28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 102509 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Mehmet Ali C. pozisyon penaltıydı Sosa dönerken temas var oda akıllıca bıraktı hakem net gördü ve verdi rakip hiç itiraz etmedi. itiraz etmemesi dahi penaltı olduğunu ispatlar bitelikde.  :ok:
abi bence değildi ama yanılıyorumdur sen öyle diyorsan  :)
Çok net penaltı
Gerek bile yok tartışmaya

bence değildi yanılıyorum demek ki  :)

Çevrimdışı laoban

Seneye bir kaleci, iki bek , bir stoper, iki tane kanat ve bir hoca lazım. Şenol hocada teknik açıdan ciddi eksiklikleri var.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Nisan 2016, 23:38:26
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şimdi geldim eve son dakikada yetiştim maça gazı da yedik sağolsunlar.

Pozisyon kapalıdan gördüğüm kadarıyla penaltıydı. Değerlendirmeyi biraz nefes aldıktan sonra yapacağım kendimce.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Dr.Zeck

quaresmayı koruyanlar var gercekten cok ilginc.

cocuk değil ki bu profesyonel topcu ..

o zmn sosa nın katil olması lazım . Mac boyu tekme yedi diye kırmızı gormek nedir ? Şimdi cokmu guzel oldu sivas macında yok takım sampiyonluga gidiyor adamın yaptıgına bak ve bunu savunanlar var :)

Komiksiniz arkdaslar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şimdi geldim eve son dakikada yetiştim maça gazı da yedik sağolsunlar.

Pozisyon kapalıdan gördüğüm kadarıyla penaltıydı. Değerlendirmeyi biraz nefes aldıktan sonra yapacağım kendimce.
canlı olarak maç yorumun nedir ? tv'den ciddi ezdik ilk 70 dk öyle geldi bana

Çevrimdışı Ensar

şöyle düşün maç boyu quaresma kadar tekme yiyen oyuncu yok ve hakem tekme atanları ödüllendiriyor.
bu adam eğitimsiz biri fiziken düştüğünde de laktik asit oranı artıyor ve böyle bir son ortaya çıkıyor hoca daha erken almalıydı  :ok:

diğer taraftan maç önü en çok foto video sen paylaştın hatta forum üyeleriden tek video gönderen sendin bu nedenle teşekkür ederim @Ensar

abi iyi güzel de sosa o zaman seri katile bağlar :D eglenecekti quaresma orada hiç gerek yoktu o hareketlere

estağfurullah abi teşekküre gerek yok :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Gürcan

Harun iyi kaleci bence hemen alınmalı. Tolga ile sozlesme yenileyecegine al iste tas gibi adam 26 yasinda. Tolga hemen pea ediyor boyle kalecimi olur. Beklerimi cok kotu defans sorununu çözemiyoruz bir turlu. Atiba da bir yere kadar yani.

Harika bir gun ancak bursa oyunu cok provoke etti hamza ile hoshaka ozellikle. Q17 gol atacam heycaniyla cok hata yapti. Omrumde bir pascal bir q17 gordum cabuk sinirlenip kart gorup atilan.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bursa teşvik almış çok belli
Fener kalan maçlarda gs ve osmanlı hariç hepsine verir teşvik
Bu utanmazlar gs'ye bile tesvik verir :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Deadam

Bu utanmazlar gs'ye bile tesvik verir :D

Bİde döenm sakat adamların parayada ihtiyacı var :D

Ama işin esprisi bir tarafa seyredin 6 hafta boyunca aziz medyaya fenerasyona ayar verecek
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Nisan 2016, 23:57:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gelelim maça.

Coşku olarak hiçbir problemimiz yoktu maç boyunca taraftar itince ölüye can veriyor zaten.

İlk 70 dakika canlı etkili hücumlar yaptık ortadan. Ancak çıplak gözle bazı oyuncular çok fena göze batıyor. Quaresma 50. dakikadan sonra nerdeyse geriye hiç gelmedi ve büyük sıkıntıya soktu İsmail'i. İsmail de rezaletti bugün o ayrı konu.

Quaresma maça çok iyi başladı ama maalesef yine çok abartılı çalımlar ve öldürdüğü tonla hücum var. Olcay ise savunma olarak iyiydi ama önce nerdeyse sıfırdı.

Oğuzhan 70. dakikadan sonra tamamen koptu oyundan zaten Bursa ondan etkili olmaya başladı o kadar konsantrasyonu dağıldı ki üstüne gelen topları bile alamadı Oğuzhan. Tolgay hamlesi beklerken bekleri değiştirdi hoca.

Bekler aksadı evet ama beklerin aksamasının temel sebebi iki kanadın da geri dönmemesi üstüne Oğuzhan'ın da düşmesi oldu bu değişiklikleri anlamlandıramadım o yüzden.

Maçın yıldızı tartışmasız Atiba. Adam yine 3 kişilik oynadı yapmadığı şey kalmadı. Gomez ise silik görünütüsünü atmış üstünden taraftardan çok etkilendi. Televizyon çekti mi bilmiyorum bz coştukça el kol yaptı bize süper der gibi o da coştu.

Stoperlerin yer tutuşu ve iletişimsizliği rezalet. Marcelo ile olmayacak sanırım. Alexis git gide üstüne koyuyor ama Marcelo çok dağınık. 2. gol direk onun hatası. 1. golde de o vücut çalımını yiyemezsin o kadar kolay. Savunmamız iyice sos veriyor.

Onun dışında oyuncular panikti hepsi çok etkilendiler bu da biraz ellerini ayaklarına dolaştırdı ancak önemli olan kazanmaktı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozeratalay

Seneye bir kaleci, iki bek , bir stoper, iki tane kanat ve bir hoca lazım. Şenol hocada teknik açıdan ciddi eksiklikleri var.
Hoca harici katılıyorum.Şenol hoca maçı kurtardı bana göre.Serdar 65 70. dkdan itibaren dili dışarda oynuyodu.İsmailin kanadıda otobana dönmüştü.Tek şanssızlığı Necipi alırken gol yememiz oldu.

Çevrimdışı Ogün

Sosa'yla Quaresma'yı karşılaştırmayın lütfen. Aynı karakterde oyuncu değiller. Sosa'nın şu ana dek Volkan olayı hariç bir tane agresifliğini, sert açıklamasını, tartışmasını gösterin bana.
Evet Q7 hatalıydı ama hatayı sadece onda arayamazsınız. Maç boyunca tekme yiyor ve tek bir takım arkadaşı bile hakeme itiraz etmiyor, koniçivaya tepki göstermiyor. Taraftarı anlamıyor ki adam.
@tangaz abinin dediği gibi bu adam eğitimsiz, sokaktan gelen bir adam. İlk geldiğinden beri bu adamın, tırnak içinde söylüyorum, ne "b*k" olduğunu biliyorduk. Bu kadar tepki göstermenin anlamı yok. Tekrar söylüyorum Quaresma hatalıydı ama bu kadar tepki anlamsız.
Hatalılar: Barış Şimşek > Şenol Güneş > Quaresma > Takım.
Maçları izlerken çıldırıyorum. Sosa yerde kalıyor, bir tane adam çıkıp "HOCA KART NERDE?!" demiyor. Ağlamayana meme yok, birinin bunu bizim oyuncularımıza anlatması gerek.

Beck e mesaj verdi kertenkelenin kanatları durdurmak istedi,
İşe yaramış gibi göründü, en uca kadar indi topu içeri çevirdi. Sosa pas vermeyi tercih etse, muhtemelen Oğuzhan onu gol yapardı.

Çevrimdışı Ogün

Maçın yıldızı tartışmasız Atiba. Adam yine 3 kişilik oynadı yapmadığı şey kalmadı.
Mükemmel adam ya. Kim aldıysa/aldırdıysa/emeği geçtiyse, Allah razı olsun. Şu oyunuyla Barça'ya koy, Rakitiç'in yerinde tertemiz oynar.

Çevrimdışı COB

Atiba hafiften yorgun.  Önümüzdeki yil Atiba'nin yükünü hafifletecek birisi alinmalidir. Senede 40-50 maç arasinda oynuyor adam, önümüzdeki sene full randiman ile 25-30 maç oynar ve ekstra perdormans gösterir.

Çevrimdışı aşığımsana

zor geçeceğini tahmin ettiğim bir maç yeni stat herkes ilk yarı gol atmak istedi bu kadar plansız saldırı yoktu ve geride çok boşluk bıraktık. Sonuç olarak 3 puanı aldık önümüzdeki maça odaklanmak lazım. Şampiyonluk yakın.....
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı panic13

Selam arkadaşlar,

Öncelikle stad ve atmosfer tek kelime ile harika. Kendimi old trafforddaymış gibi hissetim, o derece :)

İsmail artık net geriye gidiyor, ehven-i şer, şerlerin en fanısıdır ama Tosic almalı artık yerini. Sol taraf bildiğin otoban. İlk gol doğrudan Marcelo'nun hatası ama ikinci golu ben İsmail ve Tolga'ya yazarım. Biz top stoch'a gelince pozisyon öldü sandık. Sağolsun Tolga yine eski günlerine döndü de maçı alışık olduğumuz üzere kanser olarak bitirdik.

Atiba... tek kişilik ordu. Bu yıl Şampiyonluğun yarısı takıma ait olacaksa diğer yarısı Atiba'nın olacak.

Ozzy... 70'ten sonra sahada yoktu.

Sosa ve Gomez... günün iyilerindendi. Gomez tekrar havaya girmiş gördüğüm kadarı ile. Gollerine çok ihtiyacımız olacak.

Şampiyonluk yolumuz doğrudan 2 oyuncunun performansına bağlı: Ozzy ve Gomez.

Sosa ve Atiba zaten haftalardır formda. Ozzy ve Gomez gününde ise yenemeyeceğimiz takım yok. Keşke Töre de bu döngüye girebilse idi :(

Bu arada bazı arkadaşlar beğenmemiş ama Bursa ligin formda ve kadro kalitesi yüksek takımlarından. Son 5 maçlarında 4 g 1 b var. Seneye kadro bütünlüklerini koruyabilirlerse rahat ilk 5'e oynarlar. Bugün ilk 70 dakika hücuma hattımız iyiydi. Yoksa Bursa bu futbolu Fener'e, GS'ye falan oynasa kesin yenerdi.

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@panic13 kaleye tutan 3 toptan 2'si gol oldu

Çevrimdışı panic13

@panic13 kaleye tutan 3 toptan 2'si gol oldu

Sene başından ber, öyle değil mi? :(
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Sahin53

90 dk izleyebileceğim bir link var mı?
Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur kalbimizin en güzel yerinde durur.

Çevrimdışı mylife1903

Quaresma  dk 95 adam seni indirmiş ve kırmızısı kesin maç bitmiş 3 puan almisiz arkadaş niye adamın üstüne kosuyosun yan hakem öldürecek diye ordan fırladı . Ne gerek var maç bitmiş adam kırmızı görmüş .

Sosa niye vuruyosun sen oguzhan bomboş arkasında 2 adam daha boş niye vuruyosun bu maçı burlara getiren pozisyondu bu .

Serdar İsmail ama özellikle ismail bu 2 adamla sözleşme yenileyeni Beşiktaş haini ilan edecem her mecrada , ismail le sözleşme yenileyen Besiktasi satar .  1 pozisyon var yine cikmadan allah korudu ofsayt verdi hakem oyle durmuş izliyor bu adam futbol falan anlamıyor arkadaş .

Takımın geri 5 lisi resmen el freni gibi takımı çekiyor .
Ismail futbolcu degilki futboldan anlasin, oyle bir zorunlulugu yok yani

Çevrimdışı mylife1903

Sosa ile quaresmanin yedigi tekmeler birbirinden farkli arkadaslar, sosa genelde hemen ilk darbede kendini birakiyor, bacaklari uzun oldugu icin takiyorlar devamli. Quaresmaya ise bildigin vuruyorlar, hakeminden, rakip futbolcusuna kadar inanilmaz bir quaresma kompleksi var cunku herkesin isteyip de olamadigi futbolcu quaresma.

Son saniyede ben once vurdu gordum ama mac icinde olsa hakem yakin olsa kirmizi yemezdi vurmayi bile becerememiz ama capon yedirdi hakeme. Bu capon zaten bizim maclarda mamalimgibi oynuyor meneceri kim acaba bunun?

Takimin kaptani yok, mesela tayfur olsa quaresmaya oyle vurdurmaz gider operasyonu yapar sahada. Sergene boyle tekme atildigini gordunuz mu, tayfur birakir mi? Fazla mulayim bizim cocuklar, hakemler zaten bizim maclarda baska bir havada, mete kalkavan bile zor sari kart cikartiyor. Rakip 30 tane faul yapiyor kirmizi gormuyor, ayni 4-5 tane faul yapiyor hakem uyariyor hala.

Çevrimdışı mylife1903

Senol gunesi de elestirmek lazim. Hocam necip iyi oynadi diye kasimpasa macini verdin, tosic kotu mu oynadi, dedik.
Bugun de necipi sahaya soktun takimin duzeni bozuldu, necibi severim hirsli cocuk, basmak istiyor ama basarken yerini kaybediyor ve atibayi bozuyor, biraz akil enjekte et hocam.
Becki kesiyorsun, tamam diyelimki kasimpasa macinin faturasi becke cikti hocam ismail nasil oynuyor?

Takimin ustuyle basiyla oynamayalim hocam. Koy alexisi basin agrimasin dedim bak adam gol bile atti. Tabelacilik yapayim haha

Marcelo kesin oynamaz, yedek olur ama.

Quaresmayi herkes cine gondermis ama quaresmadan once gidecek cok topcu var. ismail, pektemek, marcelo kesin gitmeli bunlara pektemek ve veli de eklenebilir. Once sunlari bir gonderelim quaresma, tore, frei bunlari konusuruz.

Çevrimdışı Nartallo

Bu defansla şampiyon olursak mucize olacak.

İlk golde helva gibi dağıldılar, 2. gol geçen hafta yenen amatör gollerin başka bir versiyonu...

Artık kaleyi de geçtim 2 tane çok iyi bek, bir tane tartışılmayacak defans. İtalyan olur, Alman olur, Skertel olur.

Çevrimdışı Kemal

Ben Tosice fitim arkadaşlar istiyorsa 1 gol daha atsın kalesine vallaha billaha fitim , yeterki İsmail görmeyeyim maçta .

Çevrimdışı mylife1903

Ben Tosice fitim arkadaşlar istiyorsa 1 gol daha atsın kalesine vallaha billaha fitim , yeterki İsmail görmeyeyim maçta .
@Kemal dilimde tuy bitti yahu

ismailden kotu futbolcu zaten dunya futbolunda yok. Tosicin ismailden kotu oynama ihtimali yok, 2 tane bizim kaleye sikistirdi tamam ama en azindan devamli hata yapmiyor adam. hata yapacaksa buyuk hata yapsin ama az ve oz olsun.
ismail butun mac hata yapiyor, sahaya cikmasi zaten hata, futbolcu olmasi hata

Bizim kiz takimi sampiyon oldu o takimin sag bekini alip koysunlar ismailden daha iyi oynar.

Senol Hoca necibi cok seviyor ya koysun sol beke orda oynasin necip

Ayrica tosic kotu bir sezon geciriyor ama necip forma almayi hak ettiyse Tosic de hak etti bence biraz haksizlik yapiliyor. Senol Gunes disinda butun herkes bu rezilligi goruyor.

Alexis bir pozisyonda cildirdi, tolga ile beraber

Etiketler: