30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3559 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 16.03.2024
Saat : 20:30
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu
VAR : Hakan Ceylan - Direnç Tonusluoğlu - Serkan Olguncan
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Sefa Kara

Sergenball bizi yener maalesef.

Çevrimiçi Samet Demir

Sergenball bizi yener maalesef.

4M - 5B - 3G almış SY. Kaos içerisinde olan bir takımıda teslim almadı. Aç çok bir felsefesi olan bir takımın başına geldi..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Mert

Svenson-Worral-Colley-Emrecan

Rachica - Demir Ege - Gedson

Muci

Muleka - Semih

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muhtemel 11 lerde Amartey geçiyor ki umarım doğru değildir.

Muhtemelen Sergen bugün bu portekizlinin eline mazbatasını verip taraftarın önüne atar

Maç sonu ortalığın karisacagini düşünüyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Muhtemel 11 lerde Amartey geçiyor ki umarım doğru değildir.

Muhtemelen Sergen bugün bu portekizlinin eline mazbatasını verip taraftarın önüne atar

Maç sonu ortalığın karisacagini düşünüyorum.
İlk 11 de oynarsa eğer Cenk, Onur ve Amarteye epey tepki olur gibi..

Çevrimdışı Sefa Kara

4M - 5B - 3G almış SY. Kaos içerisinde olan bir takımıda teslim almadı. Aç çok bir felsefesi olan bir takımın başına geldi..

o sırada bizim takımın gol beklentisinin ortama girişi "0.03". Bizim başımızda da portekizli laz bir hoca var.

Çevrimdışı Sefa Kara

Mert

Svenson-Worral-Colley-Emrecan

Rachica - Demir Ege - Gedson

Muci

Muleka - Semih

Portekizli laz hoca : Selamun aleikum

Mert
Onur    Joe       Omar      Bahtiyar

Gedson   Amartey

Raşitsa       Muçi             Cenk

Semih

Çevrimiçi Samet Demir

Portekizli laz hoca : Selamun aleikum

Mert
Onur    Joe       Omar      Bahtiyar

Gedson   Amartey

Raşitsa       Muçi             Cenk

Semih
Büyük ihtimalle böyle çıkacak...

Çevrimiçi gokhans

Amartey gedson ile kaleciye kadar dönen paslaşmalarla taraftarı kanser edecek santos. Mazallah demirege falan oynarda pas mas atar derinlemesinede atak yaparız falan Allah korusun :z
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Amartey gedson ile kaleciye kadar dönen paslaşmalarla taraftarı kanser edecek santos. Mazallah demirege falan oynarda pas mas atar derinlemesinede atak yaparız falan Allah korusun :z

Mevzu sadece Amartey değil ki. İlerde Cenke top geldiği zaman tutamayacak, Amartey en risksiz alana pas verecek, keza onur da böyle. Bu süre zarfında gol yemez muci, rachica ve semihde şapkadan tavşan çıkarır cinsten gol atarsa 3 puanı alırız.

Birde sol bek konusu var oraya da beni oynatma diye bağıran Bahtiyarı koyar old school hocam..

Şu lig bu sene bitmedi gitti.

Çevrimiçi sEuL

Oyle rezil bir sezon öyle kötü bir dönemden geçiyoruz ki, hemen hemen her maç acaba yenilirsek bizim için daha mı hayırlısı olur demekten kendimi alıkoyamiyorum.

Çevrimdışı Unnamed

Wonderkid Muci hat-trick yapar 5-3 kaybederiz.

Çevrimdışı Unnamed

Oyle rezil bir sezon öyle kötü bir dönemden geçiyoruz ki, hemen hemen her maç acaba yenilirsek bizim için daha mı hayırlısı olur demekten kendimi alıkoyamiyorum.

Başkan Hasan Arat yönetiminde Al-Musrati Muci ile hücum hattını genişlettik masallah. Son iki maç SIFIR gol

Çevrimiçi Necmi

Mevzu sadece Amartey değil ki. İlerde Cenke top geldiği zaman tutamayacak, Amartey en risksiz alana pas verecek, keza onur da böyle. Bu süre zarfında gol yemez muci, rachica ve semihde şapkadan tavşan çıkarır cinsten gol atarsa 3 puanı alırız.

Birde sol bek konusu var oraya da beni oynatma diye bağıran Bahtiyarı koyar old school hocam..

Şu lig bu sene bitmedi gitti.
cenkin arkasında bahtiyar paspas olur onurun önünde raşitsa paspas olur kanatlar çalışmayacak bekler çalışmayacak üstüne amartey gedson orta sahası yaparsan mum dikersin stoperlerde paspas olur

Çevrimiçi Samet Demir

cenkin arkasında bahtiyar paspas olur onurun önünde raşitsa paspas olur kanatlar çalışmayacak bekler çalışmayacak üstüne amartey gedson orta sahası yaparsan mum dikersin stoperlerde paspas olur
Bu akşam maç saati yola çıkıyor olacağım o yüzden kalbim rahat. (Şu hafta sonu maçlarını 13-19 arasına koysalar ne kaybederler.)

Çevrimiçi gokhans

Eski antalyaspor maçımızı izliyorum şu an, süper kupa finali, kenan karaman’ın o yuhalanan hali, şimdiki cenk ile kıyasladığımda baya baya lewandovski gibiymiş.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Sefa Kara

Eski antalyaspor maçımızı izliyorum şu an, süper kupa finali, kenan karaman’ın o yuhalanan hali, şimdiki cenk ile kıyasladığımda baya baya lewandovski gibiymiş.
bu taraftar olcay şahanı bile ıslıkladı pas oyunun en önemli parcalarından biriydi.

Bizim taraftar profilimiz maalesef eğitilmez çomarlardan oluşuyor futbol bilgileri sıfır az bir şey olsa neyse dersin ama kocaman "sıfır".

Çevrimdışı Sefa Kara

Santos Türkiye kupasını alamaz umarım yoksa onun gelecek senede takımın başında kalması demek oluyor bu.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Sefa Kara

2 doğru 2 yanlış.

Svenson,serkan emrecan terzi >doğru
Amartey-Cenk > yanlış

Çevrimiçi levitate

amartey derbide sıvadı at demir ege'yi bari maça karşı bir ilgimiz olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Amarteyi görünce Sergen gevrek gevrek gülmeye başlamıştır bile.

Bu portekizliden bir halt olmaz.

Çevrimiçi Akil Emre

Muleka cenkten kötü olamaz nedir bu adamın oynamayıp her maç dağıtan cenkin oynaması

Çevrimiçi sEuL

2 doğru 2 yanlış.

Svenson,serkan emrecan terzi >doğru
Amartey-Cenk > yanlış
Doğruluk bir payı yok bence, büyük ihtimalle Onur’un taraftar tarafından tepki göreceği söylenmiştir ve bu uyarı doğrultusunda hareket edilip Svenson’a yer verilmistir bu maçta.

Serkan’in tek oynama sebebi de Masuaku’nun kart cezalısı olması.

Yani biraz da zoraki değişiklikler bunlar, yoksa görüyoruz işte Cenk ne yaparsa yapsın oynuyor.

Bu teknik ekip hangi maçları izliyor çok merak ediyorum. Geldikleri günden bu yana şu Cenk’i hangi maçta beğenmişlerdir acaba? Mücadele yok, fizik kondisyon yok, oyuna katkısı yok, top kontrolü kalmamış, pas veremiyor şut çekemiyor, sahada yürümekte bile zorlaniyor. Ama paşamin her hafta forması garanti.

Amartey’i falan konuşmaya değmez zaten, önümüzdeki sezon kadroda düşülmeyen oyunculari oynatarak geleceğe çok büyük yatırım yapıyoruz heralde. Ghezzal’in sakatlığı olmasa Demir Ege kadroda bile olmazdı. Geldiğinden beri oynatmadıgi ve kadroya bile almadığı Rebic’in ne işi var kadroda. Kicini kaldirmakta zorlanan ve her maç sonradan oyuna girip sahada sadece yürüyen Aboubakar’in ne işi var. Çok mu zor hiçbir fayda alamadığımız Abou/Rebic yerine Hekimoğlu kadroda olsa ve son 10-15 dakika forma sansi yakalasa.

Ne desek az yani.

Etiketler: