Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8370958 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı tangaz

Adamın kariyeri de felaket:

3 senelik bir kariyeri var.

İlk senesinde Hajduk Split'te 3. olmuş, ikinci senenin ortasında istifa etmiş.

Geçen sene PAOK'a gitmiş, ligin sonuna 4-5 kala başarısız sonuçlardan (ligde 4. iken) dolayı kovulmuş.

Bu sene de Karabük'e gelmiş işte.

Rıdvan kafasındaki adamlar yönetiyor bu Galatasaray'ı.

2 Kasımpaşa maçı izleyip "Güntekin, şu Donk 3 büyüklerin hepsinde oynar" diyor, sözleşmesi sene sonunda biten adama 2.5 milyon euro bayılıyorlar.

3 Karabük maç izleyip "Güntekin, şu Tudor taş gibi takım kurmuş" diyor, palaspandıras getiriyorlar.

aynen öyle pekii o karabükü deplasmanlara tudorun dublörümü hazırlıyormuş 4 puan nedir tam bir fiyasko
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

tipik cincon eylemleri bence çok önemli başarı yakalayamaz zamanında real madridde gelip bize tazminatı masaya koyyup toşşakı almıştı sezon ortasında sonra hurmalar hurmalar...

bu tudor 2 derbi kazandı die vikvik yapıyor millet ben esas önemli istatistiği paylaşayım deplasmanda 4 puan.
Uyuz oldum reis. Buyuk acidan bakinca kasimpasaya kadar yolu var aslinda.
Konusular komik.

Etikmis parasini verip almislar. Yahu kanunsuz demiyoruz ki ahlaksizlik diyoruz zaten.

Çevrimdışı tangaz

Veratti'nin yerine 19luk adam giriyor, bizde genç Atınç (23) :D

Psg'nin lig serisini yapmak gerek.

o dediğim rabiotu hiç izlememiştim ilk dün gördüm akıyor çocuk baktım 21 yaşında 190lık zıpkın gibi çocuk bizim 190lıklar hımbıl oluyor bunlar öyle mi o barcanın ne şeyini görüpde 50 milyon bayıldığı portekizli gomes mi ne var tam bir kazma o rabiot gomes denen herifi cebinden çıkarır dün maçın kırılma anı 1-0ken bu kazma gomesin kaçırdığı goldür mesela.

nice de bi çocuk var cyprien die 20-21 yaşında sonra marsilyada samson mu sanson mu ne var o da o yaşlarda bir iki özette dikkatimi çekmişlerdi akıyor bu gençler bizim ozzi falan da topçuyum maystroyum die debelensin milli maçlarda yada büyük maçkarda eline verip gönderiyorlar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

o dediğim rabiotu hiç izlememiştim ilk dün gördüm akıyor çocuk baktım 21 yaşında 190lık zıpkın gibi çocuk bizim 190lıklar hımbıl oluyor bunlar öyle mi o barcanın ne şeyini görüpde 50 milyon bayıldığı portekizli gomes mi ne var tam bir kazma o rabiot gomes denen herifi cebinden çıkarır dün maçın kırılma anı 1-0ken bu kazma gomesin kaçırdığı goldür mesela.

nice de bi çocuk var cyprien die 20-21 yaşında sonra marsilyada samson mu sanson mu ne var o da o yaşlarda bir iki özette dikkatimi çekmişlerdi akıyor bu gençler bizim ozzi falan da topçuyum maystroyum die debelensin milli maçlarda yada büyük maçkarda eline verip gönderiyorlar...
Cyprien iyi abi ben nis maclarini balojan oynayinca seyrettigim icin gozume batiyor, az istikrarsiz sadece. O dante de cok iyi oynuyor ayrica.

Çevrimdışı tangaz

Uyuz oldum reis. Buyuk acidan bakinca kasimpasaya kadar yolu var aslinda.
Konusular komik.

Etikmis parasini verip almislar. Yahu kanunsuz demiyoruz ki ahlaksizlik diyoruz zaten.

ülkede hak hukuk olmayınca kavramlarda kaynıyor arada dediğin gibi kmse yasallığını sorgulamıyor ahlak kısmını sorguluyor sanki etik=yasal gibi bakıyorlar olaya. mesela ben x bir kulübün patronu olsam tudor bize bu şekilde gelmek istese kapıdan sokmam yarında beni satar pezoş derim. nedvedin dediği gibi oyuncular gider herifler kalır abi.

Çevrimdışı tangaz

Cyprien iyi abi ben nis maclarini balojan oynayinca seyrettigim icin gozume batiyor, az istikrarsiz sadece. O dante de cok iyi oynuyor ayrica.

20-21 yaşında istikrarlı olan bir tek şifo vardı abi zaten başkasını da görmedim. zidane dahil bu istatistiğe  :bandit:

ama o çocuklar ozzi gibi 24-25 olduğunda istatistik kasacaklar belli

Çevrimdışı sametbagan

O bakıyorumda sabah sabah psg güzellemeleri yapılıyor.Beyler o sizin saydığınız topçuları biz anca dünkü gibi tvde ağzımızın suyu akarak izleriz.
Bize düşmez onlar düşseler de 20 senede 1 denk gelir o da 1 sezon anca tutabiliriz.Örn: Ferdinand,ribery ,gomez gibi .Boş yere topçumuzu gömmeyelim lütfen
Elimizdekinin kıymetini bilelim. :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

ülkede hak hukuk olmayınca kavramlarda kaynıyor arada dediğin gibi kmse yasallığını sorgulamıyor ahlak kısmını sorguluyor sanki etik=yasal gibi bakıyorlar olaya. mesela ben x bir kulübün patronu olsam tudor bize bu şekilde gelmek istese kapıdan sokmam yarında beni satar pezoş derim. nedvedin dediği gibi oyuncular gider herifler kalır abi.
Abi bunu dusunmuyor adamlar. Dusun evli kadinla iliski yasiyorsun, sonra kadin bosaniyor sozlesmesini fesih edip sonra sen yeni sozlesme ile evleniyorsun

Çevrimdışı tuncaboylu

aynen öyle pekii o karabükü deplasmanlara tudorun dublörümü hazırlıyormuş 4 puan nedir tam bir fiyasko

Karabük Beşiktaş'ı yendi ve bunların da 2 hafta sonra bizle maçı var diye getirdiler adamı, planları bu kadar basit ve sığ.

2.2 milyon euro da para vereceklermiş 1.5 sene için, Riekerink'in tazminatıyla 3 milyon euro'yu bulur.

Çevrimdışı tangaz

O bakıyorumda sabah sabah psg güzellemeleri yapılıyor.Beyler o sizin saydığınız topçuları biz anca dünkü gibi tvde ağzımızın suyu akarak izleriz.
Bize düşmez onlar düşseler de 20 senede 1 denk gelir o da 1 sezon anca tutabiliriz.Örn: Ferdinand,ribery ,gomez gibi .Boş yere topçumuzu gömmeyelim lütfen

biz elimizdekini kıymetini gereğinden fazla biliyoruz hakettiğinden fazla değer veriyoruz zaten. esas mesele şu elimizdekiler bizim kıymetimizi biliyorlar mı???

Çevrimdışı tangaz

Karabük Beşiktaş'ı yendi ve bunların da 2 hafta sonra bizle maçı var diye getirdiler adamı, planları bu kadar basit ve sığ.

2.2 milyon euro da para vereceklermiş 1.5 sene için, Riekerink'in tazminatıyla 3 milyon euro'yu bulur.

yalnız o cincon kadrosu ile de 3lü savunma oynatmasını sabırsızlıkla bekliyorum  :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Şubat 2017, 12:00:55
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
karabükü soğuk kış günü evsiz bırakmak gibi oldu bu.
ah aldı tudor ve gs.
ah alan hayrını görmez.
kanunen sıkıntı olmasa da ahlaken ve vicdanen yanlış.
rize şunlara bir çelme takıyor mu batı karadenize yapılan doğu karadenize yapılmıştır diyerek :hiho:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Alıntıyi yanlış yaptın galiba abi ?
ndiaye den bahsetmiyormuydun

Çevrimdışı tangaz

ndiaye çok ya ondandır belki  :D

bir ndiaye bir de diarra ismi ne çok var sallasan çarpacak diyecem de adamlar siyahi yanlarında sallamaya da gelmez  :D

Çevrimiçi Necmi

Gorkmayin lo, yazin yazin ne yazmiyonuz.

Su gsnin yaptigini az tartisak hele. Millet etikle kanunen uygunu karistirir olmus. Kurek bu sefer gommek icin degil agzina agzina vurmak icin lazim olacak.
sen 150 bin bedel koyduysan bunu veren alır. Etik falan aramamak gerekiyor.
bunlarda hangi hocaydı kovmuşlardı. hoca bunu basından öğrendi o ne kadar etikti.
sen önce çalıştırdığına saygı göstereceksin işine son versen bile bunu yüzüne söyleyeceksin
sağdan soldan öğrenmeyecek. Sonra etikden bahsedeceksin.
Tudora gelince ilk bir gaz olur belki ama sonra ellerinde patlar. Biliç sendromu yaşayacaklar.
Biliç renkli korkusuyla oynadı ve gitti buda Beşiktaş korkusuyla oynar ve gider :D
Beşiktaş şampiyon olacak diyen hocadan neden çekinelim gelmeden kafada kaybetmiş zaten :D

Çevrimdışı Ensar

tipik cincon eylemleri bence çok önemli başarı yakalayamaz zamanında real madridde gelip bize tazminatı masaya koyyup toşşakı almıştı sezon ortasında sonra hurmalar hurmalar...

bu tudor 2 derbi kazandı die vikvik yapıyor millet ben esas önemli istatistiği paylaşayım deplasmanda 4 puan.
Atilla Gökçe'nin anlattığına göre Madrid başkanı Seba başkana yazı yazmış , izniniz olursa istiyoruz zor durumdayız diye , başkan da hocaya sormuş hoca da benim için büyük adım izin verirseniz gitmek isterim demiş başkan da onay vermiş ve tazminatından daha yüksek bir ücret ödemiş real madrid
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi underworld

evet ndiaye'den bahsediyorduk ama senin anlattığın içerikle değil.
benim anlatmak istediğim osmanlı veya x bir takım kapalı oynayabilir, hucum da oynayabilir ama bu ndiaye nin kendinde var olan yapalabilirliğini değiştirmez.
İstatikleri bu yüzden verdim , örnekte tolgay vs ndiaye

tolgayı hangi farkı oyun yapısı olan takıma koyarsan koy gene az şut çeker, kaleyi düşünmez, kutuya pek girmez vb şeyleri yapamaz .

Çevrimiçi Necmi

yalnız o cincon kadrosu ile de 3lü savunma oynatmasını sabırsızlıkla bekliyorum  :D
yapacağını hiç sanmıyorum rize bile içlerinden geçer :D
işte büyük takımlara karşı dick taktiğiyle oynar ama elinde savunma yok :alala:
küçük takımlarada 3 lü savunma dener içinden geçerler. o takımda bir tarafları havalanmış çok
oyuncu var. Birde çok sakat veriyor takım sene sonuna doğru oynatacak oyuncu bulamazsa
şaşırmam. gs nin transfer politikasını anlamadım bir türlü eldekiler yaşlı antrenman yiyemiyor
aldıklarıda hep müzmin sakat oyuncular.

Çevrimdışı tangaz

Atilla Gökçe'nin anlattığına göre Madrid başkanı Seba başkana yazı yazmış , izniniz olursa istiyoruz zor durumdayız diye , başkan da hocaya sormuş hoca da benim için büyük adım izin verirseniz gitmek isterim demiş başkan da onay vermiş ve tazminatından daha yüksek bir ücret ödemiş real madrid

1,5 milyon dolardı yanlış htırlamıyorsan süreci baya hatırlıyorum toşşak çok mutlu olmuştu ağzı kulaklarındaydı giderken

Çevrimiçi underworld

Profesyonel futbocumuz Ricardo Quaresma'nın sözleşmesi 3 yıl daha uzatılmıştır.
Buna göre oyuncuya;
2017-2018 Sezonunda 2.100.000 Avro
2018-2019 Sezonunda 2.100.000 Avro
2019-2020 Sezonunda 1.750.000 Avro garanti ücret
Ayrıca oynadığı maçlarda puan başı 4.000 Avro ödenece

Profesyonel futbolcumuz Dusko Tosic'in sözleşmesi 2 yıl daha uzatılmıştır.
Buna göre oyuncuya;
2017-2018 Sezonunda 1.250.000 Avro
2018-2019 Sezonunda 1.250.000 Avro garanti ücret
Ayrıca oynadığı maçlarda puan başı 4.000 Avro ödenecektir

Çevrimdışı Ensar

1,5 milyon dolardı yanlış htırlamıyorsan süreci baya hatırlıyorum toşşak çok mutlu olmuştu ağzı kulaklarındaydı giderken
burda bir izin isteme sorma var ama gs nin yaptığı tam terbiyesizlik , ahlaksız herifler hangi isleri düzgün ki
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

evet ndiaye'den bahsediyorduk ama senin anlattığın içerikle değil.
benim anlatmak istediğim osmanlı veya x bir takım kapalı oynayabilir, hucum da oynayabilir ama bu ndiaye nin kendinde var olan yapalabilirliğini değiştirmez.
İstatikleri bu yüzden verdim , örnekte tolgay vs ndiaye

tolgayı hangi farkı oyun yapısı olan takıma koyarsan koy gene az şut çeker, kaleyi düşünmez, kutuya pek girmez vb şeyleri yapamaz .
ama yanıldığın şey büyük takım küçük takım farkı ve oyun sistemi.
oyuncunun kalitesi iyi ama getir Beşiktaş orta sahasına koy bir şey yapamaz
büyük takımın oyuncusuyla aynı baskıyı yemiyor herşeyden önce geniş alanda oynuyor.
ben o kadar seyrettim bu olur diyemedim. Alırsın kulübede yedek tutup uzun süre sindirirsin yavaş
yavaş adapte edersin olursa olur ama büyük takımlarında öyle sabrı yok işte.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

tamam işte tolgayla uzatıp satalım  :D

tolgay ginler ozzi üçlüsünü satalım 2 tane herif alalım akşam psg.de rabiot die bir çocuk vardı hoşuma gitti onu alalım mesela  :bandit:
G.İnler HERIF topcudur aslinda ama Burada cok yumuşak nedense cok sasirtti hepimizi :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: