22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 6481 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimdışı 38life

Tribünler sadece futbolcuların hatalarına tepki veriyor. Yapılan olumlu hareketlere karşı sessizler. Böyle taraftar olmaz. Bu şekilde takım maç kazanamaz. Destek değil köstek olunuyor. Yönetim değişti, hoca değişti, futbolcular degisecek, ama taraftarın da değişmesi lazım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

açık penaltı yendi. o kırmızı da çıkmazdı da gerizekalı sarısı olan oyuncu olduğunu anlamadı. gitti başkasına sarı çıkarttı sonra sarısı olanın faul yaptığını anlayınca geri alamadı.
belki hakeme birşey demişdir kendisine birşey yapılmadıkça hakem bizim maçlarda rakibe kırmızı göstermez

Çevrimdışı zubeyirbaya

11v11 devam etse daha çok pozisyona girebilirdik böyle bir sorun var. kapalı savunmayı açacak gücümüz var mı çok tartışılır bakalım

Çevrimiçi Talisca1903

belki hakeme birşey demişdir kendisine birşey yapılmadıkça hakem bizim maçlarda rakibe kırmızı göstermez
yanından geçerken birşeyler söyledi duydu hakem

Çevrimiçi tolga1903

Sen nasıl bir takımsın ya sen ne hale geldin böyle ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tribünler sadece futbolcuların hatalarına tepki veriyor. Yapılan olumlu hareketlere karşı sessizler. Böyle taraftar olmaz. Bu şekilde takım maç kazanamaz. Destek değil köstek olunuyor. Yönetim değişti, hoca değişti, futbolcular degisecek, ama taraftarın da değişmesi lazım.

olumlu hareket?
Var mı ki?

Çevrimiçi Talisca1903

svensonun yediği sarı egeye yazar diyeceğim linç gelecek

Çevrimiçi Necmi

şu anda taraftarın yüzde doksanı maçla ilgilenmiyordur sloganları duymuyormusun tek düze devam ediyor onlar şimdi başka dünyada

Çevrimiçi Özgür Gültekin

svensonun yediği sarı egeye yazar diyeceğim linç gelecek

Yoo linç falan gelmez çünkü haklısın.
Ama orada o hatayı hala öğrenebilecek biri yapsın

Çevrimiçi Necmi

Barajda top çarpmasa cenkin adını duymayacağım

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı ankarakartal06

bu takımdan bir cacık olmaz ben gidiyorum  :s20: :s20: :s20:

Çevrimiçi Talisca1903

Yoo linç falan gelmez çünkü haklısın.
Ama orada o hatayı hala öğrenebilecek biri yapsın
işte o biri değil ege altyapıda başka çocuklarda var mesele deneme ise onları denemek lazım

Çevrimiçi tolga1903

Hocaya biri sorabilir mı cenk tosun'dan ne istiyor ve istediği neyi yapıyor da 70 dakika+ her maç 11 çıkarıyor bu adamı? Mesela casa pia'da hoca olsa bu cenk'e 1 dakika forma şansı verir miydi?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su çocuğu kaleye yakın oynatın

Çevrimiçi Necmi

Ulan cenk hiç bir işe yaramadığın gibi pızisyonlarıda öldürüyorsun

Çevrimiçi levitate

işte o biri değil ege altyapıda başka çocuklarda var mesele deneme ise onları denemek lazım
abi daha 4 ay önce 19 olmuş çocuk daha kimi koysunlar oraya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

rashica son 1 aydır fena oynuyor ha

Çevrimiçi levitate

svensson iyi de çok minik yaw

Çevrimiçi Necmi

Hocaya biri sorabilir mı cenk tosun'dan ne istiyor ve istediği neyi yapıyor da 70 dakika+ her maç 11 çıkarıyor bu adamı? Mesela casa pia'da hoca olsa bu cenk'e 1 dakika forma şansı verir miydi?
cenki oynatan benim gözümde hoca değildir bu güne kadar oynatmışlar vardır bir bildikleri diyor sanırım

Çevrimdışı zubeyirbaya

ghezzal rezalet durumda ya malesef. sonradan girince de bir faydası olmuyor.

Çevrimiçi Talisca1903

abi daha 4 ay önce 19 olmuş çocuk daha kimi koysunlar oraya
bak daha iyisi var altta en azından daha yetenekli 2 çocuk var eğer sakatlığını atlattıysa berkay var mesele fizik ise şahin var bunarı deneyelim yitik sezonda

Etiketler: