Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı
Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı Skor : Napoli 2-3 Beşiktaş Tarih : 19.10.2016 Saat : 21:45 Stadyum : San Paolo Hakem : Sergei Karasev (Rusya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 107097 defa] Napoli - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı cursedofdragon

Vincent Aboubakar, Şampiyonlar Ligi kariyerinde oynadığı 13. maçta 8. golünü attı..

Çevrimdışı Mavi Tuna

Deplasmanda bir İtalyan takımını 3 kez öne geçerek yendik. Tarihe bugünden bir not daha düştük...

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

necip'i de kutluyorum bugün haksızlık ettim.

Quaresma'ya da kötü dedim 2 assist yaptı çok ilginç bir adam bu quaresma :D

Çevrimdışı mylife1903

Deplasmanda bir İtalyan takımını 3 kez öne geçerek yendik. Tarihe bugünden bir not daha düştük...

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
Oh ben beraberlige raziydim 3 puan cok guzel oldu cok da iyi oldu

Ricardo Quaresma, Şampiyonlar Ligi kariyerindeki 50. maçına çıktı! 8 golü var.

Çevrimdışı EMİR EMRE

nassssı goyduk ama ??????

:bandit: :bandit:

aboubakar kaleden ne kadar uzak o kadar iyi oynuyor salt bir forvet oyuncusu değil, ama fena koydu bekliyorduk da artık iyi oldu  :halay: :halay: :halay:

necip ve tolgay çok çok iyiydi.

quaresma  :claps:

ulan param olsa Beşiktaş'ımıza oynuyacaktım 7 oran veriyordu ne güzel :)

O değilde farkediyormusunuz galibiyet gelince belirli 3-5 kişi ortalıkta gözükmüyor.

Bugün yenilseydik yada berabere kalsaydık o malum 3-5 kişi buraya gelip hocaya oyunculara başkana bizim burdaki diğer arkadaşlara herkese saydırırlardı ..

Çevrimdışı Berat

Sokaklara çıkıp BEŞİKTAŞ diye bağırmak istiyorum.

Sokaklara çıkıp BEŞİKTAŞ diye bağırmak istiyorum.

Benimde çıkasım var halen hararetim soğumadı dışarısı biraz soğuk kısa kollu dolaşayım bari biraz :D

Çevrimdışı Berat

Benimde çıkasım var halen hararetim soğumadı dışarısı biraz soğuk kısa kollu dolaşayım bari biraz :D
Mutluluktan delirecem, bugün Köyiçine gitmek şart oldu. :D

Çevrimdışı mylife1903

Ricardo Quaresma, Şampiyonlar Ligi kariyerindeki 50. maçına çıktı! 8 golü var.
8 golu ne ara atmis karijma portoda atmistir hepsini herhalde.

Çevrimiçi Necmi

Abi dedim acik alanda aliyor gidiyor, diye sana ama son hamleler cok fena. Bence bu cocugun kondusyonu iyi degil daha. O son pozisyonda cat diye aldi topu onune, sonra ayak beyini dinlemedi dustu cocuk. Guclenir bu daha
kondisyonla ilgili değil çok heyecanlıydı golden sonra yüzünü gördünüzmü
hele ikinci gol sırtındaki yükü attı o golle kimseyi gözü görmüyordu direk gol atmaya
çabalıyordu öyle kaç pozisyon yedi. işte bunlar gol atamamanın sıkıntıları hep

Çevrimdışı Gokhan-

O değilde farkediyormusunuz galibiyet gelince belirli 3-5 kişi ortalıkta gözükmüyor.

Bugün yenilseydik yada berabere kalsaydık o malum 3-5 kişi buraya gelip hocaya oyunculara başkana bizim burdaki diğer arkadaşlara herkese saydırırlardı ..

3-4 yeriz diyen bir arkadaş vardı, onun dışında kadroyu görünce yandık bittik diyen 3-5 kişi daha vardı.

Sana helal olsun ki Necip'e haksızlık ettiğini söyleyebiliyorsun ama diğerleri buhar olmuş.

Heee 3-4 yiyebilir yenilebilirdikte benim sitemim daha takım sahaya adımını atmadan, oyunu görmeden hüküm verenlere..

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Tolga

Necip oynayınca açıkçası bende korkmuştum ama tahminlerimin üzerinde bir oyun ortaya koydu. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 00:33:09
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Aboubakar gerçekten bugün iyi oynadı attıkca acılacak Senol hocamızın dediği gibi ins

Çevrimdışı mylife1903

Necip oynayınca açıkçası bende korkmuştum ama tahminlerimin üzerinde bir oyun ortaya koydu. :)
Simdi lig macinda oynatmamak lazim necibi sonra napoli macina cikabilir vodafone arenada. Ucuncuyu sicradi necip

Çevrimdışı Tolga

Simdi lig macinda oynatmamak lazim necibi sonra napoli macina cikabilir vodafone arenada. Ucuncuyu sicradi necip
G.İnler oynar bu hafta bence hatta toparlamışsa Oğuzhan da oynayabilir.

Çevrimdışı ALDENYX

bende gomeze giydireim...gitmeden....... seni zavalllı şey....  :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Alper1903

Liverpool galibiyeti vol 2. Bu adam bu tip maçlarda hatasız oynuyor çok şaşırıyorum  :icool:

Çevrimdışı Tolga

Liverpool galibiyeti vol 2. Bu adam bu tip maçlarda hatasız oynuyor çok şaşırıyorum  :icool:
:icool: :icool:

Çevrimdışı Berat

G.İnler oynar bu hafta bence hatta toparlamışsa Oğuzhan da oynayabilir.
Riske edilmez, Oğuzhan da biraz hırslansın artık ona ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Tolga

Riske edilmez, Oğuzhan da biraz hırslansın artık ona ihtiyacımız var.
Necip son maçlarda arka arkaya oynadı Şenol Hoca onu bu hafta dinlendirebilir.

Çevrimdışı mylife1903

Tivibuda imansiz var. gozunun ici guluyor cocugun, iyi besiktasli

Çevrimdışı kyiv

Beşiktaşa Adriano kadar pozitif enerji veren ,sempatik, taraftara ve takım arkadaşlarını olumlu etkileyen bir futbolcu gelmemiştir.İşini yapıyor, yedek kalıyor sesini çıkarmıyor.2 maçta attığı gollerle parasını daha şimdiden çıkardı.

Etiketler: