28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 102523 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

sen bari yapma abi bunun savunulacak yeri yok
En çok giydiren benim q17 ye ama dayanma noktası var adam iyi oynadı şanssızdı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yalnız 1. golümüz tek kelimeyle; KUSURSUZ.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ihsnozturk

Su renkliler kadar cahil taraftar görmedim..Alayı çocuk bunların.federasyon ve hükümet bizi şampiyon yapacakmış.būtün aldığımız maçlarda hakem yardımı varmış.ligin en ķötü takımı bizmişiz.gülmek isteyen bir girsin..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ismail hepten facia. gitsin₁ bu kadar basir
Abi adamda algı geriden geliyor yavaş çalışıyor delirtti beni tertemiz ayrılsın bizden

Çevrimdışı Kutay

penaltı net penaltıydı bu arada rıdvan çıkmış ağlıyor tv'de
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bizde iyi oynadı diyoruz ama işte son yaptıklarıyla bütün iyi oyununu gölgeliyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sosanın değildi ama gomezinki net penaltıydı

Çevrimdışı SaHMeRDaN

Harika maç harika mücadele harika bir stad. Q7 de nazar boncuğu olsun.

GT-I9515 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MUSTAFA_

2 gün önce de ağlıyordu hala ağlıyor. Daha çok ağlayacak  :kop:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ensar

yapmayacak abi biz gereken tepkiyi koyduk tv ye gelmemiş olabilir kulakları gerçekten sağır edecek bir ses vardı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yasin02

Yalnız 1. golümüz tek kelimeyle; KUSURSUZ.

bu gecenin en güzel 45-60 saniyesiydi
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Qarizma severim ama geçen bir gereksiz sarı gördü cezalı bu maç hiç gerek yokken bir kırmızı cezalı. Bu takımın sana ihtiyacı var arkadaş sen bunu yapmayacaksın, yapmayada hakkı yok. Bu taraftara bu takıma yazzık ediyor.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Necip bence bozdu takimi. Tore girmeliydi ve beck hemen stok sonrasi girmeliydi. Ismail zaten oynamamalidi. Bu ismail kadar ziyani yok

Çevrimdışı tangaz

sen bari yapma abi bunun savunulacak yeri yok

şöyle düşün maç boyu quaresma kadar tekme yiyen oyuncu yok ve hakem tekme atanları ödüllendiriyor.
bu adam eğitimsiz biri fiziken düştüğünde de laktik asit oranı artıyor ve böyle bir son ortaya çıkıyor hoca daha erken almalıydı  :ok:

diğer taraftan maç önü en çok foto video sen paylaştın hatta forum üyeleriden tek video gönderen sendin bu nedenle teşekkür ederim @Ensar 
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ayberk

rıdvan verdi penaltıyı sonunda :akuma:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Saygıdeğer beşiktaş aşıkları şuan 6 puan farkla lideriz ve fb gs deplasmanında şu anın keyfini çıkarın mutlu olun bu sene şampiyonuz her şeye rağmen en büyük beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Penaltı değil bence gomezinki % 100 penaltı ama

Çevrimdışı talha

Donanımhaber'de buradaki kemik kadroya ben ev sahipliği yaptım çünkü. Şimdi de onlar ev sahibi, ben de yardım ediyorum.

Takılıyorum be ben de oradanım isim değiştim sadece EleSuDökenSuat vardı orada hatırlamazsın büyük ihtimalle.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı yigitcan1903

Taraftar dale yapmaya niyetlenene kadar iyiydi
Quaresma da çok doldu maç boyu tekmelerden ama biraz uyanık olucak resmen oltaya getirdiler
Bu virajda etmicekti bu halti

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ERAYHAN

abi o vermese ne olur maç bitmiş zaten :)

Çevrimdışı tangaz

Penaltı değil bence gomezinki % 100 penaltı ama

@Mehmet Ali C. pozisyon penaltıydı Sosa dönerken temas var oda akıllıca bıraktı hakem net gördü ve verdi rakip hiç itiraz etmedi. itiraz etmemesi dahi penaltı olduğunu ispatlar bitelikde.  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yigitcan1903

Sosanın değildi ama gomezinki net penaltıydı
Çok net penaltı
Gerek bile yok tartışmaya

Çevrimdışı ERAYHAN

Saygıdeğer beşiktaş aşıkları şuan 6 puan farkla lideriz ve fb gs deplasmanında şu anın keyfini çıkarın mutlu olun bu sene şampiyonuz her şeye rağmen en büyük beşiktaş

abi galatasarayın bu sene oyun anlamında anadolu takımlarından farkı kalmadı hatta eksiği var onlara göre o yüzden pek rahat değilim, fener orada 1 tane atar alır gibime geliyor.

Çevrimdışı Kemal

Quaresma  dk 95 adam seni indirmiş ve kırmızısı kesin maç bitmiş 3 puan almisiz arkadaş niye adamın üstüne kosuyosun yan hakem öldürecek diye ordan fırladı . Ne gerek var maç bitmiş adam kırmızı görmüş .

Sosa niye vuruyosun sen oguzhan bomboş arkasında 2 adam daha boş niye vuruyosun bu maçı burlara getiren pozisyondu bu .

Serdar İsmail ama özellikle ismail bu 2 adamla sözleşme yenileyeni Beşiktaş haini ilan edecem her mecrada , ismail le sözleşme yenileyen Besiktasi satar .  1 pozisyon var yine cikmadan allah korudu ofsayt verdi hakem oyle durmuş izliyor bu adam futbol falan anlamıyor arkadaş .

Takımın geri 5 lisi resmen el freni gibi takımı çekiyor .

Çevrimdışı Başkent_Kartalları

Adamların kaleyi bulan şut 3 tane 2 si gol oldu. Ben 2 sindede serdarın hatası var diyorum.. BENCE.

Etiketler: