Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 333 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5227972 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Abi hep senden ötürü be ya!
"Mertens' in havuzu,  Mertens' in havuzu..." diye hep sen çağırdın bu kurayı.
Yalnız buradan da sağ çıkarsak,  bütün oyunculara Antep şalvarı almak lazım.
Iste havuz iste bayern

Ya bu bayerni havuza itecen ya da simdiden kabul edip once havuza girecen sonra bayern deplasmanina gidecen ki kolay olsun

Bisi olmaz
Karalar baglamayin. Tavuk mu silkeliyor bayern iki tane sokariz ilk yari silkenirler sonra bi 3 tane atarlar ama olsun

Çevrimdışı oblomov

Şenol hoca Alamanya totemi diye kalede Tolgea ve rotasyon kadrosu ile çıkarmış maça :ebebe:
ASAP

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şansımız RM'e karşı %10 olacak iken bu eşleşmede %15 civarı diyebilirim.

Ancak Bayernli oyuncuların sözleşmiş gibi hep bir ağızdan Nice draw, great draw tarzı tweetlerini görünce içimde bir his belirdi. Evrende bu gibi İngilizlerin arrogant dediği hareketler hep cezalandırılmıştır.

Çok havaya girdiler PSG'ye ne geldi bize ne geldi haha gibisinden. Hadi inşallah o hissim doğru çıkar.

Ben iki maçı da kaybetmeyeceğimizi ve Münih'te gol bulacağımızı düşünüyorum.
bence fazla iyimsersin :evillol:   inşallah dedigin gibi olur..

Çevrimdışı fatihbjk

Yok oyle olmaz. Yandan 1-2 adam sokacaz oyuna. Simdi mesela tam korner atiyoz herkes topa bakarken mitrovici sokacan defansi 5leyecen bir sonraki kornerde top havada herkesin gozu topta necibi sokacan hemen ortasahaya
5-3-3-1 gibi dizilecesz caktirmadan alan daraltacaz

Altta bu mesajda anlatmak istediğime benzer mesaj yazmışsın.
Yazdığım bu mesajda komik durum mu var?

Çevrimdışı mertozlu

bence fazla iyimsersin :evillol:   inşallah dedigin gibi olur..

Yanlış ifade etmişim editledim şimdi, iki mağlubiyet almayacağız demek istedim, ikisini de kaybetmeyiz değil.

3-1 kaybedip burada 1-0 kazanıp elenebiliriz mesela. Ama belli de olmaz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fabri

GG  - Pepe - Vida -    Adri

Medel - Oguzhan - Tolgay

Talisca

Cenk - Negredo   

Su kadro iş görür. Hız- teknık-deneyim hersey var .

Çevrimdışı ardiles

Dostum bu sezon ilk defa ŞL maçı oynamıyoruz ki?? Denenmişi var ve sonuç iyi değil. ŞL maçı dönüşü puan kaybediyoruz.. Hele kağıt üzerinde en zor 4 maçın arasına girmesi de kaymağı oldu..

başakşehir ve içeride trabzon maçları şl den bağımsız hep zor geçer. iki maçtada berabere kalmışız. konya ve göztepeyi yenmişiz. şl maçı dönüşü puan kaybediyoruz diyebileceğimiz iki maç var son oynadığımız malatya ve kayseri deplasmanları  :alala: o maçları kazanamamız da şl dönüşüne bağlanmamalı bence.

taraftarın sıkışık fikstürden çekincesinin "yorgunluk" olduğunu sanıyorum. maç ritmini unutmayını bu yüzden yazdım.

Çevrimdışı atalay

Rocket konsantre olunca izlemesi keyif veriyor. @Osvaldonun Saçı Bu arada güzel kura çekmişiz. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı mertozlu

Fabri

GG  - Pepe - Vida -    Adri

Medel - Oguzhan - Tolgay

Talisca

Cenk - Negredo   

Su kadro iş görür. Hız- teknık-deneyim hersey var .

Deplasman için bu kadro gayet iyi evet, Şenol Güneş bunu sahaya sürer mi? Emin değilim, Vida'yı bile Tosic'e sadakatten dolayı yedek bırakabilir.

Çevrimdışı sametbagan

Neyse, tokatlariz bayerni boh gibi takim. Salak salak bir suru adam dolu. Vidal midir nedir bi denyo medelin terligink vermem. Muller diye bi salak var olcayin iki tik alti,
Kalecileri de ayi volkandan hallice bir gerzek

Koyar geceriz. Ilk mac 1-1 2-1 falan biter
Vodafonda 2-3 bi tarife yapar gondeririz bunlari.

Bayernde tek korkum maca gidip olay cikartacak gurbetcilerimizdir. Bayern sehrinde zaten cok turk var allah alamanalra sabir versin. Bu bayernde bi doner kesiyorlar arkadas offf yemeden gelmeyin.

Bayern aci deplasman.

Keske verder ciksaydi o sehri daha cok seviyom ben.
Vah abim benim sonunda yaktın devreleri.Gelmesin diye diye eşleştirdin bizi

Çevrimdışı federo

Düşünsene Mart ayında Dolmabahçe ye bahar geldiğini  :busted_cop:

Çevrimdışı mylife1903

Vah abim benim sonunda yaktın devreleri.Gelmesin diye diye eşleştirdin bizi
Uyardim, adini anmayin dedim, dinlemediniz, bah noldi

Simdi maryo gomezle konusalim kiralik gelsin su bayern maclarina ciksin

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

18 mart tarihinde bu sezonun bizim için iyi mi, kötü mü oldugu belli olacak

Çevrimdışı ardiles

Grup aşamasında maç ritmi yakalayamadık mı diyorsun yani abi ? Pek yaramadı sanki bize bu ritim :)

şl den sonra puan kaybı yaşıyoruz deniyor. bunun sebebini kabaca 2 şekilde açıklayabiliriz ya fiziksel ya da zihinsel.

fiziksel değildi çünkü yorgun değildik.
zihinsel olduğu da muamma. şl den lider çıkmayı garantilediğimiz porto maçından sonra ligde iki (malatya kayseri) gereksiz puan kaybı yaşadık değil mi? böylede birşey var.

Çevrimdışı BavyeraKartali

Besiktasim ayagima kadar geldi. 200 euronun ustunde bulurum biketi ama helali hos olsun.
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimiçi Mehmet57

Fener ile Trabzon maci arasinda baya bir zaman var. Onemli olan bu.

Bu takimin yedekleri Almanya’nin Bayern’den sonra ki en guclu takimini desplasmanda yendi. Kadromuz oldukca genis ve birkac iyi takviye (sagbek, orta saha, forvet) ile daha da guclu olacagiz. Tore umarim kamp donemini iyi gecirir.

Kadromuza guvenim tam.

Çevrimiçi Necmi

Bi bayern maci hatirliyom ben inonude 1996 falandir hocalari da trapatoni gibi bi efsaneydi
Gelmis gecmis en guclu bayern kadrosu olabilir o kadro ayrica.

Neyse gene yenilmez serimiz vardi diye hatirliyorum sonra cat cat 2-0 tokatlamislardi. Tarnat vardi super oynamisti kaptanlari helmer vardi.

Ne desem. Bayern ozamanki bayern gibi guclu ama biz ozamanki besiktas degiliz.
o maçta yeni açıktaydım oktay neler kaçırmışdı :bandit:

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Herşeye rağmen sahamızda bayerni ağırlamak güzel olacak. 

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 1453s EAGLE

Beşiktaş ligin en az gol yiyen takımı. Grup aşamasında da 2 gol yediği maç yok. Üstüne Vida gelecek bir de. Kalede Hakan Arıkan, defansta Mehmet Sedef falan yok.
O maçlar için gerekirse aradaki Fener ve TS maçlarını feda edeceğiz, inanırsak başarabiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Bayern sevinmekte haklı: Kurada son 2 takım kaldığında rakipleri ya biz olacaktık, ya da Barcelona.

Ama olur da elersek, fena rencide olacaklar. Bazen salak skorlar alıp telafi ediyorlar ikinci maçta, bu sefer aynısı olursa edemeyebilirler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

o maçta yeni açıktaydım oktay neler kaçırmışdı :bandit:
Pozisyonumiz bile yoktu abi.

Çevrimdışı yoruk

Çekebilecek en kötü takım.1.çıkıyoruz ama yine kötü kura çıkıyor ben anlamadım bu işi.Yeterin Beşiktaş şansı  :D

Adamlar bizi ciddiye alıyor bilenecekler.Aslında bu iyi bir şey.Gerçi Alman takımı yani ciddiye alacak tabi.Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok.Kazanacak çok şey var.Bu artı bir kenarda dursun.

Eğer gruplarda Bayern çıksa derdim ki 2-4 puan aldık.Alırdık da.Heykens gelmese yine iyi kura çektik derdim.Ama heykens'in gelmesi takımı başka seviyeye olması gereken seviyelerine çıkardı.Adamlar seri sert hızlı sonuç alıyor ve Alman takımı yani  :evillol: Tam anlamıyla öpüldük.

Şans değil başka şeylere daha ihtiyacımız olacak bu seride.

Takım olarak defansımız iyi diyoruz " iyi de aslında" ama geçen sene ve bu sene oynadığımız 9 CL 2 Uefa maçlarında da inanılmaz pozisyonlar verdik rakiplere.Adamlar atamadı.Şanslıydık falan.Bu sene sadece Porto maçında vermedik o kadar.Kalemize çok çabuk gelindi ama atamadılar.Bayern yine çabuk gelecek ve atacaklardır da.Kaçarı yok.Ekstra performanslar lazım bu maçlarda.Şöyle Fabri devleşecek.Defans adamları inanılmaz oynayacaklar falan ancak kurtarırız.

Her şeye rağmen takım güvenli çıkıyor maçlara.Korkmayacağız.Kendi oyunumuzu oynayacağız.Aslında hocanın da istediği oluyor hep söylerdi 1.sınıf takımlar çıksın ki onlar ile oynayabilelim alışalım diye.Ben eleştiriyoruz ama şans olduğunu düşüyorum.Şenol hoca yapacaktır düşünecektir bir şeyler.Aslında hoca rakibe göre sistem takım kurabilen biri olsa daha rahat olurdum ama böyle bir hoca değil.130-140 maçta ancak 6-7 maç böyle oynamıştır o kadar.Biri de Napoli maçıydı mesela.

Ben en basitinden hocanın yerinde olsam bu maça kadar 2 ay boyunca Lens'i Q7 'yi hırslandırmak için kullanırım.Hoca dünkü çocuk değil bilir oyuncu halinden anlar.Q7'yi bu maça hazırlamalı.Talisca ve Q7 bu maç için olmaz ise olmazlarımız olacaklar.Eğer şansımız olacaksa bu 2 oyuncu ile olacak.
Q7 de bu maçlarda oynasın ve artık günlümüzü alsın da öyle ayrılalım artık derim.Bu kapasite var.Porto-Münih maçını hatırlayalım hemen  :D Talisca da aynı şekilde. Q7 2011 de geldiği dönemi de sayarsak 200 maça çıkmıştır sanırım..Ama ben buyum dediği kritik maç performansı bir elin parmaklarını geçmedi.Alıp da götürdüğü krtik maç cidden hatırlamakta güçlük çekiyorum.Artık oynasın bu maç da gönlümüzü alsın.

Zaten bu tür maçlara motive olabilen bir oyuncu.Ama sahada performansı da önemli olmalı motive olup bir şey yapamıyor  :)

Bu maçlarda bu oyunculara muhtaçız oynatmama lüksümüz yok Talisca bir vurur gol olur falan bunu beklememiz lazım.Süpriz ani goller bulmalıyız.Hem orada hem burada.Zaten gol bulmak sorun değil asıl sorun ne kadar yeriz olacak bence ? Asıl çözmemiz gereken bu.

O anki form durumları ne olur bilinmez ama Atiba-Medel ortası şart şart şart ! Atiba -Medel-Talisca olmalı orta alan.Ozi falan değil.Hatta Tolgay da gerekli ama yer yok Talisca'nın skor potansiyeli nedeniyle oynaması daha mantıklı.Hatta forvetsiz Talisca'yı forvete atarak çıkabilir miyiz çıkmalı mıyız bilmiyorum ? Ama Atiba Medel olmazsa olmaz.

Yani Talisca -Q7 bu maçta artık oynayacaklar biz de bekleyeceğiz Atiba Medel yapıp kurguyu sağlam tutmayı hedefleyeceğiz.Tabi bir de dua edeceğiz.

Çevrimdışı tuncaboylu

La iki dakika hakem yaziyoruz, @Necmi ile basliyonuz ezik aglak falan
Yahu hakemi gectim dunya futbolunu dizayn ettiniz su iletiylen
Kura sence de çok garip olmadı mı?

3 takımla eşleşebilecek Chelsea'nin rakibi son 2 topa kadar belli olmadı. İlk 6 topta Barcelona, Beşiktaş ve Psg'den sadece biri çıktı.

Tekrar bakınca bana çok düzmece geldi.

Çevrimiçi Necmi

Pozisyonumiz bile yoktu abi.

olmazmı 1 metreden oktay boş kaleye atamamışdı arka arkaya

Çevrimiçi Necmi

Kura sence de çok garip olmadı mı?

3 takımla eşleşebilecek Chelsea'nin rakibi son 2 topa kadar belli olmadı. İlk 6 topta Barcelona, Beşiktaş ve Psg'den sadece biri çıktı.

Tekrar bakınca bana çok düzmece geldi.

gavanoza bile giremedik son kalan takım olduk düzdülerse bizi değil
önceki takımları düzmüşlerdir bizimde bahtımıza bayern kaldı işde :bandit:

Etiketler: