çevrimdışı mylife1903

Serdar Gürler ile her konuda anlaşan Beşiktaş, kulübü Osmanlıspor ile görüşmelere başladı. (BeIN SPORTS)
Lens love pekto ucu gidip serdar gelecekse bisi demem
Yok bunlar kalip serdar gelecekse israf

Çevrimdışı tangaz

aha kore almanyaya koyuyor almanya go home  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beter olun Almanlar.
Beter ol Gomez...

Çevrimdışı tangaz

almanlar sonuncu oldu ya la grupta  :D

reisle uğraşanın çocugu olmaz  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Almanlar gec form tutar dedik
Form tutamadan elendiler
Ulan ne sevindim koreye
Lovun de zamani geldi aetik
Butun gerzekleri oynatiyir

O verneri kiraathaneye okey oynamaya cagirmam
Royz mudur nedir futbolcu degil

Gomez ilkay mesut emre can muller kiros direksler koyacan kalanlari serpistirecen cok mu zor yani. Gerizekali verner oynuyir. Verner kim ya, eyyt lov napiyon nereye varmak istiyin

Ayrica tarihsel olarak almanlarin rus topraginda kazandigi gozukmemistir, mala bagliyor adamlar rus gorunce

Neyse cok guzel koyduk iyi guzel harika gecirdik

Salak salak adamlari futbolcudan sayiyorlar yarabbi. Verner ney ya sinirim firladi

Neyse putin reyiz acidi da almanlara butun maclari kaliningradta oynatmadi ben olsam aglata aglata oynatirdim her macini almanyanin kaliningradta

Çevrimdışı caner.eryigit

İlkay Mesut olayı Almanları fena halde bozmuş.herşey söylenir ama Alman disiplini diye futbol litarütürüne girmiş bir gerçek vardı bugün o da yoktu.favorilerden biri evine  dönüyor çok değişik bir kupa oldu.aman bize ne ya.
Love -negredo-Aras-pektemek-boyko-veli.biran önce vedalaşmak ümidiyle arkası yarın.

Çevrimdışı kyiv

Su fotoyu saklayam soyle arsivde 2 sene sonra gokhan suzen ve sinan kurumus fotosunun yanina koyarim, insallah benzemeler cok cok basarili olurlar

Aman ağzından yel alsın. İnşallah biri Tayfur Havutçudan diğeride Cenk Tosundan kat be kat iyi olsunlar.

Hem kendilerine hem de Beşiktaşımıza hayırlı olsunlar. Pozitif düşünüyorum bu gençler veya bir başka 2 tanesi. Bu sene, 2 genç formayı kapacak.

Çevrimdışı mylife1903

almanlar sonuncu oldu ya la grupta  :D

reisle uğraşanın çocugu olmaz  :evillol:
Reyiz buyuk adam bundan sonra en buyuk reyizciyim ben bi de oyle deneyecem.
Merkel kiskaniyor bizi. Daha yerli araba yapacaz vivosunuzu tokatlayacaz
Mesut ve ilkayi da alacaz milli takimda oynatacaz len

Çevrimdışı tangaz

Reyiz buyuk adam bundan sonra en buyuk reyizciyim ben bi de oyle deneyecem.
Merkel kiskaniyor bizi. Daha yerli araba yapacaz vivosunuzu tokatlayacaz
Mesut ve ilkayi da alacaz milli takimda oynatacaz len

abi hep lewayı oynatmadıgı için oldu mal bu löv
gürültüyü duyunca emziğine koşan verner gibi elemanla dünya kupasına mı gidilir bayerndeki o yedek santraforu koy vernerden faydalı oynar

Çevrimdışı mylife1903

Aman ağzından yel alsın. İnşallah biri Tayfur Havutçudan diğeride Cenk Tosundan kat be kat iyi olsunlar.

Hem kendilerine hem de Beşiktaşımıza hayırlı olsunlar. Pozitif düşünüyorum bu gençler veya bir başka 2 tanesi. Bu sene, 2 genç formayı kapacak.
Abi iki cocugun da boynu baya kalin okuyabilir bu cocuklar

Çevrimdışı mylife1903

abi hep lewayı oynatmadıgı için oldu mal bu löv
gürültüyü duyunca emziğine koşan verner gibi elemanla dünya kupasına mı gidilir bayerndeki o yedek santraforu koy vernerden faydalı oynar
Abi salak o verner bombos topcu
Kiloze reyiz bu yasinda daha iyi oynardi bundan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dünya kupasında şampiyon olan takım bir sonraki Dünya kupasında mutlaka Gruplarda eleniyor :lol: :lol: :lol:

Şampiyon Laneti!

🇫🇷 1998: Fransa Şampiyon
🇫🇷 2002: Gruplarda Elendi.

🇮🇹 2006: İtalya Şampiyon
🇮🇹 2010: Gruplarda Elendi.

🇪🇸 2010: İspanya Şampiyon
🇪🇸 2014: Gruplarda Elendi.

🇩🇪 2014: Almanya Şampiyon
🇩🇪 2018: Gruplarda Elendi.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

bu cincon daha kimseyi satmadan nagatomoyu nasıl aldı, birini satacaklarının garantisi mi var.

hile, hülle loading...

Çevrimdışı sozkul

bu mesajımın neresinde dalga geçme eylemi gördün  :alala:

öyle sabit fikirlisin ki en ufak bir eleştiriye tahammülün yok... burda mesele sen ben olayı değil tüm beşiktaş camiasının birleştiği bırak tüm camiayı tüm forumun ayrı ayrı ağızlarla ortak görüş belirttiği bir pozisyonda dahi "evet yanlış görmüşüm" deyip geri vites yapmaman ve bunun adı sabit fikirliliktir ve bu cümleyi duyduğunda kimse senle dalga geçmiş olmaz.

Çok uzatıyorsun @tangaz , burda forumu nasıl yaşatırız diye araştırıyoruz ama sen sanki polemiklerden alıyorsun hayat enerjini, ve polemik sırasında karşı tarafın canını en çok nasıl acıtırım derdindesin sanki. Bir tartışma var ise ve içinde sen varsan bir anda adeta kurt adam oluyorsun.
Bak mesela ekürine, bir sürü konuda aynı fikirdesiniz o  hiç bu forumun polemik yıldızlarından birisi değil. Benzeri eleştiriler yaptığında kimse üzerine alınmıyor.
Sen sabit fikirlisin demekte bir aşağılama yok diye bizi ikna etmeye mi çalışıyorsun şimdi? Ve gerekçen çoğunluğun farklı düşünmesi mi diğer düşüncenin tek kalmış olması mı? Zayıf bir argüman.  Ayrıca haklı bile olsan aynı şeyi çok daha kibar biçimde ,iğne batırmadan söyleyebilirsin.

Kişisel ricamdır, birisine kızıp bir eleştiri yaptığında, 10 dakika gönder butonuna basma, sonra tekrar oku, sonra bana gönderilse ne hissederim sorusunu sor,  sonra gönder.

Çevrimdışı kyiv

Almanya elendiğine göre bu saatten sonra dünya kupasını konuşmaya gerek yok. :isad:

AUF WIEDERSEHEN  :by2:

Dermişimmmmm.....

Yallahhhhh yallah Şansölye Merkel  :ishock:

Çevrimdışı kyiv

bu cincon daha kimseyi satmadan nagatomoyu nasıl aldı, birini satacaklarının garantisi mi var.

hile, hülle loading...

yok yok 3 harfli g ile başlar yakında onu satacaklar...

Haydi UEFA şaşırt bizi men etme daya 45 milyonu kıçlarına.

Çevrimdışı sozkul

Bizde hiç iş yapamaz. Inşallah yanılırım..

2 yakan bir araya gelmiyor gomez nereye gitsen başarısız oluyorsun  :bandit:

Etiketler: