Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı
Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı Skor : Napoli 2-3 Beşiktaş Tarih : 19.10.2016 Saat : 21:45 Stadyum : San Paolo Hakem : Sergei Karasev (Rusya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 107094 defa] Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı Culpable

FeyyazBJk kim forumda  :) golun dakikasini benden calip twitter da yazmis :)

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 00:54:39
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
En cok neye seviyorum: Bu ertem ve bizi kücümseyen renkli basına süper bir kapak yaptık en cok ona seviyorum. Haysiyetsizler, adiler...

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaşa Adriano kadar pozitif enerji veren ,sempatik, taraftara ve takım arkadaşlarını olumlu etkileyen bir futbolcu gelmemiştir.İşini yapıyor, yedek kalıyor sesini çıkarmıyor.2 maçta attığı gollerle parasını daha şimdiden çıkardı.
Cok iyi oyuncu keske 3-5 yas genc olsaydi diyecem de demiyorum, yuzsuzluk olur herif barcada oynuyordu. Azicik vurdumduymazlik var ama normal butun berazilyalilarda bu kopukluklar var

Ayrica tivibunun skiperi son golu anlamadimfark ettiniz mi?

Çevrimdışı mylife1903

En cok neye seviyorum: Bu ertem ve bizi kücümseyen renkli basına süper bir kapak yaptık en cok ona seviyorum. Haysiyetsizler, adiler...

Simdi tehlike buyuk. Dikkstli olmamiz lazim

Senol hoca gibi kotu bir hocaya ragmen kazaniyoruz, cok kotu hoca hic bir plani tutmuyor, filazof falan diyorlar sonra. Bu galibiyetlerde katkisi sifir, ayrica gecen sene de gomezle sosa sampiyon yapti, senol gunesin sampiyonluga damla katkisi yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

maçın full hali var trtsporda şuan 1-1 oldu :D

Çevrimdışı kyiv

Şaka maka grubu 14 puanla bitirme ihtimalimiz var.Var mı 10 puanı geçen Türk takımı? İnşallah 3 maçı da kazanırız. Önümüzdeki sene 3. torbaya terfi etmeliyiz.

Çevrimdışı artena_condari

Simdi tehlike buyuk. Dikkstli olmamiz lazim

Senol hoca gibi kotu bir hocaya ragmen kazaniyoruz, cok kotu hoca hic bir plani tutmuyor, filazof falan diyorlar sonra. Bu galibiyetlerde katkisi sifir, ayrica gecen sene de gomezle sosa sampiyon yapti, senol gunesin sampiyonluga damla katkisi yok.

Ya esas mesela örnekte olduğu gibi futboldan anlamayan "taraftarlara" rağmen şampiyon olmak ki onu becerdiysek ŞL'de de sınırları zorlarız. En başta Şenol Hocanın katkısıyla çeyrek finali yoklarız...

Çevrimdışı mylife1903

Ya esas mesela örnekte olduğu gibi futboldan anlamayan "taraftarlara" rağmen şampiyon olmak ki onu becerdiysek ŞL'de de sınırları zorlarız. En başta Şenol Hocanın katkısıyla çeyrek finali yoklarız...
Yok yok senol hocayi one cikartmayin, katkisi falan yok birah, yardimcisi iyi ondan.

Çevrimdışı Karabay

Ya Beşiktaşım yenmiş siz uyuyormusunuz.

Çevrimdışı mylife1903

Valla benim 1.5 saat sonra kalkmam gerekiyor o yuzden azicik uyuyacam

Çevrimdışı Karabay

Valla benim 1.5 saat sonra kalkmam gerekiyor o yuzden azicik uyuyacam
uyu abi uyu sen gurbettesin

Çevrimdışı cursedofdragon

bide kaybetseydik sen o zaman görseydin burayı.

"Tamnamdır beyler CL hayali biter."

"Bu takımla bu kadar"

"Geçen seneyi mumla arıyoruz"

vb.

Baksana 2012 yılından beri evinde yenilmeyen napoliyi yeniyoruz abubakar 2 gol atıyor halen ufak tefek laflar oluyor :)

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi Necmi

Cok iyi oyuncu keske 3-5 yas genc olsaydi diyecem de demiyorum, yuzsuzluk olur herif barcada oynuyordu. Azicik vurdumduymazlik var ama normal butun berazilyalilarda bu kopukluklar var

Ayrica tivibunun skiperi son golu anlamadimfark ettiniz mi?
bende anlamadım dışarı çıktı sandım :o_o:

Çevrimiçi Necmi

maçın full hali var trtsporda şuan 1-1 oldu :D
maçı canlı seyrederken heyecan yapmadım alacağımıza çok emindim
ama tekrarını izlemeye kalp dayanmaz :D

Çevrimiçi Necmi

bide kaybetseydik sen o zaman görseydin burayı.

"Tamnamdır beyler CL hayali biter."

"Bu takımla bu kadar"

"Geçen seneyi mumla arıyoruz"

vb.

Baksana 2012 yılından beri evinde yenilmeyen napoliyi yeniyoruz abubakar 2 gol atıyor halen ufak tefek laflar oluyor :)

kaybetseydik şl olayı biterdi o kesin
ama gerçek bir durum var bu Beşiktaş taraftarı neden takımına güvenmiyor sahada eksileriyle bile
son on yılın Türkiyedeki en iyi takımı var ve daha %30-40 kapasitede oynuyor. ligde ve şl de
namalup yürüyor yolunda ve ben ligde yenebilecek bir takım olduğuna inanmıyorum.
bu takım rakiplerini deviriyor ama hala ne yaptığı belli değil oyun şamplonu oturmadı genede yenilmez bir takım
günlerdir söylüyorum bu akşam galip geleceğimizi takımına inanırsan takımın gücü iki kat artar.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

aboubakar iki gol atmasina ragmen hic begenmedim, bütün ikili mücadeleri kaybetti, top geldiginde eli ayagi titriyor, ne yapacagini hic bilmiyor, paslari hep rakibe gidiyor. kesinlikle forvet eksigimiz sürüyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Mehmet57

Su macta Aboubakar'in karsisinda Chelsea'nin tum yaz boyunca almaya calistigi, 60 milyon euro onermesine ragmen alamadigi Kalidou Koulibaly var. Ki, ikili mucadelede Koulibaly ile bas edecek santrofor zor bulursun.

Çevrimiçi Necmi

aboubakar iki gol atmasina ragmen hic begenmedim, bütün ikili mücadeleri kaybetti, top geldiginde eli ayagi titriyor, ne yapacagini hic bilmiyor, paslari hep rakibe gidiyor. kesinlikle forvet eksigimiz sürüyor.
tek başına dört savunma oyuncusunu kaleye hapsetti daha ne yapsın
adamların bekleri oyuna katılamadı

Çevrimiçi Necmi

Su macta Aboubakar'in karsisinda Chelsea'nin tum yaz boyunca almaya calistigi, 60 milyon euro onermesine ragmen alamadigi Kalidou Koulibaly var. Ki, ikili mucadelede Koulibaly ile bas edecek santrofor zor bulursun.
bence gayette iyi baş etti ne bekliyoruzki her topumu alacak alması gerekenleri aldı
ama çok heyecanlıydı buda hatalar yaptırdı ara sıra birde ilerde çok yanlız kaldı tek başına mücadele etti iki stoperle
çoğunlukla kaptırdığı toplarda destek gelmedi ona

Çevrimdışı KadirA

Abou ya sövüldü edildi adam  iki pozisyona girdi iki gol attı. Helal olsun kara oğlana. Bugün ben inanılmaz çok beğendim. Isındım herife. İleride yalnız kalmasına rağmen iyi mücadele etti. Arkasında Tolgay Necip Atiba Adriano var 4 üde defansif özellikli oyuncular daha napsın. Adam forvet oyuncusu en ileri uçta oynuyor tabiki top kaybedecek top kaptıracak. Helal olsun şu çocuğa ve Fabriye. Tolgay da iyiydi Necip de fena değildi. Marcelo Tosic artık oturdu nazar değmesin ama Marcelo daha sağlamdı bugün sanki. Çok beğendim. Deplasmanda Napoliye karşı oyun olarak hiç ama hiç ezilmedik. Arenada da galibiyet alabiliriz bunlardan. Alırsak liderlik koltuğuna otururuz daha da bırakmayız. Taş gibi takımımız var. Maşallah.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Duran topları en etkili kullanan oyuncumuz talisca kenarda.
Formsuz adriano sol kanatta.
Kırmızı kart necip ilk 11 de.
Bireysel quaresma ilk 11 de.
Garantici beck ilk 11 de.

işimiz hiç kolay değil :)
ne kadar yanılgı dolu bir mesaj olmuş :evillol:
çok talihsiz bir mesaj :D @cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

Abou ya sövüldü edildi adam  iki pozisyona girdi iki gol attı. Helal olsun kara oğlana. Bugün ben inanılmaz çok beğendim. Isındım herife. İleride yalnız kalmasına rağmen iyi mücadele etti. Arkasında Tolgay Necip Atiba Adriano var 4 üde defansif özellikli oyuncular daha napsın. Adam forvet oyuncusu en ileri uçta oynuyor tabiki top kaybedecek top kaptıracak. Helal olsun şu çocuğa ve Fabriye. Tolgay da iyiydi Necip de fena değildi. Marcelo Tosic artık oturdu nazar değmesin ama Marcelo daha sağlamdı bugün sanki. Çok beğendim. Deplasmanda Napoliye karşı oyun olarak hiç ama hiç ezilmedik. Arenada da galibiyet alabiliriz bunlardan. Alırsak liderlik koltuğuna otururuz daha da bırakmayız. Taş gibi takımımız var. Maşallah.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadece hücumda değilki defansdada kaç top çıkardı sahanın her yerinde oynadı
kendini biraz daha idareli kullanması lazım çok şey yapmak istiyor son noktada nefesi yetmiyor.

Etiketler: