Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8410527 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

bugün gol atarsak golu abu atacak
abou golüyle galip gelirsek bu gece eğlence var :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Gözlerim sağlam, laser ameliyatı oldum 6 sene önce.  :bandit:

Sağ önde pozisyon alan Atiba ortaya yardım edecek, sağ bekte Beck oynayacak.

Hücuma nasıl çıkacaksın bu kadroyla?  :bandit:

ortadan çıkıcam araya top bırakıcam abuya sonra ginler adriano falan uzaktan yoklayacak amaç atak yapmak değil 65-70 dk falan kilitlemek olacak sonra talisca girecek bir füze yollayacak amaç 0-0 denk gelirse 0-1  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

abou golüyle galip gelirsek bu gece eğlence var :bandit:
samPanya ve havai fisek

Çevrimdışı tuncaboylu

ortadan çıkıcam araya top bırakıcam abuya sonra ginler adriano falan uzaktan yoklayacak amaç atak yapmak değil 65-70 dk falan kilitlemek olacak sonra talisca girecek bir füze yollayacak amaç 0-0 denk gelirse 0-1  :bandit:

Adamlara tehdit oluşturamazsak, 65-70 dakika dayanamayız.

Çevrimiçi Necmi

Gözlerim sağlam, laser ameliyatı oldum 6 sene önce.  :bandit:

Sağ önde pozisyon alan Atiba ortaya yardım edecek, sağ bekte Beck oynayacak.

Hücuma nasıl çıkacaksın bu kadroyla?  :bandit:
sen anafikri anlamadın hala @tangaz  burda çanakkale geçilmez diyor :bandit:

Çevrimdışı atalay

Yedikleri golde Ghoulam uyuyor. Pas zamanlaması ve önüne alışı ise müthiş.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence geçilir Necmi abi, savunup da maç kazandığımızı pek hatırlamıyorum  :bandit:

Çevrimdışı atalay

Benfica ön direğe neden futbolcu yerleştirmemiş?

Artık üst düzey takımlar bunu yapmıyor.

Çevrimiçi Necmi

burda art niyet sezinliyorum Abou at ileri tek başına dikilsin orda top gelmediği için
maç sonu gol atamayıncada bak işte beceriksiz de :bandit:

Çevrimdışı Orhan

Abuya buyu yapiyorum kac gundur fark ettiyseniz, kesin milli oluyor bugun, kesin
Abi bence vudu buyusune hakim olmayanlar destek icin profil totograflarini ebubekirjan yapsin yoksa atacagi yok  :evillol:

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı mylife1903

bence geçilir Necmi abi, savunup da maç kazandığımızı pek hatırlamıyorum  :bandit:
Kime karsi savunacaz ki @Mehmet Ali C.

Benim tezim su biz kapanirsak cok cok zor ama cok zor belki 1 tane gol yeriz. Iyi takimin kapanmasi baska olur.

Ha bence kapanmayalim, cikalim kendi oyunumuzu oynayalim

Çevrimdışı tangaz

Adamlara tehdit oluşturamazsak, 65-70 dakika dayanamayız.

rize bize tehdit oluşturarak mı 93 dk dayandı  :bandit:
neden dayanamayalım diğer dayananlar nasıl dayanıyor ?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@atalay peki kalecileriyle ilgili görüşlerin nelerdir,bir de bu maç özelinde uzaktan şutlar iyi bir plan olabilir mi ?

Çevrimdışı mylife1903

Abi bence vudu buyusune hakim olmayanlar destek icin profil totograflarini ebubekirjan yapsin yoksa atacagi yok  :evillol:
Tek (Küfür Yasak)₉ barutum var, muzlera icin dusunuyorum onu, kullandirtmayin bugun yahu

Çevrimdışı tangaz

abi bu cümleyide anlamazsa kendi haline bırakalım  :icool:

Çevrimiçi Necmi

zaten burdaki ana fikir buydu çanakkale geçilmedide ingiliz gemileri sarayburnuna nasıl demir attı :bandit:
olan çanakkalede şehit düşen vatan evlatlarına oldu.
@tangaz  ın plandada şehit düşen aboubakar olur :bandit:

Çevrimiçi Necmi

abi bu cümleyide anlamazsa kendi haline bırakalım  :icool:
zaten doktor eve götürün ne yerse yesin demiş :D

Çevrimdışı tangaz

burda art niyet sezinliyorum Abou at ileri tek başına dikilsin orda top gelmediği için
maç sonu gol atamayıncada bak işte beceriksiz de :bandit:

hiç art niyetim yok bu maç özelinde takımda kimseyi eleştirmeyeceğimi sezonun en zor maçına çıktığımızı defalarca yazdım

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu son 15-20 dakikanın taktiği olur ancak, yoksa gönderdiğin her top duvara çarpıp geri döner.  :tabe:

Top yapmalı, oyunları kanada yaymalıyız. Maçı dinlendirip, ara sıra kanat atakları yaparak da rakibi ürkütmeliyiz.

Çevrimdışı atalay

Bizim teknik ve yeteneği değerlendirme perspektifimiz baştan aşağı yanlış. @mylife1903 Reina gününde olduğu zaman özel işler yapabilecek bir kaleci. Fakat basit hataya da oldukça müsait. @Mehmet Ali C. Rahat şut fırsatı tanıyorlar.

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı mylife1903

Reyna iyi kaleci, ayaklari da iyi
Onu iyice kaleye sokmak icin macin ilk5-6 dakikasinda ayagina gelen iki kisi topu 30-35mden kaleye gonderirse, mac boyu tedirgin olur fazla one cikmaz. Hemen vuracaksin iki uc tane. Ayni dembanin yaptigi gibi. Bu italyan taktigidir aslinda ama calisir.
Sonra kornelere butun takim gitmeyeceksin, kontra yemeyeceksin, deplasmanda ondeyken eksik yakalanmayacaksin.
Futbolu basit kurallarina gore oynayacaksin italyanlara karsi, 1 puani cebine koyarsin

Caner arkasina adam kacirmamali, bizim maclari izlerken canerin attigi kornerleri gorunca italyanlar ellerini ovusturmustur.

Çevrimdışı tangaz

maç başında "kick and run" denenebilir adamların savunmayı önde kurmasına engel olabilir bu taktik

Etiketler: