38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor Tarih : 07.06.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Volkan Ahmet Narinç - Osman Gökhan Bilir - Direnç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor  [Okunma sayısı 6585 defa] 38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Çevrimdışı levitate

yapma ya vallahi bu çok sıkıntı oldu işte
öyle deniyor + kendini yere attığı gibi ağlamaya başladı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

En azindan Welintondan kurtulduk 😬

Çevrimiçi Samet Demir

Sezonun finalini yapamamak üzdüğü gibi bir ton da kayıp verdik. Umarım şu bize saç baş yolduranlardan kurtuluşumuz olur. Ayrıca başkan ne zaman gidiyor nöbetimiz hala sonlanmadı.
Şenol hoca gelince o nöbet bitti.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk gibi yerli forvet bulmayız çok eksi yazar Allahım kötü birşey çıkmasın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol hoca gelince o nöbet bitti.

Sergen'den sonra yeni birini buldular. Bu sadece gidişlerini erteledi. Yeni sezon belki de son kurşunlarını atacaklar. Göreceğiz bakalım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

sağlık olsun
cenk üzdü
atibayı son dakikaya at içeri işte o tribün ona geldi
2’dam verdiğin maçın sinirini atibadan çıkardı
zavallı masum kardeşim benim
yolun daima açık olsun

Çevrimiçi Talisca1903

Yedek kulübesine bakıyorsun Tayfur Ege Semih bilmem ne bir tane kanat olma mı yahu 4 net kanat gerek Aslı yedekli alacaksın kardeşim stoperin yok tek Colley 3 tane alacaksın gidenlerde dönmesin ne montero ne Emrecan bir varlık gösteremediler Kartal felan kalsın Ümraniye’de dönmesin kimse
2 orta saha (Zayc felan saçmalıkları olmasın) adam gibi 2 santrafor laZım girsin araştırsınlar Derya deniz  oyuncu portföylerinden

Çevrimiçi Samet Demir

:)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı COB

Finali yapamamak üzdü ama buraya kadar da oyunumuzu yavaştan geliştirerek geldik. Ikincilikten çok Atiba ve Cenk için üzüldüm.

Cenk tekrar yan bağları koparttıysa geçmiş olsun, ağlarken gördüğümde içim parçalandı. Şu durumda tekrar yüksek seviyeleri görmesi hem fiziken hem psikolojik olarak zor, inşallah tekrar geri döner 😔

Çevrimdışı COB

Atiba, sen çok büyük bir karaktersin, hem sen Beşiktaşa hem Beşiktaş sana yakıştı. Dile kolay, 10 yıl bu forma için terinin son damlasına kadar mücadele ettin, unutulmazlar arasında yerini aldın. Allah yolunu açık etsin. Iyi ki geldin, iyi ki geldin...

Bu taraftar seni unutmayacak.

Çevrimiçi Talisca1903

Çok canımı sıktı şu maç

Çevrimdışı Egos

Çok canımı sıktı şu maç

3 gol yiyip yenilmemek işlerin iyi gittiği anlamına gelir. eksiklerimizi görmüş olduk, safra atıp yolumuza devam edeceğiz.

Çevrimiçi Talisca1903

3 gol yiyip yenilmemek işlerin iyi gittiği anlamına gelir. eksiklerimizi görmüş olduk, safra atıp yolumuza devam edeceğiz.
poZitif  taraftara bayılıyorum teşekkürler

Çevrimiçi Samet Demir

poZitif  taraftara bayılıyorum teşekkürler
Keşke sene başı sizde pozitif olsaydınız az.

Çevrimiçi Necmi

:)

işte kendi sahanda evire çevire yenmezsen böyle konuşturursun

Çevrimiçi Necmi

kendi sahanda üç gol yemek nasıl işlerin iyi gittiği anlamına geliyor
Benim gördüğüm mert gününde değildi maçı kurtaramadı birçok maç başımıza bu gelirdi gelmemisinin nedeni mertin maçı tutmasıydı akşam tutamadı
Biz iyi futbol falan oynamadık oynasak her maç merte methiyeler dökülmezdi

Çevrimdışı Egos

kendi sahanda üç gol yemek nasıl işlerin iyi gittiği anlamına geliyor
Benim gördüğüm mert gününde değildi maçı kurtaramadı birçok maç başımıza bu gelirdi gelmemisinin nedeni mertin maçı tutmasıydı akşam tutamadı
Biz iyi futbol falan oynamadık oynasak her maç merte methiyeler dökülmezdi

"mert maçı kurtaramadı" değil, mert maçı hediye etti. ilk konya maçını da hediye ediyordu.

yemediklerimiz ile atamadıklarımızı bir kenara yazalım, üç farkla biten maçların aslında 5-6 fark olması gerektiğini görürüz.

Etiketler: