Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 271 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8408722 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Berat

Bir de Dortmund'un fiyatlara bakayım dedim, F/P. Gülhan'ın başlattığı modaya uydum ama paint ile.  :iblush:

[ Son Düzenleme: 27 Mart 2017, 15:08:55 Berat ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gelecek sezonun kombinelerinin parası sonunda kulübe gidecek, bu sene sadece kombine dışı biletlerden gelir edebildik.
Tahmini ne kadar olur seneye kombine geliri yine bu seviyelerde bir kombine alımı olduğunu varsayarsak??
2 mayıstan sonra fiyatlara %15 zam gelecektir. ortalama 70 m civarında kombine geliri olacaktır, sezon sonunda da stadyum geliri 110 120 m bandına çıkar bence.

Çevrimdışı Ensar

Kardeşim bu haberlerin neyine inanıyorsunuz anlamıyorum ki, gazete doldurmak için yapıyorlar işte.
Sonra da fener taraftarıyla mesut, gomez transferlerine inandıkları için dalga geçiyorsunuz.
Bence resmi kaynaklar dışında hiçbir şeye inanmamak lazım.
neyine inanmayacağım baş tacı yaptığımız Olcay iki ergenin hazırlık maçında ki hareketinden dolayı terk edip gitmedi mi ? ben hareketi savunmuyorum , profesyonel diye geçinen adamların bize gelince böyle çıt kırıldım duygusal olmasına kızıyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

Bir de Dortmund'un fiyatlara bakayım dedim, F/P. Gülhan'ın başlattığı modaya uydum ama paint ile.  :iblush:

ne kadar ucuzmuş gerçekten bu kadar ucuz olduğunu tahmin etmezdim. sanırım asgari ücret 1300 euro civarıdır almanyada. çok iyiymiş cidden.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Kardeşim bu haberlerin neyine inanıyorsunuz anlamıyorum ki, gazete doldurmak için yapıyorlar işte.
Sonra da fener taraftarıyla mesut, gomez transferlerine inandıkları için dalga geçiyorsunuz.
Bence resmi kaynaklar dışında hiçbir şeye inanmamak lazım.

Haklısın, arkadaşlar doğal olarak basında gördükleri haberleri bizle paylaşmak istiyorlar ancak aldıkları haberin kaynaklarına bakmalarını daha önce uyardım. Ne olduğu belli, geçmişte pespaye haberler yapan yayın organlarını paylaşmamaları lazım. Kopyala+yapıştır çok yorum oluyor zaten.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ne kadar ucuzmuş gerçekten bu kadar ucuz olduğunu tahmin etmezdim. sanırım asgari ücret 1300 euro civarıdır almanyada. çok iyiymiş cidden.
saatlik 8.84 euro abi asgari ücret, çok gerideyiz onlara göre. statta bira birkaç euro...
[ Son Düzenleme: 27 Mart 2017, 15:19:56 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı cursedofdragon

kaç bin bilet satışa çıktı ?

Çevrimdışı Berat

@tangaz abi hoşgeldin özlettin. 2016 Haziran'da Dünya Bankası ortalamayı net 2265 € olarak açıklamış. Ödedikleri vergilerle filan düşer dediğine gelir heralde.

Çevrimdışı benyv-

saatlik 8.84 euro abi asgari ücret, çok gerideyiz onlara göre. statta bira birkaç euro...

1500-2000 euro'dan aşağı alan pek yokmuş bildiğim kadarıyla. Zaten saat hesabı da var. Bizdeki gibi direk asgari ücret uygulaması yoktur muhtemelen. Alım güçleri çok yüksek bize göre her konuda.

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

starcity Network'a git, @tuncaboylu 'nun adını ver. Sana ücretsiz verirler bir takım. Tuncaboylu abin halleder bir ara. Onun olduğu yerde hesap ödemek, hediye parası vermek gibi bir terbiyesizlik yapamayız. :D
Lafı mı olur, helâli hoş olsun

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

1500-2000 euro'dan aşağı alan pek yokmuş bildiğim kadarıyla. Zaten saat hesabı da var. Bizdeki gibi direk asgari ücret uygulaması yoktur muhtemelen. Alım güçleri çok yüksek bize göre her konuda.
ayda 160 saat çalışan bir insanın aylık ücreti 1414,4 euro bugünkü kurla 5500 lira civarı...

Çevrimdışı tuncaboylu

600 bin kişilik şehrin 80 bin kişilik stadı.

Fiyatlar normal, arz talep dengesi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

pek öyle değil bence, 55 bin kişiden sadece 84 kişi kombinesini yenilememiş, bu 84 bilete 45 bin başvuru olmuş abi, bu başka bir şey Arz talep dengesiyle açıklanamaz.

Çevrimdışı benyv-

pek öyle değil bence, 55 bin kişiden sadece 84 kişi kombinesini yenilememiş, bu 84 bilete 45 bin başvuru olmuş abi, bu başka bir şey Arz talep dengesiyle açıklanamaz.

O 600 binlik şehir tamamen o takımın fanatik taraftarı. Bizim büyük şehirlerdeki gibi taraftar dağılımı pek yok. En önemli faktör bu stadın ful çekmesinde. Bir de Euro değerli olduğu için daha fazla da fiyatı artırmalarına gerek yok, yapsalar protesto ile karşılaşabiliyorlar zaten.

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi hoşgeldin özlettin. 2016 Haziran'da Dünya Bankası ortalamayı net 2265 € olarak açıklamış. Ödedikleri vergilerle filan düşer dediğine gelir heralde.

eyvallah @Berat sağolasın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Egos

maçta bir hareketinden söz etmiyorum bugün çıkan haberler üzerinden söyledim.

maçta sakin kalabilirsen basının eline böyle koz vermezsin, oyuncumuza kendi aranızda küfretseniz bile basının bu meseleyi deşeceği, bire bin katacağı artık malum olmalı. beşiktaş taraftarı zamanında runje'ye bile destek oldu. hazırlık maçında, zaten forma giymesini tercih etmeyeceğiniz bir oyuncuyu, forma giymesini zorlaştıracak performansı nedeniyle protesto eden taraftarın tek açıklaması rahat batmasıdır. hatalı yediği gollerden sonra oyuncuyu alkışlasan sanki ilk lig maçında 11'de mi başlayacak? içindeki kin, beşiktaş sevgisinin önüne geçecekler maçları özetlerden izlesin. taraftarın işi oyuncu maaşlarını belirlemek, kadro kurmak değil. böyle devam ederse yine aramıza malazgirt kartalları, fukara kartallar diye gruplar yerleştirip sahaya girmek için emir bekleyen (Hakaret Yasak)₅ sokmaya başlarlar.

taraftarı aptal olan, asıl problemlerini görmezden gelen kulüplerin durumu belli. şımarıklığa, saygısızlığa tahammül edemeyiz; o kadar çok düşmanımız varken, bir de kendi içimizde, hatta kadronun içinde düşman yaratmanın anlamı yok. sene sonu bazı hatalardan dönülmezse bunun sorumlusu yönetimdir ve çok istiyorsan kombine almayarak, ürün almayarak, hatta zamanı geldiğinde oyunu farklı şekilde kullanarak yönetime gerekli cevabı verirsin.

beşiktaş kazanırken 40 yıllık beşiktaşlı ol, ama kaybetmeye başladığında "hiç eleştirmeyecek miyiz?" moduna gir. eleştiri adabını ve zamanını bilmiyorsan eleştirmeyeceksin. dün olcay ile, bugün tolga ile alıştırma yapanlar, öbür gün yaşayacağımız ilk olumsuz durumda şenol güneş'e bile küfredebilecek kalibredeler. şimdi sustuklarına bakmayın, aramızda haddinden fazla şenol güneş, fikret orman düşmanı barındırıyoruz. olcay'dan sonra tolga'ya verilen tepkilere de eyvallah edersek, ipin ucu mutlaka kaçar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş iyi gidiyor biz nasıl o seviyeye çıkarız diye düşünmüyorlar.
Beşiktaş'ı nasıl kendi seviyemize çekebiliriz diye düşünüyorlar...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

maçta sakin kalabilirsen basının eline böyle koz vermezsin, oyuncumuza kendi aranızda küfretseniz bile basının bu meseleyi deşeceği, bire bin katacağı artık malum olmalı. beşiktaş taraftarı zamanında runje'ye bile destek oldu. hazırlık maçında, zaten forma giymesini tercih etmeyeceğiniz bir oyuncuyu, forma giymesini zorlaştıracak performansı nedeniyle protesto eden taraftarın tek açıklaması rahat batmasıdır. hatalı yediği gollerden sonra oyuncuyu alkışlasan sanki ilk lig maçında 11'de mi başlayacak? içindeki kin, beşiktaş sevgisinin önüne geçecekler maçları özetlerden izlesin. taraftarın işi oyuncu maaşlarını belirlemek, kadro kurmak değil. böyle devam ederse yine aramıza malazgirt kartalları, fukara kartallar diye gruplar yerleştirip sahaya girmek için emir bekleyen (Hakaret Yasak)₅ sokmaya başlarlar.

taraftarı aptal olan, asıl problemlerini görmezden gelen kulüplerin durumu belli. şımarıklığa, saygısızlığa tahammül edemeyiz; o kadar çok düşmanımız varken, bir de kendi içimizde, hatta kadronun içinde düşman yaratmanın anlamı yok. sene sonu bazı hatalardan dönülmezse bunun sorumlusu yönetimdir ve çok istiyorsan kombine almayarak, ürün almayarak, hatta zamanı geldiğinde oyunu farklı şekilde kullanarak yönetime gerekli cevabı verirsin.

beşiktaş kazanırken 40 yıllık beşiktaşlı ol, ama kaybetmeye başladığında "hiç eleştirmeyecek miyiz?" moduna gir. eleştiri adabını ve zamanını bilmiyorsan eleştirmeyeceksin. dün olcay ile, bugün tolga ile alıştırma yapanlar, öbür gün yaşayacağımız ilk olumsuz durumda şenol güneş'e bile küfredebilecek kalibredeler. şimdi sustuklarına bakmayın, aramızda haddinden fazla şenol güneş, fikret orman düşmanı barındırıyoruz. olcay'dan sonra tolga'ya verilen tepkilere de eyvallah edersek, ipin ucu mutlaka kaçar.
haklısın da ben hareketi savunmuyorum diye kaç kere diyeceğim , beni alintilayarak sanki ben tribünde ki o kendini bilmezleri savunuyormusum gibi gösteriyorsun :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

futbol seven ülkeler bunlar 600binlik şehir 80binlik stad doluyor benzer rakamlar liverpool şehri içinde geçerli ama onlar baya pahalı gene de doluyor. bir ara liverpool nüfusu 250binken 55binlik stad her maç kapalı gişeymiş. düşünsenize her 5 kişiden biri stadyumda.

fiyatlar yani bilet fiyatları sanırım avrupanın tümünde (epl hariç) alım gücüyle mukayese edilince uygun değerlerde.

Çevrimdışı tuncaboylu

Onun sebebi de Almanlar'ın taşkınlık yapabilip, kurtlarını dökebildikleri yegane ortam futbol maçları. Toplum olarak bir nevi görünmez bir sıkıyönetim altındalar.

Kombineleri CL maçlarında geçmiyor bu arada.

Çevrimdışı Egos

haklısın da ben hareketi savunmuyorum diye kaç kere diyeceğim , beni alintilayarak sanki ben tribünde ki o kendini bilmezleri savunuyormusum gibi gösteriyorsun :)

kusura bakma, genel olarak attığın mesajlardan savunmadığın intibası edinmediğim için seni alıntıladım. hepimizin tolga hakkında görüşleri benzerdir, ama oyuncularla kurduğumuz iletişim konusunda bazı anlaşmazlıklarımız var.

Çevrimiçi mellfred

Vaaay, ben 8. kategoriyi en az 1500,00 bekliyordum. Valla uygun tutulmuş. Helal olsun yönetime. Gönül ister ki Almanya ve İngiltere'deki muadilleri gibi kale arkaları bizim paramız ile 500,00 TL civarı olsun ama iş dönüp dolaşıp ekönömiye geliyor.

ama şundan eminim, kombine bilet fiyatlarında işçi-emekçi sınıfına bir kıyak yapılacaksa 3-4 büyük kulüpten biri tarafından, bu yine ilk Beşiktaş tarafından yapılacaktır.
bizde o fiyata  işci emekçiden ziyade apaçiler alıyor oraları. milletin anasına bacısına  küfretmek için
almaya'da  standart bir eğitim düzeyi var biz de gelir düşüklüğü  ahlaki yetersizlikle standart geliyor (istisnalar var elbet )

Çevrimiçi mellfred

mehmet demirkol'u izliyorum şu an tekrarı var.  gs'ye yapılan peşkeşi güzel eleştirdi. vergi indirimini için  ayıp dedi helal olsun
"beşiktaş iyi gidiyor,yabancıyı kısıtlayalım niyet, olay budur. çünkü vizyon bu kadar." dedi. yürü be demirkol
[ Son Düzenleme: 27 Mart 2017, 16:52:56 mellfred ]

Çevrimdışı tangaz

vergi indirimi her kulübe uygulanıyor şayet bu yapılmaya devam edecekse (kesinlikle yapılmamalı bence) yüzdesel değil de sabit bir rakam olmalı bu. adamlar bol keseden maaş saçıyorlar (ör. tolga ciğerci gibi 500binlik kazmaya 2 milyon maaş vermek gibi) sonra da vergiyi ödemiyorlar ve ciddi artıya geçiyorlar.

Etiketler: