35. Hafta Beşiktaş 3-2 Rizespor
35. Hafta Beşiktaş 3-2 Rizespor

Beşiktaş Forum|35. Hafta Beşiktaş 3-2 Rizespor Tarih : 03.05.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ali Şansalan - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Beşiktaş 3-2 Rizespor  [Okunma sayısı 1785 defa] 35. Hafta Beşiktaş 3-2 Rizespor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 03.05.2024
Saat : 20:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Ali Şansalan - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş - Çağdaş Altay
VAR : Emre Malok - Kadir Sağlam - Erdem Bayık
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi mellfred

al mustatiye 2 maç ceza vermiş. (...)
gedson da sakatmış
gedsonu beğenmiyoruz (ben dahil) ama gedsonsuz hiç oynamadık
gs maçında gedsonun temposunu çok aradık
oxlade muçi 3. kim olur acaba

Çevrimiçi Samet Demir

al mustatiye 2 maç ceza vermiş. (...)
gedson da sakatmış
gedsonu beğenmiyoruz (ben dahil) ama gedsonsuz hiç oynamadık
gs maçında gedsonun temposunu çok aradık
oxlade muçi 3. kim olur acaba

Ne bekliyorduk ki, adam kırmızı yedi diye taraftar demediğini bırakmadı. Taraftarın korumadığı oyuncuyı büyükekşi mi koruyacak.

Maça da salih-ox-muci ile başlarız bence.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Amartey’in de abisi vefat etmiş, cenaze için gitmiş oda yok. Muhtemelen 6 için necip oynar. Demirege’de olabilir ama necip daha garanti olur bence, demirege 6 için tecrubesiz ve defansif yönü yetersiz.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Amartey’in de abisi vefat etmiş, cenaze için gitmiş oda yok. Muhtemelen 6 için necip oynar. Demirege’de olabilir ama necip daha garanti olur bence, demirege 6 için tecrubesiz ve defansif yönü yetersiz.
Bu maçta da oynamazsa Demir Ege de farklı bir durum var diye sezeceğim.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi gokhans

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ın muhtemel 11'i: Mert - Svensson, Necip, Worrall, Masuaku - Salih, Chamberlain, Muci - Rashica, Cenk, Semih. (beIN SPORTS)

Çevrimiçi Samet Demir

Masuaku da sakatlanmış. Haziranda yolumuz ayrılır inşallah. Milli takımda takır takır oynayan bize gelince sekiyor..

Çevrimiçi gokhans

Rashica denemek için bir fırsat olabilir :)) gedson’da iyileşince diğer tarafada onu deneriz :))

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Demir Ege yedeklerde de yok galiba

Çevrimiçi Talisca1903

daha yeni açtık hemen yediler

Çevrimiçi mellfred

arkadaş şu kör kurşun golleri nasıl oluyor da sadece biz yiyoruz
neden gs bu gollleri yemiyor
kaçana bak tüh

Çevrimiçi Akil Emre

Necipi öven kim varsa pistten alalım artık, tarihimizin en yeteneksiz ama en çok şans bulan ismi.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

iyi başladık, yedik ve attık.

Çevrimdışı Kartal Ç

rakibi deplasmanda hissettirmeyen ajitasyon şarkılara devam.

Çevrimiçi mellfred

maça iyi başlamıştık
şansımız döndü

Çevrimiçi Talisca1903

aynı golden bir tane daha attık :evillol: :evillol:

Çevrimiçi sEuL

Onun bunun cocugu, arkadan cekip indiriyor.

Bunun uyarmasi mi olur? Biz yapsak (Hakaret Yasak)₅ 1. dakika farketmeksizin elinde sari kartiyla kosarak geliyor.

Hakaret Yasak)₅, verilen goruntulerden nasil olurda topun tamaminin gectigini gorebildiler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çocuğun golünü yediler.

Çevrimiçi levitate

aynı golden 2 tane iyi iş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ghezzal orta saha denemesi iyimiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Onun bunun cocugu, arkadan cekip indiriyor.

Bunun uyarmasi mi olur? Biz yapsak (Hakaret Yasak)₅ 1. dakika farketmeksizin elinde sari kartiyla kosarak geliyor.
<br (Hakaret Yasak)₅, verilen goruntulerden nasil olurda topun tamaminin gectigini gorebildiler.

Hakaret Yasak)₅ federasyon imzanın hesabını kesiyor.

Çevrimiçi Talisca1903

rashica ve mulekanın ayağına top gelince zerre heyecanlanamıyorsun bir şekilde mundar etmeyi başarıyorlar

Etiketler: