Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372315 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

En az 5 futbolcumuz ceza alırdı. 5 tanesi de tedbirli olarak kurula sevk edilirdi.
Başakşehir bu sene oluşturduğu tüm imajı sildi. Hele bir de ceza almazlarsa vay hallerine. Şampiyonluk kutlamalarına başlasak mı  :D Maç oynamadan şampiyon yapmaya çalışıyorlar   :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Başakşehir bu sene oluşturduğu tüm imajı sildi. Hele bir de ceza almazlarsa vay hallerine. Şampiyonluk kutlamalarına başlasak mı  :D Maç oynamadan şampiyon yapmaya çalışıyorlar   :ebebe:

hele hele siz daha yeni mi başladınız kutlamalara ben size 3 hafta önce demedim mi :D

Bu başakşehir 3 maçtan en az 2 sinde takılcak diye :D

Tahmin yapmıştım birçok arkadaş dalga geçmişti başakşehir o kadar takılmaz ne yaptın sen adamlar kalan 9 maçta bu kadar puan mı toplucaklar vs diye aha sonuç ortada :D

Tahminimden bile daha az topladılar o mesajımı bulayım dur bak aklıma geldi şimdi kimleri rezil etmişim :D  :evillol:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Biz böyle bişey yapalım 3 puanımızı silerler sezon sonuna kadarki tüm iç saha maçlarımızıda taraftarsız oynatırlar. Yalçın, Volkan ve Emre yerinde olan oyuncularımızada 6 ay futboldan men verirler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

hele hele siz daha yeni mi başladınız kutlamalara ben size 3 hafta önce demedim mi :D

Tahmin yapmıştım birçok arkadaş dalga geçmişti başakşehir o kadar takılmaz ne yaptın sen adamlar kalan 9 maçta bu kadar puan mı toplucaklar vs diye aha sonuç ortada :D

Tahminimden bile daha az topladılar o mesajımı bulayım dur bak aklıma geldi şimdi kimleri rezil etmişim :D  :evillol:
Ben sezon başında çıkmıştım şampiyonluk turuna sen ne diyorsun  :D Girdiğim tüm iddiaları toplayacağım yakında  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gokhan-

Arkadaş ayıptır be, Aspor bizimlede çok uğraştı ama ne taraftarımız ne futbolcularımız şu şekil de şiddete başvurmadı.
1 adama bütün takım daldılar, sorsan hepsi 10 numara delikanlı, gözü kara adamdır.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Kuntz

Ben sezon başında çıkmıştım şampiyonluk turuna sen ne diyorsun  :D Girdiğim tüm iddiaları toplayacağım yakında  :evillol:

Ohooo o da bir şey mi, bende 4 senelik toplu iddia seremonisi yaptım. 5.'ye emin olamadım, yemedi  :evillol:

Çevrimdışı caner.eryigit

Goruntuler montaj, hatta kumpes ve kurgu. O dayak yiyenler basin mensubu degil, dublor dublor hep fbnin onunu kesmek icin yapilan kumpaslar bunlar, uefa catirdayacak
Abi adamlara üzüldüm gerçekten ya Anadolu da ki emekçiler bunlar bakalım Tff ne yapacak.kalecisiz çıkarlar artık bizim maça.olağan şüpheliler Mahmut Yalçın ufuk volkan Babacan yırtma ihtimali yok normal bir ülke de.

Beşiktaş'ımızın kalan maçları ;

Beşiktaş - Gençlerbirliği +3 +
Trabzonspor - Beşiktaş +1 - (Daha iyisi oldu kazandık)
Beşiktaş - Adanaspor +3
Başakşehir - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Fenerbahçe +3
Bursaspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Kasımpaşa +3
G.Antepspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Osmanlıspor +3

55+25 =80 Puan
Başakşehir'in kalan maçları ;

Akhisar - Başakşehir +1 - (Daha iyisi oldu kaybettiler)
Başakşehir - Gs +1 - (Bunu bilemedim kazandılar)
Ç.Rizespor - Başakşehir +1 +
Başakşehir - Beşiktaş 0
Antalyaspor - Başakşehir +1
Başakşehir - Gençlerbirliği +3
Trabzonspor - Başakşehir +1
Başakşehir - Adanaspor  +3
Kayserispor - Başakşehir 0

53+11=64 Puan

Kafalar güzel sanırım :)

Oha yav 9 macta 2 galibiyet yazmissin Başaka

Bu kadar puan kaybetmezler sanmıyorum :tabe:

Yuh! :D

Geçen yaptığın tahminlerin daha mantıklıydı. Şimdiki tahminlerinde ölçüyü biraz kaçırmışsın.

Lütfen yanlış anlama espri olarak şunları söylemek istiyorum: Kafan güzel galiba. İçkiyi fazla kaçırınca demek ki böyle tahminler yapılabiliyor. :D

Çok uçmuşsun be kardeşim :)

ilk 4 maçta puan kaybı beklemiyorum. başakşehiri deplasmanda yendikten sonra lig bizim için bitecek. o sıra başakla fark 7 8 gibi olur
yani 1 ay içinde şampiyonuz
not : alıntılamak için  burada olacağım  :biggrinking:

Adanaspor maçına bizim +3 yazmışım oda tutucak :D

Başakşehir maçına 0 yazmışım nasıl böyle bir hata yapmışsam o maçtada 3 puan bekliyorum :D

Fener maçı şampiyonluk maçımız olucak saygılar burdan bana bu mesajları yazan arkadaşlarımıda saygılarımı iletiyorum :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

TFF talimatlari 36. Maddeye göre Emre - Yalçın ve Volkan Babacan 3-6 maç ceza almalı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

TFF talimatlari 36. Maddeye göre Emre - Yalçın ve Volkan Babacan 3-6 maç ceza almalı

1 yıl diyor 1 yıl :)

Çevrimdışı kyiv

Şampiyonluktan şüphemiz var mıydı? Bu son dakika olayları bence kötü oldu galatasaray ve fenerbahçeden 1 tanesi ligi 2. bitirebilir. Özellikle galatasarayın şampiyonlar ligi ön elemesine bile katılmaması lazım. Ş eref yoksunları!

Çevrimdışı panic13

Selam arkadaşlar

Başakşehir maçının özetlerini izleyip geldim, diyecektim ki "dünya futbol tarihinin en kolpa 3 penaltısından birini aldılar", sonra burayı okudum. Neler dönmüş Serhat ya...

Emre Belözoğlu hariç hepsi ceza alır. Emre biliyorsunuz çooooh yoharılardan destekli.

Bu arada Pektemek'i görmek bile sinirlerimi hoplattı, inşallah seneye gelmez. Bedava verelim gitsin Başak'a.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı caner.eryigit

Kurban olduğum Allah hepsinin maskelerini nasıl da bir bir düşürüyor...bu işin cezası yoksa bizde bilelim de ona göre bizde Canımız sıkkın olduğu zaman bir kaç gazeteci dövelim .

Kurban olduğum Allah hepsinin maskelerini nasıl da bir bir düşürüyor...bu işin cezası yoksa bizde bilelim de ona göre bizde Canımız sıkkın olduğu zaman bir kaç gazeteci dövelim .

bize var onlara yok!

Çevrimdışı 38life

Renklilerden birini 2.ci yapmaya çalışıyorlar sanırım...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Ya Necmi abi Allah askina sen yapma bari. Boyle bir sey olsa Senol hoca ve Fikret Orman onu bu takimda tutarmiydi? West Ham'a gitmesin diye caba gosterir miydi? Bu suclamalar cok agir. Hem bu oyuncunun bizimle 2019'a kadar sozlesmesi var. Bunlari yazarak taraftarin onune atiyorsunuz. Birakin buna Yonetim ve Senol hoca karar versin. Elimizde iyi veya kotu piyasasi olan bir oyuncu var ve bu tavirlarla oyuncuyu cope cevirip Besiktas'a zarar veriyorsunuz.

Seneye takimin en iyilerinden biri olacagina adim gibi de eminim. Bekleyip gorecegiz. Siz boyle hedef yaparken ya Senol hoca takimda kalmasina karar verirse? O zaman zarari Besiktas'a vermis olmayacak misiniz?
onun varlığı Beşiktaşa zarar. Tutmaya uğraşmadılar. Tam tersi satmaya uğraştılar ama
törenin tavrı yüzünden kiralık gitti. Direk rest çekti gitmek için. Kardeşim ben bunları bir tarafımdan
uydurmuyorum. Kimsenin istediği falan yok işte bizim oyuncumuz nihayetinde emin ol şu andada
dönmesini isteyen yoktur Hoca tutmak istiyor diyorsunda hocanın Töre hakkında hiçmi yorumlarını
dinlemedin. Herhalde Hoca istiyor diyen tek Beşiktaşlı sensin :D

onun varlığı Beşiktaşa zarar. Tutmaya uğraşmadılar. Tam tersi satmaya uğraştılar ama
törenin tavrı yüzünden kiralık gitti. Direk rest çekti gitmek için. Kardeşim ben bunları bir tarafımdan
uydurmuyorum. Kimsenin istediği falan yok işte bizim oyuncumuz nihayetinde emin ol şu andada
dönmesini isteyen yoktur Hoca tutmak istiyor diyorsunda hocanın Töre hakkında hiçmi yorumlarını

istemiyoruz töreing möreing.

Hiç oyuncu alamazsak alt yapıdan sedat şahintürk çıkıp oynasın gencecik çocuk fıstık gibide oynuyor hiç değilse maç'ı şampiyonluğu satmaz :)

Çevrimdışı 38life

Olay itiş kakışmayla başlıyor ve görebildiğim kadarıyla ilk vuran kişi Yalçın Ayhan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

fernandes'e de 3 maç ceza :D
Olcaya da iki mac kitlerlerdi en az ts gumbur gumbur geliyor

Çevrimiçi Necmi

3 hafta öncemi :alala:
Ben ne zaman söyledim 70 puanı göremezler diye aç mesajlarıma bak :D

Çevrimdışı Egos

şenol güneş'in kendisi söyledi ağabey, beyana göre yorum yapıyor, en normali de bu.

Çevrimdışı kyiv

Gökhan Töre adam gibi çalışıp problem yaratmazsa fayda sağlar, eskisi gibi takımın vazgeçilmezlerinden olmaz takımın sıradan bir ferdi olur.

Olay itiş kakışmayla başlıyor ve görebildiğim kadarıyla ilk vuran kişi Yalçın Ayhan.
Volkan ababacan kafa ve tekme atmış diolar

Çevrimdışı b.damatoglu

FFP ile ilgili klübün yaptığı basın açıklaması da kaçamak açıklama. Seneye bonservis kısıtlaması var mı yok mu?

Ben yatırmcıyım BJK hissesi almayı düşünüyorum ama bu konu hala muallakta.

Basın açıklaması yapıyorsan soru işaretlerini gidermen lazım.

Böyle kaçamak açıklama yapıldığına göre seneye de bonservis kısıtlaması devam ediyor.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BİLGİ :busted_cop: :busted_cop:

Fernandes, Kayseri'de soyunma odasina giderken koridorun duvarina ve kapilara tekme attigi icin 3 maç ceza almisti

Etiketler: