Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 212 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5029235 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı yigitcan1903

Soyunma odasına önem veren bizim kadar kimse yok bu kadar abartmayalım , İngiltere milli takımının wembley soyunma odası ne kadar basit ve sade oyuncuların terli olacakları göz önünde bulundurularak oturma kısımları ahşaptan yapılmış.
Böyle sade daha iyi zaten
Konsantrasyonu üst seviyede tutmak açısından 

Çevrimdışı İhsan

Yalnız hakkatten ne çatıymış he,4-6 ay diyoduk 1.5 sene oldu hala bitmedi.

Dünya da ilki yapmak kolay değil  :ok:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Emre.Guler

Günaydın @Emre.Guler ;

Abi senin iyi niyetli ve yapıcı olduğunun farkındayım, konu seninle alakalı değil yani. Sadece bu mesajın özelinde genel birşey söylemek istiyorum;

Değerli arkadaşlarım, forumdaşlarım;

Stadın açılışına atarsa 5 gün kaldı. Gerçekten artık yapıcı ve yumuşak dahi olsa eleştiri okumak istemiyorum. Eminim benim gibi bir sürü arkadaşım da var. Bi tatlı keyfimiz var, onu sıkmayalım artık. Çoğunuzun yapıcı ve mükemmeliyetçi olduğunu biliyorum. Hepimiz stadımızın, yuvamızın mükemmel olmasını istiyoruz. Bunun tabii ki farkındayım. Sadece artık eleştiri veya eleştiri ile birlikte öneri getirmeyelim artık. Keyif almaya bakalım. Çünkü şu saatten sonra hiç bir faydası olmayacak.İlk maçtan sonra zaten fazlası ile dile getireceğiz eksikleri. Şimdilik ara verelim lütfen.

Benimki eleştiri değilki zaten gözüme çarptı yanlışmı görüyorum acaba diye sordum :)

Çevrimdışı Mehmet92

Dünya da ilki yapmak kolay değil  :ok:

Yok abi kolay demedim ben de zaten,demek ki o talihsiz kaza yaşanmamış olsa şu an en iyi ihtimalde membran araları yapıştırılıyor olucaktı yani orda kaybettiğimiz 1 ay cidden toplam sürenin yanında devede kulakmış.

Çevrimdışı cursedofdragon

bi de bu spikerlerin maç anlatacağı yer soruluyor arada o da bi garip yani :D

sanki maçı kendisi anlatıcak :D

işte milletimiz sırf laf olsun diye saçma sapan şeyler soruyor saçma sapan şeylere bahane buluyor ondan sonra eleştirmeyelim mi diyor :D

Eleştir güzel kardeşim eleştirde senin maç anlatım yeri ile ne işin var :D

Çevrimdışı ahmetx

bu resme göre ligtv kamerası skorboartı göremeyecek :D

yeni açık kapalı köşesine kamera platformunu yapma sebepleri anlaşıldı şimdi @Necmi abi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı betoo38

sanki maçı kendisi anlatıcak :D

işte milletimiz sırf laf olsun diye saçma sapan şeyler soruyor saçma sapan şeylere bahane buluyor ondan sonra eleştirmeyelim mi diyor :D

Eleştir güzel kardeşim eleştirde senin maç anlatım yeri ile ne işin var :D
orasi seffaf oldugu icin mi gözükmüyor acaba :D

Çevrimdışı cisse557

Sahadaki ledlerin ambulans için kareli olması gerektiği fikri bir iktisatçı olarak rasyonel gelmiyor. Şöyle ki o kısa mesafede köşedeki reklam panolarini kaldırıp ambulansın sahaya girmesi sağlık ekibinin müdahele etmesinden daha uzun bir süre alacaktır. Kaldı ki ambulansın sahaya girdiğini hatırlamıyorum bile. Uzun dönem için faydasi daha az olan tercih edilmiş olur, oluyor, olmaz umarım.

Çevrimdışı taner1916

numaralı çatı tarafına da vodafone yazılmaya başlanmış

Çevrimdışı panic13

Benimki eleştiri değilki zaten gözüme çarptı yanlışmı görüyorum acaba diye sordum :)

Yok Emre zaten meselenin öznesi sen değilsin :) Senin iyi niyetinin ve yapıcılığının farkındayım. Genel olarak yazdım. Artık eleştiri okumak istemiyorum. Bitti gitti stad, zaten maçtan sonra millet yardıracak burada "orası öyle olmuş, burası böyle olmuş" diye. Şu an 5 gün ara verelim sadece :)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı ahmetx

bunlar geçici ses sistemi değil mi ? Ben hiç bir stadda bu kadar devasa kolonlar görmedim.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

bunlar geçici ses sistemi değil mi ? Ben hiç bir stadda bu kadar devasa kolonlar görmedim.

geçici değil diyorlar abi.

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı panic13

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

ledler çok kaliteli belli oluyor :)

Yedek klübeleride çok şekil :)

Çevrimdışı Fatih

Inonu'dekilerde hemen hemen o kadar buyuktu abi. Yalniz onlar orada kalicaksa gorunuse engel olur.

https://i.ytimg.com/vi/h0yqKvRil0I/maxresdefault.jpg
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Emre.Guler

Bunlar büyük ihtimalle çatıya sabitlenir abi. görüntüye bakarsan uzunlukları çatının dikey yüksekliğine uyuyor. Yani Semerlerden Çelik halatlara kadar gelir büyük ihtimalle

Çevrimdışı SilverArrows

Güncel koltuk sayısını bilen var mı ? 43 bin oldu mu ?

Çevrimdışı İhsan

Yok abi kolay demedim ben de zaten,demek ki o talihsiz kaza yaşanmamış olsa şu an en iyi ihtimalde membran araları yapıştırılıyor olucaktı yani orda kaybettiğimiz 1 ay cidden toplam sürenin yanında devede kulakmış.

kaza ve 40cm olayı olmasaydı ikince devre biz stadımızda oynuyor olacaktık.
şeffaf membranlar olmayacaktı, 126 ek semer kaynatılmayacaktı....
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

@ahmetx üstad düğün dernek de yapacağız ya stadda hoparlörler ona göre seçilmiş  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetx

Bana bunlarla gelin @ahmetx :D :D
Dolaşım alanlarında ve kapalı mekanlarda renk uyumu süper , ama şu tribün kısmını Mire bırakmamalıydık Miray ve Togay Çınar kardeşler Antalyadaki çalışmalarını bize uyarladılar.

Çevrimdışı yash26

numaraliyada vodafone yazildigina gore bari eski acik ve yeni acik taraflarina buyukce bir Besiktas armasi bir de kartal logomuz konmali ( yada iki tarafa sadece arma)

Bari stadin FC Vodafone degil, Besiktas Jimnastik Kulubune ait oldugunu gosterir :alala:
Otoban kenarı değil,Boğaza karşı.Toki değil ALIN TERI

Çevrimdışı ahmetx

Inonu'dekilerde hemen hemen o kadar buyuktu abi. Yalniz onlar orada kalicaksa gorunuse engel olur.

https://i.ytimg.com/vi/h0yqKvRil0I/maxresdefault.jpg
yok yahu ben çatıdaki ses sistemlerinden bahsediyorum , bunlar çatıya çıkacak zaten @Fatih

Çevrimdışı ahmetx

en çok foto yedek kulübelerinden geliyor  :D

Çevrimdışı Fatih

yok yahu ben çatıdaki ses sistemlerinden bahsediyorum , bunlar çatıya çıkacak zaten @Fatih
Ay em so sori.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...