Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5032593 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı enemy1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı enemy1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı KaraKartalim84

hele şu passo bir açılsın ordan sayarız .
Peki abi bundan bir önceki postum icin bi düsünceni ala Bilir miyim? :) 422. sayfa :D
Bir ALLAHIM var birde sen BESIKTASIM

Çevrimdışı YunusEmre

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2016, 15:10:44
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
şeffaf membranların sayısı 10 olmuştur.
ama o kadar şeffaf ki göremiyoruz...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Koa_lAA

bu george mullan bizim takımın adını yanlış biliyor he demedi demeyin... kimki bu aga ?

Çevrimdışı GörkemGörkem

Adam iki mesajdada bizim ismimizi "Beskitas" yazmis  :evillol:

Çevrimdışı ahmetx

Peki abi bundan bir önceki postum icin bi düsünceni ala Bilir miyim? :) 422. sayfa :D

ilk önce 41.700 civarındaydı kapasite , sıkıştıra sıkıştıra 42 bini biraz geçmişler , en üst sıra güvenlik amaçlı koltuk konulmuyor sanırsam .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bu arada sağdaki yeşil tabela "intiba" yerine "atiba" olmuş :evillol:

Haahahaha Çok iyi yakalamışşsın :)

Burda şu mesaj verilmiş İlk gol Atiba atacak :) :)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

:) :)

Çevrimdışı YunusEmre

Adam iki mesajdada bizim ismimizi "Beskitas" yazmis  :evillol:

son 3  4 mesajında bu şekilde yazmış daha önce düzgün yamış hep

Çevrimdışı kartalpençesi

Ben Aralık 2013 den başlatıyorum yapımı.Çünkü ondan önce İnönü yıkımı vardı yeni stad aralıkta başladı.
Yaklaşık 2,5 yılda tamamlandı. Diğer takımların yenilemelerine bakarsanız bizim ki gerçekten kısa zamanda bitti. Sadece başkanın tarih açıklayıp o zaman tamamlanmayınca insanlar sanki normalden uzun sürdü sandı.
2,5 yıl boyunca deplasmanda savaştık rakiplerle.Hem taraftar hem yönetim feda dedi.Artık sefasını süreceğiz inşallah. Bu süre boyunca km.lerce stattan uzak olsak dahi günümüzün çoğunu sitelerde Vodafone Arenayı izleyerek takip ederek geçirdik. Türkiyenin en güzel stadına sahip olmak bunu gerektirir.Bu stad ancak Beşiktaş taraftarına yakışır!
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı tayfunyasar

Günde 3 sıra çakacaklar sanırım hibriti. geceli gündüzlü çalışacaklar, yine belli oldu. 1 sıra  5 saat sürüyor sanırım. 15 saat mesai oouu
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı GD8

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yasin A.

kardeşim söylediklerine tamamen katılıyorum bende 3 maçlık biletide alacağım ancak itiraz eden kardeşlerimede bir şey deme hakkını kendimde görmüyorum.

Teşekkür ederim Yusuf ağbi.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Haahahaha Çok iyi yakalamışşsın :)

Burda şu mesaj verilmiş İlk gol Atiba atacak :) :)

şaka maka ilk golü Atiba atarsa kafayı çizeriz   :ebebe:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı KaraKartalim84

ilk önce 41.700 civarındaydı kapasite , sıkıştıra sıkıştıra 42 bini biraz geçmişler , en üst sıra güvenlik amaçlı koltuk konulmuyor sanırsam .
sagolasin abim. Dedigin gibi saymak en dogrusu olacak bu konuda :tabe:

Napalim saglik olsun. Bunada sükür. Pikseliyle, 3 köse yirtiklariyla, orta cikis kapisiyla :D stad bizim stadimiz. Artik herseyiyle sahiplenip keyfini sürelim diyorum :tabe:

#EveDönüyoruz  :super:
Bir ALLAHIM var birde sen BESIKTASIM

Çevrimdışı quentine83

bu twitter deki foto sıranın  bitmiş halimi yoksa daha yoğunlaşacakmı .12 günlük bi iş gibi görünmüyor da.ama bir kaç defa gidip gelecekse o ayrı
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı firewater

Nereden nereye...

hibrit yapılan yerlerin farkı bu resimden bile fark edilebiliyor.

Hala zemin nasıl olacak diyen renkli medya elemanları var pes valla pes.