Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1767681 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

Malum kanalda çıkan ve Beşiktaşlıyım diyen kişinin Beşiktaşlılığını sorgularım. Bazıları zaten kendine dayı deyip camianın kanaat önderi sanıyor. Şu kanalı ve oradaki insanların dediklerini umursamıyorum. Bu dedikleri iki transferinde gerçekleşme ihtimali yok. Ellerindeki adamı satsınlar öncelikle  :money:
dayı demişken

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

dayı demişken

Beşiktaşlıları mahkemeye de vermeye başlamış. Alper Bahadır'ın tweetlerine bak anlarsın  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Beşiktaşlıları mahkemeye de vermeye başlamış. Alper Bahadır'ın tweetlerine bak anlarsın  :tabe:
gördüm hepsini hakkında yazılanlar doğru

hala bunu takip edenler utansın :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

insan beyninin %100'ünü kullanırsa ne olur?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kurtulduğumuza hala inanamıyorum  :ebebe:

Kasımpaşa, Mustafa Pektemek'i 2 yıllığına kadrosuna kattı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Frank de Boer: “Fatih Terim'den futbolun nasıl oynanmaması gerektiğini öğrendim. O da bir nevi öğrenmek sayılır.”

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

İlk olarak koç firmalarında çalışanlar işten tazminat almadan istifa basıp çıksın öyle boykot etsin :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Başakşehirin sosyal medyayı kullandığının 4te1i kadar kullanamıyoruz. Oysaki bizim daha malzememiz şanlı mazimiz falan var. Ne hikayeler ne şeyler çıkardı. Trabzonda bile trabzonlu çocukları falan kullanarak böyle hikayeleştirerek bir şeyler yapıyor. Koskoca piqueyi barcelonanın bile dikkatini çekip pr yaptılar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Gazisehir , Wilfried Bony ile anlaşma sağladı!

Çok ama çok büyük bir transfer başarısı Helâl olsun be!

bizim zamanınd alamadığımız bony'iyi gazişehir almış.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gazisehir , Wilfried Bony ile anlaşma sağladı!

Çok ama çok büyük bir transfer başarısı Helâl olsun be!

bizim zamanınd alamadığımız bony'iyi gazişehir almış.
Rize de Origi'yi kiralayacakmış haberlere göre :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Rize de Origi'yi kiralayacakmış haberlere göre :ebebe:

ts de sturrige isimi geçiyor.

helal olsun adamlara.

Çevrimdışı 38life

Dirar ne yapıyor öyle yav.

Çevrimdışı 38life

Ozan Tufandan müthiş asist.

Çevrimdışı kyiv

Bayerne 5-0 yenildik diye dalga geçenler daha ilk 45 bitmeden skor 5-0 :bandit:

Çevrimdışı tangaz

bayern bey neler yapıyorsunuz öyle.

bu feneri ne die almışlar ki o turnuvaya :lol:

oooo 5 oldu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Ç

Bayern Fener'e ne yapıyor öyle  :D

Çevrimdışı 38life

Isla'nın kırmızı yemesi gerekirdi hakem sarı verdi. Hazırlık maçı diye herhalde.

Çevrimdışı tangaz

Bayerne 5-0 yenildik diye dalga geçenler daha ilk 45 bitmeden skor 5-0 :bandit:

beter olsunlar burunlarından fitil fitil gelsin darısı şl.de cinconun başına inşallah grupda bayernle atletico ile aynı gruba düşerler amin.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kutay

Adamlar hazırlık maçında bile ilk yarıda 5 gol attılar fenere bizim gibi şampiyonlar liginde karşılaşsalar 10-0 11-0 falan biterdi ilk yarı heralde  :evillol:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Savaş

Bayern maçına baktım da ilk yarı. Bu adamlarin oynadığı şey futbolsa biz ne oynuyoruz ya..

Bir tane kenar ortası yok havadan.. kenardan gelseler bile ya sıfıra inip içeri açıyorlar yada yerden sert kesiyorlar..

Bir de bizi düşündüm.. 7 numara aklıma geldi.. İçim acıdı.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kyiv

beter olsunlar burunlarından fitil fitil gelsin darısı şl.de cinconun başına inşallah grupda bayernle atletico ile aynı gruba düşerler amin.

O konuda derin endişelerim var. 1. torbadan yine ne yapıp edip San Marino veya Faroe adaları şampiyonunu çekerler. :s20:

Çevrimdışı 38life

Hazırlık maçlarında güçlü takım zayıf takıma oranla daha az efor sarfederek oynar, zayıf takım ise daha hırslı, daha eforlu oynar. Buna rağmen ilk yarıda skor 5-0.

Çevrimdışı kyiv

Bayern maçına baktım da ilk yarı. Bu adamlarin oynadığı şey futbolsa biz ne oynuyoruz ya..

Bir tane kenar ortası yok havadan.. kenardan gelseler bile ya sıfıra inip içeri açıyorlar yada yerden sert kesiyorlar..

Kimse yerinde çakılı değil herkes hareket halinde,kendine alan yaratıyor, yarısahada baskı var. Oyuncular birbirini biliyor. İzlerken işte futbol bu kadar basit diyorsun ama bizim için değil.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

:bandit: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit: