2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 187 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481286 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

bizim başkanın açıklamaları nedeniyle çıkarmıştır abi bizim yönetimde yanlış yapıyor anç çıkar q7 tesislerde çıplak dolaşmış bayan personelin önünden sallaya sallaya geçmiş diyor süreyyanın üstüne işemiş diyor sonra hooop q7 geri geliyor, şimdi evre arası benfica bu elemanı biyere satamasa biz tutup kiralasak başkan ne diycek?

Doğru, olumsuz açıklamaları oldu.
Başkan savunma psikolojisi içinde konuştuğunda hep hata yapıyor, herşeyi açıklamak zorunda değilsin, bize pahalı geldi almadık diyeceksin o kadar.
Niye Talisca'yı almadılar eleştirisi yapanların önünü kesiyor güya. Gereksiz.
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 10:59:05 sozkul ]

Çevrimiçi murat

çine gitmesi epl'ye gitmesi için nasıl yardımcı olabilir ki
belki çinde 30 gol 15 asist yaparsa bir faydası olabilir.istatistik kasar.hem çine giden oyuncunun boş adam olmayacağı kesin.adamın kaşesi de yükseliyor.10 milyonluk oyuncuyu 5 e getirmiş olacaksın.

Çevrimdışı annoca

Talisca
55 mac 27 gol 9 asist

Sosa
58 mac 12 gol 20 asist

Son iki 10 numaranin 2 sene lig de yaptiklari.

Klassen 2 senede 50 kusur macta digerlerinin yaptigindan daha fazla gole katki yapar mi sizce?

sosayı sadece tabela olarak değerlendirmemek lazım. asist pasları, oyun kurması, ilerde press yapıp rakip takımın oynunu bozması vs...

Çevrimiçi underworld

bizim başkanın açıklamaları nedeniyle çıkarmıştır abi bizim yönetimde yanlış yapıyor anç çıkar q7 tesislerde çıplak dolaşmış bayan personelin önünden sallaya sallaya geçmiş diyor süreyyanın üstüne işemiş diyor sonra hooop q7 geri geliyor, şimdi evre arası benfica bu elemanı biyere satamasa biz tutup kiralasak başkan ne diycek?
Talisca son derece beğendiğimiz, bizde yetişmiş bir oyuncu diyecek

Çevrimdışı annoca

Çevrimiçi underworld

Piyasada adam gibi oos yok.
İşimiz zor

Çevrimdışı asilarıkaymak

Transfer sezonu açıldığına göre kes kopyala yapıştır transferi yerine gerçekten bize katkıyı sağlayacak oyunculara yönelim olan bir sezon olacak

tüm rakip takımlar içinde en az takviyenin lazım olduğu sezondayız

gümdemdeki isimler ve mevcut kadromuz göz önünde olursa

1 sağ bek bir ofansif orta saha ( gerçek bir on numara oyun kurucu)

ve eğer kadroda boşluk açılırsa golcü

bence çok isimli oyuncular gelmeyecek bu yıl bizede bu lazım eğer gündemdeki isimler michael lang ve klasssen gelirse transferin % 80 bitmiş olur ve kadro olarak çok iyi noktaya geliriz

Lang bir çok bolgede oynayan bir oyuncu ve 3 sezondur avrupada baya iş yaptı sol bek stoper ve sağ ön oynayabiliyor bu isimle uzun süredir takipte olunduğuda aşıkar

klasssende aynı şekil orta sahada 8 ve 10 oynayabiliyor egosu olmayan iki oyuncu 

Fabri,Babel,Atiba örneklerinde olduğu gibi bize direk adapte olabilecek oyuncu tipleri

Çevrimdışı tangaz

talişka işlenmemiş bi elmastı biz onu aldık şekillendirdik bir gerdanlığa evirdik parıldayan bir mücevher oldu bu gelişimde kendisi de çok çalıştı ama hocamızın emeği çok büyüktür kariyerinde başarılar dilerim vbvb dese olay bitecek geleceğe de yatırım yapmış olacak başkan ama bunları beceremiyor başkan...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

Talisca
55 mac 27 gol 9 asist

Sosa
58 mac 12 gol 20 asist

Son iki 10 numaranin 2 sene lig de yaptiklari.

Klassen 2 senede 50 kusur macta digerlerinin yaptigindan daha fazla gole katki yapar mi sizce?
ben 10 numaranın asist yapan modelini daha çok severim.ama ikisinin melezi 17-17 yapanı daha bir güzel olur.tabi asist yapabilmek için önce yanında yakınında gol atabilecek adamlar lazım.bize bakınca gol atamayan hatta denemeyen q7 kend golünü kendi çıkaran babel.gol atamayan veya pozisyonuna gitrmryrn negredo geriden destek vermeyen atiba tolgay ozi.madem öyle 4-4-2 yapalım.
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 01:23:38 MURAT ]

Çevrimdışı kyiv

bu sezon 36 maç 21 gol 4 asist. yaşı 22 ve 4 milyona transfer oldu.

https://www.transfermarkt.com.tr/krzysztof-piatek/profil/spieler/327757

Polonyali futbolcular iyidir. Seridirler, uyumludurlar. Yönetici olsam sıkı şekilde Polonya ligini takip ettirirdim.Böyle 21-22 lik gençlerden bir bakmışsın yeni lewandowski çıkmış.

Çevrimdışı tangaz

ben ilkay yada mesutun yerinde olsam bir basın toplantısı ile milli takımı dünya kupasının hemen öncesinde bırakır maruz kaldıkları ırkçılık, kafatascılık, nazist faşizmi almanların gözlerine sokardım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Eger kulüp calısanları işten cıkararak falan ekonomik önlemler alacaksak çok saçma ve komik olur. Negredo, veli falan alacaklar milyonları.. olan garibim kulüp calısanına olacak.  suç negredo da , veli de degil elbette. Bu sözlesmeleri onlara teklif edenlerde.

Klaassen ve Lang çok önemli isimler, küçülmeye gidiyoruz söylemlerinin arasında muhteşem transferlerdir. Forvet transferi ise sonraki aşama

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Klaassen Ajax’da bircok kez 8 oynadi, ozellikle Ziyech geldikten sonra.

Klaassen bizde yapabilir. Zeki futbolcu, nerden bakarsan bak yine Ajax altyapisindan cikan, kaptanliklarini yapmis bir oyuncudan bahsediyorsunuz. Oyun kuruculugu Sosa’dan kotu degil. Cok caliskan, zeki, lider vasifli bir orta saha. En onemli artisi macin kilit anlarinda öne cikmasi.

Bizde is yapabilir.

:claps: :claps: :claps: :claps:

Klaassen oyle cok yetenekli bir adam gibi gozukmese de dogru yerde dogru isleri yapiyor ve en onemlisi caliskan oyuncu. Ileride basmak istiyorsak boyle adamlar lazim.   
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

heralde abi benfica o menajeri ile hertürlü bağlantıyı şeetmiş işte yok oyuncu romaya gidecekte benficayı sevmiyorda bize para kazandırmak için can atıyorda bizim millet de saf saf inanıyor bu haberlere biz uyarınca inanmayın bunlara die biz renkli sevici ilan ediliyorduk

bizim o haksız nopostlar moderasyonlar nolcek reis ön ödeme mi yapmış olduk
Avans abi avans
Keske 30 civarina satsalardi kiralama parasini geri aliyorduk galiba 25 ustune mi ne satilinca, garip bi sozlesmeydi.
Paramiz vardi ama taliska kalmak istemedi, soru isareti

Çevrimdışı mylife1903

Pirlantadir taliska, askerligini bedelli yapti geldi

Çevrimdışı mylife1903

ben ilkay yada mesutun yerinde olsam bir basın toplantısı ile milli takımı dünya kupasının hemen öncesinde bırakır maruz kaldıkları ırkçılık, kafatascılık, nazist faşizmi almanların gözlerine sokardım
Irkcilik konusu devreye girerse, fifa turk milli takiminda oynamalarina belki karar verir abi, saglam sokusturmus oluruz alamanlara.
Zorlamak lazim, irkcilik olursa guzel islenir o dava heriflerin affi yok

Ama ben asporda bi program izledim dun yani almanlar o programi savunma olarak verse fifada isimiz zor.

Çevrimdışı mylife1903

Eger kulüp calısanları işten cıkararak falan ekonomik önlemler alacaksak çok saçma ve komik olur. Negredo, veli falan alacaklar milyonları.. olan garibim kulüp calısanına olacak.  suç negredo da , veli de degil elbette. Bu sözlesmeleri onlara teklif edenlerde.
Kim kac paraya calisiyor o da muhim
700 calisan mi ne varmis
200 tanesini isten cikarsan
Bunlarin 5.000tl maasi olsa 12 milyon tl yillik para yapar. Vergisi otu bohu pusuru 15 milyon desen
Bi negredo parasi degil.

Negredo gibi curuk mal aliyon herife 15-16 milyon yuro bagliyon sonra para yok, elestirince kiziyorlar. He stad yapti, oyuncu satti

Fikret orman duzgun izleseydi oyunculari da dogru transfer yapsaydi yedi yetimin hakkini yemeseydi de bu garibanlar isten cikartilmasaydi.
Sen sacma sapan adamlara sacma sapan paralar ver, senin yaptigin hatanin bedelini kulubun emekcileri odesin. Emege saydi diyoruz her zamann heryerde

Kul hakki diye birsey cikarttilar son 15-20 senede yok onun kul hakki bunun kul hakki sanki onceden butun turkiye kul hakki yiyordu. Yeni yeni tipler turedi, adam kul hakki yemem der, vergi kacirir baskasi kul hakki yemem der tecavuzcu cikar. Kul hakki con onemli der, katil cikar.
Emege saygi, sonu iyi olmaz emege saygisizligin.

Ha simdi isten cikartilanlarin ne is yaptiklari ve nasil secildiklerini de bilmiyoruz. Onun bunun yakinina bir suru maas veriliyordu belki, seffaflik olmadigi icin cevap veremiyoruz, fikir yurutuyoruz.
Boyle isten cikartmalarda da once cayci gariban, temizlikci teyzeyi falan isten cikartirlar, cok mesguk olan bazi yoneticilerin sekreterleri isten cikartilmaz, elektirikci, tesisatci falan butun calisan ama gozonunde olmayan personeli kovarlar genelde.

Yonetim bize mi soracak evet kardesim bize soracak. Siz bu kafayla giderseniz daha cok basina buyruk yoneticiler gorursunuz. Daha verdigi paranin nereye harcandigini sormaktan cekiniyorsunux, fikret orman herseyi bilir, bilemez herseye de yetisemez tek basina.
Yedi yetimin hakki falan diyerek kulup yonetilmez. Kongrede bile bir kisi sormuyor nereye harcaniyor bu para diye kac kisi hangi vasifla calisiyor, 25 milyon yonetim giderine neler dahil, yahu sasiriyorum bir benim aklima mi geliyor bunlar.
Adamlar yonetim kurulu toplantisinda kasikla havyar yiyip bidonla sampanya icse daha az masraf cikar

Elestirince nopost mod, moddayken ileti onaylamama

Bana orandan burandan salliyorsun diyen mod gulhan var, hala gosteremedi nerede sallanmis. Algi yap

Çevrimdışı mylife1903

:claps: :claps: :claps: :claps:

Klaassen oyle cok yetenekli bir adam gibi gozukmese de dogru yerde dogru isleri yapiyor ve en onemlisi caliskan oyuncu. Ileride basmak istiyorsak boyle adamlar lazim.
@Mehmet57 lider ozellikli yazmasi iyi bir referans benim icin

Çevrimdışı mylife1903

Doğrus, olumsuz açıklamaları oldu.
Başkan savunma psikolojisi içinde konuştuğunda hep hata yapıyor, herşeyi açıklamak zorunda değilsin, bize pahalı geldi almadık diyeceksin o kadar.
Niye Talisca'yı almadılar eleştirisi yapanların önünü kesiyor güya. Gereksiz.
Her mikrofona her kameraya konusursan bi noktadan sonra ipin ucu kacar.
Yarin duses getirip taliskayi alsan ben bu aciklamalari hatirlatirim. Halkin %90i balik hafizali olunca yonetenler boyle kontrolsuz bol keseden konusuyorlar.
Ne gerek var boyle aciklamalara.

Lisede bir kiza gonul verip kiz baskasini sevince sanki kendisi alan delon da kiz ilyas salmana kacti tiriplerine giren kiza arkadan sallayan dedikodu ciksrtip kizin babasindan dayak yiyen ergen triplerine giriyor turk yoneticiler.

Elestiren yok, sorsn yok, sorgulayan yok mis gibi,

Çevrimdışı mylife1903

sosayı sadece tabela olarak değerlendirmemek lazım. asist pasları, oyun kurması, ilerde press yapıp rakip takımın oynunu bozması vs...
Sosanin hatirlanan performansi son 6 oynadigi futbol.
Bu herif sanki 6 ay oynadi bizde. Ayagina top dokanmadan mac biterdi, unutmayin o gunleri

Sosanin 6 aylik performansi mutustu o performansla milana transfer oldu o yasinda. Takimi avrupada da biraz tasiyabilse daha da iyi bir takima giderdi.
Sosayi fazla buyutmemek lazim, karaktersiz, kilibik ve saha icinde dalgalanmalari olan bir oyuncuydu. Belirtmek de lazim eksigi cok cok az olan iyi bir oyuncuydu ben begenirdim kendisini.

Elestirirken begendigimizi de yazalim

Çevrimdışı annoca

Sosanin hatirlanan performansi son 6 oynadigi futbol.
Bu herif sanki 6 ay oynadi bizde. Ayagina top dokanmadan mac biterdi, unutmayin o gunleri

Sosanin 6 aylik performansi mutustu o performansla milana transfer oldu o yasinda. Takimi avrupada da biraz tasiyabilse daha da iyi bir takima giderdi.
Sosayi fazla buyutmemek lazim, karaktersiz, kilibik ve saha icinde dalgalanmalari olan bir oyuncuydu. Belirtmek de lazim eksigi cok cok az olan iyi bir oyuncuydu ben begenirdim kendisini.

Elestirirken begendigimizi de yazalim

yok abi sosa'yı çok iyi olduğu için öyle yazmadım aslında o yazdıklarımla talisca'yı yerdim. 10 numaranın yapması gereken diğer işleri belirttim ama talisca'da maslesef bunlar yok.

geçenlerde yaşın 39 gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam. doğum günün kutlu olsun

Çevrimdışı mylife1903

yok abi sosa'yı çok iyi olduğu için öyle yazmadım aslında o yazdıklarımla talisca'yı yerdim. 10 numaranın yapması gereken diğer işleri belirttim ama talisca'da maslesef bunlar yok.

geçenlerde yaşın 39 gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam. doğum günün kutlu olsun
Dogum gunu tersten yahu amerigan usulu yapmisim galiba

Bize 10 numaranjn tarifini yapmistik. Sosanin daha lider vasiflisi araya kacani golleri daha cok tikani

Çevrimiçi gokhans

Aslında klassen izleyen ve yakından tanıyan ve burda yorumlayan bazı arkadaşların yazdıklarını doğru varsayıp yorumlarsam gerçekten şenol hocanın sosalı şampiyon kadroya benzer bir yapı kurma planına cuk diye oturur kanaatindeyim. Oyuna yön verişi ve taktik zekası forumda söylenenlere göre sosadan aşağı değilmiş. Talisca ve babel kadar olmasada şutuda iyi defansif anlayıştada sırıtmıyor , oyundan kopmuyor , bu tip bir adamla oğuzhan takımı çok rahat ileri taşır arkalarında zaten medel olucak , törede şu efsane performansına kavuşursa(yaş ilerledi belki aklı başına gelmiş ve olgunlaşmıştır) deli bir takım olur. Çünki ilk şampiyonluktaki pas oyununa gökhan töre , sosa ve olcay ile kurulan üçgenlerle lige ambargo koyduk. İşte olaylar dönüp dolaşıp şu gomezin yerini alıcak bir forvete kalıyor. Kalan tüm mevkileri tolere edicek bir kadromuz var enkötü sağbeke necipi , atibayı çekersin , stopere fatihi , mitrovici çekersin. Bu yüzden olmazsa olmaz forvet şart. gs nin gomizi gibi bir adam getirilirse yine ambargo koyarız lige.  :steamed: :steamed: :steamed:
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı tangaz

Irkcilik konusu devreye girerse, fifa turk milli takiminda oynamalarina belki karar verir abi, saglam sokusturmus oluruz alamanlara.
Zorlamak lazim, irkcilik olursa guzel islenir o dava heriflerin affi yok

Ama ben asporda bi program izledim dun yani almanlar o programi savunma olarak verse fifada isimiz zor.

aspor delil niteliği taşımaz reis onların ifade verme ehliyeti de yok ceza ehliyeti de yok huniyle dolaşan bi güruh a grubu çalışanları ve destekleyicileri. ahaber ve atvyi filan izlesen sanki monakoda isviçrede filan yaşadığımızı düşünürsün bir de ameriqa bizi hem kıskanıyor hem d bizden köpek gibi korkuyor bir de dolar karşımızda günden güne eriyor.

özet+sonuç=a grubunun bir iki görüntüsü alacan bir de reeli yanına yapıştırıcan sonra kimse kaale almaz onları  :icool:

Etiketler: